PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یاد گیری نی بدونه استاد

shomali121
Friday 4 July 2014, 02:09 AM
سلام من تا درس 41 کتاب کیانی نژاد کلاس نی رفتم ولی دیگه از نظر مکانی جای هستم که نمیتونم کلاس برم ولی دوست دارم نی رو یاد بگیرم ولی به کلاس دسترسی ندارم جی کار باید بکنم راهی هست که بتونم ادامه بدم همونطوری اصولی و درست ولی بدون استاد ؟

لطفا کمک.....

doday
Friday 4 July 2014, 08:46 AM
سلام دوست عزیز
شما درسهای ابتدایی مربوط به صدای بم رو تموم کردین اگه این 41 درس رو با صدای اوج هم تمرین کردین و روان هستین خیلی از درسها رو میتونید خودتون با تمرین یاد بگیرید البته منکر این نمیشم که داشتن یه استاد خوب حرف اول رو میزنه ولی حالا که دسترسی ندارین اگه واقعا علاقه دشته باشین میتویند با تمرین و پشتکار تا یه جاهایی پیش برین تا وقتی که دوباره موقعیتی پیش بیاد که استادی داشته باشین و از تئوری آخر کتاب هم میتونید برای فهمیدن علامتهای جدید کمک بگیرید

- - - Updated - - -

به قسمت زیر در همین انجمن برید اونجا علامات و اختصارات موسیقی رو نوشته میتونه کمکتون کنه

تئوری جامع از موسیقی (You can see links before reply)

shomali121
Friday 4 July 2014, 04:52 PM
مرسی فقط یه سوال بعد نت لا که میشه سی توی درس 42 43 هست نت سی رو باید جطوری بزنم با کدوم صدا و نحوه انگشت گذاریش جطوریه ؟ مرسی؟

doday
Saturday 5 July 2014, 11:28 AM
نت "سی" در نی با باز کردن مقداری گوشه لب، که "نی" قرار نداره بدست میاد. تمام سوراخها هم مثل نت "لا" باید باز باشه و در صدای اوج و بم میشه استفاده کرد

shomali121
Saturday 5 July 2014, 09:18 PM
مرسی خیلی لطف کردین ممنونم .

doday
Sunday 6 July 2014, 12:01 PM
خواهش میکنم

- - - Updated - - -

خواهش میکنم