PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش کتاب گیتار فلامنکو خوان د گرکو(جلد دوم)

farhood72
Saturday 19 July 2014, 09:12 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز هنرمند
خوشبختانه با همکاری دوستان ، همونطور هم که خودتون میتونین در تاپیک های فلامنکوی دیگه مشاهده کنین، آموزش های کتاب های مختلفی (از جمله کتاب خوان مارتین) در حال بررسیه و خدمت شما دوستان عزیز قرار میگیره
که از این بابت بسیار خوشحالیم.
اما در این تاپیک، جلد دوم کتاب فلامنکو خوان دگرکو مورد بررسی قرار خواهد گرفت...
نظرات شما، به ما این قدرتو میده که بتونیم این کار رو نیمه تموم نذاریم...

ضمنا اگه دوستانی وجود دارن که میتونن در این امر ما رو یاری کنن، هیچ ترسی نداشته باشن چون اینجا قرار نیست کسی به مبارزه دعوت بشه یا به چالش کشیده شه!

** همچنین لینک های مربوط به این تاپیک رو میتونین در زید مشاهده بفرمایید..
توصیه میکنم اگه قبلا با این کتاب آشنایی نداشته اید، ابتدا تاپیک های زیر را مطالعه بفرمایید

آموزش کتاب گیتار فلامنکو اثر خوان دِ گرکو (جلد اول) (You can see links before reply)

دانلود کتاب آموزش گیتار فلامنکو اثر خوان دگرکو ترجمه ی امین رفیعی (You can see links before reply)

سپاس

farhood72
Saturday 19 July 2014, 12:07 PM
دستگاه فاروکا Farruca

این دستگاه شامل ریتم های مشخصی هست ... با کسر میزان 4/4 ... اکثرا در گام لا مینور(بدون سرکلید) زده میشه.
سرعت کند یا تند نداره و عادیه اما رفته رفته زمانی که به انتهای فاروکا نزدیک میشیم، سرعت تند میشه...

امروز بخش اول فاروکا رو خدمتتون میذارم....
سعی کردم تمپوی پایین داشته باشه و با کمپاسش زدم...
هر سوالی دارین، میتونین مطرح کنین

دانلود بخش اول دستگاه فاروکا
You can see links before reply

تاریخ پست بعدی : چهارشنبه 8 مرداد

vicenteamigo
Saturday 19 July 2014, 02:08 PM
سلام
فرهود جان من این کتاب رو کار نکردم / خوآن مارتین رو زدم و تکنیک ها رو بلدم
به نظرت خوبه قطعات این کاب رو کار کنم؟
از نظر تکنیکی سطحش چطوره؟

farhood72
Saturday 19 July 2014, 03:43 PM
سلام
فرهود جان من این کتاب رو کار نکردم / خوآن مارتین رو زدم و تکنیک ها رو بلدم
به نظرت خوبه قطعات این کاب رو کار کنم؟
از نظر تکنیکی سطحش چطوره؟

این کتاب نسبت به کتاب هنر گیتار فلامنکوی خوان مارتین مدرن تره... یعنی از راسگئوادو های مدرن هم استفاده شده... و به نظر من قطعاتش خیلی روی نظم و اصول بنا شده و قابل فهم تره... بهتره یه نگاهی به تاپیک جلد اولش بندازی.. خیلی نباید واست غریبه باشه، چون کتاب خوان مارتین رو داری کار میکنی.

ahmadlooti
Saturday 19 July 2014, 09:37 PM
این کتاب نسبت به کتاب هنر گیتار فلامنکوی خوان مارتین مدرن تره... یعنی از راسگئوادو های مدرن هم استفاده شده... و به نظر من قطعاتش خیلی روی نظم و اصول بنا شده و قابل فهم تره... بهتره یه نگاهی به تاپیک جلد اولش بندازی.. خیلی نباید واست غریبه باشه، چون کتاب خوان مارتین رو داری کار میکنی.

سلام فرهود جان ...خیلی خوشحالم که دوباره برگشتی...وفتی نمیای کلا بخش فلامنکو تعطیله!!!! یه سوال؟؟؟؟ اینکه میگی جلد دوم یعنی همین کتابو میگی یا یه جلد دیگه به اسم جلد 2 این کتاب هس ؟؟؟؟؟:16:

farhood72
Sunday 20 July 2014, 08:49 AM
سلام فرهود جان ...خیلی خوشحالم که دوباره برگشتی...وفتی نمیای کلا بخش فلامنکو تعطیله!!!! یه سوال؟؟؟؟ اینکه میگی جلد دوم یعنی همین کتابو میگی یا یه جلد دیگه به اسم جلد 2 این کتاب هس ؟؟؟؟؟:16:

سلام دوست عزیز... من همیشه هستم و نظاره گر فعالیت های دوستانم... :1:
بعد از تمرین ها و شناختی مختصر از دستگاه ها مثل سولئارس، فاندانگوس و سگریاس و .. ادامه ی کتاب بخشی به نام ضمیمه وجود داره که چند دستگاه مورد بررسی قرار میگیره...اولین دستگاه، فاروکا بوده که بنده تا یه بخشی رو اینجا قرار داده ام.. و هر هفته سعی میکنم یه قسمت دیگه رو ادامه بدم...

ahmadlooti
Sunday 20 July 2014, 11:07 AM
سلام دوست عزیز... من همیشه هستم و نظاره گر فعالیت های دوستانم... :1:
بعد از تمرین ها و شناختی مختصر از دستگاه ها مثل سولئارس، فاندانگوس و سگریاس و .. ادامه ی کتاب بخشی به نام ضمیمه وجود داره که چند دستگاه مورد بررسی قرار میگیره...اولین دستگاه، فاروکا بوده که بنده تا یه بخشی رو اینجا قرار داده ام.. و هر هفته سعی میکنم یه قسمت دیگه رو ادامه بدم...
کار خوبی میکنی فرهود جان....کارت درسته به خدا ....:am

- - - Updated - - -

کتاب خوان مارتینو هم بی زحمت شروع کنین :5:مرسی

farhood72
Sunday 20 July 2014, 12:19 PM
کتاب خوان مارتینو هم بی زحمت شروع کنین :5:مرسی

دوست عزیز، این کتاب از دیروز شروع شده و در جاهای مختلف اطلاع رسانی شده..
کافیه به پست زیر نگاه بندازین...

آموزش گام به گام کتاب فلامنکو خوآن مارتین (You can see links before reply)

در پناه حق :53:

ahmadlooti
Wednesday 30 July 2014, 08:03 PM
دستگاه فاروکا Farruca

این دستگاه شامل ریتم های مشخصی هست ... با کسر میزان 4/4 ... اکثرا در گام لا مینور(بدون سرکلید) زده میشه.
سرعت کند یا تند نداره و عادیه اما رفته رفته زمانی که به انتهای فاروکا نزدیک میشیم، سرعت تند میشه...

امروز بخش اول فاروکا رو خدمتتون میذارم....
سعی کردم تمپوی پایین داشته باشه و با کمپاسش زدم...
هر سوالی دارین، میتونین مطرح کنین

دانلود بخش اول دستگاه فاروکا
You can see links before reply

تاریخ پست بعدی : چهارشنبه 8 مرداد

آقا فرهود سلام...پسر خوب چی شد پس ادامه این ماجرا...خیلی وقفه میفته بینش اینجوری....ول کردی به امید خدا ؟؟؟؟؟:10::redguitar:

farhood72
Wednesday 30 July 2014, 08:55 PM
آموزش قسمت دوم فاروکا

(You can see links before reply)You can see links before reply

ahmadlooti
Wednesday 30 July 2014, 10:12 PM
آموزش قسمت دوم فاروکا

(You can see links before reply)You can see links before reply

مرسی فرهود...سریع دانلود شد....سریع استفاده شد...کلیم حال کردیم...کیفیتم عالی...نسخ بودیم اصن :10::21: