PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش ویولون و پیانو بعد از گیتار پاپ

kopoloo
Sunday 20 July 2014, 07:58 PM
با سلام خدمت دوستان عزیز من دوره گیتار پاپ رو تموم کردم و الان میخواهم ویولون رو شروع کنم ولی استادم به من میگه باید کیبورد کار کنم و ویولون با گیتار همخوانی نداره به نظر شما ابتدا کیبورد رو شروع کنم و یا ویولون رو شروع کنم؟ ایا یادگیری کیبورد در یادگیری بهتر سازهای دیگر تاثیر دارد یا نه؟ و ایا می توانم ویولون هم بعد از گیتار شروع کنم یا نه؟

kopoloo
Monday 21 July 2014, 08:42 AM
با سلام خدمت دوستان عزیز من دوره گیتار پاپ رو تموم کردم و الان میخواهم ویولون رو شروع کنم ولی استادم به من میگه باید کیبورد کار کنم و ویولون با گیتار همخوانی نداره به نظر شما ابتدا کیبورد رو شروع کنم و یا ویولون رو شروع کنم؟ ایا یادگیری کیبورد در یادگیری بهتر سازهای دیگر تاثیر دارد یا نه؟ و ایا می توانم ویولون هم بعد از گیتار شروع کنم یا نه؟

کسی نیست جواب مارو بده؟

kopoloo
Monday 21 July 2014, 07:37 PM
کسی نیست جواب مارو بده؟

خواهشا جواب بدید

virtuoso
Monday 21 July 2014, 08:07 PM
نواختن کیبورد، گیتار و ویلن سه تا دنیای متفاوت هست.
گیتار و ویلن چون زهی هستن شباهت های کمی با هم دارن.
ایرادی نداره، شما اگه علاقه دارین میتونین ویلن رو شروع کنین. مهم علاقه، پشتکار، صبر و حوصله اس.
دوست من بعد از گیتار ، ویلن رو شروع کرد و اتفاقا موفقیت چشمگیری هم داشت.
گیتاریست ها معمولا پنجه ی قوی ای دارن، و انگشتاشون به راحتی باز میشه و از هم فاصله میگیره... این میتونه توی ویلن نوازی به شما کمک کنه