PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید کیبورد در حد600 تومن

violinmann
Friday 25 July 2014, 11:32 AM
باسلام
دوستان من نوازنده ویولن هستم و نزدیک به 2 ساله دارم آموزششو میبینم
خواستم یه کیبورد بخرم در حد 600 تومن که بشه باهاش آکورد دربیارمو هم نوازی کنم با کیبورد
اما میخوام به همراه آموزش ویولنم کیبورد هم آموزش ببینم
اما خداایی هیچی از کیبورد نمیدونم که باید چه چیزایی داشته باشه توبازارم رفتم کیبورد از 400 تومن بود به بالا
فقط میخام یه کیبوردی باشه صداهای فارسی هم داشته باشه هم بشه تو محفل های نیمه بزرگم باهاش زد مثه تولدی چیزی
یعنی اینا رو گفتم که ندونید کیبوردو میخام فقط واسه هم نوازی.
میخوام جدا گونه هم کیبوردو یاد بگیرم
حالا ازتون کمک میخوام که روشنم کنید چکار کنم چی بگیرم که ضرر نکنم و پشیمون نشم.پشیمون نشم.
منتظرتون هستم .

violinmann
Friday 25 July 2014, 03:51 PM
کسی نمیاد جواب بده یا کلا به تازه عضویتای نت آهنگ جوابی نمیدن؟

you3f
Friday 25 July 2014, 10:31 PM
باسلام
دوستان من نوازنده ویولن هستم و نزدیک به 2 ساله دارم آموزششو میبینم
خواستم یه کیبورد بخرم در حد 600 تومن که بشه باهاش آکورد دربیارمو هم نوازی کنم با کیبورد
اما میخوام به همراه آموزش ویولنم کیبورد هم آموزش ببینم
اما خداایی هیچی از کیبورد نمیدونم که باید چه چیزایی داشته باشه توبازارم رفتم کیبورد از 400 تومن بود به بالا
فقط میخام یه کیبوردی باشه صداهای فارسی هم داشته باشه هم بشه تو محفل های نیمه بزرگم باهاش زد مثه تولدی چیزی
یعنی اینا رو گفتم که ندونید کیبوردو میخام فقط واسه هم نوازی.
میخوام جدا گونه هم کیبوردو یاد بگیرم
حالا ازتون کمک میخوام که روشنم کنید چکار کنم چی بگیرم که ضرر نکنم و پشیمون نشم.پشیمون نشم.
منتظرتون هستم .
سلام. من اطلاع دقیقی از قیمت کیبورد ندارم. اما فکرنمیکنم با این بودجه، بشه کیبوردی مناسب اجرا در محافل و مجالس پیدا کرد!
اما میشه گفت مناسب برای شروع یادگیری و آشنایی با کیبورد باشه...
*گفتم یه جوابی داده باشم که فکرنکنید به عضوهای جدید جواب نمیدن!!*

violinmann
Saturday 26 July 2014, 03:36 PM
مرسی ولی هیچکس نیت راهنمایم کنه بیشتر چکار کنم؟