PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش کیبرد بدونه استاد

kamiyab
Wednesday 6 August 2014, 02:51 PM
سلاممن تازه کارم حتی بلد نیستم نتارو بخونم و الان یه کیبورد خریدم و میخوام بدون استاد یاد بگیرم میشه شما یه منبع معرفی کنیدبیشتر به سبک راک و سبک های شرقی علاقه دارمبا تشکر

kopoloo
Wednesday 6 August 2014, 07:17 PM
سلاممن تازه کارم حتی بلد نیستم نتارو بخونم و الان یه کیبورد خریدم و میخوام بدون استاد یاد بگیرم میشه شما یه منبع معرفی کنیدبیشتر به سبک راک و سبک های شرقی علاقه دارمبا تشکر

دوست عزیز پیشنهاد من اینه که بدون استاد هیچ سازی رو شروع نکنید مگر اینکه یک یا دو ساز را زیر نظر استاد یاد گرفته باشید و تئوری موسیقی و نت خوانی را بلد باشید و بعد می توانید ساز دوم و یا سوم را از روی سی دی اموزشی یاد بگیرید من خودم گیتار پاپ کار کردم البته زیر نظر استاد و الان هم دارم پیانو کار می کنم البته پیانو رو هم دارم زیر نظر استاد کار می کنم چون باید با ده انگشت نوازندگی کنید
و نتهای کلید سل و کلید فا را باید یاد بگیرید پس حتما زیر نظر استاد شروع کنید

kamiyab
Wednesday 6 August 2014, 08:37 PM
اخه تو شهر ما استاد پیانو یا کیبوردی نیست که بشه روش حساب کرد استادی دایم خودش اندازه ی شاگرداش نمیدونه حالا چطور اول نت خوانی یاد بگیرم بع شروع کنم به نواختن