PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویولون یا پیانو ؟

kopoloo
Wednesday 6 August 2014, 07:39 PM
با سلام خدمت اساتید من 5 ماه زیر نظر استاد گیتار پاپ و تئوری موسیقی و سلفژ کار کردم و الان زیر نظر استاد یک ماه هست پیانو کار می کنم ولی در منزل کیبور ندارم که باهاش کار کنم ولی ویولون دارم می خواستم ببینم کدام ساز گوش را قوی می کند ؟ و بعد از گیتار
با کدام از این دوساز می توانم نتیجه بهتری بگیرم و کدام بیشتر با گیتار همخوانی دارد ؟ خیلی به ویولون علاقه دارم ولی نمی دانم
ایا بهتر هست بعد از گیتار پیانو کار کنم یا ویولون کار کنم؟ تو کدوم ساز دستم برای نوازندگی سبکها بازتره؟ خواهشا راهنمایی کنید

valipour
Wednesday 6 August 2014, 07:51 PM
با سلام خدمت اساتید من 5 ماه زیر نظر استاد گیتار پاپ و تئوری موسیقی و سلفژ کار کردم و الان زیر نظر استاد یک ماه هست پیانو کار می کنم ولی در منزل کیبور ندارم که باهاش کار کنم ولی ویولون دارم می خواستم ببینم کدام ساز گوش را قوی می کند ؟ و بعد از گیتار
با کدام از این دوساز می توانم نتیجه بهتری بگیرم و کدام بیشتر با گیتار همخوانی دارد ؟ خیلی به ویولون علاقه دارم ولی نمی دانم
ایا بهتر هست بعد از گیتار پیانو کار کنم یا ویولون کار کنم؟ تو کدوم ساز دستم برای نوازندگی سبکها بازتره؟ خواهشا راهنمایی کنید

پیش استاد معصومه موسوی کار می کنید؟

- - - Updated - - -

به نظر من پیانو

virtuoso
Wednesday 6 August 2014, 08:19 PM
سلام. در مورد سبک ها که با هر دو ساز ویلن و پیانو میشه به سبک های مختلف نواخت
شما باید علاقه رو ملاک قرار بدین. ببینین به کدوم ساز بیشتر علاقه دارین و همون رو ادامه بدین.

you3f
Thursday 7 August 2014, 12:14 PM
اگه قصد نوازندگی پیانو را بگیرید باید بیشتر به فکر پیانو باشید چه دیجیتال چه آکوستیک نه به فکر کیبورد!
بنظر من اگه قصد نوازنده شدن دارید، فقط یک ساز (چون با گیتار آشنایی دارید ترجیحا همون گیتار) رو در کنار سلفژ ادامه بدید بهتره. چون یه ساز رو در حد عالی و تخصصی بنوازید بهتر از اینه که همه سازها رو در حد ضعیف یا متوسط بنوازید.
از نظر قوی کردن گوش، به ساز ربط چندانی نداره. به سلفژ و تمرینات تربیت شنوایی مربوط میشه.
با توجه به شرایط و موقعیت و صحبتهای شما، نظر کلی من اینه که اگه توان خرید پیانو دیجیتال حد متوسط را دارید و خرید پیانو ذره ای از نظر اقتصادی و ... اذیتتون نمیکنه پیانو تهیه کنید و در کنارش سلفژ هم داشته باشید.
اما اگه قدرت خرید پیانو را ندارید، از ویولنی که دارید استفاده کنید و ویولن رو شروع کنید. که:
برای سلفژ هم صلاح اینه که کیبورد داشته باشید، که نیاز هم نیست قیمت بالا یا کیبوردهای حرفه ای باشه شما فقط به کلاویه هاش نیاز دارید...