PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رادیو نت آهنگ - 022 - Brilliant

Brilliant
Sunday 9 November 2014, 06:34 PM
سلام ! امیدوارم خوب باشید !

راستش مثل رادیویِ خاله لاکشمی واسه این رادیو هم ژانر عشقولانس (!) روانتخاب کردم !
از سبک های مختلف و کاملا قرو قاطی .

حجم اکثرِ آهنگا در حد 2-3 مگاست ...پس لطفا همه رو دانلود کنید !

امیدوارم خوشتون بیاد !

+برای گرفتن نوبت اینجا (You can see links before reply)رو کلیک کنید.

1

Novembers Doom - What Could Have Been (You can see links before reply)

2

Elvis Presley - Sylvia (You can see links before reply)

3

Rastaak - Payize Saale Baad (You can see links before reply)

4

Anathema - One Last Goodbye (You can see links before reply)

5

Evanescence - Understanding (You can see links before reply)

6

Placebo - Without You I'm Nothing (You can see links before reply)

7

Taylor Swift - Back To December (You can see links before reply)

8
Anathema - A Natural Disaster (You can see links before reply)

9

Apocalyptica - Not Strong Enough (You can see links before reply)

10

Alcest - Sur locean Couleur De Fer (You can see links before reply)

adrum
Monday 10 November 2014, 02:53 PM
همه رو گوش دادم خیلی عالی بودن
اما از اونجایی که من کلا کارای placebo رو دوست دارم اول آهنگ شماره 6 رو انتخاب میکنم .
بعدم بازم چون کارای apocalyptica رو دوست دارم شماره 9 و بعد هم شماره 4 .

Yngwie_5
Thursday 13 November 2014, 10:15 PM
درود فراوان!
فضای عشقولانه ی رادیو رو بسیار پسندیدم مخصوصا به این خاطر که از سبکای مختلف انتخاب شده.دو تا ترک Anathema و ND و Placebo و Taylor Swift نظرم رو بیشتر جلب کرد.انتخابم هم ترک 6 Placebo - Without You I'm Nothing هستش.یه نسخه از این آهنگ Feat با David Bowie هستش که شاهکاره.
Peace ! :am

virtuoso
Friday 14 November 2014, 10:24 AM
سلام به زهرا خانم.
تا حالا چندتا رادیو مورد پسند من بودن که یکیشون همین رادیو بود ... ایده ی خوبی بود که موضوع خاصی رو برای رادیوتون انتخاب کردین. و چه چیزی زیباتر از عشق...
همه ی قطعات جالب بودن برام و جالبه که هیچکدومو تا حالا نشنیدم ... ولی به دلم نشستن. حتی چندتاشونو چند بار گوش دادم. (جالبه که زیاد سلیقه ی موسیقاییمون هم شبیه به هم نیست :5:)
خلاصه دستتون درد نکنه ... حال و هوام عوض شد. (جالبه که چندتا از اینا خیلی به سلیقه ی خواهرم نزدیک هستن ... بدم بهش گوش کنه خیلی خوشش میاد)
همه خوب بودن ... نمیدونم کدوما رو انتخاب کنم. اینایی که بیشتر نظرمو جلب کردن:
یک - what could have been ... چقدر قشنگ بود این. دوباره دارم گوشش می دم. ملودی خوبی داره ... گیتار و ویلن اولش جالب بود
دو - الویس ... به به ... یکی دوتا کار از الویس فقید شنیده بودم ولی اینو نشنیده بودم. فوق العاده بود. خیلی زیبا بود.
سه - چه کار متفاوت و زیبایی از رستاک بود ... خیلی زیبا بود ... چه ملودی قشنگی...
هفت - کارهای تیلور سویفت رو نشنیده بودم تا حالا ... اینم خیلی قشنگ بود. (حس خاصی بود توی این آهنگ)
نه - ملودی زیبایی داشت. هرچند که این سبک مورد پسند من نیست ولی اینو دوست داشتم ... قشنگ بود.

(بقیه کارها هم خیلی خوب بودن ... اونایی که تم راک و متال داشتن (من زیاد چیزی از این سبک ها نمیدونم) هم حتی منو جذب کردن ولی چون سرم شلوغه این روزا نتونستم تمرکز کافی رو روشون بکنم و باهاشون اونجوری که باید ارتباط برقرار کنم وگرنه بعید نبود اونای دیگه رو هم انتخاب کنم :5:)
خلاصه رادیوی پر باری بود ...

و اما انتخاب نهایی من:

شماره دو - Elvis Presley... Sylvia

باز هم ممنونم از شما ... خسته نباشید.

lakshemi
Friday 14 November 2014, 07:35 PM
سلاممممممممممممم کلوچه ی من!
قبل از هرچیز آواتارت چشممو گرفت بد جور!!!!! ههههههههههه چه قد قشنگ و خاصه زهرا! خوش سلیقه ای دیگه!

امروز تولد یانیه و من خیلی خوشحالم. با رادیوی تو خوشحالیم مضاعف شد... خسته نباشی! چقد تر و تمیز و عالی! رادیو ت فوق العاده ست... از چند تا از آهنگا واقعا لذت بردم... ولی چون خواننده های سبک کانتری رو خیلی خیلی دوست دارم انتخابم شماره ی 7 از تیلور می باشد... آهنگش خیلی حس خاصی داشت. خالصانه و کودکانه مث یه دختربچه در یک گندمزار!!! این حسو ازش گرفتممممممممممم.
ممنونمممممممم زهرا جان.خوش رهونا.

Brilliant
Friday 14 November 2014, 08:41 PM
درود فراوان!
فضای عشقولانه ی رادیو رو بسیار پسندیدم مخصوصا به این خاطر که از سبکای مختلف انتخاب شده.دو تا ترک Anathema و ND و Placebo و Taylor Swift نظرم رو بیشتر جلب کرد.انتخابم هم ترک 6 Placebo - Without You I'm Nothing هستش.یه نسخه از این آهنگ Feat با David Bowie هستش که شاهکاره.
Peace ! :am

درود و صد درود بک Bro !
خیلی خوشحالم که آخرین پستات مالِ n روز پیشه ! معلومه حسابی مشغولِ درسایی ! موفق باشی ^_^

واو ! پس باید چیز فوق العاده ای شده باشه ! حتما دانلودش میکنم !

منم خیلی دوست دارم این آهنگُ ..مرسی که وقت گذاشتی ;)

Peace back ! :]

- - - Updated - - -

همه رو گوش دادم خیلی عالی بودن
اما از اونجایی که من کلا کارای placebo رو دوست دارم اول آهنگ شماره 6 رو انتخاب میکنم .
بعدم بازم چون کارای apocalyptica رو دوست دارم شماره 9 و بعد هم شماره 4 .
آخ پست شما رو ندیدم ! شرمنده :)

انتخابات عالین ! :) مرسی بابت وقتی که گذاشتی ^_^

شاد باشی !

- - - Updated - - -

سلام به زهرا خانم.
تا حالا چندتا رادیو مورد پسند من بودن که یکیشون همین رادیو بود ... ایده ی خوبی بود که موضوع خاصی رو برای رادیوتون انتخاب کردین. و چه چیزی زیباتر از عشق...
همه ی قطعات جالب بودن برام و جالبه که هیچکدومو تا حالا نشنیدم ... ولی به دلم نشستن. حتی چندتاشونو چند بار گوش دادم. (جالبه که زیاد سلیقه ی موسیقاییمون هم شبیه به هم نیست :5:)
خلاصه دستتون درد نکنه ... حال و هوام عوض شد. (جالبه که چندتا از اینا خیلی به سلیقه ی خواهرم نزدیک هستن ... بدم بهش گوش کنه خیلی خوشش میاد)
همه خوب بودن ... نمیدونم کدوما رو انتخاب کنم. اینایی که بیشتر نظرمو جلب کردن:
یک - what could have been ... چقدر قشنگ بود این. دوباره دارم گوشش می دم. ملودی خوبی داره ... گیتار و ویلن اولش جالب بود
دو - الویس ... به به ... یکی دوتا کار از الویس فقید شنیده بودم ولی اینو نشنیده بودم. فوق العاده بود. خیلی زیبا بود.
سه - چه کار متفاوت و زیبایی از رستاک بود ... خیلی زیبا بود ... چه ملودی قشنگی...
هفت - کارهای تیلور سویفت رو نشنیده بودم تا حالا ... اینم خیلی قشنگ بود. (حس خاصی بود توی این آهنگ)
نه - ملودی زیبایی داشت. هرچند که این سبک مورد پسند من نیست ولی اینو دوست داشتم ... قشنگ بود.

(بقیه کارها هم خیلی خوب بودن ... اونایی که تم راک و متال داشتن (من زیاد چیزی از این سبک ها نمیدونم) هم حتی منو جذب کردن ولی چون سرم شلوغه این روزا نتونستم تمرکز کافی رو روشون بکنم و باهاشون اونجوری که باید ارتباط برقرار کنم وگرنه بعید نبود اونای دیگه رو هم انتخاب کنم :5:)
خلاصه رادیوی پر باری بود ...

و اما انتخاب نهایی من:

شماره دو - Elvis Presley... Sylvia

باز هم ممنونم از شما ... خسته نباشید.

سلام استاد ! :دی

خیلی خوشحالم که خوشتون اومده ! ;)

من خودم عاشق این ترکم ! واقعا قشنگه .... من هیچ وقت ازش خسته نمیشم ...کلیپشم قشنگه این what could have been

و برسیم به الویس ! واقعا سیلویا زیباست !انتخابِ عالی ای بود

من کارایِ رستاکُ خیلی دوست دارم ! واقعا برام عجیبه ! ...شعر چرت ! بی سر وته ! جمله های غیر حرفه ای ! ولی فوق العاده دلنشین ! الانم دارم آرایششُ گوش میدم !

بین این و چند تا آهنگ دیگه از رستاک و هادی پاکزاد شک داشتم ...حتی Nothing will get better هادی پاکزادُ هم آپ کردم تا عوضش کنم ولی وقت نکردم بعدشم پشیمون شدم :دی

مرسی بابت وقتی که گذاشتید :)
موفق باشید !

- - - Updated - - -

سلاممممممممممممم کلوچه ی من!
قبل از هرچیز آواتارت چشممو گرفت بد جور!!!!! ههههههههههه چه قد قشنگ و خاصه زهرا! خوش سلیقه ای دیگه!

امروز تولد یانیه و من خیلی خوشحالم. با رادیوی تو خوشحالیم مضاعف شد... خسته نباشی! چقد تر و تمیز و عالی! رادیو ت فوق العاده ست... از چند تا از آهنگا واقعا لذت بردم... ولی چون خواننده های سبک کانتری رو خیلی خیلی دوست دارم انتخابم شماره ی 7 از تیلور می باشد... آهنگش خیلی حس خاصی داشت. خالصانه و کودکانه مث یه دختربچه در یک گندمزار!!! این حسو ازش گرفتممممممممممم.
ممنونمممممممم زهرا جان.خوش رهونا.

سلااااااام خاله جونم !!!!! خوبی شما ؟!
مرسی خاله :) به شما رفتم دیگه ! ( آیکون سلف سوییتینگ :پی ) خخخخخ

خیلی خوشحالم که خوشتون اومده خاله ! :)
با این تشبیه موافقم ! حسشُ خیلی دوس دارم !

مرسییییی که وقت گذاشتی خاله جون ! :-*******
شاد باشی همیشه :)

virtuoso
Friday 14 November 2014, 08:58 PM
سلام استاد ! :دی

خیلی خوشحالم که خوشتون اومده ! ;)

من خودم عاشق این ترکم ! واقعا قشنگه .... من هیچ وقت ازش خسته نمیشم ...کلیپشم قشنگه این what could have been

و برسیم به الویس ! واقعا سیلویا زیباست !انتخابِ عالی ای بود
مرسی بابت وقتی که گذاشتید :)
موفق باشید !

خواهش می کنم.
پس باید برم کلیپ اونم پیدا کنم ببینم ...
استادم خودتی :5::21:

Majed
Friday 21 November 2014, 07:36 AM
سلام.

رستاک قشنگ بود. نشنیده بودم آهنگشو . مرسی بابت معرفی.
حاج خانم امیلی هم علارغم اینکه متال کار هست ولی من خیلی از آهنگاشو استثناٌ دوست دارم و زیاد گوش میدم. البته اوناییش که راک هست باحال تره. این آهنگش هم بسیار زیباست.

در کل راضیم ازت.
واللااااا من از اونجایی که با متال خیلی ارتباط برقرار نمیکنم بعضی از گزینه ها راحت خط خوردن. اما انتخاب بین 2 و 7 سخت بود در نهایت و من به عنوان نظر نهایی 7 رو انتخاب میکنم جون کانتری رو بیشتر میدوستم.

ارادت

FMETAL
Friday 21 November 2014, 05:55 PM
سلام عمویی. من هنوز درب و داغونم و فرصت نکردم آهنگ‌ها رو گوش بدم. البته تاپیک برای دو هفته دیگه هم می‌مونه چون کسی‌ نیست که تاپیک بزنه. ایشالا تو هفته خستگیم بره "دَدَر" میام گوش میدم و نظر میدم. نگی‌ عمویی بفکر ما نبود ها. شرمنده.

omid1223
Sunday 23 November 2014, 02:36 PM
سلام ... زهرا جان ممنون بابت زحمتی که کشیدی :30:من واقعا از دست خودم شدیدا ناراحتم که فعالیتم تو فروم خیلی کمه . :52: کارهارو چون عشغولانه بود اکثرا دوست داشتم ولی کار اول Novembers Doom - What Could Have Been (You can see links before reply) عالی بود بقیه بد نبودن ولی کار
Evanescence - Understanding (You can see links before reply) بی نظیر بود انصافا شدیدا علاقه مند شدم به کارهاش به خاطر این موزیک زیبااااااا ..... البته من فقط تا از کارهایی که قرار دادیو گوش کردم بقیه رو ایشالله بعدا گوش میکنم این کارا رو هم تو اتوبوس در راه تهران قزوین دانلود کردم .. مرسی :41:

- - - Updated - - -

اونجایی که جا افتاده من فقط 5 تا از کارهایی رو که قرار دادی گوش کردم