PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد افکت ها و نرم افزار های مورد نیاز

alpha1997
Wednesday 10 December 2014, 02:50 PM
با سلام خدمت دوستان

ما توی خونه مون یه انباری خالی داریم که سر تا پا کاشی شده و خیلی هم ساکت و آرامه توش (یه شبه استودیوه)

راستش زیاد از کارای میکس و مسترینگ و اینجور چیزا سر در نمیارم ولی چند تا قطعه با گیتارم رکورد کردم و تنها کارایی که بلد بودم این بود که با بیت ریت 320 و فرکانس 4400 و به صورت استریو صدا رو ضبط کنم و چیزی دیگه ای به جز اینا که به نظرم روی کیفیت تاثیر بزاره به ذهنم نرسید :guitarplay5:

در کل کیفیت صدا طبق انتظارم بسیار عالیه ولی به نظرم صدا انگار روح نداره و اون لطافتی که تو قطعه های مختلف تو اینترنت هست رو به نظرم نداره :33:

راستش هیچ افکت یا میکس یا ویرایشی رو آهنگ نکردم و فکر کنم به همون خاطر باشه

دوستان راهنمایی کنن باید چکار کنم؟؟
گیتارمو فروختم و دیگه نمیشه از نو رکورد کنم تنها یادگاری هایی که ازش دارم همین چند تا فایل mp3 هست که رو صفحه دسکتاپمه :22:

اگه نرم افزاری مخصوص کامپیوتر سراغ دارین معرفی کنین و بگین که چه افکت هایی لازمه

یه نکته هم بگم که دو تا از قطعه ها فقط خودم باهاش خوندم و بقیه فقط صدای گیتاره به تنهایی

جون هرکی دوس دارین به دادم برسین :18: