PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برانامه های شبکه Mezzo !

Green_moment
Saturday 20 December 2014, 06:27 PM
سلام دوستان عزیز...

همینطور که میدونید شبکه mezzo یکی از معتبر ترین شبکه ها در زمینه پخش آثار موسیقی کلاسیک هست و جالب اینکه با وجود اینکه شبکه خصوصی هست و تمامی در آمد از کمکهای مردمی اخذ میشه یکی از پنج شبکه ثروت مند فروانسوی زبان در جهان هست !

به هر حال این شبکه به مناسبت کریسمس بسیار اجراهای برجسته ای رو پخش میکنه که حتی شنیدن نامشون هم لذت بخش هست و مطمئنم هر کسی که از موسیقی لذت ببره مشتاقانه انتظارشون میکشه به همین علت خواستم اطلاع رسانی بکنم برای عزیزان مشتاق !

امروز این شبکه یکی از برجسته ترین اجراهای چند سال اخیر از (( سالهای زیارت )) فراتز لیست رو گذاشته بود ! با اجرای فوق العاده نرم و لطیف از برتراند چامایو ( چامایو به خاطر این اجرا جایزه سال آکادمی موسیقی فرانسه رو برد..) و من واقعا دو ساعت و نیم تمام مبهوت تکنیک بی خدشه و انگشت گذاری نرم و لطیف این نوازنده برای این اثر برجسته آخرین سالهای عمر لیست شده بودم !

و متاسفانه صد افسوس که این اجرا رو ضبط نکردم چون تکرارش پخش نخواهد شد !

به هر حال برنامه های عجیب غریب بسیاری مونده که واقعا نمیدونم از کجا باید شروع کنم :

و اما لیست کنسرت ها :

البته باید قبلش اعلام کنم که اپراهای زیادی در این مدت گذاشته میشه از جمله اپراهای موزارت وردی و پوچینی و اوفن باخ ! که چون زیاد بودن من به لیست منتخب کنسرتو ها بسنده کردم.

یکشنبه ( یعنی فردا ) ساعت ۵ و نیم عصر به وقت ایران اجرای توگان سوخیف از آثار (( پرنده آتشین )) و (( تقدیس بهار )) استراوینسکی و پیانو کنسرتو خاچاطوریان ( با نوازندگی برزوفسکی !‌)

یکشنبه ( فردا ) شب ساعت یازده به وقت ایران دنیس ماتسوو بزرگ ! به رهبری اسلادکوفسکی پیانو کنسرتو شماره یک راخمانینف و سمفونی مانفرد چایکوفسکی رو اجرا میکنند و بعد از اون هم پیانو کنسرتو شماره ۲ لیست و واریاسون ها رو تمی از پاگانینی اثر لوتوسلاوسکی و بعد هم پیانو کنسرتو شماره ۳ پروکفیف ! و تازه بعد سمفونی شماره یک راخمانینف اجرا میشه !‌( این اجرا چیزی حدود چهار ساعت طول میکشه !‌)..

اما دوشنبه ساعت دو و ربع به وقت ایران یکی از معروف ترین اجراهای چند سال اخیر موسیقی کلاسیک نمایش داده میشه ! گوستاو دودامل به همراه ارکستر فیلارمونیک لس آنجلس سمفونی شماره یک گوستاو مالر به همراه سیتی نویر ساخته جان آدامز ( که خودش هم بین تماشاگرانه !‌) رو اجرا میکنن..

و اما باز دوشنبه شب ! ساعت یازده به وقت ایران ! اجرای سمفونی شماره دو , وکالیزه و پیانو کنسرتوی شماره ۲ و ۳ و راپسودی روی تمی از پاگانینی راخمانینوف با پیانو نوازی دنیس ماتسوو و رهبری اسلاکتین ! ( این اجرا هم چهار ساعتی هست !‌)

سه شنبه ساعت ۱۲ ظهر به وقت ایران فینال مسابقات پیانو ژنو با اجرای پیانو کنسرتو شماره سه پروکفیف پیانو کنسرتو شماره ۲ شوپن و پیانو کنسرتو شماره چهار بتهوون !

سه شنبه ساعت ۲ ظهر به وقت تهران اجرای پیانو کنسرتو شماره ۲ برامس با اجرای لورنزو سولز به رهبری جان اکسلرود !

سه شنبه ساعت ۴ بعد از ظهر به وقت ایران فینال مسابقات فلوت ژنو با اجرای دو کنسرتو فلوت موزارت !

سه شنبه ساعت ۶ بعد از ظهر اجرای پیانو کنسرتوی شومان و پیانو کنسرتوی شماره ۲ لیست با اجراهای ماتسوشیتا و اسپوروف..

چهارشنبه ساعت ۲ و نیم ظهر به وقت ایران اجرای سمفونی شماره ۵ بتهوون به همراه سلو کنسرتو هایدن به رهبر گوستاو دودامل !

و اما شاید برجسته ترین اجرا !

پنجشنبه ساعت ۵ و نیم به وقت ایران اجرای شبهای دگرگون شوئنبرگ ! و پیانو کنسرتو شماره ۲ بلا بارتوک برتراند چامایو ! و البته به رهبری پیر بولز !‌( که برای اولین بار اجراش برای پخش در یک شبکه تلویزیونی آماده میشه !‌)

Fereshteh_Baran
Saturday 20 December 2014, 08:48 PM
خیلی ممنون از اطلاع رسانی کامل شما
فقط یک مورد: آیا فرکانس این کانال عوض شده؟ من در منطقه ای از تهران زندگی میکنم که متاسفانه زیاد پارازیت داریم و الان نمیدانم که این شبکه ، به خاطر پارازیت است که کار نمیکند یا فرکانسش عوض شده. من روی hotbird فرکانس 12245 میگرفتم.

Green_moment
Saturday 20 December 2014, 08:53 PM
خیلی ممنون از اطلاع رسانی کامل شما
فقط یک مورد: آیا فرکانس این کانال عوض شده؟ من در منطقه ای از تهران زندگی میکنم که متاسفانه زیاد پارازیت داریم و الان نمیدانم که این شبکه ، به خاطر پارازیت است که کار نمیکند یا فرکانسش عوض شده. من روی hotbird فرکانس 12245 میگرفتم.

نه فرکانس این شبکه در هاتبرد مدتهاست تغییر کرده :

11623

v

27500

RAHA_G
Saturday 20 December 2014, 09:21 PM
فکر کنم کارتی شده من تو ليست کارتی ها ميگيرم.
خيلی خيلی سپاسگذارم بابت اين اطلاع رسانی بسيار سودمند.

Fereshteh_Baran
Saturday 20 December 2014, 09:33 PM
کارتی که بود ولی من برخی شبکه های کارتی را هم ، به طور معمولی میگرفتم.

حالا فرکانس جدید را هم امتحان میکنم. ممنون

Sys_co2
Saturday 12 March 2016, 09:18 AM
شبکه ی MEZZO بروی ماه وا*ره ی هاتــــ ــبرد با فرکانس :

11623
Ver
27500

پخش داره.

با سیستم کدگذاری ویاکسس ،رمزنگاری شده . میتونید تو منو کد دهی دستی ِ دستگاه خودتون وارد کنید

You can see links before reply

یا اینکه این فایل رو بروی فلش ریخته و بروی دستگاه خودتون انتقال بدید :

دانلود (You can see links before reply)

سوالی بود درخدمتم.

Fereshteh_Baran
Saturday 12 March 2016, 01:53 PM
ممنون دوست گرامی

من هاتبرد ندارم، آیا روی yahsat هم قابل دیدن است این کانال؟

Sys_co2
Saturday 12 March 2016, 05:00 PM
درود بر شما

خیر .. متاسفانه در یاهست پخش ندارن.( مگر تغییری در تجهیزات انتن ایجاد کنید.. بشقاب اضافه کنید و...)

فقط رو این ماهواره ها که با فلش قرمز مشخص کردم هست :

Hanieamini
Tuesday 19 December 2017, 09:15 PM
سلام.برنامه هاي امسال mezzo رو ميدونيد؟

xavi6
Monday 1 January 2018, 12:29 PM
سلام..این شبکه ی معروف سایت داره؟؟؟ ممنون

Hanieamini
Friday 5 January 2018, 12:59 PM
سلام،ادرس سايتشmezzo.tv هست ولي pay tv channel هست

xavi6
Saturday 6 January 2018, 01:07 PM
سلام.....

یعنی چی pay tv channel .....سایت اش هم رفتم باز نمی کنه

Hanieamini
Saturday 6 January 2018, 10:15 PM
يعني اين شبكه پوليه.رايگان نيست

xavi6
Tuesday 9 January 2018, 03:46 PM
اره فک کنم ..پولیه

muzik4all
Friday 2 February 2018, 04:50 PM
نخیر دوست عزیز من چند سال می شه که دارم به این کانال نگاه می کنم و هیچ وقت پولی یا کارتی نبوده. ( فقط mezzo live hd کارتیه) اگر با باز شدن این کانال مشکل داشتید، کد کانال رو از وب دریافت کنید و توو قسمت تنظیمات کانال رو رسیورتون واردش کنید درست می شه. توصیه می کنم برنامه های این کانال رو از دست ندید!

Fereshteh_Baran
Friday 2 February 2018, 10:18 PM
خوش به حالتون که میتونید برنامه های mezzo را ببینید. من کانال را دارم ولی پارازیت شدید داره. روی هاتبرد هم هست. شما روی چه فرکانسی تماشا میکنید؟

muzik4all
Friday 2 February 2018, 11:13 PM
خواهش میکنم :)
همین الان داره یه ویولن کنسرتو پخش میکنه، فوق العادست.
فرکانس این کانال مدت هاست تغییری نکرده و همون
11623
v
27500
هست

- - - Updated - - -

خواهش میکنم :)
همین الان داره یه ویولن کنسرتو پخش میکنه، فوق العادست.
فرکانس این کانال مدت هاست تغییری نکرده و همون
11623
v
27500
هست

Fereshteh_Baran
Wednesday 8 August 2018, 02:06 PM
سلام
من دیشب کانال mezzo را روی آستارا پیدا کردم این هم آدرس کاملش
astra 1m
19.2 E
11817 v 29700

muzik4all
Friday 31 August 2018, 10:20 PM
برنامه های این کانال به چهار بخش تقسیم میشن ;

1. کنسرت: این قسمت آثار سازی موسیقی کلاسیک مانند سمفونی و سونات و کوارتت و غیره رو پخش میکنه، که متاسفانه بیشتر روی مکتب روسیه و آثار آتونال و گوش خراش قرن بیستم مانند شوئنبرگ و مالر تمرکز داره و خیلی کم پیش میاد که یه سمفونی از بتهوون یا موتزارت بشنوید..
2. اپرا: در اینجا بعضا اپراهایی خوبی مانند آثار واگنر یا وردی رو میتونید ببینید ولی اکثریت کارها مبتذل و به درد نخور هستن..
3. رقص: اینجا هم توضیح خاصی نداره و باله ها رو نشون میده :37:
4. جاز: به دلیل اینکه از موسیقی جاز متنفرم چیزی نمیگم :eek:

البته چون مدیران این کانال فرانسوی هستن نمیشه انتظار چیزی بیشتر از این رو داشت ولی بازهم از هیچی بهتره...

you3f
Friday 31 August 2018, 11:14 PM
من به یه اپلیکیشن بنام World Radios برخوردم که شبکه های رادیویی بسیاری از کشورها رو حتی کشورهایی که من نمیدونستم وجود دارن:icon_cheesygrin: بصورت خیلی مرتب شده داره. توی این شبکه های رادیویی که اکثرا هم در حال پخش موزیک هستن بگردید خیلی موزیکهای جالب از جای جای دنیا میشنوید و تجربه ی جالبیه. شبکه هایی که قطعات کلاسیک پخش میکنن هم به وفور یافت میشه. اگرچه شاید رادیو بنظر لطف تصویر تلویزیونی رو نداشته باشه اما من خیلی دوسش دارم این اپ رو.

muzik4all
Friday 31 August 2018, 11:35 PM
خیلی ممنون بخاطر معرفی این اپ :53: حتما ازش استفاده میکنم! اتفاقا رادیو یه حس نوستالژیک به آدم القا میکنه و قوه تخیل رو به شدت بالا میبره..

you3f
Friday 31 August 2018, 11:52 PM
خیلی ممنون بخاطر معرفی این اپ :53: حتما ازش استفاده میکنم! اتفاقا رادیو یه حس نوستالژیک به آدم القا میکنه و قوه تخیل رو به شدت بالا میبره..
بله دقیقا:amمن یه اپ دیگه که احتمالا همه میشناسن Shazam در کنارش دارم وقتی تو این رادیوها میگردم اگه به موزیک جالب و ناشناسی برخوردم که خواستم بارها و با دقت بیشتر گوش کنم، Shazam رو باز میکنم چند ثانیه از موزیک که پخش میشه شناسایی میکنه و تمام اطلاعاتش اسم و لینک و حتی متن اون رو نشون میده.

muzik4all
Saturday 1 September 2018, 12:02 AM
خوش به حالتون :icon_eek: عجب چیزایی وجود دارن خبر نداشتیم!!

keyvan148
Saturday 28 September 2019, 12:10 AM
سلام حدود ۲ ماهی میشه که دیگه شبکه رو ندارم خود بخود قطع شد. دلیلش رو کسی میدونه؟ ممنون

Fereshteh_Baran
Saturday 28 September 2019, 05:42 AM
سلام حدود ۲ ماهی میشه که دیگه شبکه رو ندارم خود بخود قطع شد. دلیلش رو کسی میدونه؟ ممنون
منم چند ماه نداشتم، الان روی ماهواره آستارا میگیرم. در ضمن باید به اینترنت منزل وصل باشم. اگر خواستید، فرکانسش را بهتون میدم.

keyvan148
Saturday 28 September 2019, 12:07 PM
بله ممنون میشم

Fereshteh_Baran
Saturday 28 September 2019, 12:31 PM
البته من سه تا آستارا دارم. مزو روی آستای (۱) ، 19,2درجه شرقی است. این هم فرکانسش: ۱۱۸۱۷ v۲۹۷۰۰. روی هاتبرد هم هست ولی من نمیتونم بگیرم، این هم هاتبرد: ۱۱۶۲۳ v۲۷۵۰۰

keyvan148
Saturday 28 September 2019, 12:43 PM
البته من سه تا آستارا دارم. مزو روی آستای (۱) ، 19,2درجه شرقی است. این هم فرکانسش: ۱۱۸۱۷ v۲۹۷۰۰. روی هاتبرد هم هست ولی من نمیتونم بگیرم، این هم هاتبرد: ۱۱۶۲۳ v۲۷۵۰۰

ممنون بسیار

Fereshteh_Baran
Saturday 28 September 2019, 01:21 PM
خواهش می کنم.

alibaran
Monday 30 September 2019, 07:58 AM
تشکر کاربردی بود

mahoor0214
Sunday 31 May 2020, 12:24 AM
ظاهراً الان دیگه این کد کار نمی کنه ، من فایل رو هم روی دستگاه اجرا کردم باز شبکه باز نشد ، اگه کد عوض شده یا شما راهنمایی دیگه ای می تونید بکنید ممنون میشم

Fereshteh_Baran
Saturday 6 June 2020, 09:40 AM
کانال من هم دیگه روی هیچ ماهواره ای کار نمیکنه. البته یک سال از تنظیم رسیور گذشته.
یک مطلب دیگه ای که دیروز دیدم، در قسمت تنظیمات رسیور، قسمتی داره که رسیور به وای فای وصل میشه. چند تا وای فای را شناسایی کرد به جز مال خودم . انگار به نوعی ارتباطش با مودم قطع شده.

keyvan148
Sunday 28 June 2020, 04:00 PM
دوستان کسی واقعا راهی نداره برای باز شدن اين کانال؟
هیچ کاری نمیشه کرد؟
سافت کمی چیزی نیست؟

amirjon8
Thursday 15 July 2021, 02:57 PM
سلام من رو ماهواره یوتلست گرفتمش ولی کد گذاریه این فایل شمارو هم دان کردم ولی بازش نکرد. راه دیگه ای نداره

keyvan148
Thursday 15 July 2021, 03:34 PM
سلام رو ماهواره یوتلست نمیشه بازش کرد
کانالهای کارتی رو چند وقته که رو هاتبرد میشه بازکرد
مثلا mezzo زوی هاتبرد با اکانت های cccam باز هست قیمتش هم زیاد نیست

Fereshteh_Baran
Wednesday 21 July 2021, 10:37 PM
میشه توضیح بدید این اکانت را چطور باید استفاده کرد و این که کار شخص خاصی است یا خودم هم از عهده اش بر میام؟

keyvan148
Thursday 22 July 2021, 08:47 PM
فارسی گوگل کنید cccam سایت های زیادی هستن که میفروشن اکانت رو که ۱ ماهش ۲۰ الی ۲۵ تومنه تا ۱ ساله ۸۰ ۹۰ تومن
نه کار خاصی نداره از هر سایتی که اکانت بگیرید اصولا بسته به نوع رسیور آموزش رو گذاشتن
خیلی سادس