PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد رده بندی نی ها

kopoloo
Saturday 28 February 2015, 08:38 PM
با سلام خدمت دوستان من امروز نی سل کوک شفیعی خریدم میخواستم بدونم رده بندی نی ها چگونه هست از نظر کوک هر کوک بدرد چه اهنگ یا دستگاهی میخوره؟ از نی سل کوک در چه دستگاه هایی استفاده میشه؟ نظرتان در مورد نی کلوانی و پورهادی و رسولی چی هست ؟ ایا از نی شفیعی بهتر هست؟ صدا نی بصورت لبی و دندانی چگونه درمیاد؟ خواهشا جواب دهید

soozney
Saturday 28 February 2015, 11:18 PM
با سلام خدمت دوستان من امروز نی سل کوک شفیعی خریدم میخواستم بدونم رده بندی نی ها چگونه هست از نظر کوک هر کوک بدرد چه اهنگ یا دستگاهی میخوره؟ از نی سل کوک در چه دستگاه هایی استفاده میشه؟ نظرتان در مورد نی کلوانی و پورهادی و رسولی چی هست ؟ ایا از نی شفیعی بهتر هست؟ صدا نی بصورت لبی و دندانی چگونه درمیاد؟ خواهشا جواب دهیدبا سلامدوست عزیز اگر پست های دیگر رو مشاهده کنین به این سوالات چندین بار دوستان دیگر و به شخصه خودم جواب دادم ولی در مورد سوالاتی که فرمودین مخصوصا در مورد بهتر بودن کدام نی و نحوه صداسازی ها بهتره با بنده تماس بگیرین براتون عملی توضیح خواهم دادشماره تماس بنده : 09149880458