PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویولن الکتریک

hamed1000
Wednesday 18 March 2015, 04:30 PM
با سلام اساتید و دوستان عزیز من یه ویولن الکتریک گرفته بودم برا تمرین الان قسمت صدا گیرش (زیر خرک )که صدارو میگیره به هدفون میفرسته خراب شده من از کجا میتونم اون قسمتو پیدا کنم اسم اون قسمت چیه؟؟؟؟؟در ضمن هدفون و....کاملا سالمه مشکل فقط از زیر خرک که خودم خرابش کردم

virtuoso
Thursday 19 March 2015, 11:02 AM
حامد جان میتونی توی فضای مجازی ، فروشگاه های که ویلن الکتریک میفروشن رو سرچ کن و باهاشون تماس بگیر (با فروشگاه درویش خان تماس بگیر بگو راهنماییت کنن)
ضمنا من یه انتقاد ازت دارم.
اولا که سوالت رو دوبار مطرح کردی. نیاز نبود تاپیک جداگانه بزنی. ثانیا الان دومین بار هست که می بینم پستی میذاری مبنی بر اینکه دوستان فراموشت کردن و ... . ما هر سوالی رو که جوابش رو بدونیم قطعا می گیم. الان بنده اطلاعی در مورد ویلن الکتریک ندارم. کسی از بچه های انجمن رو هم نمی شناسم که ویلن الکتریک بزنه. پس قاعدتا جوابی هم ندارم.
بنابراین فقط سوالت رو در یه تاپیک مطرح کن و منتظر پاسخ باش. اگه جوابت رو گرفتی که خدا رو شکر اگه نه ، مطمئن باش که حداقل من مطلبتو خوندم و جوابی نداشتم برای گفتن. تا الان فکر نمی کنم سوالی پرسیده باشی و من نخونده باشم.

hamed1000
Thursday 19 March 2015, 12:28 PM
خیلی ممنون اقای احمدی عزیز درست میفرمایید چشم حتما تکرار نمیشه اقای احمدی اگه میشه این تاپیکو حذف کنید چون کار من راه افتاد ممنون مرسی

virtuoso
Thursday 19 March 2015, 01:34 PM
خیلی ممنون اقای احمدی عزیز درست میفرمایید چشم حتما تکرار نمیشه اقای احمدی اگه میشه این تاپیکو حذف کنید چون کار من راه افتاد ممنون مرسی
خواهش می کنم. خدا رو شکر که کارت راه افتاد.
این تاپیک هم میذاریم باشه تا اگه کسی خواست در مورد ویلن الکتریک مطلبی رو بنویسه توی این تاپیک بنویسه... اما منتقلش می کنم به بخش ویلن پاپ.