PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجهیزات مناسب برای دوبله (استدیو خانگی)

empty1371
Thursday 2 April 2015, 02:08 PM
سلام

1- میخوام بدونم برای ایجاد یک استدیو کوچک خونگی به چه نوع میکروفونی نیاز هست؟

2- و دیگه اینکه آیا به تجهیزاتی مثل کارت صدا، میکسر میدی و ... نیاز هست یا نه.

-مهمترین نکته اینه که برای دوبله میخوام و نه خوانندگی... بنابراین فکر میکنم اصلاً نباید نویز داشته باشه.
- من از پی سی استفاده میکنم.
- در حال حاضر کارت صدا هم ندارم.
- محیطی هم که برای ضبط استفاده می کنم آکوستیک نیست ولی یه اتاق کوچک هستش که به شدت نویز کاهش میده.
نوعی میکروفون بهم پیشنهاد شده که با یو اس بی به کامپیوتر وصل میشه. (USB Desktop Mic) این مدل رو تایید میکنید؟
- حداکثر تا هفتصد تومن میتونم هزینه کنم.

من در این موارد اطلاعات زیادی ندارم...
ممنون میشم راهنمایم کنید.

با تشکر

Honey_Shababi
Thursday 2 April 2015, 04:22 PM
سلام

1- میخوام بدونم برای ایجاد یک استدیو کوچک خونگی به چه نوع میکروفونی نیاز هست؟

2- و دیگه اینکه آیا به تجهیزاتی مثل کارت صدا، میکسر میدی و ... نیاز هست یا نه.

-مهمترین نکته اینه که برای دوبله میخوام و نه خوانندگی... بنابراین فکر میکنم اصلاً نباید نویز داشته باشه.
- من از پی سی استفاده میکنم.
- در حال حاضر کارت صدا هم ندارم.
- محیطی هم که برای ضبط استفاده می کنم آکوستیک نیست ولی یه اتاق کوچک هستش که به شدت نویز کاهش میده.
نوعی میکروفون بهم پیشنهاد شده که با یو اس بی به کامپیوتر وصل میشه. (USB Desktop Mic) این مدل رو تایید میکنید؟
- حداکثر تا هفتصد تومن میتونم هزینه کنم.

من در این موارد اطلاعات زیادی ندارم...
ممنون میشم راهنمایم کنید.

با تشکر

سلام

من میکروفون Behringer C-1U رو بهتون پیشنهاد میکنم که با یو اس بی به سیستم وصل میشه و احتیاجی به کارت صدای اکسترنال و هزینه اضافی ندارید. فقط باید پایه میکروفون و لرزه گیر (shock mount) براش تهیه کنید تا در هنگام ضبط مشکلی نداشته باشید.

empty1371
Thursday 2 April 2015, 04:43 PM
سلام

من میکروفون Behringer C-1U رو بهتون پیشنهاد میکنم که با یو اس بی به سیستم وصل میشه و احتیاجی به کارت صدای اکسترنال و هزینه اضافی ندارید. فقط باید پایه میکروفون و لرزه گیر (shock mount) براش تهیه کنید تا در هنگام ضبط مشکلی نداشته باشید.

ممنونم
از کجا میتونیم تهیه کنم؟
تو فروشگاه سایت جست و جو کردم، نبود...
آنلاین و غیرآنلاین و حضوری و ... فرقی نمیکنه فقط معتبر باشه.
من رو سیستمم کارت صدا ندارم (فکر کنم به صورت آنبورد باشه چون من قطعه ناشناسی که نشناسمش و تو کیسم باشه رو نمیبینم!)، این مشکلی ایجاد نمیکنه؟
بازم ممنون از شما :1:

Honey_Shababi
Thursday 2 April 2015, 05:00 PM
ممنونم
از کجا میتونیم تهیه کنم؟
تو فروشگاه سایت جست و جو کردم، نبود...
آنلاین و غیرآنلاین و حضوری و ... فرقی نمیکنه فقط معتبر باشه.

بازم ممنون از شما :1:

خواهش میکنم

فروشگاه های آنلاین متاسفانه این محصول رو در حال حاضر ندارن.
اگر تهران هستید، به فروشگاه های لوازم استودیویی و لوازم موسیقی در خیابان جمهوری سر بزنید. اگر هم تهران نیستید و این میکروفون در شهر شما موجود نیست، میتونید به یک فروشگاه لوازم موسیقی مراجعه کنید و ازشون بخواید تا این میکروفون رو براتون سفارش بدن.