PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید کیبرد

mohammad__
Thursday 2 April 2015, 08:07 PM
سلام من تازه میخوام شروع کنم کیبورد یاد بگیرم واسه شروع یک کیبورد معمولی قیمت پایین میخوام ولی آشنایی ندارم با کاربرد و قیمت ها و........
یک سوال هم داشتم......کیبورد اموزشی چه فرقی با بقیه کیبورد ها داره؟ چون یک جا خوندم که برای شروع با کیبورد آموزشی شروع کنین بعد برین سراغ کیبورد های حرفه ای تر
یک نگاهی توی سایت های فروش آنلاین انداختم یسری دست دوم پیدا کردم کدومو پیشنهاد میکنین؟اولی دست دو نیست.بدردی میخوره؟چون به ریتم های ایرانی علاقه ای ندارم و توی توضیحاتش نوشته ریتمهایی که داره نوشته از سراسر دنیا
خودتون بغیر از اینا چیو پیشنهاد میکنین؟؟؟

You can see links before reply یا این: You can see links before reply

You can see links before reply (You can see links before reply)

You can see links before reply

Fereshteh_Baran
Thursday 2 April 2015, 11:13 PM
تا جایی که من میدانم کیبورد آموزشی ، کیبوردی است که امکانات کامل ندارد. در ضمن من زیاد از مدل ها اطلاعی ندارم ولی چند جا ، کیبورد مدل یاماها 300 را دیدم که گویا ارزان ترین مدل است.

mohammad__
Friday 3 April 2015, 03:46 PM
ممنون. این کیبورد یاماها a300 که گفتین فک کنم ریتماش شرقیه منم به این نوع ریتم علاقه ای ندارم
کسی قیمت این مدل رو نمی دونه؟ yamaha psr e233

Fereshteh_Baran
Friday 3 April 2015, 08:35 PM
نه این کیبوردی که من دیدم همه نوع ریتم اعم از مارش ، والس ، slow rock و ... را دارد در ضمن توی هارد این کیبورد چند تا هم ریتم های شرقی ریخته اند.

Mazih
Sunday 5 April 2015, 12:25 AM
سلام
توصیه من به شما اینه که به هیچ وجه سراغ ساز کار کرده نرید
چون هیچ شناختی ندارید و ممکنه ایرادایی باشه که نتونید تشخیص بدید
ترجیها کل مبلغی رو که دارید یه ساز نو بخرید
مدلای اموزشی یاماها و کاسیو از 900 به بالا تو بازار موجوده اگه پولتون در این حد نیست توصیه میکنم صبور باشید چون سازهای ارزونتر اصلا مناسب نیست

sepideazad2014
Saturday 11 July 2015, 10:02 PM
سلام من تازه میخوام شروع کنم کیبورد یاد بگیرم واسه شروع یک کیبورد معمولی قیمت پایین میخوام ولی آشنایی ندارم با کاربرد و قیمت ها و........
یک سوال هم داشتم......کیبورد اموزشی چه فرقی با بقیه کیبورد ها داره؟ چون یک جا خوندم که برای شروع با کیبورد آموزشی شروع کنین بعد برین سراغ کیبورد های حرفه ای تر
یک نگاهی توی سایت های فروش آنلاین انداختم یسری دست دوم پیدا کردم کدومو پیشنهاد میکنین؟اولی دست دو نیست.بدردی میخوره؟چون به ریتم های ایرانی علاقه ای ندارم و توی توضیحاتش نوشته ریتمهایی که داره نوشته از سراسر دنیا
خودتون بغیر از اینا چیو پیشنهاد میکنین؟؟؟

You can see links before reply یا این: You can see links before reply

من به شما پیشنهاد میکنم کیبورد یاماها بگیرین چون خودمم داشتم وراضی بودم ازش....میتونین کیبورد مدل بالا بگیرین که دست دوم باشه این طوری قیمت کمتری براش پرداخت میکنین.البته باید کاملا به درست کارکردنش اطمینان کنین چون من همین کارو کردم