PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار دریافت صدا و تحویل نت

comp90
Friday 3 July 2015, 12:10 PM
سلام و احترام:

آیا کسی نرم افزار ی رو میشناسه که مثلا صدای یک ساز رو مثل ویلن دریافت کنه و دقیقا نت اون رو بهمون تحویل بده؟

you3f
Friday 3 July 2015, 01:34 PM
سلام و احترام:

آیا کسی نرم افزار ی رو میشناسه که مثلا صدای یک ساز رو مثل ویلن دریافت کنه و دقیقا نت اون رو بهمون تحویل بده؟

سلام. من نرم افزاری نمیشناسم که مستقیم اینکارو انجام بده.
اما فکرمیکنم با پلاگین Melodyne بتونید اینکارو انجام بدید. یا پلاگین Newtone که از پلاگینای پیشفرض اف ال استدیو ست. که فایل صوتی رو تبدیل به نت میکنن البته به شکل نت نویسی DAW ها. بعد در DAW شما میتونید اونو بصورت فایلِ Midi ذخیره کنید و فایل میدی رو با نرم افزارهای نت نویسی بازکنید و نت رو بر روی خطوط حامل تحویل بگیرید.
البته اگه از این نوع پلاگینها در نرم افزار کیوبیس استفاده کنید، خود کیوبیس گزینه ای برای نگارش و تحویل گرفتن نت بر روی خطوط حامل داره.
خودم اینکارو انجام ندادم نمیدونم جواب درست بده یا نه، راهی که به ذهنم رسید پیشنهاد دادم. که پیچیده هم شد :35:

Fereshteh_Baran
Friday 3 July 2015, 04:03 PM
من هم شنیده ام که می توان کامپیوتر را به کیبورد وصل کرد بعد زمانی که شما مشغول نوازندگی هستید براتون نت ها را می نویسه. البته کارت گرافیکی و کابل میدی میخواد و برنامه فاینال.
ولی از ویلن چیزی نمیدانم.

GhazalMusic
Friday 3 July 2015, 10:29 PM
سلام و احترام:

درود دوست گرامی.
دوستان به خوبی چگونگی تبدیل Audio به Midi را شرح دادند.
نرمافزار های دیگری هم وجود داره که یکی از آنها را در لینک زیر خواهید دید.
پیروز باشید.

Website Link : Audio to MIDI, MP3 to MIDI and WAV to MIDI Converter (You can see links before reply TKxoCvpnw_wcB)

دریافت ورژن دموی این نرمافزار.

Download intelliScore Ensemble Demo (You can see links before reply)

این دمو تنها برای ۳۰ روز آزمایشی میباشد که تنها ۳۰ ثانیه از Audio-mp3-wav شما را تبدیل خواهد کرد.

Amir Akbari
Saturday 4 July 2015, 01:29 PM
درود دوست من همونطور که دوستان گفتن نرم افزار و پلاگین های مختلفی برای این کار وجود داره که پلاگینها حتمی باید در نرم افرا میزبان مانند کیوبیس، اف ال و... اجرا و برای گرفتن خروجی مراحل گوناگون (و کمی پیچیده) انجام بش،

همینطور نرم افزار تبدیل فرمت ویو به میدی (در نسخه ی دمو) که تنها سی ثانیه از آهنگ رو تبدیل میکنه،

افزون بر اینکه این روش ها تنها برای استفاده از یک ساز بصورت سولو (تکنوازی) کارآیی داره،

پیشنهاد میکنم آهنگ مورد نظر رو چندین بار گوش کنی و اگر ساز داری همزمان اونرو با سازت اجرا کنی و نتها رو دربیاری اینکار سبب میشه گوش هات ورزیده بشه، البته ابتدا کمی مشکل هست ولی به مرور زمان با نتها آشنا و اینکار برات لذت بخش میشه، امیدوارم پیروز باشی دوست خوبم .

comp90
Saturday 4 July 2015, 06:32 PM
ممنون از شما