PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالی در مورد نرم افزار تبدیل کلید دو به سل

comp90
Thursday 9 July 2015, 09:30 AM
سلام و احترام:

یک نت دارم که برای کلیک دو نوشته شده است حال می خواهم اون رو به سل تبدیل کنم آیا نرم افزار یا راه کاری برای این مورد دارید؟

ممنون

GhazalMusic
Friday 10 July 2015, 05:19 AM
سلام و احترام:

یک نت دارم که برای کلیک دو نوشته شده است حال می خواهم اون رو به سل تبدیل کنم آیا نرم افزار یا راه کاری برای این مورد دارید؟

ممنون
درود بر شما,
فرمات فایل نت چی هست ؟
اگر نگاره (عکس) و یا "PDF" باشه احتیاج به نرمازاری دارید تا نت رو از طریق آن نرمافزار وارد کرده و سپس نت رو "Transpose" کنید
برای نمونه "PhotoScore" توانایی این کار رو داره.
پیروز باشید

comp90
Friday 10 July 2015, 10:37 AM
ممنون نت به صورت کاغذی و نوشته شده روی کاغذ است.

می خواستم بدونم این امکنان که تبدیل کلید کنیم با همین نرم افزار قابل اجرا ست یا نه این نرم افزار فقط عکس رو به نت تبدیل می کنه؟

و برای تبدیلش باید از راه دیگری استفاده کرد؟

کلا برای تبدیل کلید دو به سل به این صورت چه کار کنم؟ ممنون

GhazalMusic
Friday 10 July 2015, 11:16 AM
درود.
این نرمافزار قادر به scan هم هست چنانچه scanner دارید از طریق این برنامه نت رو scan کنید .
بله میتونید کلید و دیگر تغیراتی که میخواهید رو با این برنامه انجام بدید.
اگر هم scanner ندارید و جای دیگر scan میکنید پس از scan نت رو در فرمت PDF ذخیره کنید و سپس در برنامه باز و تغیرات رو انجام بدید.
چنانچه برنامه ی Sibelius رو دارید میتونید پس از باز کردن نت در PhotoScore آن را از داخل خود PhotoScore به Sibelius منتقل کنید تا با کیفیت بهتر نتیجه ی بهتری کسب کنید.
تندرست و پیروز باشید.

comp90
Sunday 12 July 2015, 06:52 PM
با تشکر