PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل گیتار کلاسیک به آگوستیک

kopoloo
Wednesday 5 August 2015, 08:47 PM
دوستان امروز گیتار کلاسیکم که یه مدل قدیمی prince بود رو با یک دست سیم گیتار آگوستیک آلیس به گیتار آگوستیک تبدیل کردم و تونستم صدای گیتار آگوستیک رو ازش بگیرم اینکار امکان پذیر هست بزودی نمونه صدا از گیتارم خواهم گذاشت

Honey_Shababi
Wednesday 5 August 2015, 09:18 PM
دوستان امروز گیتار کلاسیکم که یه مدل قدیمی prince بود رو با یک دست سیم گیتار آگوستیک آلیس به گیتار آگوستیک تبدیل کردم و تونستم صدای گیتار آگوستیک رو ازش بگیرم اینکار امکان پذیر هست بزودی نمونه صدا از گیتارم خواهم گذاشت

هرچه سریعتر سیم ها رو از گیتارت جدا کن. در غیر اینصورت دسته گیتارت تاب برمیداره. گیتار آکوستیک (سیم فلزی) ساختارش با کلاسیک (آکوستیک سیم نایلونی) فرق میکنه. بریج کلاسیک تحمل فشار سیم های گیتار آکوستیک رو نداره. همچنین صدایی هم که تولید میشه صدای رضایتبخشی نمیتونه باشه. چون بدنه گیتار آکوستیک با کلاسیک فرق میکنه. در ضمن، قطعا توی فرت های گیتارت مشکل Intonation پیدا میکنی.

kopoloo
Wednesday 5 August 2015, 09:26 PM
هرچه سریعتر سیم ها رو از گیتارت جدا کن. در غیر اینصورت دسته گیتارت تاب برمیداره. گیتار آکوستیک (سیم فلزی) ساختارش با کلاسیک (آکوستیک سیم نایلونی) فرق میکنه. بریج کلاسیک تحمل فشار سیم های گیتار آکوستیک رو نداره. همچنین صدایی هم که تولید میشه صدای رضایتبخشی نمیتونه باشه. چون بدنه گیتار آکوستیک با کلاسیک فرق میکنه. در ضمن، قطعا توی فرت های گیتارت مشکل Intonation پیدا میکنی.
دوست عزیز گیتار داغونه حدود 10 سال پیش خریده بودمش هفت هزار تومان من خودم یاماها سی 40 نو دارم چون نمیخواستم هزینه برای اگوستیک کنم اینکارو کردم من از صداش راضی ام پیشنهاد نمیکنم رو گیتار نو اینکار رو انجام دهید

petonia
Friday 7 August 2015, 04:44 PM
مگه میشه مگه دارییم؟؟!!!:22:

kopoloo
Friday 7 August 2015, 07:43 PM
مگه میشه مگه دارییم؟؟!!!:22:

بله دوست عزیز بزودی نمونه صداش رو میزارم

vicenteamigo
Friday 7 August 2015, 08:11 PM
دیدم که اینکار رو انجام میدن.ولی به طور کلی ساختار بدنه ساز آگوستیک با کلاسیک فرق داره.تفاوتش توی ضاهرش هم کاملا مشخصه.شکل کاسه این دو تا ساز کلا با هم متفاوته.

مطمئنا صدای یه ساز آگوستیک رو نمیده ولی خب فکر بدی هم نیست.همونطور که گفتم زیاد دیدم که اینکار رو انجام میدن

petonia
Friday 7 August 2015, 08:43 PM
بله دوست عزیز بزودی نمونه صداش رو میزارم

استاد یه نگاهی بنداز:
You can see links before reply

:redguitar:

kopoloo
Tuesday 11 August 2015, 08:20 PM
اینم صدای ساز آگوستیکم

petonia
Tuesday 11 August 2015, 09:18 PM
بامزس خیلی جالبه ولی همچین اکوستیک نشدهاا...یچیزی جدایی شده برا خودش یکوچولو سیما 1/2/3
صدا سنتور نمیده ایا؟؟:39:

kopoloo
Tuesday 11 August 2015, 09:38 PM
بامزس خیلی جالبه ولی همچین اکوستیک نشدهاا...یچیزی جدایی شده برا خودش یکوچولو سیما 1/2/3
صدا سنتور نمیده ایا؟؟:39:

دوست عزیز از سیم ارزان الیس استفاده کردم که سیم 4 تا سیم 6 نقره ای و قطور هست و سیم 1و2 ان مثل سیم الیس گیتار الکتریک هست و نازکه راحت و سریع کوک میشه

vicenteamigo
Wednesday 12 August 2015, 02:09 PM
سلام

صدای سازت بد درنیومده

شباهت زیادی به گیتار آگوستیک داره.درسته،چون گیتار کلاسیکه بالاخره تفاوت داشتن با یه گیتار آگوستیک در صدا طبیعیه ولی مهم اینه که صدای نزدیک به صدای گیتار آگوستیک در اومده و میشه ازش استفاده کرد

در خدمتیم
موفق باشی و پیروز