PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاورۀ تخصصی وپاسخگوی پرسشهای شما درارتباط با ساز تنبک و مباحث مرتبط باریتم

tonbakteach
Thursday 21 January 2016, 11:01 PM
دوستان گرانقدر ضمن سلام، من محمد هستم مدرس ونوازتدۀ تنبک ساکن مشهد.بیش از بیست سال است که درحوزۀ عملی به تحصیل وتعلیم این ساز مشغول میباشم ودرحوزۀ تئوری نیز وزن خوانی ومباحث مرتبط با ریتم را به هنرجویان رشته های مختلف موسیقی آموزش میدهم.هرچند که شاگردی و آموختن را بیشتر زیبندۀ خود میدانم اما با این وجود سیاه مشقهایی که حاصل بیش از 15 سال نوشتن وآموختن به هنرجویان در قالب جزوه بوده است را اخیراً در مجموعه ای چند دوره ای تحت عنوان "آموزش گام به گام تنبک نوازی" جمع آوری و تنظیم نموده که دورۀ اول آن بزودی تقدیم جامعۀ هنر موسیقی خواهدگردید.با این حال وباتوجه به اقبال بسیارزیادی که در سالهای اخیر وبه همت بزرگان این رشتۀ هنری از تنبک خصوصاً درمیان نسل جوان بعمل آمده است،اینجانب هم به سهم خود احساس وظیفه میکنم که دردنیای مجازی بتوانم پاسخگوی سوالات مشتاقان هنر تنبک نوازی و همچنین موضوعات ومفاهیم مرتبط با ریتم باشم.