PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گروه کر در اصفهان

BetterLife
Saturday 23 January 2016, 07:19 PM
سلام.خسته نباشید.سوالاتی چند وقته ذهن من رو مشغول کرده و من جایی بهتر از این سایت برای پیدا کردن پاسخش پیدا نکردم. البته امیدوارم توی بخش مرتبط سوالم را پرسیده باشم.
میخواستم بپرسم کسی اطلاعی داره که توی اصفهان گروه کر وجود داره یا نه؟
شرایط ورود به اون چیه؟
محدودیت سنی ورود به اون چجوریه؟
داشتن صدای خوب مهمه یا نه؟
ایا رفتن به کلاس تءوری و سلفژ برای ورود به گروه کر کافی هست یا نه؟
و این که استاد تءوری و سلفژ خوب توی اصفهان چه کسی را معرفی میکنید؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

you3f
Saturday 23 January 2016, 11:16 PM
سلام.خسته نباشید.سوالاتی چند وقته ذهن من رو مشغول کرده و من جایی بهتر از این سایت برای پیدا کردن پاسخش پیدا نکردم. البته امیدوارم توی بخش مرتبط سوالم را پرسیده باشم.
میخواستم بپرسم کسی اطلاعی داره که توی اصفهان گروه کر وجود داره یا نه؟
شرایط ورود به اون چیه؟
محدودیت سنی ورود به اون چجوریه؟
داشتن صدای خوب مهمه یا نه؟
ایا رفتن به کلاس تءوری و سلفژ برای ورود به گروه کر کافی هست یا نه؟
و این که استاد تءوری و سلفژ خوب توی اصفهان چه کسی را معرفی میکنید؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام. من ساکن اصفهان نیستم و اطلاعی ندارم.
ولی برای ورود به گروه کُر، دانستن تئوری موسیقی و همینطور سرایش و تربیت شنوایی(سلفژ) از واجبات است.
سطح سلفژ هم بستگی به سطح گروهی داره که واردش میشین. متاسفانه من گروه های کُری دیدم که افرادی داخلش بودن که بصورت گوشی میخوندن! و همینطور خوشبختانه گروه های کُری هم دیدم که آزمون های جدی و معتبری داشتند.

BetterLife
Saturday 23 January 2016, 11:27 PM
متشکرم.فقط پاسخ این سوال که نیاز به صدای خوب هست یا نه را ندادید.اگه لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم.

- - - Updated - - -

و همچنبن محدودیت سنی چجوریه؟

you3f
Saturday 23 January 2016, 11:39 PM
متشکرم.فقط پاسخ این سوال که نیاز به صدای خوب هست یا نه را ندادید.اگه لطف کنید پاسخ بدید ممنون میشم.
و همچنبن محدودیت سنی چجوریه؟
خیر. در موسیقی بخصوص کلاسیک، صحیح خواندن بسیار بسیار مهمتر از صدای خوب است! به عبارتی، در این سبک صدای خوب معنا ندارد. بلکه درست و خوب خواندن است که با علم و تمرین کسب میشه.
و بخصوص در گروه کُر که بصورت جمعی خوانده میشود...
بنابراین، از این موضوع صدای خوب داشتن هرگز نگران نباشید.
دقیقا نمیدونم و نمیتونم بگم. ولی فکرمیکنم در حد دو رده کلی سنی کودکان و بزرگسالان باشه. البته سایر دوستان جواب دقیقتر و صحیحتری میتونن به این پرسش بدهند.

BetterLife
Monday 1 February 2016, 09:37 PM
با تشکر از راهنمایی ها ی شما. بقیه ی دوستان اصفهانی خبری ندارند؟