PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سی دی آموزشی؟

jalal_afs
Friday 7 September 2007, 05:02 PM
نظرتون درباره این سی دی آموزش سه تار چیه؟
You can see links before reply
کسی استفاده کرده؟ به نظرتون گرفتنش به درد بخوره؟

(مشکل آدمایی مثل من که همه زندگیشون با این کامپیوتر می گرده اینه که دوست دارن هرجوری هست همه چیز یه ربطی به کامپیوتر داشته باشه :(

3tar
Saturday 8 September 2007, 05:41 AM
دوست عزيز
اگه سي‌دي مي‌خواهي من يه دونه گرفتم. سي‌دي آموزش سه تار از «افرا رايان» که اگه پيدا کني خوبه. يه سي‌ديه. قيمتش هم فکر کنم 5500 باشه.
اگه از صفر بخواهي شروع کني فکر کنم که به کارت بياد. هر چند به پاي کتاب‌هاي آموزشي اساتيد نمي‌رسه.
در ضمن من دو تا سي‌دي تصويري آموزش سه تار هم ديدم که مال «علاء ايجادي» بود. او‌ن‌ها هم براي شروع خيلي خوب هستن. خصوصا اگه در کنار يه کتاب و نوار ازش استفاده کني.

jalal_afs
Saturday 8 September 2007, 09:51 AM
دوست عزيز
اگه سي‌دي مي‌خواهي من يه دونه گرفتم. سي‌دي آموزش سه تار از «افرا رايان» که اگه پيدا کني خوبه. يه سي‌ديه. قيمتش هم فکر کنم 5500 باشه.
اگه از صفر بخواهي شروع کني فکر کنم که به کارت بياد. هر چند به پاي کتاب‌هاي آموزشي اساتيد نمي‌رسه.
در ضمن من دو تا سي‌دي تصويري آموزش سه تار هم ديدم که مال «علاء ايجادي» بود. او‌ن‌ها هم براي شروع خيلي خوب هستن. خصوصا اگه در کنار يه کتاب و نوار ازش استفاده کني.

قبول دارم که کتاب اساتید خیلی بهتره. منتهی مشکل اینه که اساتید گرامی فقط کاست کارهاشون رو دادن که من بیشتر دوست داشتم CD باشه. در ضمن تصویری بودنش برام مهمه. این یکی رو که شما معرفی کردین رو ندیده بودم.

hamedsmaily
Tuesday 9 November 2010, 12:02 PM
من لینک دانلود نتونستم پیدا کنم اگه امکان داره برام ایمیل کنید
hasa27@gmail.com