PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه مدل گیتاری بخرم؟

mikamiki
Wednesday 15 June 2016, 06:10 PM
سلام .راستش میخوام شروع به یاد گیری این سبک بکنم و بودجم یک میلیونه .چه مدل گیتاری بخرم؟
اگه بین شما کسی هم یزدی هست بهم بگه از کجا میتونم تهیه کنم مگرنه مدل رو بهم بگید هم میتونم اینترنتی سفارش بدم
ممنون میشم راهنماییم کنین

solgi937
Monday 22 August 2016, 07:00 PM
سلام
دوست عزیز به دنبال دست ساز باش شرکتی ها همه چینی ان
شرکتی اصلش زیر 4 هزار 5 هزار یورو نیست که اونم به پول ما بالای ده تومن میشه.این نمایندگی هام مثه سانچز و الحمرا و بقیه همه چینن.اگه ده تومن داری برو شرکتی بخر اصل اگه نه با نزدیک دو تومن بنظرم ی دست ساز میشه گرفت برای شروع

vahidshahinifar
Monday 21 August 2017, 10:30 AM
البته دوست عزیز ساز بالای 2 تومان هم از نوع خوب و کارخانه ای استاندارد اسپانیا می باشد . مثل الحمبرا و البته ساز باید شناسنامه داشته باشه . شما از روی سریال خود داخل گیتار و شناسنامه و بارکد خوان میتونی پیگیری کنی از نوع و اصل بودن سازت . و اینکه ساز بالای 10 تومان از نوع کارخانه ای نیس میره به سمت دست سازهای ماهر اسپانیا مثل مانوئل رامیرز که سازاش از 35 م به بالاست و حداقل 10 سال طول میکشه واسه ساخت این نوع ساز . ولی واسه شروع فلامنکو من به شما الحمبرا 2f رو پیشنهاد میکنم .

- - - Updated - - -

البته دوست عزیز ساز بالای 2 تومان هم از نوع خوب و کارخانه ای استاندارد اسپانیا می باشد . مثل الحمبرا و البته ساز باید شناسنامه داشته باشه . شما از روی سریال خود داخل گیتار و شناسنامه و بارکد خوان میتونی پیگیری کنی از نوع و اصل بودن سازت . و اینکه ساز بالای 10 تومان از نوع کارخانه ای نیس میره به سمت دست سازهای ماهر اسپانیا مثل مانوئل رامیرز که سازاش از 35 م به بالاست و حداقل 10 سال طول میکشه واسه ساخت این نوع ساز . ولی واسه شروع فلامنکو من به شما الحمبرا 2f رو پیشنهاد میکنم .