PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين ويولنيست ايران

*nvidia*
Tuesday 28 November 2006, 08:58 PM
به نظر شما بهترين ويولنيست ايران كيست؟

Hes_r
Tuesday 28 November 2006, 09:04 PM
سلیقه ایه واقعا

ولی من میگم رو دست ملک کسی نیومده

قربونت : حسام :wink:

Hes_r
Wednesday 29 November 2006, 12:25 PM
واقعا صبا هم عالیه نباید ازش گذشت

قربون شما : حسام :wink:

Hmd_N
Friday 29 December 2006, 01:38 PM
با احترام به همه ي اساتيد
به نظر بنده تا وقتي استاد ياحقي هستند ديگه بحثي در اين مورد نميمونه !!! مگه شك دارين ؟

Hmd_N
Saturday 6 January 2007, 10:20 PM
عزيز من من به همه ي اساتيد احترام ميزارم و خودمو در اون سطح نميدونم كه نظر كارشناسي بدم !! به نظر بنده كار استاد ملك در پنجه و ملودي بسيار زيباست و تبحر خاصي در اين زمينه داشتند ( خدا بيامرزتشون ) ولي وقتي صحبت از بداهه نوازي تكنيك خاص ويلن ايراني ميشه اونموقع است كه ميگيم استاد ياحقي !!!
با آرزوي مو?قيت !! ببخشيد جسارت كرديم !!!
?دات : oracle

akanani
Sunday 7 October 2007, 09:58 PM
استاد روح الله خالقی کسی است که هنرستان موسیقی را تاسیس کرد و شاگردانش استادان امروزند

Mojtaba
Sunday 7 October 2007, 10:14 PM
واقعا آدم گیج میشه نمیدونه کی رو بگه ملک پنجه های شیرین داره _ یاحقی کسی هست که دیگه مثل اون کسی شاید نیاد و شاید هم پدید نیاد همینطور سیاوش زندگانی . حبیب الله بدیعی . همایون خرم که من عاشق شخصیتش هستم ولی در کل من حبیب الله بدیعی رو خیلی قبول دارم

حسام جان هر کسی یه سلیقه یی داره یکی از ملک خوشش میاد یکی از یاحقی وغیره ... همشون خوبن و من همشونو قبول دارم ولی بدیعی رو خیلی دوست دارم کاش زنده بود میتونستم پیشش برم

پاگانینی
Sunday 7 October 2007, 10:36 PM
به نظر من کسی رو دست استاد یاحقی کسی نیومده و نخواهد امد

ciity_night
Monday 8 October 2007, 10:51 AM
:axفقط استاد ملک

Hmd_N
Monday 8 October 2007, 01:29 PM
به قول مالاریا جون اصلا نمیشه گفت که کدوم استاد بهترینه ! واقعا همشون ویولنی میزنن که حتی کسی که از ویولن شناختی نداره یا حتی از موسیقی، به استاد بودنشون و به ویولن اعتقاد پیدا میکنه !

استاد صبا. استاد وزیری. استاد حسین یاحقی. استاد پرویز یاحقی. استاد ملک. استاد بدیعی. استاد تجویدی. استاد خالقی. استاد لشگری. استاد خرم. استاد خالدی. استاد منصوری. استاد زندگانی. استاد میرزاده. استاد محجوبی. استاد وفادار. استاد بهارلو. استاد محمود ذولفنون و ...

خدا بیامرزه اونایی رو که رفتن و خدا سلامتی هر چه بیشتر و طول عمر واسه اونایی که هستند !
خدا همه ی هنرمندای عزیز کشورمون رو واسمون نگه داره ! الهی آمین ...

feri menohin
Monday 24 November 2008, 01:02 PM
مازیار ظهیر الدینی

Mojtaba
Monday 24 November 2008, 03:00 PM
در یک کلام

1_استاد حبیب الله بدیعی و استاد پرویز یاحقی { چون واقعا نمیشه گفت اول بدیعی هست و دوم یاحقی بنابراین هردوشون رتبه ی اول رو دارند}

2_استاد اسدالله ملک

Amir
Monday 24 November 2008, 04:22 PM
اینکه کدام استاد بهتر است یا بدتر و بحث سر این موضوع نه برای آن استاد افتخار می آورد و نه سودی برای هنرجویان و هنر آموزان دارد

قدیما یه اشتباهاتی صورت می گرفت و با ایجاد چنین تاپیک هایی مخالفت نمی شد

لطفا از این گونه تاپیک ها که ارزش علمی ندارند ایجاد نکنید

با تشکر
موفق باشید

Amir
Monday 24 November 2008, 04:25 PM
اگر می خواهید ویولنیست مورد علاقه خود را معرفی کنید به تاپیک زیر مراجعه کنید

You can see links before reply