PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی

donya_
Tuesday 4 April 2017, 02:04 PM
با سلام خدمت همه دوستان.اول معذرت خواهی می کنم آخه این تاپ یک شاید هیچ ارتباطی با انجمن نداشته باشه.من دارم روی تاثیر موسیقی بر هوش کودکان کار می کنم.ممنون میشم اگر مطالبی در ارتباط با تاثیر موسیقی روی هوش،مغز یا یادگیری دارین در اختیارم بزارین .و این که من نمیتونم از مقالات سایت استفاده کنم ارور میده و دلیلش رو متوجه نشدم.خیلی ممنون میشم کمکم کنین.با تشکر🌹🌹
Banoo.9877@Gmail.com
این هم ایمیل منه اگر مطلبی داشته باشین ممنون میشم ارسال کنین برام.

Fereshteh_Baran
Tuesday 4 April 2017, 03:55 PM
سلام من براتون یک مطلب فرستادم.

- - - Updated - - -

سلام من براتون یک مطلب فرستادم.

sigismond
Tuesday 4 April 2017, 04:41 PM
خیلی خوبه که روی چنین موضوعی کار می کنید.امیدوارم از اموخته هاتون در زمینه ی اموزش کودکان استفاده کرده و بهره ببرید.
بعضی از اموزشگاههای موسیقی با چسباندن برچسب(ایا می دانید موسیقی انسان را با هوش می کند یا مثلا ایا می دانید موسیقی طول عمر را افزایش می دهد یا هیچوقت برای یادگیری دیر نیست به در و دیوارشان فقط قصد سو استفاده با استدلال علمی رو دارند که البته اینکه می گن کودک 5 ساله رو به کلاس موسیقی ببرید و اگر موتزارت گوش بده ضریب هوشیش بالا می ره مدتهاست رد شده.گوش کردن صرف به موسیقی روی IQ تاثیری نمیگذاره.درگیر بودن کودک با موسیقی تمرین نواختن و یادگیریشه که تاثیر گذاره.
من براتون 3 مقاله در باب این موضوع ارسال کردم.

donya_
Tuesday 4 April 2017, 05:39 PM
خیلی خیلی ممنونم🌹

- - - Updated - - -

سپاسگزارم🌹

Fereshteh_Baran
Tuesday 4 April 2017, 05:58 PM
من خیلی از هنرجوهام که، محصل هستند، خودشون یا والدین شون بهم میگن از وقتی بچه کلاس موسیقی میره، درک درسی اش هم بهتر شده. ولی به قول دوستمون نه منحصرا گوش دادن بلکه نواختن همراه با آن. چون در موسیقی هر دو دست کار میکند، بنابراین هر دو سمت مغز هم کار میکند. من به نظرم کسانی که از کودکی موسیقی کار کرده اند و الان هم همچنان ادامه داره این کارشون، در زمان کهولت به بیماری آلزایمر کمتر مبتلا می شوند.

donya_
Tuesday 4 April 2017, 06:14 PM
اون چیزی که باعث میشه درک درسی بهتر شه اینه که کودک ذهنش درگیر میشه.این توجه به نت های موسیقی قدرت پردازش ذهن رو بالا می بره.گوش دادن وقتی موثره که با توجه و قت کامل همزمان به ریتم و نت های آهنگ توجه کنه و متن آهنگ رو گوش کنه