PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسطوره ای بنام Linkin Park

alireza-metal
Monday 10 September 2007, 12:31 AM
سال 1994 دبیرستان Washington شخصی بنام Chester Bennington به عنوان خواننده وارد گروهی بنام Grey Daze میشه, گروه دو آلبوم بنامهای No Sun Today و Wake Me منتشر میکنه. اما بعد از مدتی به خاطر مشکلاتی که Chester با گروه داشت مجبور میشه گروه رو ترک کنه.

You can see links before reply
در همین ایام Brad Delson (گیتاریست گروه) و Mike Shinoda (رپ وکال) گروه با هم تمرین موزیک میکردند و در دانشگاه هم مشغول تحصیل بودند. Delson در UCLA واقع در Westwood-California و Shinoda هم در دانشگاه Art Center College Of Design واقع در Pasadena-California. گیتاریست گروه یعنی Brad در UCLA با Dave Farrel (بیس گیتاریست) آشنا میشه. Delson و Farrell با هم در خوابگاه چون هم اتاق بودند به تمرین موسیقی میپرداختند در اون موقع Dave در گروه the Tasty Snax همراه Mark Fiore فعالیت حرفه ای میکرد که البته گروه بعد از مدتی به The Snax تغییر نام پیدا کرد. در همین اوضاع Mike Shinoda با Mr.Hahn (دی جی) گروه در دانشگاه آشنا شد.

Farrell و Hahn به Super Xero که البته اسمش کوتاهتر شد Xero پیوستند و پنج نفری بهمراه یه وکالیست بنام Mark Wakefield شروع به ضبط اولین آلبوم خود کردند یه نوار دمو (Demo Tape) و گروه نوار رو به چندین کمپانی برای انتشار فرستادند اما متاسفانه هیچکدام حاضر به بستن قرارداد با Xero نشد. چندی بعد Mark گروه رو ترک کرد.

بنابراین Mike یه آگهی مبنی بر نیاز به یه خواننده تمام وقت تنظیم و پخش کرد در همین زمان هم Brad به عنوان مسئول فنی ارتباطات در یکی از نمایندگی های Warner Brothers و برای Jeff Blue شروع به کار کرد و بعد از مدتی کوتاه Blue چستر رو به اونها (Brad and Mike) معرفی کرد, خواننده ای جوان و مستعد از شهر Phoenix که بدنبال یه گروه برای عضویت میگرده.

Shinoda و Delson یه نوار از کارهای خودشون رو بصورت Instrumental (بدون کلام) برای Chester Bennington فرستادند تا چستر صدای خودش رو روی نوار ضبط و برای اونها مجددا بفرسته. بعد از مدتی کوتاه چستر با مایک تماس تلفنی گرفت و از پشت همون تلفن کار خودش رو برای وی پخش کرد, گروه از کار چستر خیلی خوششون اومد و ازش خواستند تا سریعا از Phoenix به LA پرواز کنه و کار خودش رو تحویل و یه تست نهایی در استدیو بده و اگه مورد قبول قرار گرفت قرارداد با گروه رو امضاء کنه. چستر در استدیو حاضر شد و بعد از تستی که داد چند خواننده دیگری که برای تست اومده بودند اصلا اونجا رو با شنیدن صدای چستر ترک کردند (چون امیدی دیگه نمیدیدند! :-> You can see links before reply).

دیگر بصورت جدی Bennington خواننده گروه شده بود و در همین هنگام گروه اسم خود رو از Xero به Hybrid Theory تغییر دادند, گروه دیگه کامل شده بود ولی Farrell مجبور شد بطور موقت اونها رو ترک کنه و به گروه سابق خودش یعنی the Tasty Snax/The Snax بپیونده برای انجام یه سری تور! برای همین گروه برای ضبط اولین آلبوم EP خودش بیسیست نداشت به همین منظور Delson و فردی بنام Kyle Christener بطور موقتی مسئولیت Bass Guitar گروه رو پذیرفتند. بالاخره اواسط سال 1999 آلبوم EP منتشر شد که البته تنها 1 هزار نسخه فروش داشت. بعد از تلاش زیاد سر انجام گروه موفق شد نظر Warner Brothers رو بخودش جلب کنه و با اونها قراردادی امضاء کنه اما همچنان Farrell در غیبت به سر میبرد بنابراین گروه تصمیم به آوردن یه Bass Guitaris حرفه ای بنام Scott Koziol گرفت. Scott در ویدئو کلیپ "One Step Closer" برای آلبوم "Hybrid Theory" محصول سال 2001 نوازندگی میکنه و در چند صحنه از کلیپ بطور آشکار دیده میشه.

LP سال 1999 با Warner Bros قرارداد خودشو امضاء کرد البته باید از Blue واقعا تشکر کرد چون هم Chaz رو به گروه معرفی کرد و هم اینکه باعث شد تا LP با Warner قرارداد خودش رو ببنده. خب همونطورم که تو بیوگرافی چستر گفتم گروه به خاطر قانون کپی رایت این دفعه مجبور به تغییر نام میشه چون یه گروه انگلیسی قبلا نام Hybrid رو برای خودش انتخاب کرده بود!

نظر Bennington بیشتر روی Lincoln Park بود مکانی که چستر در Santa Monica-California (یه Christine Reed Park) زیاد بهش سر میزنه! چستر بدنبال یه نام مناسب برای گروه بود و میگفت Lincoln Park در سراسر کشور معروفه و میتونه نام خوبی برای گروه باشه. اما به این نتیجه رسیدند که این نام گروه رو به عنوان یه گروه عامی و معمولی نشون میده در ضمن دامین LincolnPark.com نیز قبلا رجیستر شده بود و گروه توانایی مالی برای خرید اون رو نداشت بنابراین تصمیم گرفتند با تغییری کوچک Lincoln رو به Linkin تغییر داده و وبسایت LinkinPark.com رو خریداری کنند.

2000~02 From Hybrid Theory To Reanimation ::
در 24 اکتبر سال 2000 لینکین پارک اولین آلبوم با نام جدیدش منتشر کرد Hybrid Theory که در USA ابتدا بیرون اومد. که آهنگ High Voltage تو این آلبوم حذف شد High Voltage یکی از آهنگهای LP در EPی که داده بودند بود. بعد از بیرون آمدن اولین سینگل یعنی One Step Closer شبکه MTV تو آهنگهای Rock بیشتر از همه این Single رو میذاشت و گروه رفته رفته جهانی تر میشد.

LP اولین کنسرت رسمی خودش رو در 17 دسامبر سال 2000 قسمتی کوچک در KROQ Radio's Almost Acoustic Christmas اجرا کرد, به همین مناسبت هم Shinoda آهنگی تحت عنوان My December نوشت و آماده اجرا کرد, که این آهنگ هم بروی آلبوم قرار نگرفت. که البته این آهنگ بعد از کنسرت بروی آلبومی بوسیله KROQ DJs Kevin and Bean قرار گرفت.

در اوایل سال 2001 Phoenix دوباره به LP برگشت و گروه دومین Single خودش رو یعنی Crawling منتشر کرد و برنده جایزه Grammy در قسمت Best Hard Rock Performance شد! لینکین پارک بعد از این جایزه عازم اولین تور بین المللی خودش یعنی Ozzfest شد بهمراه گروهایی چون: Black Sabbath, Marilyn Manson, Slipknot, Papa Roach, Disturbed, Crazy Town and Zakk Wylde's Black Label Society.

اواسط سال 2001 LP سومین Single خودش In The End رو منتشر کرد و این آهنگ برای گروه بیشترین شهرت رو کسب کرد و در سال 2001 جزء پرطرفدارترین آهنگهای سال شناخته شد. ویدئو کلیپ این آهنگ توسط Nathan "Karma" Cox and Hahn کارگردانی شد و این ویدئو دارای یه سبک تک و منحصر به فرد بود که البته بعد از اون گروهای دیگه از این کلیپ تقلید کردند.

در 2 سپتامبر سال 2001 LP اولین DVD خود یعنی Frat Party at the Pankake Festival رو منتشر کرد که شامل تمام کلیپها بعلاوه مصاحبه با اعضا و تصاویری از سری کنسرتهای سال 2001. همچنین یه سری دوربین مخفی نیز در ویدئو وجود داره که در نوع خودش دیدنی و خنده داره! بعلاوه آهنگ A Place For My Head که در سال 1999 در استدیو ضبط شده!.

در ماه نوامبر یکی از دوستان نزدیک Jessica Bardas پیشنهاد تشکیل یه کلوب برای هوادان LP رو داد که بچه های گروه بعد از کمی فکر کردن به این نتیجه رسیدند پیشنهاد عالیه! پس Linkin Park Underground یا همون LPU تشکیل شد که برای هوادارن هر سال یه CD و T-shirt و یکسری چیز دیگه (Pick, Stickers, Posters) رو میفرستد.

در اوایل سال 2002 لینکین پارک آماده برای شرکت در سری کنسرتهای Project Revolution شد, اولین برنامه اونها همراه گروهای Adema, Cypress Hill and DJ Z-Trip بود. در جریان رقابت در تور Shinoda و Hahn تصمیم گرفتند تا آهنگ Its Goin' Down رو بهمراه the X-ecutioners اجرا کنند.

بعد از مدتی کوتاه Shinoda تصمیم به انتشار یه آلبوم به صورت ریمکس (Remix) گرفت. در ابتدا Mike میخواست فقط دو تا آهنگ رو ریمکس کنه و بصورت یه EP بیرون بده, اما با تشویق Delson و Hahn مخصوصا, مایک تصمیم گرفت قضیه رو جدیتر کنه و یه آلبوم کامل ریمکس کنه.

پروژه جدید Reanimation نام داشت, که دارای یه سری ریمکس از آلبوم Hybrid Theory بود. که البته آهنگهای My December و High Voltage که در این آلبوم اضافه شدند توسط دو ریمکسر دیگه میکس شدند همچنین گفته میشه که مایک در تهیه این آلبوم از 50 ریکسر (Remixer) خواسته تا آهنگهای LP رو ریمکس کنند و خودش از بین اونها بهنرینها رو دستچین کرده! اما جدا از اینها دو آهنگ که انتخاب شده بودند روی آلبوم قرار نگرفتند یکی: the Crystal Method's remix of "Points of Authority" (featuring on the CD of the second installment of the LPU) و دیگری Marilyn Manson's remix of "By Myself". آهنگ My December توسط Team Sleep ریمکس شد و مورد قبول مایک قرار گرفت, Shinoda آلبوم رو بصورت CD منتشر کرد چون هنوز بنظر میرسید قصد اضافه کردن آهنگ به آلبوم رو داشت!

بقیه آرتیستهای معروفی که در تهیه این آلبوم همکاری داشتند: Chali 2na of Jurassic 5, Stephen Richards of Taproot, Kelli Ali of Sneaker Pimps, Aaron Lewis of Staind, the Humble Brothers, Jonathan Davis of Korn, Aceyalone, The X-Ecutioners, Black Thought and Jay Gordon of Orgy.

آلبوم در 30 جولای سال 2002 بهمراه اولین Single خود یعنی "Pts.of.Athrty" ("Points of Authority") remixed by Orgy's Jay Gordon منتشر شد. در ماه نوامبر دومین نسخه از LPU یعنی Underground 2.0 با طراحی جدید ساخته شد. در این EP جدید که برای اعضای LPU در نظر گرفته شده بود آهنگهای Crystal Method's remix of "Points of Authority" و "Dedicated" بعلاوه یه آهنگ 50 ثانیه ای بنام "A.06" که بصورت Instrumental وجود داشت که دارای صدای خشن گیتار هست و به گفته گروه نشون دهنده سبک خشن آلبوم Hybrid Theory هست!

2003~05 From Meteora To Collision Course ::
سرگروه LP یعنی Mike Shinoda اواخر سال 2002 به استدیو برگشت برای ضبط آلبوم جدید البته نام آلبوم تا ماه دسامبر آشکار نشد اسم آلبوم Meteora بود, Meteora نام یه سری معبد در بالای کوه های یونان است, که گروه اسم Meteora رو از یه مجله راهنمای گردشگری پیدا کردند. "این یه فضای معنوی و یه مکان افسانهای است" اینو Brad Delson میگه! "تنها با یه نگاه به عکسها احساس کردیم این اسم واقعا زیباست و تحت تاثیر قرار گرفتیم, من فکر میکنم اکثر مردم این معابد رو ندیدند و تنها اسمش رو شنیدند و همین اسم روی اونها تاثیر گذاشته و انرژی خاصی به هوادارا میده! این اسم روی ما هم تاثیز مثبت گذاشت و باعث شد تا آهنگها رو با انرژی مضاعف ضبط کنیم". اولین Single این آلبوم Somewhere I Belong در فوریه سال 2003 منتشر شد و میرفت برای کسب موفقیت هایی برای LP, و اما در 25 مارچ سال 2003 آلبوم Meteora کامل منتشر شد و در هفته اول که از انتشار آلبوم میگذشت در Billboard's music chart با 810,000 نسخه فروش مقام اول رو کسب کرد! و تاحالا هم بیش از 10 میلیون نسخه از این آلبوم فروش رفته که نصفش فقط در آمریکا USA بفروش رسیده!

در همین جریانات گروه خودش رو برای سری دوم تورهای Project Revolution آماده میکرد بهمراه هنرمندانی نظیر: blindside, Mudvayne and Xzibit. آهنگ Faint قرار بود بعد از اتمام تور به صورت دومین Single این آلبوم منتشر بشه, در همین سری تورها بود که Metallica در Summer Sanitarium Tour 2003 بهمراه LimpBizkit و Deftones به لیست هنرمندان شرکت کننده در تور اضافه شدند.

با نزدیک شدن به سری کنسرتهای Sanitarium گروه Single بعدی خودش یعنی Numb رو منتشر کرد, اونها این آهنگ رو در شهر Prague واقع در جمهوری چک فیلمبرداری کردند, که همزمان با ضبط این Single گروه تصمیم به ضبط و فیلمبرداری آهنگ بعدی یعنی From The Inside رو در همون شهر گرفت.در ویدئو Numb قبل از اتمام کار ضبط Bennington بیمار شد بنابراین کار به حالت تعلیق افتاد و مجبور شدند قسمتهای داخل کلیسا رو در یه کلیسای قدیمی واقع در Los Angeles فیلمبرداری کنند.

در 18 نوامبر سال 2003 لینکین پارک جدیدترین DVD/CD خود رو که شامل دو اجرای زنده بود با نام Live In Texas بصورت آلبوم منتشر کرد. DVD شامل کنسرت Sanitarium در Dallas و Houston-Texas بود یه DVD منحصر بفرد چون ترکیبی از دو اجرای زنده زیبای LP بود! حتما این سوال واسه شما پیش میاد که پس چرا در ویدئو Live In Texas فقط یه اجرا میبینیم؟! نکته جالب توجه اینجاست! چون گروه در این دو اجرای زنده که در دو روز متوالی انجام شده یه لباس پوشیدند یعنی از لحاظ ظاهری با اجرای روز قبل هیچ فرقی هم نداشتند و اگه شما در ویدئو Live In Texas دقت کرده باشید یه حالت میکس وجود داره مثلا در شروع و بعضی صحنه های وسط کنسرت شما میبینید که پشت چستر خیس عرق شده ولی در آخر اجرای Texas پشت چستر خشکه پس نتیجه میگیریم یه میکس از دو اجرای LP هستش! اگرم باز دقت کرده باشید وسط اجرای آهنگها گروه رو در رختکن بعد از اجرای روز قبل در Dallas نشون میده!. DVD شامل 17 track بوده ولی CD شامل 12 track که منتخب از 17 هست.

در ماه نوامبر LPU سری سومش منتشر میشه, یه Package's CD شامل 5 آهنگ که از DVD Live In Texas انتخاب شده بود! البته مورد توجه اعضای LPU زیاد قرار نگرفت چون اونها از گروه میخوان که در LPU CDs آهنگهای تک و نادر رو بذارند نه اجرای زنده که قبلا هم DVDش بدستشون کامل رسیده!

در پایان سال 2003 گروه برای اجرا در کنسرت KROQ Almost Acoustic Christmas آماده شد, اونها در شب دوم اجرا کردند با 17 track از آهنگهاشون, که در آخرین آهنگ One Step Closer خواننده گروه P.O.D یعنی Sonny Sandoval روی Stage اومد و با Chester و Mike همخونی کرد.

در آغاز سال 2004 گروه برای اجرا در سری کنسرتهای Metera World Tour بهمراه P.O.D., Hoobastank and Story of the Year آماده شد. چون LP از این گروها دعوت کرده بود برای همینم اسم تورها رو Meteora گذاشتند.

در جریان برگذاری کنسرتها ویدئو From The Inside در سراسر جهان منتشر شد و در اختیار همه مردم قرار گرفت.در ادامه Meteora World Tour گروه برای کسب موفقیتهای بیشتر تصمیم به انتشار آهنگ Breaking The Habit با هنرمندی انیماتور های ژاپنی گرفت که قسمت انیمیشنی این ویدئو توسط Kill Bill, Production I.G. انجام شد و با کارگردانی Kazuto Nakazawa and Hahn. در این ویدئو Chester روحش از بدنش جدا میشه و در یه آپارتمان قدیمی شروع به چرخیدن میکنه و شاهد مردم مختلفی هست که با مشکلات مختلفی درگیر هستند و سعی در از بین بردن این مشکلات و عادتهای زشت هست! مشکلاتی نظیر خیانتهای خانوادگی, مشکلات جنسی و اعتیاد. البته قبل از انتشار این Single آهنگ Lying From You بصورت یه سینگل رادیوئی منتشر شد و از رادیو برای مردم پخش شد.

و اما سری کنسرتهای Project Revolution و شرکت گروه برای سومین بار که بهمین منظور هم به LP لقب Revolution Village رو داده بودند! کنسرتها تا حدی شبیه به Ozzfest و Vans Warped Tour بود! Stage اصلی در اختیار Linkin Park, Korn, Snoop Dogg, the Used and Less Than Jake و Stage دوم در اختیار Ghostface, Funeral for a Friend, M.O.P., downset., No Warning, instruction and Autopilot Off. DJ Z-Trip قرار داشت. در PR 2004 از مردم به نحو احسنت پذیرائی شد همه جور امکانات از جمله Dance و Games و ... که به همین دلیل Project Revolution 2004 بزرگترین کنسرت سال شناخته شد!

در پایان سال 2004 LinkinPark اعلام کرد که قراره به درخواست MTV با چهره معروف رپ Jay-Z یه کار مشترک بیرون بدهند! نتیجه این همکاری آلبومی با نام Collision Course محصول 30 نوامبر سال 2004 شد با همکاری شرکت mash-up, آلبوم به صورت یه ریمکس از 7 آهنگ Linkin Park و 6 آهنگ Jay-Z بود. اولین Single از این آلبوم Numb/Encore بود که در همون اول در رتبه اول Charts قرار گرفت و برای 6 ماه رتبه خودش رو حفظ کرد! و جایزه Grammy مربوطه رو به خودش اختصاص داد.

چهارمین نسخه از LPU در نوامبر منتشر شد, که شامل دو آهنگ جدید بود یکی آهنگ Instrumental بنام Sold My Soul To Yo Mama که توسط Mr.Hahn تنظیم شده بود و از لحاظ زمانی تقریبا طولانی هستش و دومین آهنگ Standing In The Middle بود که با همکاری Motion Man در سال 2001 برای آلبوم Reanimation در نظر گرفته شده بود ولی بر روی آلبوم قرار نگرفت! Motion Man بهمراه Kustmasta Kurt آهنگ In The End رو برای آلبوم Reanimation ریمکس کرده بودند که Enth E ND نام گرفت.

protego_maxima
Wednesday 26 May 2010, 10:05 PM
لطفا به این گروه استوره نگین

avm
Wednesday 26 May 2010, 10:23 PM
لطفا به این گروه استوره نگین

درسته که منم زیاد این گروه زیاد خوشم نمیاد، ولی مبتکر فضای جدیدی هم بوده، مطمئن باش اگه اسطوره نباشن ما قطعا اسمش رو نمیشناختیم، و البته اسطوره بودن نسبی هست

مرسی ارسلان

DesironnA
Wednesday 26 May 2010, 10:26 PM
درسته. البته اسطوره هم صفتیست شخصی و سلیقه ای.

conter
Friday 3 September 2010, 03:46 PM
اقا به نظر من لینکین پارک از اسطوره رد کرده خدای راکه من تنها گروهی که آهنگا شو هرچی گوش میدم خسته نمیشم این گروهه روانی linkin park هستم

Palasht
Friday 3 September 2010, 04:19 PM
LP عالیه
لیریکس پرش و Dj فوق العاده خوب و ترکیب های وکال کارشونو خیلی خوب کرده !
هرجا باید پایین باشه پایینه هر جا باید بالا باشه بالاس !
ولی اولا" اسطوره باید ببینی از چه نظر !؟ ( حرف دسیرونا ! ) شاید یکی واقعا" LP اسطورش باشه ! ولی کاملا" سلیقه ایه ! ( بازم حرف دسیرونا )
دوما" LP اصلا" راک نیست ! Neo metal ه ! ( درست نوشتمش ؟ )
سوما" اسظوره چه بخواد چه نخواد داره سقوط میکنه ! باید ببینیم میتونه سر پا بمونه با البوم بعدی یا نه !
ولی به نظر من چون مردمی شد و یه کارایی کرد که مردمی تر شه داره سقوط میکنه !

BaBak_ParSian
Friday 3 September 2010, 05:12 PM
پارک ویران کننده است واقعا هم از سبکش و هم از خوانندش و و هم عقایدش را دوست دارم

Atrovan
Friday 3 September 2010, 05:16 PM
درسته که من خودم آهنگ های این گروه را خیلی دوست دارم(چون معنی دار هست)..ولی به عقیده خیلی از موسیقیدان ها اهنگ های LINKIN PARK ارزش موسیقی ندارن....

makan
Friday 3 September 2010, 05:32 PM
مطلب جالبي بود ولي يسري چيزا با اوني که من تو يکي از سايت هايه خارجي که طرفدار اين گروه بود خوندم فرق داشت

Palasht
Friday 3 September 2010, 05:33 PM
درسته که من خودم آهنگ های این گروه را خیلی دوست دارم(چون معنی دار هست)..ولی به عقیده خیلی از موسیقیدان ها اهنگ های LINKIN PARK ارزش موسیقی ندارن....

هر چیزی ارزش موسقی داره حتی یه نت فالش زدن !
ولی بستگی داره چیو حدش بگیری ؟
من حد موسیقیم و اون نهایتی که بهش فک میکنم باخ و ویوالدی و بتهوون و اینا هستن
یکی ممکنه حد موسیقیش شادمهر باشه
یکی ساسی مانکن !

Atrovan
Friday 3 September 2010, 05:46 PM
هر چیزی ارزش موسقی داره حتی یه نت فالش زدن !
ولی بستگی داره چیو حدش بگیری ؟
من حد موسیقیم و اون نهایتی که بهش فک میکنم باخ و ویوالدی و بتهوون و اینا هستن
یکی ممکنه حد موسیقیش شادمهر باشه
یکی ساسی مانکن !
صحبت شما کاملا متین...من فقط اون چیزی رو نقل کردم که بیشتر استاد ها نظرشونه!:106:

Palasht
Friday 3 September 2010, 05:51 PM
منم فقط نظر دادم خوب ;)
اره به نظر منم ارزش زیادی نداره موزیکشون !
ولی لیریکس عالیییه !

sowat
Friday 3 September 2010, 06:10 PM
راجر واترز: دیو شنیدی چند تا بچه شدن اسطوره راک
گیلمور: برو بابا گرفتی مارو
راجر:جون دیو راست میگم
گیلمور: اخه پینک فلوید با اینهمه عظمتش همچین ادعایی نکرد. از روی لد زپلین و حضرت فرنک زاپا و آئرو اسمیت خجالت میکشید خب .اونوقت اینا. واقعا که.
راجر: خب بیا چند تا آهنگاشونو باهم بگوشیم
پینک فلوید: این رپه یا راکه؟ این موزیسینه یا دلاکه؟یارو عقلش پاک پاکه که میگه این خدای راکه
ایی dj اینجا چی میخاد؟
آخرین خبر:روح فردی مرکوری (فرخ بلسارا)تو اون دنیا لرزید( میدونید که فردی تنی نداره بلرزه جنازشو سوزندن آخه)
فرانک زاپا اون دنیا خود کشی کرد.
فقط میتونم بگم همچین گرو هایی مدتی مد میشن و مردم بخاطر مد شدنشون میرن دنباله اینا. اینا فقط ی جرقه هستن.عمرشون کوتاهه .اول خواستم با افسانه ی لد زپلین مقایسه کنم بعد خجالت کشیدم. اسطوره به این میگن که فقط طی 10 سال فعالیت اسمت هنوز تو دنیای راک و متال که سهل تو کل موسیقی بد رخشه اسطوره یعنی اینکه موسیقیت و سبکت الگوی گرو های دیگه بشه گروه های دیگه ازت به عنوان گروه تاثیر گزار یاد کنند. چطور اسم ی جرقه رو میزارین اسطوره. فقط شعر نیست که . به نظر من لینکین پارک هیچ سهمی تو دنیای موسیقی نداره. نه سبکش مشخصه نه ...
نکنید این کارارو ننویسید همچین مطلباییرو. (یا بهتره بگم از جای دیگه کپی نکنید که بزارید اینجا). راک موسیقیه ما نیست ما باید برای قضاوت در موردش خیلی تحقیق داشته باشیم. گرو ها موزیسینا رو بشناسیم.
من رسما از همه و بخصوص از محضر حضرات پینک فلوید . فرانک زاپا . کویین و آیرو اسمیت و بقیه گنده های راک معذرت میخام. و همینطور خدارو شاکرم بخاطر اینکه سلیقه ی خوبی تو موسیقی بهم داده که بهترین ها و خوبارو حواله ی گوشم(و مخم البته )بکنم.تورو خدا دیگه از این کارا نکنید قلب من ضعیفه اینطوری به عشق من توهین نکنید.

لینکین پارک تنها گروهیه که تو آرشیو من جایی نداره (البته همراه با سیتم او دان و لیمپ بیز).

Palasht
Friday 3 September 2010, 07:13 PM
گیلمور: اخه پینک فلوید با اینهمه عظمتش همچین ادعایی نکرد. از روی لد زپلین و حضرت فرنک زاپا و آئرو اسمیت خجالت میکشید خب .اونوقت اینا. واقعا که.
پینک فلوید: این رپه یا راکه؟ این موزیسینه یا دلاکه؟یارو عقلش پاک پاکه که میگه این خدای راکه
ایی dj اینجا چی میخاد؟
آخرین خبر:روح فردی مرکوری (فرخ بلسارا)تو اون دنیا لرزید( میدونید که فردی تنی نداره بلرزه جنازشو سوزندن آخه)
فقط میتونم بگم همچین گرو هایی مدتی مد میشن و مردم بخاطر مد شدنشون میرن دنباله اینا. اینا فقط ی جرقه هستن.عمرشون کوتاهه .اول خواستم با افسانه ی لد زپلین مقایسه کنم بعد خجالت کشیدم. اسطوره به این میگن که فقط طی 10 سال فعالیت اسمت هنوز تو دنیای راک و متال که سهل تو کل موسیقی بد رخشه اسطوره یعنی اینکه موسیقیت و سبکت الگوی گرو های دیگه بشه گروه های دیگه ازت به عنوان گروه تاثیر گزار یاد کنند. چطور اسم ی جرقه رو میزارین اسطوره. فقط شعر نیست که . به نظر من لینکین پارک هیچ سهمی تو دنیای موسیقی نداره. نه سبکش مشخصه نه ...
نکنید این کارارو ننویسید همچین مطلباییرو. (یا بهتره بگم از جای دیگه کپی نکنید که بزارید اینجا). راک موسیقیه ما نیست ما باید برای قضاوت در موردش خیلی تحقیق داشته باشیم. گرو ها موزیسینا رو بشناسیم.
من رسما از همه و بخصوص از محضر حضرات پینک فلوید . فرانک زاپا . کویین و آیرو اسمیت و بقیه گنده های راک معذرت میخام. و همینطور خدارو شاکرم بخاطر اینکه سلیقه ی خوبی تو موسیقی بهم داده که بهترین ها و خوبارو حواله ی گوشم(و مخم البته )بکنم.تورو خدا دیگه از این کارا نکنید قلب من ضعیفه اینطوری به عشق من توهین نکنید.

لینکین پارک تنها گروهیه که تو آرشیو من جایی نداره (البته همراه با سیتم او دان و لیمپ بیز).

خندیدیممم:24::24:
بابا تن فردی که هیچی تن منم لرزید !
چیو با چی مقایسه میکنی ؟
دبلیو تی اف ؟
لد زپلین ؟
انگار بخوای باخ رو با اندی مقایسه کنی !:5:
ولی خداییش از 30sec to mars و اینا بهتره LP !
منم میگم دورش تموم شد !
بیتلز چون چند سال بیتلز بود بیتلز نشد چون 50 ساله هستن بیتلزن ! حتی با اینکه بیشترشون مردن ( ار ای پی ! )
امیدوارم همه موزیک خوب گوش بدن :redguitar::am

sowat
Friday 3 September 2010, 07:28 PM
من مقایسه نکردم عزیزم. اونیکی میاد میگه لینکین اسطوره ی راک مقایسه کرده.( قضاوت در نتیجه مقایسه بدست میاد) اونیکی میاد قضاوت میکنه و میگه اینا خدای راکن یا از راک چیزی نمیدونه یا اینارو با گندهای راک مقایسه کرده که همچین حرفی زده. (که واقعا چه مقایسه ی بی شرمانه ای).
اصلا اینا قابله مقایسه نیستن.
نکنید اینکارارو نکنید

moeinqueen
Monday 6 September 2010, 12:06 AM
حیفه بخدا......
نگید این حرفا رو....
آخه چرا باید بگیم اسطوره؟؟؟
من فقط به چند نفر و چند گروه محدود میتونم بگم اسطوره...
بخدا اسطوره شدن به این راحتیا نیس!!!!!!!
هنر میخواد، هوش میخواد،توان میخواد...!!!!
اسطوره به لد زپلین میگن،به بلک سبث میگن
اسطوره به رابرت پلنت میگن،به فردی مرکوری میگن،به جان لنن،به باب دیلن!!!

من خیلی لینکین پارک رو دوست دارم....یعنی اگه لینکین پارک نبود من اصلا با راک و متال آشنا نمیشدم و هنوز داشتم محسن چاوشی و بنیامین گوش میدادم....
لینکین پارک گروه خوب و قابل احترامیه(البته بجز دی جی) ولی باور کنید اسطوره نیستن....

koronzo_piti
Monday 6 September 2010, 12:16 AM
من فقط می تونم بگم خدا سایشون رو از سر دوستم امیر نگیره:25:
خدا حفظشون کنه:9powok:

Milad zoso
Thursday 9 September 2010, 12:06 PM
آقا آلیوم جدیدشو شنیدی
چه گندی زدن
آبرو بریه

Atrovan
Thursday 9 September 2010, 01:10 PM
واقعا!!!!!! بعیده!!!اسم البوم جدیدشون چیه؟

shanshayanshan
Thursday 9 September 2010, 01:38 PM
البته این قضیه گند زدن خیلی سلیقه ای یکی بود میگفت آهنگ nothing else matters خیلی بیخود ولی از آهنگهایی بود که بلاخره انقلابی برای خودش راه انداخت و الانم هنوز بعد از ایهمه سال ملت با عشق بهش گوش میکنن حالا طرف تو کار موسیقی سنتی بوده خوشش نمیومده.این آلبوم جدیدشم حالا میگیرم گوش میکنم ولی بعید میدونم که گند زده باشه بعید آخه شاید حالا آقا میلاد خیلی خوشش نیومده باشه...

Atrovan
Thursday 9 September 2010, 01:40 PM
منم با نظر شایان موافقم..به نظرم سلیقه ای هستش...باید ببینیم بزرگان موسیقی چه نظری دارند.

shanshayanshan
Thursday 9 September 2010, 09:03 PM
چی شد الان یعنی کسی درباره آخرین آلبومش نظری نداره؟

sia_eddie
Thursday 9 September 2010, 09:55 PM
اسطوره؟! زرشک!!!!

symphony-x
Thursday 9 September 2010, 10:55 PM
اسطورشه ها

sowat
Thursday 9 September 2010, 11:22 PM
سلام.

واقعا من نمیدونم اونایی که همچین گروه چه هایی رو اسطوره میخونن از لد زپلین که خدای راکه دارو نداره راکه همه چیزه راکه یا پینک فلویدو آئرواسمیت و کویین و فرانک زاپا خبر ندارن یا خودشونو زدن به بی خبری. آخه با چه رویی این حرفو میزنید.

قبلا گفتم اسطوره به اونی میگن که موسیقیش رو گروهای بزرگ دیگه تاثیر گذاشته باشه. کوچیک و بزرگ حرفه ای و غیرحرفه ای ازشون الهام گرفته باشن.اسطوره به اون میگن که 35 ساله پیش ی آهنگ ساخته باشی هنوز بعد از 35 سال جزو پرطرفدار ترین آهنگا باشه تو دنیا. اسطوره....

البته این گروه چه کوچیکتر از اونیه که با بزرگا و اسطوره های واقعی مقایسه بشه.میدونم.ولی باید از بزرگا نام برد و به یاد بعضیا انداختتو

پست قبلیم گفتم بازم میگم این جور گروه(چه)ها ی جرقه هستن.مدتی مد میشن و بعضیا هم که میخان از مد روز عقب نمونن اسم این گروه(چه)هارو میارن و میرن طرفه موسیقیشون.

البته میدونم اصلا احتیاج به توضیح نیست که این گروه اسطوره که نیست هیچ "تو دنیای راک و متال اصلا هیچ جایی نداره"

بهتر بدونید که بین متال بازای واقعی و اونایی که با این موسیقی چه راک چه متال بزرگ شدن و عاشق این موسیقی هستند این جور گروها هیچ جایی ندارن.همینطور تو خارج.

به گوش و ذهنتون احترام بزارین و موسیقیه ناب بهشون هدیه کنید. اونی که سلیقه ی خوبی تو گوش دادن داره اگه روزی آهنگساز بشه آهنگساز خوبیم میشه. چون میدونه خوب چیه.شاهکار چیه. گوش دادن خیلی مهمه
نکنید این کارارو ننویسید اینارو.

Milad zoso
Friday 10 September 2010, 01:08 AM
A Thousand Suns
این اسم آلبومه

دانلود کنید ببینم کی روش میشه بگه اسطوره؟؟؟
یا بگه .........................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟

Milad zoso
Friday 10 September 2010, 01:10 AM
سلام.

واقعا من نمیدونم اونایی که همچین گروه چه هایی رو اسطوره میخونن از لد زپلین که خدای راکه دارو نداره راکه همه چیزه راکه یا پینک فلویدو آئرواسمیت و کویین و فرانک زاپا خبر ندارن یا خودشونو زدن به بی خبری. آخه با چه رویی این حرفو میزنید.

قبلا گفتم اسطوره به اونی میگن که موسیقیش رو گروهای بزرگ دیگه تاثیر گذاشته باشه. کوچیک و بزرگ حرفه ای و غیرحرفه ای ازشون الهام گرفته باشن.اسطوره به اون میگن که 35 ساله پیش ی آهنگ ساخته باشی هنوز بعد از 35 سال جزو پرطرفدار ترین آهنگا باشه تو دنیا. اسطوره....

البته این گروه چه کوچیکتر از اونیه که با بزرگا و اسطوره های واقعی مقایسه بشه.میدونم.ولی باید از بزرگا نام برد و به یاد بعضیا انداختتو

پست قبلیم گفتم بازم میگم این جور گروه(چه)ها ی جرقه هستن.مدتی مد میشن و بعضیا هم که میخان از مد روز عقب نمونن اسم این گروه(چه)هارو میارن و میرن طرفه موسیقیشون.

البته میدونم اصلا احتیاج به توضیح نیست که این گروه اسطوره که نیست هیچ "تو دنیای راک و متال اصلا هیچ جایی نداره"

بهتر بدونید که بین متال بازای واقعی و اونایی که با این موسیقی چه راک چه متال بزرگ شدن و عاشق این موسیقی هستند این جور گروها هیچ جایی ندارن.همینطور تو خارج.

به گوش و ذهنتون احترام بزارین و موسیقیه ناب بهشون هدیه کنید. اونی که سلیقه ی خوبی تو گوش دادن داره اگه روزی آهنگساز بشه آهنگساز خوبیم میشه. چون میدونه خوب چیه.شاهکار چیه. گوش دادن خیلی مهمه
نکنید این کارارو ننویسید اینارو.
بازم دم شما گرم:redguitar:

rezaranjbaraan
Friday 10 September 2010, 08:56 AM
ببخشید من این گروه رو نمیشناسم کارش خوبه تازه اومده....؟
چی میخونن حالا رپر که نیستن.....:24::24::24::24::24:

sowat
Friday 10 September 2010, 10:09 AM
ببخشید من این گروه رو نمیشناسم کارش خوبه تازه اومده....؟
چی میخونن حالا رپر که نیستن.....:24::24::24::24::24:
:21::24::21::24:

آخه راکو چه به رپ و DJ

BaBak_ParSian
Friday 10 September 2010, 10:41 AM
درود - اقا البومش اومده نسبتا بد نیست

symphony-x
Friday 10 September 2010, 10:41 AM
متنفرم از این بند
یه بار میگفتن میتونیم بالاتر از متالیکا بریم !!! ای ک**
تخیلی بهم فشار اومد یکی نبود بهشون بگه اگه شما از اونجای متالیکا بتونید بالا برید
خوشم نمیاد از اینها هیچی ندارن اما ادعاشون *** خر نر رو پاره کرده

shahram201
Friday 10 September 2010, 11:40 AM
ایی dj اینجا چی میخاد؟

آقا دمت گرم حال کردم با پستی که زدی. اصلا از همون اول که آواتارت رو دیدم حال کردم اساسی! :41:

ممکنه خیلی ها قبول نکنن ولی بنظر من یکی از تاثیرگذارترین افراد تو موزیک راک همین حضرت فرانک زاپا هست. یک دیوانه به تمام معنا (البته به معنای مثبتش!!) که هرکاری خواسته تو موزیک کرده! من خیلی از آهنگهاش مثل Black Napkins (فکر کنم آلبوم Zoot Allures بود نه؟) یا The torture never stops از همون آلبوم، همچنین تقریبا همه آهنگای آلبومای Hot Rats و Apastrophe رو با هیچی عوض نمیکنم چون نظیرشونو از کس دیگه ای نشنیدم.
گیتار زدنش هم که دیگه امضای خودشه. دو ثانیه شو گوش بدی میگی خود خرشه!! :hessam4:

protego_maxima
Friday 10 September 2010, 01:30 PM
agha merci kheili khosham oomad
kamelan ba harfat mivafegham !!!

sowat
Friday 10 September 2010, 02:00 PM
آقا دمت گرم حال کردم با پستی که زدی. اصلا از همون اول که آواتارت رو دیدم حال کردم اساسی! :41:

ممکنه خیلی ها قبول نکنن ولی بنظر من یکی از تاثیرگذارترین افراد تو موزیک راک همین حضرت فرانک زاپا هست. یک دیوانه به تمام معنا (البته به معنای مثبتش!!) که هرکاری خواسته تو موزیک کرده! من خیلی از آهنگهاش مثل Black Napkins (فکر کنم آلبوم Zoot Allures بود نه؟) یا The torture never stops از همون آلبوم، همچنین تقریبا همه آهنگای آلبومای Hot Rats و Apastrophe رو با هیچی عوض نمیکنم چون نظیرشونو از کس دیگه ای نشنیدم.
گیتار زدنش هم که دیگه امضای خودشه. دو ثانیه شو گوش بدی میگی خود خرشه!! :hessam4:

همه میگن متال موسیقی اعتراضه و راک بیشتر احساسیو عاشقانست. حتما از فرانک زاپا خبر ندارن. به نظر من همین ادمی که این گوشه دستشو کرده تو دماغش :d (فرانک زاپا) خدای اعتراض و هجوه. ولی خب طبق معمول بقیه ستارهای موسیقی تو ایران شناخته شده نیست. به نظر من اسطوره ی راک فرانک زاپاست. اگر اسطوره ی مطلق نباشه حتما از بهترینه بهترین هاست.
هرکی از راک حرف میزنه و یاد میکنه باید اسم این شرقی تبار رو هم بیاره.

Bilbilak
Sunday 8 January 2012, 12:30 PM
خوب برای لینکین پارک احترام قائلم چون چندین نفر رو میشناسم که با لینکین بود که با راک و متال اشنا شدن ( تو شناسوندن این سبک به بچه های ایران نقش مهمی داشته مسلما ادمای کمی هستن که یه راست از همون اول بلک سبث گوش دادن!)
البته این گروه کارش تو سبک تخصصی خودش یعنی نومتال واقعا خوبه اما به هیچ وجه اسطوره نیست یعنی حتی اگر کارش فوق العاده باشه و بعدها بازم البوم های خیلی بهتری نسبت به چیزی که تا حالا داده ارائه کنه باز هم نمیشه الان و تا موقعی که کار میکنه بهش گفت اسطوره!اصولا بیتلز هم موقعی که فعال بود کسی بهش لفظ اسطوره نمیداد چه برسه به اینا ...چون اینا کار خاصی نمیکنن اما یه گروهی مثل بیتلز قبل از خودش هیچ چیز نبود و همه چیز از بیتلز افسانه ای ( مشخصا جان لنون) شروع شد!
پینک فلوید و لد زپلین و درز و اروسمیث همه اینا بعد سالها تونستن به این جایگاه برسن تازه با خلاقیت و تاثیرگذاری 100 برابر نسبت به لینکین پارک و امثالهم! الان اگه وقت دادن لقب " اسطوره " به کسی باشه فکر کنم نوبت یوتو باشه
تازه اگه اینا اسطورن پس کرت کوبین خداوندگار راکه دیگه(که هست!)

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 02:19 PM
به قول پنگول چی میگه؟!

Bilbilak
Sunday 8 January 2012, 02:24 PM
کی؟ من؟:دی
میگم لینکین پارک گ* خورد اسطوره باشه!:دی خلاصه شدش

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 02:34 PM
نه شما رو نگفتم، استارتر رو گفتم.

white384
Sunday 8 January 2012, 03:06 PM
به قول پنگول چی میگه؟!

=))))))))))))
اوااااااااااااااا....
به قیافه و مو و ریش و سیبیلتون نمیاد پنگول هم ببینید...

این جا هم که لینکین پارکه :))))))))))))
تورو خدا دعوا نکنید فقط...
من شبا خوابم نمیبره از فکر کردن به پست هایی که طی روز پاکشون می کنم!

hopital
Sunday 8 January 2012, 03:19 PM
=))))))))))))
اوااااااااااااااا....

:24: :24::24:

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 04:40 PM
=))))))))))))
اوااااااااااااااا....

من روزی چندین ساعت پای تلویزیونم، حالا یا رو کاناپه خوابم، یا دارم فیلم میبنم یا دارم گیتار میزنم. ولی در کل روبروی تلویزون روشن هستم. وقتی پشت پی سی هم هستم به جز شبها که هدفون تو گوشمه باغی روز تلویزون روشنه و پیگیری میکنم.
ممکنه سریال یا مستندی از دستم در بره، اما برنامه کودکی به هیچ وجه از دستم در نمیره، همانطور که یک کارتون فقط کافیه به پرده سینماهای آمریکا برسه تا من فورا نسخش رو گیر بیارم و ببنم.
پینک هم میکی موس میدید، ما که علی هستیم پنگول نبنیم؟!
(البته چون پنگول مصادف میشه با یک برنامه کودک دیگه از یک شبکه دیگه معمولا این روزها نمیبنم)
دعوا هم که نمیخوام بکنیم. چیزی نگفتیم که. :43:

alimetallica_2
Sunday 8 January 2012, 04:40 PM
:24: :24::24:
چرا میخند؟! :5:

akerfeldt
Sunday 8 January 2012, 05:35 PM
لازم به ذكره منم تا چند سال پيش اول خاله شادونه ميديدم بعدش ميرفتم مدرسه :))
ولي عاشق پلنگ صورتيم :))
آها لينكين پارك .....زياد خوشم نمياد از اينها قبلا چند آهنگش بدم نميومد اما با سليقمون جور نيست ......يه گروه هست ديگه اما يه شاهكار نيست

metal-militia
Sunday 8 January 2012, 06:02 PM
از لینکین پارک خوشم میاد.ولی انصافا نامردیه بهشون بگیم اسطوره.اگه اینا اسطوره ان پس متالیکا کیه؟؟؟اتفاقا چستر خواننده گروه بهمراه درامرشون تو برنامه ام تی وی آیکون.متالیکا حضور داشتن و گفتن با آهنگهای متالیکا بوده که جذب موسیقی شدن.

salar1366
Wednesday 11 January 2012, 05:51 PM
چرا میخند؟! :5:

این تیکه خیلی باحاله

Yngwie_5
Thursday 12 January 2012, 01:03 PM
:43::43::43::43::43::43::43::43::43:

راجر واترز و گیلمور و فرانک زاپا و فردی مرکوری هم پاپ حساب شدن!:21:
خیلی جالبه واقعا... من حرفی برای گفتن ندارم ...:40:
البته سلیقه ها متفاوته میدونم...اما بنده یه جمله از سولوهای گیلمور رو به صد تا آلبوم لینکین پارک نمیدم...

akerfeldt
Thursday 12 January 2012, 05:10 PM
ببخشید قصد توهین ندارم ولی نمیتونم ببینم اینقدر راحت به یک اسطوره تمام عیار توهین میکنین نظر شما مثلا محترم ولی وقتی اینجوری فکر میکنین همون بهتر و خدارو شکر که لینکین پارک جایی تو آرشیو شما نداشته باشه:i.از حرفهای بقیه دوستان هم مشخصه کسی لینکین پارک رو با جون و دل گوش نمیده تا این نوع موسیقی رو بفهمه واقعا جای تعجبه که کسی new divide,no more sorrow,what i've done,firure.09و...رو گوش بده و اشک از چشاش جاری نشه.بهتره در مورد چیزی صحبت کنیم که راجع بهش بدونیم.
در مورد اون آرشیو تونم بگم یعنی این گروه های پوچ (منظور همون پاپ) رو گوش میدین اسطوره ای مثل لینکین پارک...؟!متاسفم.همین!:mad::dash2::d ash2::dash2:
پيشنهاد من به شما اينه كه آلبوم لدزپلين 1 رو گوش كنيد اميد است كه از جرگه ي گمراهان خارج شده و به پيروان راك واقعي ملحق شويد !!!!!!!!!!!!! 43 سال پيش توسط اعضاي اين بند خلق شده و شاهكاري به تمام معناست و تكرار نشدني ............ خودتون رو به جيمي پيج بفروشين ....روحتون رو به بازي ميگيره اين مرد

mamali_ho
Thursday 12 January 2012, 10:06 PM
لینکین پارک به نظر من گروه خیلی خوبیه و من یکی از طرفداراشم ولی اسم اسطوره زیاد براش مناسب نیست. به نظرم کلا اسم اسطوره روی شخص یا گروهی گذاشتن کار سختیه!

metal-militia
Thursday 12 January 2012, 10:46 PM
یک اسطوره تمام عیار توهین میکنین
منظورتون کیه؟؟؟

اشک از چشاش جاری نشه
هنر یه مسئله احساسی هست که از فردی به فرد دیگر متفاوته.چون شما با این آهنگها حال میکنی و اشک میریزی دلیلی نداره بقیه هم همین حس رو داشته باشن.

این گروه های پوچ
منظورت کدوم گروه های پوچه؟؟؟

alimetallica_2
Thursday 12 January 2012, 11:15 PM
من بهتر گیتار میزنم یا گیتاریست لینک در پارک؟ عجب سوال احمقانه ای بود البته.

mamali_ho
Friday 13 January 2012, 12:10 AM
منظورتون کیه؟؟؟

هنر یه مسئله احساسی هست که از فردی به فرد دیگر متفاوته.چون شما با این آهنگها حال میکنی و اشک میریزی دلیلی نداره بقیه هم همین حس رو داشته باشن.

منظورت کدوم گروه های پوچه؟؟؟

البته توسط بعضی دوستان به لینکین پارک توهین شد!

ولی این دوستمونم دیگه زیادی احساساتی شدن چون نه اون گروه هایی که بهشون اشاره کردن پوچ هستند و نه سبکشون پاپ هست!!!!!!!

با بقیه صحبتاتون موافقم.

من جواب این سوالو نمیدونم ولی به نظرم هر گروهی که نوازنده گیتار بهتری داره الزاما گروه بهتری نیست. فاکتورهای زیادی برای مقایسه وجود داره.
در ضمن لینکین پارک درستش هست.

alimetallica_2
Friday 13 January 2012, 12:12 AM
خوب این مسئله درسته.
من فکر میکردم لینک در پارکه. التبه لینک تو پارک و لینک پارک هم شنیده بودیم.
ولی تو آهنگ سازی هم این سوال تو ذهنم هست همچنان.

mamali_ho
Friday 13 January 2012, 12:27 AM
هر "in" که هر جا میبینید معنی "تو" یا "در" نمیده. بدنیست کنار نوازندگی یه مقدار به زبان هم توجه کنید.

آهنگ سازی، خوانندگی، اجرا روی استیج، لیریک، حتی موزیک ویدئو و ....

alimetallica_2
Friday 13 January 2012, 12:35 AM
بابا ما که جوجه هستیم، اول راهیم. حالا کو به اینجا برسیم و به این اسطوره ها.

Partrix
Friday 13 January 2012, 09:05 AM
ای خدا ...
من نمی دونم از کی تا حالا پینک فلوید هم پاپ شده ؟! احتمالا از لیکین پارک یاد گرفته دیگه !!!:21::24:
آخه داداش من هیچ گروهی تو تاریخ راک و متال جرات اینو نداشته که به موزیک پینک لقب پوچ بده !
حالا شما که فقط طرفدار یه گروه هستی نه عضو یه گروه اونم چه گروهی ؟ (( لینکین پارک )) اومدی می گی پینک پوچه ؟:41::24:
واقعا این دیگه خیلی مزحکه که به لینکین پارک با این که گروه قابل احترامیه بگی اسطوره و به پینک که سرور راکه بگی پوچ !:32:

shahram201
Friday 13 January 2012, 09:49 AM
دوستان کمی انصاف داشته باشین. فکر کنم وقتش شده که کمی اطلاعاتمون رو کامل کنیم.

من یه تحقیق جامع کردم و نتایجش رو بصورت چکیده در اینجا در اختیارتون قرار میدم:

سبک پاپ از تلفیق سبکهای دیگری مثل بلوز، کانتری، جز و گاسپل در دهه 40 و 50 میلادی بوجود اومد. از پایه گذاران اون میتونیم به الویس پریسلی اشاره کنیم. بعدش مرحوم جیمی هندریکس سبک پاپ رو با نوآوری هایی که در گیتار الکتریک (که با نام گیتار پاپ هم شناخته میشه) انجام داد، متحول کرد. گروههای دیگری مثل بلک سبث، ژانر جدیدی بنام «هوی پاپ» رو بنیان نهادند که از زیرشاخه های اون میتونیم به ثرش پاپ، دوم پاپ، پروگرسیو پاپ، دث پاپ و غیره اشاره کنیم.

کلاً موسیقی راک تا زمان ظهور لینکین پارک وجود خارجی نداشت. در واقع کلمه راک از سه حرف آخر واژه «پارک» با کمی جابجایی بوجود اومده.

هرکدوم از دوستان اگه به صحت این تاریخچه شک دارند، لطفاً بگن تا مدارکش رو ارائه بدم چون موجوده!! :44:

Yngwie_5
Friday 13 January 2012, 01:51 PM
نگفتم اینا پاپند گفتم وقتی لینکین پارک تنها گروهیه که جایی تو آرشیو شما نداره(!) یعنی همه گروههای پاپ و ...جادارند!؟:am

خب چه ربطی داره؟لینکین پارک نداشتن =داشتن آلبوم پاپ؟؟؟:21:

Yngwie_5
Friday 13 January 2012, 01:55 PM
اولا کی گفته پینک سرور راکه؟

عزیزم کی میگه پینک فلوید سرور راک نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:21:

alimetallica_2
Friday 13 January 2012, 01:58 PM
بابا بخیال، این بحث به مانند آب در کوزه کوبیدنه، اخرش هم کوزه میشکنه و آب میریزه.

shahram201
Friday 13 January 2012, 02:03 PM
جناب کوثری عزیز بذارید واضح بگم... سئوال بنده و بقیه دوستان اینه که شما در پاسخ به دوستمون sowat (پست شماره 46) و نام گروهها و اشخاصی که اونجا برده شد، چطور قضیه رو به گروههای پاپ ربط دادید؟ مگه اسمی از حتی یک گروه پاپ در اونجا برده شده بود؟؟

Yngwie_5
Friday 13 January 2012, 02:10 PM
اولا لینکین پارک چشه دوما من کی گفتم پینک پوچه سوما لینکین پارک از نظر من اسطوره است چهارما شما هم پس نمیتونی به پینک بگی سرور راک!خدایا!پینک!:21:

اسطوره یه صفته. شما چون به لینکین پارک علاقه دارید بهش میگید اسطوره.یکی دیگه به پینک فلوید علاقه داره به اون میگه اسطوره.

alimetallica_2
Friday 13 January 2012, 02:18 PM
اسطوره یه صفته. شما چون به لینکین پارک علاقه دارید بهش میگید اسطوره.یکی دیگه به پینک فلوید علاقه داره به اون میگه اسطوره.
معیارهایی هم برای این مسئله وجود داره.
گفتم که هیچ وقت نمیشه یک موشک فضا پیما رو با یک دوچرخه قیاس کرد. دوچرخه باید با دوچرخه قیاس بشه و فضا پیما ها با هم.

Yngwie_5
Friday 13 January 2012, 02:22 PM
اگه لینکین پارک با لیمپ بیزکیت مقایسه میشد یه چیزی.
"مقایسه باید بین دو چیزی صورت بگیرد که باهم وجه تشابهی داشته باشه"

هیچ وجه تشابهی بین پینک فلوید و لینکین پارک وجود نداره.والسلام...

alimetallica_2
Friday 13 January 2012, 02:26 PM
با سیستم هم نباید مقایسه بشه.

Partrix
Friday 13 January 2012, 02:43 PM
داداشم راست میگه ! آخه من که فقط نمی گم همه ی دنیا میگن فلوید سرور که هیچی خدای راکه !

بعدش هم استاد این چه طرز صحبت کردنه آخه ؟ من نمی فهمم (( بیا منو بخور )) یعنی چی ؟ من محترمانه صحبت کردم و شما جای برادر بزرگ مایی ! این نحوه ی صحبت کردن در شان شما نیست و مال کساییه که از موسیقی هیچی نمی فهمن !

shahram201
Friday 13 January 2012, 04:09 PM
خیر اما ایشون گفتن تنها گروهی که گوش نمیدن لینکین پارکه لابد یعنی پاپ و ..... رو گوش میدن دیگه!

من جداً تحت تاثیر استدلال شما قرار گرفتم!! بهرحال موفق باشید

akerfeldt
Friday 13 January 2012, 05:04 PM
گوش دادم به لدزپلین اما یک تار موی چسترو به صدتای اون ترجیح دادم!:10:
:)) :)) خنده دار ترين جمله اي كه تو عمرم شنيدم :)) :))
يه نخ موي اين يارو چستر رو با جيمي پيج و بونهام , جان پل عوض نميكنه :26:

salar1366
Friday 13 January 2012, 06:14 PM
ببخشیدا داش علی:22: ولی واقعا سوال بدی بود.
به قول شاعر چون دانی و ÷رسی سوالت خطاست.
ریف هایی که تو میزنی رو این جوجه سوسولها تو خواب هم نمیتونند بزنند. سولو هم که ندیدم تابحال بزنند.

alimetallica_2
Friday 13 January 2012, 10:55 PM
در مورد لینکین پارک حرف نمیزنم. اما هر کی هر کاری میکنه تمام تواناییش نیست. مثلا برخی به من میگفتند از گیتاریست اسلیپ نات بهتر هستی ولی من خودم چندی پیش تو یوتیوب یک کار انفرادی ازش دیدم که فهمیدم واقعا از من بالاتره.
حالا از این گذشته روی استیج هم بدون سوتی زدن کار راحتی نیست، مخصوصا وقتی قرار باشه 2 ساعت بزنی.
التبه کارهای لینکین پارکو که کسی که 2 سال گیتار کار کرده باشه راحت میزنه رو استیج حتی. اما خوب در مورد گروههایی مثل سیستم نمیشه به این راحتی نظر داد.
هرچند گیتار شاخی نداره. اما من خودم رو روی استیج در اون حد نمیدونم.

akerfeldt
Friday 13 January 2012, 11:08 PM
بابا آدم بچسبه به تمرين بعد از دو سال ميتونه كاراي جيسون بكر و جان پتروچي رو بزنه كاراي لينكين پارك بسيار راحتتر از اين حرفاست
اما موافقم نوازنده هاي اسليپنات واقعا توانا هستن ........ هم درامرشون و هم گيتاريستشون كه خيلي قويه موزيكشون هم خوبه

alimetallica_2
Friday 13 January 2012, 11:14 PM
موزیکشون که از نظر فیلنگر اصلا به نظر من خوب نیست و بسیار سبکه. یک جاهایی میاد از سبک ان یو خارج بشه و به آدم حال بده ولی با تخصص خاصی گند میزنه به حس آدم و نمیتونه مخاطب حرفه ای رو پای کارش نگه داره.
فقط میتونه لحظه براش بسازه.

Partrix
Saturday 14 January 2012, 06:33 PM
به هر حال ممنون از این طرز صحبتتون ! واقعا جایی تاسف داره که توی این سایت ...

Partrix
Sunday 15 January 2012, 09:35 AM
بله کاملا درسته ( البته تفاوتی نداره چه با این آلبوم جدیده چه بدون اون ! ) اگه گوش بدین می فهمین که این گروه اسطوره نیست که هیچ یه گروه متوسطه فقط همین !

Partrix
Sunday 15 January 2012, 09:40 AM
البته این نظر شخصی تونه که می خواین به این گروه لقب اسطوره بدین و نظر هر کسی محترمه ولی این گروه تو دنیای راک و متال یه گروه معمولی اه و لا غیر !
اون نظر شما بود ( که اسطوره است ) و این نظر کل دنیای راک و متال ( با توجه به رنکینگ محبوبیت گروه های راک و متال در سال 2011 ) !

akerfeldt
Sunday 15 January 2012, 12:11 PM
:)) بيخيال بابا دوستمون خيلي اين بند رو دوست داره يه چيزي ميگه......... اسلير و ايرون ميدنو و...... از اين حرفها نميزنن ..........
راستي بچه ها يه گروه راك جديدا اومده بيسيست خيلي قوي هم دارن گويا اين بند الگوي دوران بچگيشون لينكين پارك بوده و كلا با اين بند بزرگ شدن حتما گوش كنيد هر چند نو پا هستن به پاي سلطان راك لينكين پار نميرسن اسمشون هم king crimson هست................
پ.ن: ياد متين گه تو هنجرش افتادم كه ميگه من سلطان راك فارسي هستم

alimetallica_2
Sunday 15 January 2012, 12:39 PM
غیر این آلبوم بقیه رو که گوش بدین میفهمین اسطوره است...
اگر سن کی شما یاداشت فرمودید در پروفایلتون درسته باشه و شما 12 سالتون باشه، جسارت هم نباشه من دو سال بیشتر از سن شما فقط ساز زدم. یعنی 14 سال.
حالا نمیدونم رو چه حسابی شما اینقدر پافشاری دارید روی صحبت هاتون در حالی که برخی از بچه ها اینجا به اصول آهنگ سازی و نوازندگی واقفند.

mamali_ho
Sunday 15 January 2012, 12:59 PM
اون نظر شما بود ( که اسطوره است ) و این نظر کل دنیای راک و متال ( با توجه به رنکینگ محبوبیت گروه های راک و متال در سال 2011 ) !

البته فک نکنم میزان محبوبیت ربطی به اسطوره بودن یا نبودن داشته باشه ( اگه این که شما گفتین معیار اسطوره بودن باشه پس لینکین پارک اسطورست. که البته بازم میگم به نظر من نیست) چون اگر مثلا به فیسبوک هم سر بزنین تعداد لایک های لینکین پارک فکر کنم نزدیک 40 میلیون تایی باشه که از بقیه گروه های راک خیلی بیشتره. لینکین پارک خیلی طرفدار داره.

alimetallica_2
Sunday 15 January 2012, 01:18 PM
امینم هم خیلی طرفدار داره. تو ایران ساسی مانکن هم خیلی طرفدار داره. اما ساسی مانکن بیشتر از موسیقی میدونه یا فرهاد فخرالدینی؟! اگر قرار باشه یک پروژه بزرگ موسیقی بدند به کسی به اون میدند یا به استاد؟
اگر یکی از این افراد فوت بشه جای خالی کدوم احساس میشه و کدوم در تاریخ جاودان میشه؟

mamali_ho
Sunday 15 January 2012, 02:15 PM
امینم هم خیلی طرفدار داره. تو ایران ساسی مانکن هم خیلی طرفدار داره. اما ساسی مانکن بیشتر از موسیقی میدونه یا فرهاد فخرالدینی؟! اگر قرار باشه یک پروژه بزرگ موسیقی بدند به کسی به اون میدند یا به استاد؟
اگر یکی از این افراد فوت بشه جای خالی کدوم احساس میشه و کدوم در تاریخ جاودان میشه؟

بله منم همینو گفتم!!!!! و از معیاری که دوستمون برای اسطوره بودن معرفی کردن انتقاد کردم که دقیقا حرف خودشونو نقض میکنه. پرطرفدار بودن شرط کافی برای خوب بودن نیست! البته ساسی مانکن هم فکر نکنم خیلی طرفدار داشته باشه!!! من که بیشتر کسایی که دیدم از موسیقیش متنفر بودن. در ضمن لینکین پارک توی سبک خودش پرطرفداره و این یه نکته ی خیلی مثبته. و امینم هم توی سبک خودش یکی از بهترین هاست. به نظرم بهتره هر سبکی با خودش مقایسه بشه.

Yngwie_5
Sunday 15 January 2012, 03:46 PM
اگر سن کی شما یاداشت فرمودید در پروفایلتون درسته باشه و شما 12 سالتون باشه، جسارت هم نباشه من دو سال بیشتر از سن شما فقط ساز زدم. یعنی 14 سال.
حالا نمیدونم رو چه حسابی شما اینقدر پافشاری دارید روی صحبت هاتون در حالی که برخی از بچه ها اینجا به اصول آهنگ سازی و نوازندگی واقفند.

علی راست میگه.شما بیاید موسیقی لینکین پارک رو به صورت تخصصی نقد کنید تا ما به اسطوره بودنشون ایمان بیاریم.

metal-militia
Sunday 15 January 2012, 04:10 PM
امیدوارم از این حرفم ناراحت نشید.اما در سن شما تعصب داشتن روی گروه و خواننده مورد علاقه امری کاملا طبیعیه.باز به نظر من تعصب روی لینکین پارک از تعصب روی محسن یگانه و چاووشی و ساسی مانکن خیلی بهتره.
بحث ما هم این نیست که لینکین پارک گروه بدیه.ما فقط میگیم لقب اسطوره برازنده این گروه نیست.

Bilbilak
Thursday 19 January 2012, 12:12 PM
ببخشید قصد توهین ندارم ولی نمیتونم ببینم اینقدر راحت به یک اسطوره تمام عیار توهین میکنین نظر شما مثلا محترم ولی وقتی اینجوری فکر میکنین همون بهتر و خدارو شکر که لینکین پارک جایی تو آرشیو شما نداشته باشه:i.از حرفهای بقیه دوستان هم مشخصه کسی لینکین پارک رو با جون و دل گوش نمیده تا این نوع موسیقی رو بفهمه واقعا جای تعجبه که کسی new divide,no more sorrow,what i've done,firure.09و...رو گوش بده و اشک از چشاش جاری نشه.بهتره در مورد چیزی صحبت کنیم که راجع بهش بدونیم.
در مورد اون آرشیو تونم بگم یعنی این گروه های پوچ (منظور همون پاپ) رو گوش میدین اسطوره ای مثل لینکین پارک...؟!متاسفم.همین!:mad::dash2::d ash2::dash2:

باو کوتاه بیا! اشک چی مشک چی لینکین پارک کیه اصلا؟ اهنگاشون عامه پسنده و واسه جذب جوانان غیور ایرانی به راک و متال مفیده ولی اینایی که گفتی اصلا تو کت و کولم نمیره من با اهنگ قرن راک stairway to heaven لد زپلین انقدر احساستی نمیشم !
حالا جدا شما 12 سالته؟ این موسیقی برای سن شما زیاد مناسبب نیستا اهویی دارم خوشگله خیلی مناسبتره!

sefarius
Thursday 19 January 2012, 02:22 PM
من نمیشناسمش ولی یه کاور ازش شنیدم اهنگ rolling in the deep و صدای زیبایی داشت!
(هر چند حتی صورتشم ندیدم!)

The_blue_marble
Thursday 19 January 2012, 06:00 PM
با سلام،لینکین پارک گروه خوبیه اما نمیشه بهش گفت اسطوره راک چون بیس آهنگ های اونا وکالشونه،مقایسه کردنشون با لد زپلین دیوونگیه در ضمن کارشون یه جور تلفیق به نظر میاد.استفاده ازد عناصر راک در رپ و برعکس؟

darkthief
Friday 20 January 2012, 04:09 PM
چه عنوان عجيبي داره اين تاپيك
از لحاظ ادبيات پر از ايهامه
من كه دچار تناقض شدم

داداشم اين كه ميگي لينكين پارك كاراش خوبه درست قبولت دارم ولي خداييش نميشه بهشون لقب اسطوره داد تو كه كوبين گوش ميدي فك كنم به اونا ميگفتي اسطوره بهتر بود
البته من درست متوجه نشدم منظورت كوبين (كرت كوبين نيروانا )بود يا گروه كويين كه البته هر كدومشون باشه بيشتر به اسطوره شبيهه تا لينكين پارك
در كل نظر خودته شايد تو لينكين پاركو بيشتر از حتي پينك فلويد قبول داشته باشي اين سليقه خودته زوري نيست

randy_rhoads
Friday 20 January 2012, 04:47 PM
سلام خدمت دوستاي قديمي و جديد............اين تاپيك كمي ادمو تو فكر فرو ميبره..............ولي چيزي كه مهمه اينكه موسيقي قسمتيش هم سليقه اي ....................افراطي نگاه كردن به بند يا سبكي اصلا درست نيست .............همونطور كه دوستان قديمي شايد منو بشناسن من تمام دوران نوازندگيم رو روي سبك هارد راك كار كردم ولي عاشق موسيقي پاپ و كودكان هستم و برام افتخار هم هست كه بتونم مهارتي توي اين سبك هاي بسيار پيچيده پيدا كنم..............ولي به قول دوستان كه نظر دادن بهتر گروه ها رو توي سبك هاي خودشون با هم مقايسه كرد...................البته اين نظر شخصيه منه..........................ممنون

Bilbilak
Saturday 21 January 2012, 12:40 AM
چقدر همه اینجا باشعور و با ادبن!
در ضمن اگه شما در 12 سالگی آهویی دارم خوشگله گوش میکردی من لینکین پارک و متالیکا و کویین گوش میدم!

:21:
اوووه چقدر تند میری تووو چه ربطی به شعور داره؟ هرکی لینکین خوشش نیاد بیشعوره؟
خیلی خوبه نسب به همسن و سالات که کویین گوش میدی ولی من که میگم مناسب نیست مخصوصا متالیکا مناسب نیست برای سنت اگه باز بهت برنخوره!
من بواسطه اینکه پدرم پینک فلوید میزاشت تو ماشین قبل اینکه برم مدرسه حداقل 5 6 تا از اهنگای پینک رو حفط بودم! ولی در قندون لب خندونم گوش میدادم:21:

amin421
Saturday 21 January 2012, 09:36 AM
به نظر منم اسطورس البته بعد ساسی مانکن :))))

Partrix
Saturday 21 January 2012, 09:43 AM
به نظر منم اسطورس البته بعد ساسی مانکن :))))

ای ول داداش نظرت خیلی عالی و کارشناسانه بود !!! و به سایت بابت این جور کاربرای متخصصش واقعا تبریک میگم !!!:24::21::24:

amin421
Saturday 21 January 2012, 09:56 AM
ای ول داداش نظرت خیلی عالی و کارشناسانه بود !!! و به سایت بابت این جور کاربرای متخصصش واقعا تبریک میگم !!!:24::21::24:
:21: البته adam lambert هم واسه خودش غولیه :24:

Partrix
Saturday 21 January 2012, 10:05 AM
:21: البته adam lambert هم واسه خودش غولیه :24:

داداش بی خیال جدی گرفتی حرف منو ؟! اینا چیه می نویسی ؟:24::21::24:

amin421
Saturday 21 January 2012, 10:25 AM
داداش بی خیال جدی گرفتی حرف منو ؟! اینا چیه می نویسی ؟:24::21::24:
:21:قُرص شعر میگم شاید که رستگار شوید:24::24: :35: وقتی دیدم تاپیکو مو به پشت تنم سیخ شد.آخه لینکین پارک و اسطــــــــــــــورگی؟

Partrix
Saturday 21 January 2012, 12:36 PM
ای ول
تقریبا عکس العمل من هم همین طور بود منتها من شاخ هم در آوردم !!!! :24::21::24:

metal-militia
Saturday 21 January 2012, 12:42 PM
دوستان گروه لینکین پارک هرچی هم که باشه بازم مورد احترامه.شما اگه با عنوان تاپیک مشکل دارید میتونید به مدریتی سایت بگید تا برطرفش کنه.اما اگه ایرادی از این گروه دارید یا بحثی درباره این گروه بفرمائید تا ما هم استفاده کنیم.
تا اینجا همه اومدین فقط گفتین اسطوره؟؟نه اسطوره فلانه و بیساره.یکم هم بحث فنی بکنید.
من خودم واقعا به لینکین پارک احترام میزارم چون حداقل چهارنفر رو میاره به سمت متال و راک.

akerfeldt
Saturday 21 January 2012, 01:14 PM
البته با يه ذهنيت متال هد ايراني مشكل دارم يادمه اون زمان كه درست حسابي نت نبود براي يه آلبوم متال بايد ميرفتيم اون سر شهر مثلا پيش فلان آدم مايه خالي احمد و جمشيد و اصغر ميكرديم تا يه آلبوم ازش ميگرفتيم يادمه اون موقع 11 سالم بود ملت هم هم با مو ي بلند و ريشم و پشمي هي اذيت ما ميكردن كوچولو خودت ميخواي متال گوش بدي يا بابات و اين چيزا كلا از اون به بعد حالم از هر چي متال هد بود بهم ميخورد تا اينكه اين يك دو ساله با چند تا متال هد آدم حسابي آشنا شدم..................... همون زمانها يادمه عاشق كرن بودم و كلي مسخره ميشدم .............
كلا بار هم شرايط بهتر شده .... خودم يه داداش كوچيكتر دارم احساس ميكنم سليقش خيلي از من بهتره تو موسيقي بندي مثل unexpect رو اون بهم معرفي كرد الان كه گوش ميدم واقعا از نظر پراگرسيو از دريم تئتر پراگرسيو ترن .....................

Partrix
Saturday 21 January 2012, 03:31 PM
بهم که بر نمیخوره ولی میخوام بدونم چیش واسه سنم مناسب نیست؟!:39::ad

دختر خانوم یه ذره در مورد حرف زدنت فکر کن تو هم بمن و هم به بقیه ی اعضای این سایت داری توحین می کنی , و
در ضمن دقیقا به خاطر همین نوع نگرش و حرف زدنته که همه فکر می کنن متال به دردت نمی خوره !!!!!!!!!!
همه ی اعضای سایت می دونن من تا الان این طوری با کسی حرف نزدم ولی تو دیگه شورشو درآوردی !!!!!!!
اون کویینی هم که تو گوش می دی به درد خودت میخوره چون کاملا معلومه که ازش هیچی نفهمیدی !!!!!!!!
البته انتظاری هم ازت نمی ره !!!!!!!!!!!
برو هر وقت حرف زدن درست رو با بزرگتر یاد گرفتی بیا اینجا !!!!!!!!!!!!!!!!!

metal-militia
Saturday 21 January 2012, 07:22 PM
دختر خانوم یه ذره در مورد حرف زدنت فکر کن تو هم بمن و هم به بقیه ی اعضای این سایت داری توحین می کنی
فکر نمیکنم سوال این بنده خدا توهینی توش باشه.فقط پرسید از نظر شما چیه متالیکا برای من مناسب نیست.اونی که این حرف رو زده هم اگه دلیل منطقی داره بیاد و بگه.اگر هم که باد معده اش بوده دیگه هیچی.

در ضمن دقیقا به خاطر همین نوع نگرش و حرف زدنته که همه فکر می کنن متال به دردت نمی خوره
من مخالف نیستم.وقتی کسی خودش به سبکی از موسیقی علاقه داره هیچکس نمیتونه بهش بگه براش خوبه یا نه.

Partrix
Saturday 21 January 2012, 08:07 PM
فکر نمیکنم سوال این بنده خدا توهینی توش باشه.فقط پرسید از نظر شما چیه متالیکا برای من مناسب نیست.اونی که این حرف رو زده هم اگه دلیل منطقی داره بیاد و بگه.اگر هم که باد معده اش بوده دیگه هیچی.

من مخالف نیستم.وقتی کسی خودش به سبکی از موسیقی علاقه داره هیچکس نمیتونه بهش بگه براش خوبه یا نه.

داداش گلم از اون اول که پاشو گذاشته تو تاپیک داره می گه که شعور اعضای این سایت پایینه و نمی دونم ادب ندارنو فلانو بیسار البته به کنایه ( حالا که فرکرشو می کنم می بینم به کنایه هم نگفت و خیلی هم مستقیم گفت ! ) شما پستای قبلشو یه نیگا بنداز دست گیرت میشه و شما هم مثل من شاکی میشی !
اون اول که که اصلا بر گشته به من میگه (( بیا منو بخور )) بعد من با احترام جوابشو می دم باز تندی میکنه هی هرچی هیچی نمی گیم !
اصلا از من خجالت نمی کشه به درک ! به بزرگایی مثل شما و داداش علی هم داره توهین می کنه !
به قول داداش علی اعضای این سایت هر کدوم به اندازه ی سن تو سابغه ی نوازندگی دارن حد اقل خانوم کوچولو زشته آدم با کسی که جای استادشه اینجور حرف بزنه !!!!!

metal-militia
Saturday 21 January 2012, 08:15 PM
اولا بزرگ خودتی.من که کسی نیستم.
دوما دوست عزیز خب تو سن ایشون رو در نظر بگیر.از یه دختر 12 ساله چه انتظاری داری؟؟؟
حالا اصلا اینا به کنار.خب ایشون از لینکین پارک خوشش میاد.روش تعصب داره.خوده من وقتی کسی به متالیکا چیزی میگه پوستش رو میکنم.حتی با مادرم هم سر این قضیه کنار نمیام.
شما هم زیاد حساسیت نشون نده.
اما یه حرفی هم با این خانم.
به قول این دوست عزیزمون ما هرکدوممون به اندازه سن شما فقط ساز زدیم.اینم به کنار.هر کدوممون دارای شعور موسیقی هستیم.مشکل ما با گروه لینکین پارک نیست.همونطور که قبلا هم گفتم دمشون گرم که چهارنفر رو میارن تو سبک متال و راک.مشکل ما عنوان این تاپیک هست که گفته اسطوره.لقب اسطوره به کسی دادن الکی نیست.فوتبال ایران با این همه بازیکن و مربی یه اسطوره داره اونم ناصرخان حجازیه.اگه شما دلیلی داری که لینکین پارک اسطوره هست به ما هم بگو.همینطور الکی که نمیشه به کسی یا گروهی لقب اسطوره داد.اگه به جیمی هندریکس یا فرانک زاپا میگن اسطوره گیتار الکتریک چون تاثیری که توی این سبک گذاشتن انکار ناپذیره.حالا اگه لینکین پارک هم همچین تاثیری گذاشته یا نوآوری و خلاقیتی از خودش نشون داده شما بیا و بگو.

Partrix
Saturday 21 January 2012, 08:26 PM
ممنون استاد بزرگی از خودتونه !

منم که با لینکین پارک مشکلی ندارم ! اسم تاپیک هم به درک !!! با علایق ایشون هم مشکلی ندارم ( ... ) !
ولی با طرز حرف زدنش سر تا پا مشکل دارم !!! یه ذره احترام برای بزرگتر یا حتی کوچیکتر تو هر سنی واجب و لازمه ! البته من بازم خودم کسی نیستم که اینو بگم ولی خوب در کل طرز حرف زدن ایشون زشته و قبلا هم گفتم در شان این سایت نیست !

metal-militia
Saturday 21 January 2012, 08:44 PM
بهرحال امیدوارم ایشون از این به بعد در استفاده از کلمات دقت بیشتری به خرج بدن.

hamedc
Sunday 22 January 2012, 12:03 AM
تا اسم تاپیکو دیدم اومدم یه چیزی بگم بلکه ارشاد شه نویسندش دیدم دوستان خودشون مورد عنایت قرارش دادن ....
فقط یه چیز بگم این گروه تو خارج اینقدر که اینجا طرفدار داره اونجا نداره...
اصولا گروه هایی که به خاطر تجاری شدن و فروش آلبوم روی سبک پایبند نباشند عاقبت ال پی دچار میشند..
ما هم سن این دختر بچه بودیم همین چیزا گوش میدادیم اقتضاء سنشه به مرور زمان سرش به سنگ میخوره :دی

shahram201
Sunday 22 January 2012, 12:54 AM
دختر خانوم یه ذره در مورد حرف زدنت فکر کن تو هم بمن و هم به بقیه ی اعضای این سایت داری توحین می کنی , و
در ضمن دقیقا به خاطر همین نوع نگرش و حرف زدنته که همه فکر می کنن متال به دردت نمی خوره !!!!!!!!!!
همه ی اعضای سایت می دونن من تا الان این طوری با کسی حرف نزدم ولی تو دیگه شورشو درآوردی !!!!!!!
اون کویینی هم که تو گوش می دی به درد خودت میخوره چون کاملا معلومه که ازش هیچی نفهمیدی !!!!!!!!
البته انتظاری هم ازت نمی ره !!!!!!!!!!!
برو هر وقت حرف زدن درست رو با بزرگتر یاد گرفتی بیا اینجا !!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز با کمال احترام باید بگم برخورد شما بهیچوجه درست نیست.

اولاً: تا جایی که من دیدم این دختر خانم عزیز به کسی توهین نکرده.

ثانیاً: نظر هر کسی محترمه و به خودش مربوطه. در مورد سلیقه موسیقی، مطلقاً هیچکس نمیتونه اظهار نظر قطعی بکنه. حتی اگر گروه یا شخصی که یک نفر طرفداریش رو میکنه از نظر من و شما خیلی سطح پایین باشه.

ثالثاً: اتفاقا شخصاً از اینکه یک دختر خانم 12 ساله داره اینطور راجع به سلایقش بحث میکنه و از نظرش دفاع میکنه خیلی کیف کردم! من که اصلا اولش بنظرم نمیرسید با شخصی با این سن و سال کم درحال بحث هستم!!
من خودم یه دختر دارم که فقط سه سال کوچکتر از این دختر خانمه و یه جورایی بهم برخورد که دیدم بقیه دوستان دارند با مطرح کردن مسائلی از قبیل بچه خطاب کردن طرف مقابل و غیره، نظر خودشون را برتر از نظر دیگران جلوه میدند.

بنابراین خانم کوثری عزیز... آفرین که با جدیت از عقیده ات دفاع میکنی... اصل قضیه همینه و بقیه اش فرعیاته. سلیقه هم به مرور زمان عوض میشه (به احتمال زیاد) و شما با آشنا شدن با گروههها و آدمهای دیگه، میتونی دیدگاه گسترده تری نسبت به موسیقی مورد علاقه ات (حالا هر سبک و هرکسی که هست) داشته باشی. من خودم به سن شما که بودم بعضی اوقات به موزیکهایی گوش میدادم که الان خودم خنده ام میگیره... اما بهیچوجه باعث سرافکندگی من نیست بلکه نشون دهنده سیر تکاملی موسیقایی یک نفر هست. همه هم کمابیش همینطور بودند.

موفق باشی خانم کوثری!!

alimetallica_2
Sunday 22 January 2012, 05:47 AM
حرفهای شما درسته آقا شهنام، اما بچه ها هم یک جورایی حق دارند. در واقع همه حق دارند در این مسئله.
اینکه این خانم در این سن از ایدولوژیش دفاع میکنه خیلی خوبه، اما خوب بهتر میشد اگر کمی هم از تجربه افرادی که چند پیراهن حداقل در موزیک یشتر پاره کردند بهره بگیرند.

Partrix
Sunday 22 January 2012, 06:12 AM
ممنون استاد بزرگی از خودتونه !

منم که با لینکین پارک مشکلی ندارم ! اسم تاپیک هم به درک !!! با علایق ایشون هم مشکلی ندارم ( ... ) !
ولی با طرز حرف زدنش سر تا پا مشکل دارم !!! یه ذره احترام برای بزرگتر یا حتی کوچیکتر تو هر سنی واجب و لازمه ! البته من بازم خودم کسی نیستم که اینو بگم ولی خوب در کل طرز حرف زدن ایشون زشته و قبلا هم گفتم در شان این سایت نیست !

استادای خوبم دوستان عزیزم
من قبلا هم گفتم با عقاید وعلایق این دختر خانوم مشکلی که ندارم مشکل طرز صحبت کردنشون که تو پست های قبلیشون هم کاملا میشه لحن توهین آمیزشون رو حس کرد البته من در جایگاهی نیستم که از این چیز ها حرف بزنم ولی این صحبتها در شان این سایت نیست .
اینجا جای دعوا و تندی و دلخوری نیست اینجا مکان فرهنگی و یه جاییه برای بحث و تبادل نظر . ماها که هر کدوم یه جای ایران زندگی می کنیم و ممکنه هرگز هم رو نبینیم و حالا که یه مکان این جوری در اختیار داریم خوب نیست که تاپیک هاشو با این حرف ها سیاه کنیم .

shahram201
Sunday 22 January 2012, 08:54 AM
علی متالیکای گلم .... Partrix عزیزم

منظور من تایید کردن بی قید و شرط حرفهای خانم کوثری نیست. حق با شماست احترام به بزرگترها واجبه اما منظور من این بود که بزرگترها هم شاید با کم لطفی باعث شدند یک نوجوان که تازه داره استقلال عقیده و شکل گیری شخصیت خودش رو تجربه میکنه، واکنش نشون بده. اگه خودمون توی اون سن و سال بودیم و بقیه مثل بچه ها باهامون رفتار میکردن خوشمون میومد؟ اگه کسی بهمون میگفت بجای موزیک جدی برو «آهویی دارم خوشگله» گوش بده، چیزی بهش نمی گفتیم؟! مگه یادتون نیست خودمون در اون سنین چطور روی یک سری مسائل تعصب نشون میدادیم؟
چیزی که من رو به نوشتن اون پست وادار کرد، شاید این بود که خودم بچه ای تقریبا به همون سن و سال دارم و مراحل شکل گیری شخصیتش رو به چشم می بینم. الان دختر خود من با اینکه هنوز نوجوان هم حساب نمیشه، اما بدترین توهین براش اینه که بهش بگن بچه! :21:

اگر شما رو ناراحت کردم عذر میخوام دوستان گلم. اما باور کنین اگر به نظرات یک نوجوان احترام بذاریم، لطف بزرگی در حقش کردیم چون میتونه در مراحل بعدی زندگی از این استقلال رای استفاده کنه و ما فقط نقش راهنما براش داشته باشیم (غیر از مسائلی که بدونیم اگه واکنش نشون ندیم آسیب جدی میبینه).

قربان همگی

Murderdolls
Sunday 22 January 2012, 11:04 AM
اسطوره؟
یا شایعه است یا
.
.
.
.
.
.
.
.
.
بازم شایعه

Untouchable
Sunday 22 January 2012, 11:28 AM
اولا ممنون از همتون .
ولی فقط من بودم که توهین کردم؟

***اسطوره؟! زرشک!!!!***
***میگم لینکین پارک گ* خورد اسطوره باشه!:دی خلاصه شدش***
***این موسیقی برای سن شما زیاد مناسبب نیستا اهویی دارم خوشگله خیلی مناسبتره!***
***به نظر منم اسطورس البته بعد ساسی مانکن :))))***
***خانوم کوچولو ***
***برو هر وقت حرف زدن درست رو با بزرگتر یاد گرفتی بیا اینجا ***
***تو دیگه شورشو درآوردی***
***اون کویینی هم که تو گوش می دی به درد خودت میخوره چون کاملا معلومه که ازش هیچی نفهمیدی***

اینم یه بخشی از نظرات دوستان بود که لابد نه درش توهینی به من بود نه به عقایدم.و همه در کمال ادب و احترام زده شده.اگه هم در صحبتهای من بی احترامی دیدین معذرت میخوام اما جوابمو بدین که چرا این موسیقی برام مناسب نیست تا منم برم یه تاپیک برای بررسی آهنگهای عمو پورنگ بذارم و راک و متال هم بذارم برای بزرگترها!

Murderdolls
Sunday 22 January 2012, 11:39 AM
چون این گروه اصلا راک و متال نیست.
به گروه هایی مثل:Slipknot-Black Sabbath-Iron Maiden میگن گروه نه لینکین پارک!

Untouchable
Sunday 22 January 2012, 11:48 AM
بقیه گفتن متال برات مناسب نیست نه لینکین پارک منظورم از این موسیقی هم راک و متال بود...لینکین پارک هم گروه نیست...خیلی خوب حرفم که نمیتونیم بزنیم....
هنوز منتظر جوابم.

akerfeldt
Sunday 22 January 2012, 11:52 AM
ملت ميگن سليقمون بد و اهه و فلانه وبسانه ........ يكي هم كه ميخواد يه موزيك خوب گوش كنه ميگن چي برات مناسب نيست خوب...... خيلي هم مناسبه بهتر تا بره تو كوچه خيابون ساسي مانكن و اين چيزا گوش بده منحرف بشه :دي انتظار هم نيست كه بشينه مثلا آهنگ هاي به سبك جز فيوژن يا دث متال يا كلاسيك گوش كنه ...........
خيلي از هم نسل هاي من (20 ساله ها) عاشق كورن بودن خوب وقتي يكم واردش ميشي ديديم كورن چيز خاصي نداره موزيك هاي بهتري هم هست بواسطه كورن به سبك هاي غني تر آشنا شديم در مورد ايشون هم فكر كنم اين اتفاق پيش بياد

akerfeldt
Sunday 22 January 2012, 11:57 AM
دوست عزیز با کمال احترام باید بگم برخورد شما بهیچوجه درست نیست.

اولاً: تا جایی که من دیدم این دختر خانم عزیز به کسی توهین نکرده.

ثانیاً: نظر هر کسی محترمه و به خودش مربوطه. در مورد سلیقه موسیقی، مطلقاً هیچکس نمیتونه اظهار نظر قطعی بکنه. حتی اگر گروه یا شخصی که یک نفر طرفداریش رو میکنه از نظر من و شما خیلی سطح پایین باشه.

ثالثاً: اتفاقا شخصاً از اینکه یک دختر خانم 12 ساله داره اینطور راجع به سلایقش بحث میکنه و از نظرش دفاع میکنه خیلی کیف کردم! من که اصلا اولش بنظرم نمیرسید با شخصی با این سن و سال کم درحال بحث هستم!!
من خودم یه دختر دارم که فقط سه سال کوچکتر از این دختر خانمه و یه جورایی بهم برخورد که دیدم بقیه دوستان دارند با مطرح کردن مسائلی از قبیل بچه خطاب کردن طرف مقابل و غیره، نظر خودشون را برتر از نظر دیگران جلوه میدند.

بنابراین خانم کوثری عزیز... آفرین که با جدیت از عقیده ات دفاع میکنی... اصل قضیه همینه و بقیه اش فرعیاته. سلیقه هم به مرور زمان عوض میشه (به احتمال زیاد) و شما با آشنا شدن با گروههها و آدمهای دیگه، میتونی دیدگاه گسترده تری نسبت به موسیقی مورد علاقه ات (حالا هر سبک و هرکسی که هست) داشته باشی. من خودم به سن شما که بودم بعضی اوقات به موزیکهایی گوش میدادم که الان خودم خنده ام میگیره... اما بهیچوجه باعث سرافکندگی من نیست بلکه نشون دهنده سیر تکاملی موسیقایی یک نفر هست. همه هم کمابیش همینطور بودند.

موفق باشی خانم کوثری!!
آقا شهرام جدي جدي شما بچه دارين ؟!!!
اگه آره اميدوارم داغش رو نبيني و هميشه سالم و سلامت باشن ...............
خوب اونوقت وقتي براي تمرين هم ميمونه !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
ببخشيد اگه وارد مسائل شخصيتون شدم جواب ندين ...........
آخه من تو فكرم كلا بخاطر موزيك درس و كار و زندگي رو بيخيال شم ..........

Murderdolls
Sunday 22 January 2012, 12:09 PM
بقیه گفتن متال برات مناسب نیست نه لینکین پارک منظورم از این موسیقی هم راک و متال بود...لینکین پارک هم گروه نیست...خیلی خوب حرفم که نمیتونیم بزنیم....
هنوز منتظر جوابم.

نگاه به سنت نکن.
این سبکو ادامه بده.
ولی نه با لینکین پارک

randy_rhoads
Sunday 22 January 2012, 01:03 PM
اتفاقا من نظر عكس شما دارم دوست عزيز................هر كس بايد اون نوع موسيقي رو كه دوست داره و بيشتر دركش ميكنه و علاقه داره گوش كنه......................سير موسيقي راه چند ماه نيست..............شما هيچ وقت نميتونيد يه بازيكن كه تازه شروع به فوتبال بازي كرده بزاريدش تو فينال پنالتي بزنه................بايد صبر كرد تجربه كرد موزيك هاي مختلف رو تست كرده تا به نتيجه رسيد................در ضمن به نظر من هر بايد خودش از روي علاقه و تحقيق و پرسش از ديگران گروه هاي ديگرو بشناسه نه با تحقير يك بند.....................يه مثال كوچيك ميزنم ....مثلا سبك جز يه سبك نسبتا پيچيده هست من يه شخصه خيلي از نوازنده هاي بزرگ رو ديدم كه بعد از سال ها نوازندگي توي سبك هايي مثل هوي يا هارد يا فلامينكو تازه شروع به كار توي اين سبك كردن...............اين دليل بر فهم ناقص اونها نيست ...اين سير موسيقيه نمي گم جز اخر خطه يا مثلا كسي كه جز كار ميكنه زياد ميفهمه فقط منظورم اينكه بايد نياز به يه سبك جديد يا بند جديد در فرد پيدا بشه كه اين نيازمند زمان و تجربه و البته سليقه هست........................البته اين نظر شخصيه منه..................ممنون

Murderdolls
Sunday 22 January 2012, 01:21 PM
اتفاقا من نظر عكس شما دارم دوست عزيز................هر كس بايد اون نوع موسيقي رو كه دوست داره و بيشتر دركش ميكنه و علاقه داره گوش كنه......................سير موسيقي راه چند ماه نيست..............شما هيچ وقت نميتونيد يه بازيكن كه تازه شروع به فوتبال بازي كرده بزاريدش تو فينال پنالتي بزنه................بايد صبر كرد تجربه كرد موزيك هاي مختلف رو تست كرده تا به نتيجه رسيد................در ضمن به نظر من هر بايد خودش از روي علاقه و تحقيق و پرسش از ديگران گروه هاي ديگرو بشناسه نه با تحقير يك بند.....................يه مثال كوچيك ميزنم ....مثلا سبك جز يه سبك نسبتا پيچيده هست من يه شخصه خيلي از نوازنده هاي بزرگ رو ديدم كه بعد از سال ها نوازندگي توي سبك هايي مثل هوي يا هارد يا فلامينكو تازه شروع به كار توي اين سبك كردن...............اين دليل بر فهم ناقص اونها نيست ...اين سير موسيقيه نمي گم جز اخر خطه يا مثلا كسي كه جز كار ميكنه زياد ميفهمه فقط منظورم اينكه بايد نياز به يه سبك جديد يا بند جديد در فرد پيدا بشه كه اين نيازمند زمان و تجربه و البته سليقه هست........................البته اين نظر شخصيه منه..................ممنون

راستش منم نظر شخصی خودمو بهش گفتم.
بهش هم زور نمیگم.
اون میتونه از گروه های بهتری مثل اونسنس شروع کنه اما بازم نظر منه.
به نظر من هیچوقت هیچ چیز نمیتونه بهترین باشه و این سلیقه انسان هاست که هر کس برای خودش بهترینی انتخاب میکنه:ad

Untouchable
Sunday 22 January 2012, 01:24 PM
دي انتظار هم نيست كه بشينه مثلا آهنگ هاي به سبك جز فيوژن يا دث متال يا كلاسيك گوش كنه ...........

چرا انتظار نیست من خیلی جز فیوژن و دث متال گوش میدم.هیچ چیزم به اندازه ی کلاسیک گوش نمیدم پس میشه انتظار داشت...!

Murderdolls
Sunday 22 January 2012, 01:31 PM
Death Metal?
آفرین
سبک مورد علاقمه

Untouchable
Sunday 22 January 2012, 01:37 PM
Death Metal?
آفرین
سبک مورد علاقمه
ممنون. میشه چند تا خواننده ی خوب این سبکو بهم معرفی کنین؟

akerfeldt
Sunday 22 January 2012, 01:44 PM
والا به نظر من كه همه چيز خوب بايد شنيده بشه حالا هر چي هم كه ميخواد باشه شكيرا باشه تا هر چيزي ......
من كاراي كاراي خيلي از بند هاي پاپ رو به بعضي از گروههاي بروتال دث متال بي هنري كه سر و تهش تقليد از يكي مثلsix feet unnder هست رو ترجيح ميدم ........
راستي اگه دث متال و كلاسيك و جز فيوژن گوش ميدين بهتون تبريك ميگم و بايد سليقتون بيشتر از اين باشه وقتتون رو روي لينكين پارك بزاريد و روش تعصبي داشته باشين........... خود من تا چند وقت پيش يكي كلاسيك ميذاشت شبيه علامت تعجب ميشدم چون هيچي از ش نميفهميدم و الانم نميفهمم كار خيلي هاشون رو ............. ولي دنياي جالبي دارن......................
رو موزيك خاصي هم تعصب ندارم هر چيزي كه خوب باشه بايد بشنوم ................................
متاسفانه طوري شده اگه 4 تا بچه ايمو 15 ساله يه موزيك توپ بسازن بعضي متال هداي تعصبي گوش نميدن ميگن بهتره برن جمع كنن خودشون رو چار تا بچه سوسول اما اگه يه گروه خفن بروتال دث متال يه موزيك آشغال بسازه ملت جو گير زيرش كامنت ميدن
yeeaaaaaah this is f**** amazing ................
I love your f**** style my metal god \\m//
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

Untouchable
Sunday 22 January 2012, 01:47 PM
اون میتونه از گروه های بهتری مثل اونسنس شروع کنه اما بازم نظر منه.
:ad
اونسنس...اونم گوش میدم نسبت به لینکین پارک که شعرای قشنگی داره بیشتر ارزش موسیقی داره.
دوسش دارم.:5:
البته شعراش هم خیلی قشنگه.

Murderdolls
Sunday 22 January 2012, 01:52 PM
دث متال:
Slipknot-Sadistik Exekution- Morbid Angel - Deicide - Death - Obituary - Acheron - Nile - Massacre - Lamb Of God - Six Feet Under و Cannibal Corpse
Arthimoth
Krig - Krisiun - Sarcofago - Torture Squad
Cryptopsy
(منبع: پست های علی متالیکای عزیز)

Untouchable
Sunday 22 January 2012, 02:11 PM
دث متال:
Slipknot-Sadistik Exekution- Morbid Angel - Deicide - Death - Obituary - Acheron - Nile - Massacre - Lamb Of God - Six Feet Under و Cannibal Corpse
Arthimoth
Cryptopsy
ممنون از شما و علی متالیکا

alimetallica_2
Sunday 22 January 2012, 02:15 PM
چون این گروه اصلا راک و متال نیست.
به گروه هایی مثل:Slipknot-Black Sabbath-Iron Maiden میگن گروه نه لینکین پارک!
مثل این بود که بگی اینهایی که شما گفتی که اصلا ماشین نیستند.
ماشین فقط فراری و لامبورگینی و پیکان.
(آخه رو چه حسابی اسم اسیلپ نات رو برداشتی آوردی گذاشتی کنار پدر متال بلک ثبت؟؟؟)

alimetallica_2
Sunday 22 January 2012, 02:17 PM
دث متال:
Arthimoth
Cryptopsy
میگم این اسلیپ نات رو من تو دث متال ننوشته بودم. مطمئنی خودت اضافه نکردی؟:23:
سبک اسلیپ نات NU Metal هست.

akerfeldt
Sunday 22 January 2012, 02:24 PM
تازه lamb of god هم كه Groove metal هست يا همون ثرش متال نو آمريكايي‌!!!!!!!!

Murderdolls
Sunday 22 January 2012, 02:32 PM
مثل این بود که بگی اینهایی که شما گفتی که اصلا ماشین نیستند.
ماشین فقط فراری و لامبورگینی و پیکان.
(آخه رو چه حسابی اسم اسیلپ نات رو برداشتی آوردی گذاشتی کنار پدر متال بلک ثبت؟؟؟)

:21:

Murderdolls
Sunday 22 January 2012, 02:33 PM
میگم این اسلیپ نات رو من تو دث متال ننوشته بودم. مطمئنی خودت اضافه نکردی؟:23:
سبک اسلیپ نات NU Metal هست.

فقط اسلیپنات رو خودم اضافه کردم.

Murderdolls
Sunday 22 January 2012, 02:34 PM

:23::30:

alimetallica_2
Sunday 22 January 2012, 02:35 PM
لمپ آف گاد تو سبک های مختلفی کار کرده. سبک اصلیش هم ثرش متال هست. ولی خوب تو دث متال هم فعالیت کرده. مثل اسلایر و سپولترا.
تو سبک های دیگه هم گریزی داشته گاهی.

Groove سبک رسمی نیست. من بیشتر از سبک های رسمی صحبت میکنم. چون اگر بخوایم وارد معقوله سبک های فرعی بیشیم دیگه خیلی چند شاخگی تو توضیح و تفسیر گروهها بودجود میاد.

darkthief
Sunday 22 January 2012, 03:14 PM
من فك ميكنم لمپ آف گاد Groove Metal / Metalcore باشه درست نيست؟

shahram201
Sunday 22 January 2012, 04:08 PM
آقا شهرام جدي جدي شما بچه دارين ؟!!!
اگه آره اميدوارم داغش رو نبيني و هميشه سالم و سلامت باشن ...............
خوب اونوقت وقتي براي تمرين هم ميمونه !!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟
ببخشيد اگه وارد مسائل شخصيتون شدم جواب ندين ...........
آخه من تو فكرم كلا بخاطر موزيك درس و كار و زندگي رو بيخيال شم ..........

آره عزیزجان... من کلی پیرمردم واسه خودم!! :21: از دعای خیرت هم ممنونم دوست خوبم.

والا وقت تمرین با توجه به کار و زن و بچه و گرفتاری واقعا به ندرت گیر میارم. واسه همینه اوضاعم انقدر خرابه دیگه.

asdesz
Thursday 26 January 2012, 08:34 AM
سوتی از chester bennington
حجم 565 کیلوبایت
ضمیمه شد

Murderdolls
Thursday 16 February 2012, 11:59 AM
سوتی از chester bennington
حجم 565 کیلوبایت
ضمیمه شد

ایول خوشم اومد.

Murderdolls
Thursday 16 February 2012, 12:03 PM
ولی من هنوز معتقدم اسلیپنات Death Metal هست.
آلبوم های اولی که داد بیرون Alternative بود و بعد از اون سبکش به Death Metal تغییر کرد.
یه ویدیو از MTV هم هست که این گروه رو با سبک Death Metal معرفی میکنه.
MTV هم یه شبکه مشهور درباره موسیقیه دیگه. همه میدونن.
:30:

Yngwie_5
Thursday 16 February 2012, 01:23 PM
به نظر من زیاد دنبال سبک شناسی نباشید.چون گیج میشید.یه سایتی میری سبک سیمفونی ایکس رو نوشته پروگرسیو متال. یه سایت دیگه نوشته پاور متال. یکی نوشته نئو کلاسیکال متال. یکی دیگه هم ...

Untouchable
Thursday 16 February 2012, 07:49 PM
ایول خوشم اومد.
ایول خوشم اومد؟
از چی؟

Murderdolls
Friday 17 February 2012, 01:00 PM
ایول خوشم اومد؟
از چی؟

از سوتیی که داد!

Untouchable
Friday 17 February 2012, 02:28 PM
از سوتیی که داد!
سوتی چیز خوبیه که آدم خوشش بیاد؟:39:
نمیدونستم!:39:
والا هرکسی بعضی وقتها سوتی میده.که چی؟یکی هم چستر.:33:

Murderdolls
Friday 17 February 2012, 02:41 PM
سوتی چیز خوبیه که آدم خوشش بیاد؟:39:
نمیدونستم!:39:
والا هرکسی بعضی وقتها سوتی میده.که چی؟یکی هم چستر.:33:

تا حالا ندیدم کسی متن شعرشو یادش بره.
سوتی زیاد دیدم اما اینطوریشو نه:39::41::41::41:

Untouchable
Friday 17 February 2012, 02:51 PM
تا حالا ندیدم کسی متن شعرشو یادش بره.
سوتی زیاد دیدم اما اینطوریشو نه:39::41::41::41:
:s:i:dash1:

alimetallica_2
Monday 20 February 2012, 05:41 PM
ولی من هنوز معتقدم اسلیپنات Death Metal هست.
آلبوم های اولی که داد بیرون Alternative بود و بعد از اون سبکش به Death Metal تغییر کرد.
یه ویدیو از MTV هم هست که این گروه رو با سبک Death Metal معرفی میکنه.
MTV هم یه شبکه مشهور درباره موسیقیه دیگه. همه میدونن.
:30:
اسلیپ نات اولش آمده بود میگفت ما بلک متال هستیم، اما بعدا همه گفتند که شما غلط کردید که بلک هستید و فهمیدند که نیستند.
خودشون هم ادعای دث متالی نداشتند هیچ وقت.
البته من آلبوم آخر رو گوش دادم از سبک Nu یکم فاصله گرفته و قوی تر شده. اما هنوز هم به عنوان یک گروه ان یو متال شناخته میشه.

salar1366
Monday 27 February 2012, 06:30 PM
به درد نمیخوره این گروهها که.

Murderdolls
Monday 27 February 2012, 06:43 PM
به درد نمیخوره این گروهها که.

کدوم گروه ها؟

alimetallica_2
Monday 27 February 2012, 11:22 PM
ان یو متال رو داره میگه دیگه. منظورش اینکه این سبک به درد نمیخوره.
من هم همین نظرو دارم.
هرچند که گروههایی که دارند تو این سبک کار میکننند نسبت به قدیم کمی پیشرفت کردند اما هنوز کافی نیست. نمونش همین اسلیپ نات.

metal-militia
Monday 27 February 2012, 11:30 PM
به نظر من کارهاشون بد نیست.حداقل هراز چند گاهی باسه اینکه به مخ و گوشمون یه استراحتی بدیم خوبه.کارهای نسبتا سبکتری هستند

Untouchable
Tuesday 28 February 2012, 01:58 PM
ان یو متال رو داره میگه دیگه. منظورش اینکه این سبک به درد نمیخوره.
من هم همین نظرو دارم.
هرچند که گروههایی که دارند تو این سبک کار میکننند نسبت به قدیم کمی پیشرفت کردند اما هنوز کافی نیست. نمونش همین اسلیپ نات.
چرا این سبک به درد نمیخوره؟:guitarplay1:

Yngwie_5
Tuesday 28 February 2012, 02:08 PM
من که کسل میشم وقتی ان یو متال گوش میدم چون ظرافت خاصی نداره.البته این فقط نظر شخصیه منه

alimetallica_2
Tuesday 28 February 2012, 02:21 PM
چرا این سبک به درد نمیخوره؟:guitarplay1:
هرکسی نظری داره دیگه.
نسبت به سبک های دیگه ای که وجود داره ضعیف ترینه.

Murderdolls
Tuesday 28 February 2012, 06:28 PM
از اسمش معلومه دیگه.
Nu-Metal-Neo Metal-New Metal
حالا حالا ها جا داره تا پیشرفت کنن.

alimetallica_2
Friday 2 March 2012, 01:00 AM
این استایل سبک جای پشرفت خاصی نداره بخاطر چهار چوب های محدودی که داره.

Murderdolls
Friday 2 March 2012, 09:11 AM
این استایل سبک جای پشرفت خاصی نداره بخاطر چهار چوب های محدودی که داره.

منظورتونو از چهار چوب های محدودی که داره نفهمیدم.:g:g:g

alimetallica_2
Friday 2 March 2012, 08:26 PM
هر سبکی محدوده هایی داره که فاصلش رو با سبک دیگه مشخص میکنه. این میشه چهار چوب اون سبک. مثلا اگر قرار باشه ان یو متال از یک حدی سریع تر بشه آهنگ هاش ممکنه به سبک ثرش یا دث متال تغییر پیدا کنه. اگر خواننده اصول رو رعایت نکنه و مثلا با صدای جیغ بخونه یک جاهایی ممکنه آهنگ به طرف سبکی مثل بلک کشیده بشه.
مثلا تو اهنگ های System of a Down خیلی وقت ها ان یو متال تبدیل میشه به الترناتیو راک و گاه الترناتیو متال.
بخاطر اینکه از چهار چوبهای ان یو خارج شدند.

madmaster
Monday 5 March 2012, 10:59 AM
ولی یه چیزی بگم به نظر من اسطورس با اینکه الان دیگه اصلا گوشش نمیدم ولی من بیشتر کسایی که هم سنو سال منَن
با لینکین پارک متال باز شدند چون موسیقی گیرایی داره جونارو مثل چی به خودش میکشه خوب وقتی آدم بزرگتر میشه رشد میکنه چه عقلی چه فیزیکی میبینه که اٍ این که راه دریاس حتی ساحل هم نیست راه که به سمت شمال میره جاده چارلوسٍ متاله
ساحل میشه ان یو میتال بعد خود دریا میشه متال اون وسطاش هم که همی میدوننن چی و چی میشه:D

Bilbilak
Friday 16 March 2012, 05:56 PM
دقیقا تایید میشه . من صفحات اول تاپیک گفتم خوشم نمیاد ازشون اما شدیدا تو علاقمند کردن بچه های ایران به دنیای راک و متال نقش داره . یعنی از این نظر مجسمه چسترو باید بسازن تو ایران .
بعد خاصیت خسته کنندگی این سبک بعد شیش ماه باعث میشه طرف خودبخود به سمت کارای بهتر بره .
نتیجه گیری اخلاقی تاپیک . هرکی لینکین پارک رو الان گوش میده و حال میکنه راه زیادی در پیش داره .

knot
Saturday 7 April 2012, 06:44 AM
دوستان انقدر به جون هم نپرید لینک هم دورانی داشت درسته که همون اول هم موزیکش سبک بود ولی خیلیها با لینک متال باز شدن چون همه اولش نمیتونستن سبک های سنگین گوش کنن ولی الان دورانشون سر اومده بدلیل سن بیشتر و یا خسته شدن از کار، موسیقیشون الکترونیکی شده دیگه اون جذابیت قبل رو نداره قبلا اکثرا nu metal بود ولی الان توی 2010 دیگه الکترونیکی شده.
اما در مورد slipknot اون سبکش اکثرا Extreme nu metal هست که با داد و صدای قوی کوری تیلور همراه است. slipknot سبکش ضعیف نیست درامر این گروه معمولا تو جهان یا اول هست یا دوم تقریبا با جرج کولیاس درامر Nile تو یه ردیف هست گیتاریسهای این گروه هم همین طور.
slipknot بعد از مرگ پااول بیسیستش تو سال 2010 یه مقدار دچار اشفتگی شد اما باید ببینیم
توی آلبوم 2012 گروه میمونه یا نه که خدا کنه بمونه. در حال حاضر بیسیستش گیتاریست قبلیه گروه یعنی دونی استیل است.

knot
Saturday 7 April 2012, 07:00 AM
دوستان انقدر به جان هم نپرید لینک هم دورانی داشت خیلیها با لینک متال باز شدن درسته که سبکش سبک هست ولی همه که از اول نمیتونن سنگین گوش کنن لینک به دلیل جذابیتی که داشت خیلی از جوان ها رو با متال و راک آشنا کرد ولی الان دیگه دورانش سر اومده توی آلبوم 2010 اون تمام آهنگها به غیر از یکی دوتای اون همش الکترونیکی شده حالا میتونه دلیل سن بالا باشه میتونه خسته شدن از کار باشه یا هر چیزه دیگه. خیلی ها فکر میکنن که لینک رپ میخونه اما اینطور نیست اونها سبکشون نو متال هست.اما در مورد اسلیپ نات اونها سبکشون Extreme nu metal هست سبک اونها اصلا ضعیف نیست درامر اونها معمولا یا اول هست یا دوم تقریبا با درامر نایل جرج کولیاس تویه ردیفه گیتاریسهای اون هم همینطور گروه بعد از مرگ پااول بیسیستش یه مقدار دچار افسردگی شد توی سال 2010 اما باید ببنیم که توی آلبوم 2012 گروه میمونه یا نه که خدا کنه بمونه. البته خواننده اونو داشت یادم مبرفت که با صدای قوی خود همه رو به وجد میاره. بیسیست گروه در حال حاضر گیتاریست قبلی گروه یعنی دونی استیل است.

emad_ghoreishi
Sunday 8 April 2012, 10:35 PM
به نظر من گروه لینکین پارک رو نباید جزو گروهای سبک دانست....
درسته که از لحاظ تکنیک نوازندگی حرفی برای گفتن ندارن و حتی میشه گفت تو تمامی
سبک های متال حتی سبک خودشون نیز اصلا گروه اسپیدی و تکنیکی نوازی نیستند
ولی در ان یو متال واقعا صاحب سبک هستند.
تکنیک تنها بخشی از موسیقی متال رو تشکیل میده....نه همشو
من خودم با گروه متالیکا عاشق این سبک شدم...تقریبا از8.7 سالگی...و لینکین پارک رو تقریبا 18 سالگی تازه شناختم
اگر واقعا موسیقی متال برامون مهمه و دوست نداریم که جایگاهشو از دست بده باید دور از تعصبات کودکانه به آن نگاه کنیم.
من خودم با بازاری کردن هنر مخالفم....ولی به روز بودن با تجاری بودن فرق داره
اگر جیمز هتفیلد متولد سال 1990 بود ...مطمئن باشید بازهم اینقدر محبوب و قابل احترام می شد.. و هیچوقت نمیومد مثه گروهای ده 70 و 80 آهنگ بسازه
چون اگه به کارای متالیکا خوب گوش کرده باشید میبینید که جلو تر از زمان خودش در حرکت بود و در گذشته در جا نمی زد
من از گروه لینکین پارک خیلی خوشم میاد زیرا:

1 کیفیت صدا و تنظیم عالی
2 تلفیق دو سبک متال و الکترونیک به گونه ای که خود باعث به وجود امدن سبک جدیدی شد
( چون تلفیق کاره سختیه ....و بعضی ها فکر میکنن که اگه مثلا سنتور رو بزارن کنار گیتار یعنی تلفیق کردن و از پیچیدگی های این کار هیچ اطلاعی ندارن:18:)
3 آوردن اتود های جدید که باعث شد افرادی که چیزی از سبک متال نمیدونن عاشق این سبک بشن

الان ما در سال 2012 زندگی میکنیم...در دنیای پست مدرن
اگر بخواهیم ماننند ده 1970 فکر کنیم یعنی با دستان خود طناب داری برای این سبک درست کردیم
اگر بخواهیم مانند 1970 فکر کنیم میشه آلبوم آخر متالیکا که همه رو نا امید کرد

ولی میتونیم جهانی فکر کنیم.... و نتیجه اش میشه آلبوم آخر آزی آزبورن که واقعا محشره:redguitar:

alimetallica_2
Monday 9 April 2012, 01:33 AM
دوستان انقدر به جون هم نپرید لینک هم دورانی داشت درسته که همون اول هم موزیکش سبک بود ولی خیلیها با لینک متال باز شدن چون همه اولش نمیتونستن سبک های سنگین گوش کنن ولی الان دورانشون سر اومده بدلیل سن بیشتر و یا خسته شدن از کار، موسیقیشون الکترونیکی شده دیگه اون جذابیت قبل رو نداره قبلا اکثرا nu metal بود ولی الان توی 2010 دیگه الکترونیکی شده.
اما در مورد slipknot اون سبکش اکثرا Extreme nu metal هست که با داد و صدای قوی کوری تیلور همراه است. slipknot سبکش ضعیف نیست درامر این گروه معمولا تو جهان یا اول هست یا دوم تقریبا با جرج کولیاس درامر Nile تو یه ردیف هست گیتاریسهای این گروه هم همین طور.
slipknot بعد از مرگ پااول بیسیستش تو سال 2010 یه مقدار دچار اشفتگی شد اما باید ببینیم
توی آلبوم 2012 گروه میمونه یا نه که خدا کنه بمونه. در حال حاضر بیسیستش گیتاریست قبلیه گروه یعنی دونی استیل است.
نمیدونم این حرف اینکه درامر اسلیپ بهترین درامره رو کی انداخته تو ذهن مردم؟
یعنی مثلا Hellhammer برگ چقندره؟ یا مایک؟ یا درامر گروههای بلک متال که بسیارند و یا اسطورهای دارم از گروههای مانند بلک ثبت؟

alimetallica_2
Monday 9 April 2012, 01:36 AM
به نظر من گروه لینکین پارک رو نباید جزو گروهای سبک دانست....
درسته که از لحاظ تکنیک نوازندگی حرفی برای گفتن ندارن و حتی میشه گفت تو تمامی
سبک های متال حتی سبک خودشون نیز اصلا گروه اسپیدی و تکنیکی نوازی نیستند
ولی در ان یو متال واقعا صاحب سبک هستند.
تکنیک تنها بخشی از موسیقی متال رو تشکیل میده....نه همشو
من خودم با گروه متالیکا عاشق این سبک شدم...تقریبا از8.7 سالگی...و لینکین پارک رو تقریبا 18 سالگی تازه شناختم
اگر واقعا موسیقی متال برامون مهمه و دوست نداریم که جایگاهشو از دست بده باید دور از تعصبات کودکانه به آن نگاه کنیم.
من خودم با بازاری کردن هنر مخالفم....ولی به روز بودن با تجاری بودن فرق داره
اگر جیمز هتفیلد متولد سال 1990 بود ...مطمئن باشید بازهم اینقدر محبوب و قابل احترام می شد.. و هیچوقت نمیومد مثه گروهای ده 70 و 80 آهنگ بسازه
چون اگه به کارای متالیکا خوب گوش کرده باشید میبینید که جلو تر از زمان خودش در حرکت بود و در گذشته در جا نمی زد
من از گروه لینکین پارک خیلی خوشم میاد زیرا:

1 کیفیت صدا و تنظیم عالی
2 تلفیق دو سبک متال و الکترونیک به گونه ای که خود باعث به وجود امدن سبک جدیدی شد
( چون تلفیق کاره سختیه ....و بعضی ها فکر میکنن که اگه مثلا سنتور رو بزارن کنار گیتار یعنی تلفیق کردن و از پیچیدگی های این کار هیچ اطلاعی ندارن:18:)
3 آوردن اتود های جدید که باعث شد افرادی که چیزی از سبک متال نمیدونن عاشق این سبک بشن

الان ما در سال 2012 زندگی میکنیم...در دنیای پست مدرن
اگر بخواهیم ماننند ده 1970 فکر کنیم یعنی با دستان خود طناب داری برای این سبک درست کردیم
اگر بخواهیم مانند 1970 فکر کنیم میشه آلبوم آخر متالیکا که همه رو نا امید کرد

ولی میتونیم جهانی فکر کنیم.... و نتیجه اش میشه آلبوم آخر آزی آزبورن که واقعا محشره:redguitar:

جناب پسر عمه جان خود لینک اندر پارک هم ادعای متال بودن نداره، بعد شما میگی ان یو متاله؟ ان یو متال که به نظر من اصلا سبک درست حسابی نیست، اما اونها اصلا ان یو هم نیستند.
برعکس چیزی که فکر میکنی کارهایی که تنظیم های خیلی سخت و به ظاهر پر زرق و برقی هستند از نظر اهنگ سازی معمولا به مراتب پایین تر از اهنگ هایی هستند که مثلا در سبک خشک ثرش متال ساخته میشه.

mika120
Monday 9 April 2012, 08:38 AM
جناب پسر عمه جان خود لینک اندر پارک هم ادعای متال بودن نداره، بعد شما میگی ان یو متاله؟ ان یو متال که به نظر من اصلا سبک درست حسابی نیست، اما اونها اصلا ان یو هم نیستند.
برعکس چیزی که فکر میکنی کارهایی که تنظیم های خیلی سخت و به ظاهر پر زرق و برقی هستند از نظر اهنگ سازی معمولا به مراتب پایین تر از اهنگ هایی هستند که مثلا در سبک خشک ثرش متال ساخته میشه.

علی آقا واقعاً اگه طرز تفکر شما اینه که دیگه هیچی ...
دوست عزیز بنده اگه بخوام با این تفکر صحبت کنم میگم که حتی ترش متال و دث متال هم آهنگاشون ضعیفن چون در مقابل آهنگسازی کارهای آوانت گارد اصلن در حد یه آمیب آب شیرین هستن ... این نشد حرف . تنظیم هم قسمتی از مراحل تولید موسیقیه ...
شما برو نیگاه کن ببین خیلی از کارها هستن دارای آهنگسازی محشر هستن ولی به خاطر تنظیم ضعیف هدر رفتن ... موسیقی متال فقط ریف های پیچیده و تکنیکال یا مدلاسیون های زیاد و وجود سولوهای سرعتی و چند تا سویپ زدن آشغال و کثیف نیست که ...
الان برو نگاه کن که چه گروه های تکنیکالی وجود داره که تا حالا حتی اسمشون رو هم نشنیدی ... گروه هایی که بیسیستهاشون از بیس های 10 سیمه استفاده می کنن ... گیتار های 8 و 10 سیمه ... با ریف های بی معنه !!!
موسیقی بیان حسه ... نه نشون دادن تکنیک و یه سری مسخره بازی !!! به نظر من گروه لینکین پارک با این که کاراشون از نظر آهنگسازی ضعیفه ولی حسو از خیلی از کارای ترش متالی که شما ازش طرف داری می کنی بهتر انتقال میده !!!
البته بنده طرفدار گروه لینکین پارک نیستم ولی از اونجا که حرفتون رو خیلی بی پایه دیدم گفتم اینا رو بگم ... حرف واسه گفتن تو این مسایل زیاده ولی هیچ ربطی به تاپیک نخواهد داشت.

knot
Monday 9 April 2012, 03:05 PM
با سلام بنده نگفتم درامر اسلیپ در حال حاضر بهترین درامر دنیاست بنده گفتم یکی از بهترین درامرهای دنیا که البته یکی دو سالی بهترین درامر دنیا شد.
جناب mika123 درست فرمودند بعضی از گروه های ترش متال هستند که گند زدن به سبک ترش
بیشتر گروههای بلک هم که کلا ترش و نابود کردند من میگم آقا بیایین کلا بیخیال این گروه لینک بدبخت بشیم هر حرفی بود گفته شد در این مورد بقیه حرف های اصلا ربطی به تاپیک نخواهد داشت چون داره پای بقیه گروه ها هم به اینجا باز میشه در نتیجه بی فایده خواهد بود
فقط یه نکته سبک ترش هم تا حدودی old شده الان اکثرا دنبال سبک
nu metal , metal core هستند در صورتی که مردم کشور ما از این سبکها بی اطلاع هستند و یا چون خیلی با ترش و گروههای قدیمی حال میکنن فکر میکنن که این سبکها بدرد نمیخورن.

Murderdolls
Monday 9 April 2012, 06:04 PM
با سلام بنده نگفتم درامر اسلیپ در حال حاضر بهترین درامر دنیاست بنده گفتم یکی از بهترین درامرهای دنیا که البته یکی دو سالی بهترین درامر دنیا شد.
بیشتر گروههای بلک هم که کلا ترش و نابود کردند من میگم آقا بیایین کلا بیخیال این گروه لینک بدبخت بشیم هر حرفی بود گفته شد در این مورد بقیه حرف های اصلا ربطی به تاپیک نخواهد داشت چون داره پای بقیه گروه ها هم به اینجا باز میشه در نتیجه بی فایده خواهد بود
nu metal , metal core هستند در صورتی که مردم کشور ما از این سبکها بی اطلاع هستند و یا چون خیلی با ترش و گروههای قدیمی حال میکنن فکر میکنن که این سبکها بدرد نمیخورن.

رتبه درامر اسلیپ 41شد.
درامر متالبک65 !
ا

alimetallica_2
Wednesday 11 April 2012, 01:54 AM
علی آقا واقعاً اگه طرز تفکر شما اینه که دیگه هیچی ...
دوست عزیز بنده اگه بخوام با این تفکر صحبت کنم میگم که حتی ترش متال و دث متال هم آهنگاشون ضعیفن چون در مقابل آهنگسازی کارهای آوانت گارد اصلن در حد یه آمیب آب شیرین هستن ... این نشد حرف . تنظیم هم قسمتی از مراحل تولید موسیقیه ...
شما برو نیگاه کن ببین خیلی از کارها هستن دارای آهنگسازی محشر هستن ولی به خاطر تنظیم ضعیف هدر رفتن ... موسیقی متال فقط ریف های پیچیده و تکنیکال یا مدلاسیون های زیاد و وجود سولوهای سرعتی و چند تا سویپ زدن آشغال و کثیف نیست که ...
الان برو نگاه کن که چه گروه های تکنیکالی وجود داره که تا حالا حتی اسمشون رو هم نشنیدی ... گروه هایی که بیسیستهاشون از بیس های 10 سیمه استفاده می کنن ... گیتار های 8 و 10 سیمه ... با ریف های بی معنه !!!
موسیقی بیان حسه ... نه نشون دادن تکنیک و یه سری مسخره بازی !!! به نظر من گروه لینکین پارک با این که کاراشون از نظر آهنگسازی ضعیفه ولی حسو از خیلی از کارای ترش متالی که شما ازش طرف داری می کنی بهتر انتقال میده !!!
البته بنده طرفدار گروه لینکین پارک نیستم ولی از اونجا که حرفتون رو خیلی بی پایه دیدم گفتم اینا رو بگم ... حرف واسه گفتن تو این مسایل زیاده ولی هیچ ربطی به تاپیک نخواهد داشت.
اصلا شما حرف من رو دقیقا نگرفتی.
شاید هم گرفتی و نظرت فرق داره.
به هر حال من با توجه به تجربم گفتم و همین سابقه 10 . 14 ساله ای که تو موزیک و یکمی هم آهنگ سازی داشتم.
بیس و بنیه (مبنا و ریشه) آهنگ مسئله ایست که اگر قوی باشه حتی روی کاغذ هم خودش رو نشون میده.
اصلا ثرش متال سبکی نیست که کسی بخواد جرات کنه بهش کوچکترین انتقاد علمی بکنه. (اگر سراغ خدایانش بری)

alimetallica_2
Wednesday 11 April 2012, 01:57 AM
اشغال ترین گروه ثرش متال سطحش بالاتر از بهترین گروه NU Metal هست.
اگر خواستی برات روی کاغذ هم ثابت میکنم.

راجب ثرش متال اینجوری صحبت کردن خیلی جرات میخواد. (شاید هم عدم دانش)
شوخی نیست، شما داری راجب سبکی صحبت میکنی که توش متالیکا، مگادث، اسلایر، تستامت، گزدس، سودوم، اورکیل، هولوکاست، پنترا، حتی دیو و گاه بلک ثبت، حتی آیرون میدن و جوداست پریست (گه گاه) و بسیاری دیگری کار کردند.

knot
Wednesday 11 April 2012, 07:39 AM
حرفتون درسته شما هم حرف منو نگرفتی من نگفتم ترش سبک ضعیفی هست.
هیچ کس نمیتونه همچین غلتی بکنه.
شما خودتم داری میگی بلک ثبت - پنترا - مگادت - و... اینها سبکشون ترش هست درسته.
کارشونم خوبه منم منکر نیستم.
ولی سبک ترش old شده بیایین قبول کنیم ولی اصلا سبک ضعیفی نیست.
من خودم عاشق ماشین هد - لمب آف گاد - دویل درایور - و... هستم.
ولی نمیشه قضاوت کرد چون سبک های تقریبا جدید مثل nu metal , metal core نیز در اون ور دنیا طرفداران زیادی داره همین ور هم طرفدارانی داره اما کمتر دلیلش هم اینه که ماها
فقط دنبال ترش یا دث یا ملودیک دث هستیم.
سبک nu metal , metal core از سبکهای بسیار جوان پسندانست که ما حالا حالا نمیخوایم
متوجه بشیم.

darkthief
Wednesday 11 April 2012, 09:14 AM
با اين حرف كه بعضي سبكها old ميشن و از بين ميرن كاملا موافقم اما يقينا ثرش از اون سبكها نيست درسته گاهي اوقات كم رنگ شده اون هم بخاطر ضعف نشون دادن بعضي گروهها اما باز هم جايگاه خودشو بدست آورده
متال هدهاي ايران هم اينقدر عقب مونده نيسن كه بگيم امروز مردم دنيا nu metal گوش ميدن ولي ايراني ها تو گذشته موندن امروز متاليكا آلبوم ميده فردا من و شما ميتونيم دانلودش كنيم امروز با وجود سيستماي ارتباطي مثل اينترنت تقريبا جو دنيا يكي شده
اگه بخوايم حساب طرفدار رو بكنيم ليدي گاگا از همه پر طرفدار تره
nu metal هم كه ديگه كم كم داره دار فاني رو وداع ميگه الان چنتا بند درست حصابي داريم كه دارن توش فعاليت ميكنن؟

knot
Wednesday 11 April 2012, 09:43 AM
من گفتم سبک ترش old شده اما نگفتم داره از بین میره چون گروههایی مانند لمب آو گاد -
ماشین هد و... دارن به خوبی فعالیت میکنن من منظورم ترش متال سابق هست مانند پنترا -
و... که مدام یه ریتم تکراری داشت و در آخر یه سولو و هیچ جذابیت خاصی نداشت البته
من باز هم کار پنترا رو زیر سوال نمیبرم چون براش احترام قائل هستم.
خوب در مورد متالیکا، متالیکا تو آلبوم جدیدش فقط یه آهنگ بدرد بخور داره این نشون میده که
گروه داره با هوی خداحافظی میکنه و میره به سمت راک.
در مورد nu metal اسلیپ نات - فایو فینگر - یو می ات سیکس و...
دارن فعالیت میکنن. البته گروه هایی بودن که الان دیگه نو متال کار نمیکنن به دلیل سن بالا.
و اما از metal core من فقط نو متال مد نظرم نیست متال کور هم سبک قوی و سنگین امروزی هست که خوب البته خیلی جای پیشرفت داره.
در مورد لیدی گاگای مسخره باید بگم که طرفداران اون اکثر بچه سوسولهای تو کف دختر و از این حرف ها هستند. وگرنه هیچ هنر خاصی حتی در برابر گروه های راک نداره.

دم گروه پاپاراچ گرم نمیدونم آهنگهاشو شنیدید یا نه اون هم تا حدودی نو متال هست یه آهنگ داره
به اسم هالیوود وور یعنی گودال کثافت و رسما آبروی هالیوودو برده.

Untouchable
Wednesday 11 April 2012, 02:47 PM
خوب در مورد متالیکا، متالیکا تو آلبوم جدیدش فقط یه آهنگ بدرد بخور داره این نشون میده که
گروه داره با هوی خداحافظی میکنه و میره به سمت راک.

اولا کدوم آلبوم؟
اگه این چهار تا ترک آخر منظورتون باشه کی گفته یکیش بدرد بخوره...؟...اصلا کدومش بدرد بخوره؟...کی گفته متالیکا داره راک میشه؟!
:26:

knot
Wednesday 11 April 2012, 08:42 PM
Beyond Magnatic فقط آهنگ Hate Train هست که بدرد میخوره و تقریبا در سطح هوی هست.
خودت قضاوت کنید این آلبوم با آلبوم های قبل هیچ تفاوتی نداره؟ یعنی شما میخواین بگین که
گروه سبکش ضعیفتر نشده؟
بعدم چرا حالا گیر دادین به همین یه جمله اصل حرف من چیزه دیگری بود.

Untouchable
Wednesday 11 April 2012, 08:55 PM
Beyond Magnatic
آخه اصل حرف شما هم مشکل داره...این که ترش old شده خیلی خب خنده داره...ان یو متال درسته اونور طرفدار زیاد داره...ولی هرچی که طرفدار داره دلیل نمیشه خوب باشه...خب ما الان تو ایران هم میتونیم بگیم جوونا بیشتر با تتلو حال میکنن تا شجریان پس شجریان old شده؟؟؟!!نشده دیگه ... وقتی ان یو ضعیفه ضعیفه ... اگه قوی شن ما هم ما میگیم قوی ان! هرچند من خودمم ان یو گوش میدم خوشم هم میاد...ولی نه...در حد ترش و اینا نیس...:30:

metal-militia
Wednesday 11 April 2012, 09:08 PM
اولا که Beyond Magnetic آلبوم نبود.چهارتا آهنگ بود که از آلبوم 2008 گروه مونده بود.دوما سبک ترش قدیمی نشده.بلکه یه سری سبکها به متال اضافه شدن.مثل ملودیک دث متال که من به شخصه باهاش حال میکنم.مخصوصا چیلدرن آف بادم و الکسی لایهوی عزیز.متال از نظر من دو شاخه شده.یه متال قدیمی که دوتا گیتار الکتریک و یه بیبس و یه درامه و یه متال جدید که سازهای دیجیتال مثله کیبورد و دی جی هم بهش اضافه شدن.من به شخصه کاری به جدید و قدیمی ندارم.من چیزی گوش میدم که حال کنم.موسیقی همش سلیقه است.خیلی ببخشید.اما شما تا فردای قیامت بزنید تو سروکله همدیگه.وقتی یه نفر از یه چیزی خوشش نمیاد خیلی سخته که نظرش رو عوض کنیم.در ضمن دوستان به نظره من اومدن سازهای دیجیتال مثله کیبورد و دی جی میتونه خیلی خوب باشه.برای فضاسازی مخصوصا.ممکنه اولش هوادارای متعصب متال باهاش مخالفت کنن اما مطمئن باشین بزودی همه باهاش کنار میان

knot
Wednesday 11 April 2012, 09:21 PM
شما دوست عزیز بازم اصل حرف منو نگرفتی من گفتم که گروه هایی که سبک ترش قدیمی
کار میکردند از جذابیت زیادی برخوردار نیستند. مثلا پنترا زمان خود شاخ بود ولی الان اگر بخوایم
بررسی کنیم واقعا مشخصه که برای الان عامه پسند نیست چون توش زیاد تکرار میشه.
ترش متال هم من خودم عاشقشم ولی با نو متال و متال کور هم خیلی حال میکنم.
بعد یه چیزه دیگه ما الان داریم الکی به جان هم می افتیم که چی.
ما داریم بحث الکی میکنیم اما دو گروه مثلا ماشین هد و اسلیپ نات از دو سبک متفاوت
ترش و نو متال با هم آهنگ هم زدن.
پس ما چرا بحث الکی راه انداختیم.
اما شما داری میگی نو متال ضعیف هست خوب من میخوام بدونم شما نو متال رو
تو گروه های کورن و لینکین پارک و ایل نینوی مسخره دیدین اینا اصلا نو متالشون بدرد
نمیخوره.

metal-militia
Wednesday 11 April 2012, 10:03 PM
من کی گفتم ضعیفن؟؟؟
درضمن حتی همین ان یو متال هم که من دیدم بیشتر ملودی و ریفهای تکراری هست.قرار نیست که از اول تا آخر آهنگ همش متفاوت باشه.

hamedc
Wednesday 11 April 2012, 10:07 PM
جالبه جدیدا تو بعضی چارتهای تقسیم بندی متال دیدم کنار nu metal تو پرانتز نوشتن (Not Metal)

knot
Thursday 12 April 2012, 06:14 AM
بله تمام آهنگهای ریتم تکراری دارن ولی ریتم های تکراری ترش متال سابق رو که دیگه نمیشه
انکار کرد چون دیگه همش تکرار هست.
بعدش من گفتم که آقا جون بحث رو الکی کش دار نکنیم چون همین گروه ها خیلی هم با هم
رفیقن و جونشون برای هم در میره میگم که حتی با هم تو ساختن موزیک هم شرکت داشتن.

agalloch
Thursday 12 April 2012, 01:09 PM
خودت قضاوت کنید این آلبوم با آلبوم های قبل هیچ تفاوتی نداره؟ یعنی شما میخواین بگین که
گروه سبکش ضعیفتر نشده؟
سلام
فقط هيت ترين! :39:
يكم به بحث اين تاپيك بي ارتباط هستش اما
اگر من و شما و بچه هاي فروم (كوچيك همه ي بچه هاي فروم) بشينيم با هم ديگه سعي كنيم يه آهنگ بسازيم بازم به jast a bullet away نميرسه (و دوتاي ديگه)
اين آهنگ در عين سادگي دست نيافتنيه
و سولوي فوق العاده ساده و زيبايي داره
اين چيزيه كه جيمز رو جيمز ميكنه و من و شما رو طرفدار او.
من فقط ميگم هر چيزي تو اين دنيا ساده بدست بياد آهنگ سازي جزو اون نيست.

Untouchable
Thursday 12 April 2012, 01:23 PM
سلام
فقط هيت ترين! :39:
يكم به بحث اين تاپيك بي ارتباط هستش اما
اگر من و شما و بچه هاي فروم (كوچيك همه ي بچه هاي فروم) بشينيم با هم ديگه سعي كنيم يه آهنگ بسازيم بازم به jast a bullet away نميرسه (و دوتاي ديگه)
اين آهنگ در عين سادگي دست نيافتنيه
و سولوي فوق العاده ساده و زيبايي داره
اين چيزيه كه جيمز رو جيمز ميكنه و من و شما رو طرفدار او.
من فقط ميگم هر چيزي تو اين دنيا ساده بدست بياد آهنگ سازي جزو اون نيست.
شما کاااااملا درست میگی...صد در صد موافقم...من آهنگ rebel of babylon رو هم خیلی عالی میدونم...اصلا این چهار تا ترک عالین...

knot
Thursday 12 April 2012, 07:23 PM
مسئله سر آهنگ سازی نیست چرا قاطی کردین مسئله اینه که این آهنگها درسته زیبا هستند ولی از سبک کاری سابق متالیکا خارج شده اونم به دلیل سن بالای جیمز و لارس.
من اصلا بحثم سر متالیکا نبود شما بحثوبه اینجا کشوندین بحث سر ترش سابق بود عزیزان
ما یه کلام گفتیم که ترش سابق از جذابیت خاصی برخوردار نبود البته سولوهاشو منکر نیستم.
ما نباید نسبت به سبکهای تقریبا جدید نو متال و متال کور بی تفاوت باشیم.
چون اونا هم سبک متال هستند و تو این مدت کم گروه های قویی اومده و جا برای پیشرفت
خیلی داره.

hamedc
Thursday 12 April 2012, 10:08 PM
بی تفاوت نیستم من به شخصه ولی به نظرت چرا به ازای یه گروه هوی متال 1000 تا گروه متال کور کار میدن بیرون؟
جواب احتمالی : خودشون میدونن مال این حرفا نیستن :دی

alimetallica_2
Friday 13 April 2012, 12:24 AM
حرفتون درسته شما هم حرف منو نگرفتی من نگفتم ترش سبک ضعیفی هست.
هیچ کس نمیتونه همچین غلتی بکنه.
شما خودتم داری میگی بلک ثبت - پنترا - مگادت - و... اینها سبکشون ترش هست درسته.
کارشونم خوبه منم منکر نیستم.
ولی سبک ترش old شده بیایین قبول کنیم ولی اصلا سبک ضعیفی نیست.
من خودم عاشق ماشین هد - لمب آف گاد - دویل درایور - و... هستم.
ولی نمیشه قضاوت کرد چون سبک های تقریبا جدید مثل nu metal , metal core نیز در اون ور دنیا طرفداران زیادی داره همین ور هم طرفدارانی داره اما کمتر دلیلش هم اینه که ماها
فقط دنبال ترش یا دث یا ملودیک دث هستیم.
سبک nu metal , metal core از سبکهای بسیار جوان پسندانست که ما حالا حالا نمیخوایم
متوجه بشیم.
این مثل این میمونه که بگیم رویس رولز یا بنز یا GMC آمریکایی دهه 50 دیگه به درد نمیخوره و ارزشی در مقابل سوناتا نداره.
هنوز هم سوناتا نمیتونه به گرت پای این ماشین ها برسه و هرچی این ها قدیمی تر میشند ارزش کلکسیونی بیشتری هم پیدا میکنند، اما اون ماشین تو کوتاه ترین تاریخ به سطح آشغال تاریخ خودرو میپونده. حالا نمیدونم این مثال خوبی بود یا نه.

alimetallica_2
Friday 13 April 2012, 12:25 AM
با اين حرف كه بعضي سبكها old ميشن و از بين ميرن كاملا موافقم اما يقينا ثرش از اون سبكها نيست درسته گاهي اوقات كم رنگ شده اون هم بخاطر ضعف نشون دادن بعضي گروهها اما باز هم جايگاه خودشو بدست آورده
متال هدهاي ايران هم اينقدر عقب مونده نيسن كه بگيم امروز مردم دنيا nu metal گوش ميدن ولي ايراني ها تو گذشته موندن امروز متاليكا آلبوم ميده فردا من و شما ميتونيم دانلودش كنيم امروز با وجود سيستماي ارتباطي مثل اينترنت تقريبا جو دنيا يكي شده
اگه بخوايم حساب طرفدار رو بكنيم ليدي گاگا از همه پر طرفدار تره
nu metal هم كه ديگه كم كم داره دار فاني رو وداع ميگه الان چنتا بند درست حصابي داريم كه دارن توش فعاليت ميكنن؟
لیدی گاگا که هیچی، مدونا و جنفر لپزش هم نتونستند هیچ وقت اندازه گروههای بزرگ راک مهبوب و شهور باشند.

alimetallica_2
Friday 13 April 2012, 12:27 AM
گروه سبکش ضعیفتر نشده؟
همه آهنگ هاش عالیه. نمیدونم رو چه حساب منطقی زیر سوال میبریش.

alimetallica_2
Friday 13 April 2012, 12:30 AM
گروههای ان یو متال بالکل همه زیر پرچم متالیکا سینه میزنند و افتخار میکنند که بگند نوچه متالیکا هستند. متالیکا گروه متواضیعه و این مسئله رو قبول میکنه. اما من به عنوان یک طرفدار همین رو هم نمیپسندم.

knot
Friday 13 April 2012, 05:50 AM
من باز هم میگم اصلا کاری با آهنگ سازی ندارم من میگم گروه از نظر سنگین بودن آهنگ در حد سابق نیست البته خیلی از گروه ها این افت رو داشتن قابل انکار هم نیست.
درسته اگه متالیکا نبود ترشی وجود نداشت میزنم تودهن هر کی که این رو قبول نداره.
اما گروه های دیگه با توجه به پشتکار خودشون اومدن بالا مثلا لمب آو گاد یا ماشین هد
اینها سبکشون ترش و گروو متال هست. از نظر آهنگ سازی کاملا روانی هستند.
اینها دیگه خودشون به این مرحله رسیدن و اصلا کاری به متالیکا نداره.
ما نباید متالیکا و اسلیپ رو با هم مقایسه کنیم چون اصلا سبکشون کاملا با هم فرق داره.
بعدشم متالیکا کی تو عمرش نو متال خونده که اسلیپ نات زیر پرچم اون باشه صدای جیمز فقط برای هوی خوبه.
از نظر آهنگ سازی هم هیچ ربطی به هم ندارن.

alimetallica_2
Saturday 14 April 2012, 01:29 AM
چی میگی!!!
من که دیگه حرفی ندارم.
برای حرف زدم آدم باید اندکی تاریخ بدونه، اندک موزیلوژیست باشه و یک کوچولو از نوازندگی و آهنگ سازی هم سر در بیاره.

knot
Saturday 14 April 2012, 05:50 AM
عزیزم تعصب الکی نداشته باش من با متالیکا هیچ مشکلی ندارم ولی میخوام اونهایی که به اسلیپ نات میگن گروه ضعیف به این باور برسن که اسلیپ نات در چه سطحی هست. و پیشرفت اون هیچ ربطی به گروه متالیکا و آیرون میدن
نداره. البته کاملا با هم صمیمی و خودمونی هستن.

mamali_ho
Saturday 14 April 2012, 09:24 AM
به نظر منم اصلا این گروه ها ربطی به هم ندارن که حالا مثلا بخوان نوچه متالیکا باشن! ولی اعضای بیشتر گروه ها با هم صمیمین با هم تور میذارن عکس میگیرن و...! همین (مگر این که رسما اعلام همکاری کنن)
با تعصب بیجا و بد حرف زدن هم چیزی ثابت نمیشه. (اینم بگم که من طرفدار اسلیپ نات نیستم و طرفدار متالیکا هستم)

knot
Saturday 14 April 2012, 12:01 PM
آفرین همینه آقا شما از متالیکا خوشت میاد صادقانه نظرتو میگی من از هر دوشون خوشم میاد نظرمو میگم.
ولی نه اینکه با تعصب بیجا یکی بیاد بگه اسلیپ نات گروه ضعیفیه.

alimetallica_2
Monday 16 April 2012, 12:10 AM
عزیزم تعصب الکی نداشته باش من با متالیکا هیچ مشکلی ندارم ولی میخوام اونهایی که به اسلیپ نات میگن گروه ضعیف به این باور برسن که اسلیپ نات در چه سطحی هست. و پیشرفت اون هیچ ربطی به گروه متالیکا و آیرون میدن
نداره. البته کاملا با هم صمیمی و خودمونی هستن.
ایدولوژِی افریننده تعصب هست.
باقی حرفها رو هم زدم.

knot
Monday 16 April 2012, 05:37 AM
منم حرفامو زدم فکر نمیکنم جایی چیز الکی گفته باشم.

alimetallica_2
Tuesday 17 April 2012, 11:07 PM
الکی فرق داره با حرف غیر علمی زدن.
حتی حرف غیر تجربی زدن.
بگذریم. من برای جدال نیامده ام.

knot
Wednesday 18 April 2012, 11:40 AM
بابا پدر علم موسیقی پدر گروه متالیکا.
آفرین.

alimetallica_2
Monday 23 April 2012, 02:35 AM
22 سالته!!!

HellRider_2012
Sunday 19 May 2013, 08:17 PM
سلام
به نظر منم این گروه اسطوره نیست چون گروه هایی بالاتر ار این هستن که اگه به linkinpark بگین اسطوره از ارزش اونا کم کردین
بعدشم اون عزیزانی که میگن اگه اسطوره نبود نمیشناختیمش فک نکنم تو ایران کسی باشه که ساسی مانکنو نشناسه
با اون حساب اونم اسطورس!!

- - - Updated - - -

سلام
به نظر منم این گروه اسطوره نیست چون گروه هایی بالاتر ار این هستن که اگه به linkinpark بگین اسطوره از ارزش اونا کم کردین
بعدشم اون عزیزانی که میگن اگه اسطوره نبود نمیشناختیمش فک نکنم تو ایران کسی باشه که ساسی مانکنو نشناسه

ac120
Sunday 19 May 2013, 08:19 PM
سلام

- - - Updated - - -

سلام
خب هرکسی تو رشته خودش اسطوره میشه نمیشه هم بگی اسطوره نیست :4:
اولکه لینکین پارک بند هست یک نفر نیست که میگید لینکین پارک اسطورست

در موارد دیگه نظری ندارم اخه راک باز نیستم توی متال هم که دیگه وقتی بلک ساباس و ..... دیگه اسمی از لینکین پارک نمیمونه
راستی بنده هم 21 سالمه