PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی: ویولن

sara
Monday 18 July 2005, 09:38 AM
باحال تر و با عشق تر و با کلاس تر و با پر ستیژتراز ویولن ساز دیگه ای می شناسید؟ :lol:

Amir
Tuesday 19 July 2005, 12:14 AM
خداییش هم راست می گی ها
:wink:

m_vilon
Monday 15 August 2005, 12:52 PM
كمتر از خودتون و ساز مورد علاقتون تعري? كنيد :wink:

Amir
Tuesday 16 August 2005, 11:03 AM
گير دادي ها :)

soheil hoseini
Friday 7 October 2005, 11:53 PM
با خانوم sara موا?قم :oops:

faryar69m
Monday 13 February 2006, 06:32 PM
behtar ke peyda nemisheh :lol:

javid
Saturday 18 February 2006, 02:04 PM
همیشه گ?تم باز هم میگم:
عشق=ویلن

Mohamad_J2006
Tuesday 1 August 2006, 10:00 AM
ساخته نشده و امكان هم ندارد بهتر از آن ساخته شود.

Hes_r
Friday 15 September 2006, 12:31 AM
ساز یعنی ویلن ... ولی از نظر من .

ولی سلیقه سازنده ی هنر و موسیقیه و هر کسی یه سلیقه ای داره ... پس نباید سلیقه ای که ساز دیگه ای به جز ویولن رو بهتر میدونه زیر سوال برد.

شاد باشید

akanani
Sunday 16 September 2007, 07:51 PM
در یک کلام شاه ساز موسیقی جهان

banoo khanoom
Sunday 16 September 2007, 08:04 PM
ویولن یعنی زندگی

Hmd_N
Monday 17 September 2007, 01:46 AM
اگه سراغ داشتین، ( منظور همون حرفای سارا جان رو ) خبر کنین ! ولی زیاد به خودتون سختی ندین چون لنگه نداره !

moorcheh
Monday 17 September 2007, 04:18 PM
من به شخصه عاشق ويولن هستم اما معتقدم كه در لطافت و دلنشيني يه خرده از پيانو كم مياره.:aq

bahare
Tuesday 18 September 2007, 10:20 PM
من به شخصه عاشق ويولن هستم اما معتقدم كه در لطافت و دلنشيني يه خرده از پيانو كم مياره.:aq
اصلا.هیچ سازی حس سازای زهی ارشه :axای رو نداره.

Hes_r
Wednesday 19 September 2007, 12:08 AM
به نظر من حرف هیچکدومتون درست نیست .

چون به دل نشستن یه آهنگ و لطافت اون برای هر فردی فرق داره و هر کسی یه نوع صدا و یه نوع رنگی رو دوست داره .

من خودم به شخصه ویولن رو ترجیح میدم ولی به نظر مورچه احترام میذارم .

foxking
Wednesday 19 September 2007, 10:02 PM
:ax
پر واضحه که ویولن بهترین سازه چه از نظر صدا که توپ رو اعصاب آدم راه میره - چه ازنظر زیبایی - چه از نظر کلاس (فوق دکترا) -چه از نظر یادگیری ( هر کسی نمیتونه ادعا کنه میتونه یاد بگیره) و . . .
:ak

homa f
Thursday 20 September 2007, 11:00 AM
[خوشمان آمد . من تازه واردم .خوشحالم از اینکه میتونم با نوازندهای دیگه ارتباط برقرار کنم. من نت آهنگ های معروف را کجا میتونم پیدا کنم:ak
]:ax
پر واضحه که ویولن بهترین سازه چه از نظر صدا که توپ رو اعصاب آدم راه میره - چه ازنظر زیبایی - چه از نظر کلاس (فوق دکترا) -چه از نظر یادگیری ( هر کسی نمیتونه ادعا کنه میتونه یاد بگیره) و . . .
:ak[/quote]

Hes_r
Thursday 20 September 2007, 04:15 PM
دوست من به سایت خودت خیلی خوش اومدی

میتونی در صفحه ی اثلس سایت : ( You can see links before reply ) در بالای صفحه روی گزینه ی لیست نتها کلیک کنی و به بخش دانلود نت بری

یا علی

ciity_night
Saturday 22 September 2007, 09:47 AM
بهترش و نه زادن نه زائیده میشه

banoo khanoom
Saturday 22 September 2007, 12:38 PM
مورچه جان درسته ÷یانو دلنشین تره ولی ویولن بهتر بیانگوی احساساته. مثلا وقتی شما عصبانی هستی اگه ویولن بزنی بقیه متوجه میشن شما عصبانی هستی یا اگه ÷یانو بزنی . با ویلن میشه خشم.نفرت.عشق.ناامیدی... و همه چیز دیگه رو نشون داد

Hes_r
Saturday 22 September 2007, 01:38 PM
دوستان دلنشینی به سلیقه ی فرد بستگی داره و یه قانون نیست .

اینه این که چون شما قرمز دوست داری بگی قرمز از همه رنگا بهتره .

من خودم ویولن رو دلنشین تر میدونم ولی هیچ وقت این رو به عنوان قانون نگفتم که (( ویولن دلنشین تره )) بلکه همیشه احساس خودم رو در این مورد گفتم .

پس بهتره هر کس احساسش رو بگه و نگه فلان ساز دلنشین تره .

یا علی

leila
Tuesday 25 September 2007, 12:40 PM
kamelan ba nazare sara khanoom movafegham.violon saziye ke baese aramesh va oj gereftane rooh mishe.
bebakhshid man eng neveshtam fonte farsi kharab shode , nadaram.

Amir
Tuesday 25 September 2007, 08:02 PM
سلام

ویولن اگه رام بشه خیلی موجود دوست داشتنی هست

راستی دوستان بد نیست بدونید این تاپیک اولین تاپیک انجمن نت آهنگ هست :bh

sara
Wednesday 26 September 2007, 09:11 AM
اگر رام بشه نه؟:aqرام هم نشه خودش همین جوری به آدم شخصیت و منزلت و غرور و ابهت و از همینا می ده.

امیر قبول نیست تقلب کردی می خواستم خودم بگم ها :f

Hes_r
Wednesday 26 September 2007, 11:27 AM
اون شخصیت و ابوهت منظورت کلاس دیگه

فکر میکنم بیشتر از این که آدم دلش بخواد از کلاس ساز استفاده کنه باید کاری کنه که خودش از صدای سازش لذت ببره

شاد باشید

sara
Wednesday 26 September 2007, 01:31 PM
من؟این و من گفتم؟آخه من کی گفتم اند ویولنم ؟تا زه تو از کجا می دونی من کجا ها می رم؟اصلا منظورم کلاس نبود همون ابهتی که به آدم می ده باعث می شه که دنبالش بری و یادش بگیری
باز رفتیم سره بحث اول که حسام جان جانه سارا زود در مورده آدما قضاوت نکن

alireza_amirsamimi
Thursday 27 September 2007, 07:41 AM
تصویه حساب های خصوصی جاش اینجا نیست!!!این جور مقایسه پیانو و ویولن مثل مقایسه سیب و پرتقال هست و غلطه!!!

پاگانینی
Tuesday 2 October 2007, 11:24 PM
ویولون پدر همه ی سازهاست
و تنها سازی است که دست نخورده باقی مانده است

پاگانینی
Tuesday 2 October 2007, 11:26 PM
پیانو هم مادر همه ی سازهاست
ولی فقط یه برتری از ویولون داره اون هم کوک ثابتش

پاگانینی
Tuesday 2 October 2007, 11:33 PM
ویولون سازی همه فن حریف
هر نوازنده ای که بخواد اوج قدرتش رو نشون بده سازه اصلیش ویولونه

Amirrelax
Saturday 18 July 2009, 09:24 AM
به نظر من باحال تر و با عشق تر و با کلاس تر و با پر ستیژتراز پیانو ساز دیگه ای نیست
بعضی از دوستان گفته اند که با ویولن آرامش پیدا میکنند ولی به نظر من پیانو تنها سازیه که به آدم آرامش میده
پیانو واقعا صدای دلنشینی داره نمی گم ویولن ساز بدی است ولی هیچ وقت به پای پیانو نمی رسه

rumour
Saturday 18 July 2009, 09:59 AM
نه بیشتر از یک برتری داره.مثلا تعداد زیاد اکتاو ها .راحتی پیدا کردن نتها.
بازم بگم؟
ولی ویالن هم خوبه.ابن دعوا سر پیانو و ویالن از اون بحثای تاریخیه.

MonaLisa
Saturday 18 July 2009, 01:31 PM
عجبا این تاپیک هم از اون تاپیک هاست ها ....لول

ویولن هم ساز زیبایی هست و کار هر کسی هم نیست البته ولی خواهان زیاد داره مرد عمل کم داره البته لایک آدر...لول

iris64
Saturday 18 July 2009, 06:21 PM
سلام من تازه شروع به زندگی با ویولن کردم امیدوارم بتونم ای راه را تا....برم واسم دعا کنید ممنون

foxking
Sunday 19 July 2009, 12:14 AM
دوستان سلام
خوشحالم که تقریبا به این نتیجه رسیدیم که رو دست ویلن سازی ساخته نشده و نخواهد شد .
راستی بد نیست سازدهنی را هم یه امتحانی بکنید . من که خیلی خوشم اومد . خوبیش اینه که راحت میشه هرجا بردش
:ax:violinplay3::guitarplay4::ilovemusic:

pinky
Sunday 19 July 2009, 04:06 PM
من نمیتونم هیچ کدوم از این نظر ها رو قبول کنم پیانو از لحاظ دینامیک و بیان قوی ترین ساز هستش این رو من نمیگم دستگاه ها و کتاب ها ی مختلف از جمله ساز شناسی پرویز منصوری میگه اما بهترین تعبیری که میتونم برای صدای ویلن بکار ببرم تعبیری هست که یکی از دوستان گیتار کلاسیک نوازم روزی به کار برد و اونم اینه که صدای فوق العاده گرمی داره و البته همه ی خانواده ی زهی ها هم

اما من بیشتر فکر می کنم این نظر ها و تحلیل ها و استدلال ها برای اینه که بعضی ها می خواهند از سازی که می نوازند کاراکتری در ذهن خود درست کنند که خوب ایرادی نداره اما به شرطی که حرف خود رو به عنوان قانون و یا اصول موسیقی بیان نکنند که باعث سر در گمی کسانی میشه اطلاعات کمتری دارند به هر حال اینها همه فعالیت های ذهنی شماست ایرادی هم نداره .