PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک میخوام دف بخرم

selenstar
Wednesday 27 September 2017, 10:24 AM
ولی نمیدونم چی بخرم و چه قیمتی
تازه میخوام شروع کنم و فقطم یبار میتونم دف بخرم پس یه چیز خوب میخوام میشه اگه کسی چیزی میدونه راهنماییم کنه
مرسی

- - - Updated - - -

کسی نیست ایا
من میام میخونم لطفاراهنماییم کنید

aksavaran
Thursday 28 September 2017, 02:26 PM
1. دف هاي پوست مصنوعي شركت پادوك در دو مدل كوكي و ساده در سايزهاي مختلف (پوست دف از شركت REMO )
2. دف هاي تلقي آقاي مسعود حبيبي
قيمت جديد ندارم و فكر كنم از 250 تومن به بالا هستند

selenstar
Wednesday 11 October 2017, 01:38 PM
خیلی ممنون از راهنماییتون ولی من رفتم یه مغازه دف های اقای حبیبی رو بهترین نوعشو گفتن صد و بیست تومن
یعنی تقلبی ان؟

aksavaran
Thursday 12 October 2017, 09:35 AM
خواهش ميكنم
من متاسفانه اخيرا از قيمت دف هاي آقاي حيبيب بي اطلاع هستم. مستقيما مراجعه كنيد به سايت You can see links before reply Daf.com و وقتي گزينه خريد رو بزنيد، شماره تلفن فروشگاه مربوطه رو بهتون اعلام ميكنه، ميتوننين زنگ بزنيد و مدل انتخابي رو اعلام كنيد و قيمت بگيريد.
-حال كه قيمت دستتون اومد، اگه ميبينيد قيمت پاين تر از فروشگاه اصلي هست، خب قطعا اون دف يك مشكلي داره.... بايد تست بشه.
- يك نكته در مورد كليه دف هاي تلقي، چه برند حبيبي و يا برند هاي ديگر، اين است كه اين دف ها هم به مرور زمان از بين ميروند و تلق روي دف يك مقدار شل تر ميشود (طبق تجربه شخصي و نمونه اين دف رو من در حال حاضر منزل دارم) احتمال داره اون دف هم يك همچين مشكلي داشته باشه و يا در هر صورت صداي مناسبي نداشته باشد.

- - - Updated - - -

خواهش ميكنم
من متاسفانه اخيرا از قيمت دف هاي آقاي حيبيب بي اطلاع هستم. مستقيما مراجعه كنيد به سايت You can see links before reply Daf.com و وقتي گزينه خريد رو بزنيد، شماره تلفن فروشگاه مربوطه رو بهتون اعلام ميكنه، ميتوننين زنگ بزنيد و مدل انتخابي رو اعلام كنيد و قيمت بگيريد.
-حال كه قيمت دستتون اومد، اگه ميبينيد قيمت پاين تر از فروشگاه اصلي هست، خب قطعا اون دف يك مشكلي داره.... بايد تست بشه.
- يك نكته در مورد كليه دف هاي تلقي، چه برند حبيبي و يا برند هاي ديگر، اين است كه اين دف ها هم به مرور زمان از بين ميروند و تلق روي دف يك مقدار شل تر ميشود (طبق تجربه شخصي و نمونه اين دف رو من در حال حاضر منزل دارم) احتمال داره اون دف هم يك همچين مشكلي داشته باشه و يا در هر صورت صداي مناسبي نداشته باشد.