PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

harmonica_Larry
Tuesday 9 January 2018, 05:15 PM
سلام خدمت اساتید:

من تازه می خوام نواختن یک سازی رو یادبگیرم. با توجه به شرایطم به این نتیجه رسیدم هارمونیکا گزینه مناسبیه. حالا یک مشکلی که من دارم اینه که شرایطم جوریه نمی تونم برم پیش یک استاد و ساز رو تحت نظر ایشون یاد بگیرم. از اونجایی که شما تو این زمینه خبره اید بی زحمت یه راهنمایی کنید که چیکار کنم که بتونم این ساز رو یادبگیرم

پ ن:
من ساز زدن رو برا دل خودم می خوام ولی برا خودم می خوام حرفه ای بزنم.
از زندگی بدون هنر خسته شدم

باتوجه به سبک های موسیقی به این نتیجه رسیدم هارمونیکا کروماتیک با سلیقه ام سازگاره.

پیشاپیش از همه سپاس گذارم

LeiliMa
Monday 15 January 2018, 03:31 PM
سلام
یه سری آموزشگاه ها هستن که بدون نیاز به گذروندن تئوری های موسیقی، فقط نواختن هارمونیکا رو یاد میدن، که با توجه به این موضوع دوره آموزش کوتاه تر میشه.
البته فکر کنم شما باید اول هارمونیکا دیاتونیک رو یاد بگیرید بعد برید سراغ کروماتیک.

Davood_T
Tuesday 16 January 2018, 05:50 PM
اگر امکان داره آموزشگاه خوب به من معرفی کنید ممنون می شوم.

LeiliMa
Saturday 20 January 2018, 01:52 PM
خیلی آموزشگاه ها، ساز دهنی تدریس می کنن، ولی "خانه سازدهنی " اختصاصی سازدهنی آموزش میده

آموزشگاهی که خودم میرم هم ساز دهنی داره، آموزشگاه موسیقی آکورد:
You can see links before reply

- - - Updated - - -

خیلی آموزشگاه ها، ساز دهنی تدریس می کنن، ولی "خانه سازدهنی " اختصاصی سازدهنی آموزش میده

آموزشگاهی که خودم میرم هم ساز دهنی داره، آموزشگاه موسیقی آکورد:
You can see links before reply

hamide530
Saturday 27 January 2018, 10:02 AM
سلام. من هارمونیکا رو با کتاب های منصور پاکنژاد شروع کردم و اصلا آموزشگاه نرفتم. اگر وقت بذارید با کتابهای ایشون خیلی راحت میتونید ساز بزنید. از ترمولو هم که کتاب اولشون هست شروع کنید :)