PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدای خش خش و نویز شدید بعد از ارتقای سیستم

farid55
Wednesday 14 February 2018, 09:56 PM
با سلام
بنده اقدام به ارتقای سیستمم کردم در حالیکه روی سیستم قبل با همین تجهیزات هیچ نویز و خش خشی نداشتم .بنظرتون چه کنم همه چیزو تست کردم اما درست نشده بنظرتون چه باید بکنم؟کوچکترین صدا که از مانیتورها بیاد همراه با خش خش و نویزه.!!!!!!!!!!!!!!!

danesh72
Thursday 15 February 2018, 09:38 AM
دقيقا چي رو ارتقاع دادين؟؟؟
درايور كارت صدا و گرافيك نصب شده؟؟

farid55
Thursday 15 February 2018, 09:40 PM
کل سیستم از مادربرد و سی پیو و رم و گرافیک ...
کارت صدا همون قبلیه فقط.

Honey_Shababi
Thursday 15 February 2018, 10:27 PM
سلام
این مشکل رو فقط با اسپیکر مانیتور دارید یا با هدفون هم که میشنوید بازم این صدا حس میشه؟
سوال بعدی اینکه بافر سایز (latency) کارت صداتون روی چند هست؟

farid55
Friday 16 February 2018, 09:56 PM
سلام مهندس .راستش داستان مربوط به استودیوی دوستمه و منم چون کارام ودادم تنظیم کنه سیستمشو ارتقا داد منم رفتم پیشش تو همین وضعیت تنظیمو انجام داد و وکالم گرفتیم ، تو هدستش خیلی خشخشی نبود فکر نکنم خیلی دقت نکردم چون صدا ی آهنگو خوب داشتم.البته یه نفر الان تماس داشتم باهاش بهش گفته یه کارای کرده میگه بهتر شده ، حالا فردا برم پیشش ببینم چه خبره.

- - - Updated - - -

سلام مهندس .راستش داستان مربوط به استودیوی دوستمه و منم چون کارام ودادم تنظیم کنه سیستمشو ارتقا داد منم رفتم پیشش تو همین وضعیت تنظیمو انجام داد و وکالم گرفتیم ، تو هدستش خیلی خشخشی نبود فکر نکنم خیلی دقت نکردم چون صدا ی آهنگو خوب داشتم.البته یه نفر الان تماس داشتم باهاش بهش گفته یه کارای کرده میگه بهتر شده ، حالا فردا برم پیشش ببینم چه خبره.