PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویولن برای شروع؟؟

Hadi137711
Thursday 15 March 2018, 06:14 PM
با سلام
من 20 سالمه و میخوام آواز رو شروع کنم و بعد حدودا یکسال اونو موازی با یک ساز پیش ببرم
آواز پاپ مد نظرمه و میخوام یه سازهم یاد بگیرم
صدای ویولن واقعا گوش نواز ترین صداییه که بین ساز ها شنیدم و بسیار بهش علاقه دارم ولی همه جا از سختیش ناله میکنن
بنظرتون برای یادگیری حد متوسط به بالای ویولن چه مدت وقت لازمه، میشه یاد گرفت یا نه؟ تقریبا چند سال وقت لازمه؟
ممنون میشم جواب بدین

ayaramv
Monday 28 May 2018, 08:39 PM
بستگی به تمرین داره...بعد سه سال به حد کاملا مطلوبی میرسه

angelmalfoy
Sunday 3 June 2018, 11:50 AM
ویولن سازی نیست به نظرم بشه بعد یکسال یه اهنگ بزنی
سازی هست که به زمان زیادی نیاز داره
شاید تقریبا بعد 5 سال یه اهنگ بتونی قشنگ بزنی
میتونی اهنگ بزنی ولی قشنگ در نمیاد
همون ارشه کشی یه فرد با تجربه خیلی زیبا تر از ارشه کشی یه مبتدی هست و همینطور تکنیک ها
من خودم 4 ساله ویولن میزنم ولی به حدی که راضی باشم نیستم خیلی فرق کردم از روز اول ولی در حد رضایتم نیست
همزمان خواهرام ساز های دیگه شروع کردن فوری راه افتادن و اهنگ ها خوب میزدن اما ویولن اینطور نیست بعد یه سال در حدی نمیتونی بزنی که حتی مردم از شنیدن نوازندگیت راضی شن
به نظر من چون هدف اصلیت نوازندگی نیست یه ساز ساده شروع کن و چون میخوای پاپ بخونی گیتار مناسب تره

- - - Updated - - -

ویولن سازی نیست به نظرم بشه بعد یکسال یه اهنگ بزنی
سازی هست که به زمان زیادی نیاز داره
شاید تقریبا بعد 5 سال یه اهنگ بتونی قشنگ بزنی
میتونی اهنگ بزنی ولی قشنگ در نمیاد
همون ارشه کشی یه فرد با تجربه خیلی زیبا تر از ارشه کشی یه مبتدی هست و همینطور تکنیک ها
من خودم 4 ساله ویولن میزنم ولی به حدی که راضی باشم نیستم خیلی فرق کردم از روز اول ولی در حد رضایتم نیست
همزمان خواهرام ساز های دیگه شروع کردن فوری راه افتادن و اهنگ ها خوب میزدن اما ویولن اینطور نیست بعد یه سال در حدی نمیتونی بزنی که حتی مردم از شنیدن نوازندگیت راضی شن
به نظر من چون هدف اصلیت نوازندگی نیست یه ساز ساده شروع کن و چون میخوای پاپ بخونی گیتار مناسب تره