PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست لیست نام های تمام کتب آموزش تئوری موسیقی

akbar2
Sunday 7 October 2018, 07:47 PM
درود بر شما
درخواست لیست نام های تمام کتب آموزش تئوری موسیقی و دوم اینکه به مظر شما کدام کتاب تئوری موسیقی برای یک نوازنده ی پیانو بهتر است؟:46:

Fereshteh_Baran
Sunday 7 October 2018, 09:59 PM
درود بر شما
راستش سوالتون یخورده کلی است. جسارتا شما مبتدی هستید یا نه؟
کتابهای تئوری که من خوندم، شامل پورتراب ، منصوری و سه استاد از انتشارات قلم چی است. من در تدریس مقدماتی، اول از کتاب مایکل آرون، کمک میگیرم. بعد از اینکه به گام نوازی های بیر رسیدم، وارد مبحث گام ها و فاصله ها می شم. بعد از مبحث فاصله، گام و آکورد، میشه وارد کتابهای هارمونی شد. البته این نظر منه، حتما اساتید سایت، بهتر شما را راهنمایی می کنتد.

akbar2
Monday 8 October 2018, 03:12 PM
درود بر شما
راستش سوالتون یخورده کلی است. جسارتا شما مبتدی هستید یا نه؟
کتابهای تئوری که من خوندم، شامل پورتراب ، منصوری و سه استاد از انتشارات قلم چی است. من در تدریس مقدماتی، اول از کتاب مایکل آرون، کمک میگیرم. بعد از اینکه به گام نوازی های بیر رسیدم، وارد مبحث گام ها و فاصله ها می شم. بعد از مبحث فاصله، گام و آکورد، میشه وارد کتابهای هارمونی شد. البته این نظر منه، حتما اساتید سایت، بهتر شما را راهنمایی می کنتد.

برای یک بزرگسال که 7 سال پیش بیر رو خودش کار کرده بود و 7 سال از ساز دور بود و دوباره میخواد شروع کنه چه کتاب اموزشی رو خودآموز پیشنهاد میکنید؟خوداموز برای یک شخص 35 ساله...شخصی که نمیخواد نوازنده ی چیره دستی بشه تا حدی که کلاسیک شوپن و راخمانینف و اینا بزنه بلکه در حد آهنگ های لاچینی

Fereshteh_Baran
Tuesday 9 October 2018, 07:43 AM
برای شروع نوازندگی، کتاب چهل آهنگ کتاب خوبیه . چون درسهای اولش ، کلید فا نداره و خیلی ساده است ،بعد هم پیشرفته میشه.

کتاب تئوری هم، به نظرم همون سه استادی که گفتم، خیلی کتاب خوبیه. البته اگر گیر بیاد

Fereshteh_Baran
Sunday 14 October 2018, 07:24 AM
در ضمن آهنگهای لاچینی، سه قسمت شده. سخت ، متوسط و آسان. قطعات سختش را دست کم نگیرید. به نظر من قطعات ایرانی پیشرفته، سخت تر از خارجی هستند.