PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی : بهترین سونات ویولون

bahare
Wednesday 12 September 2007, 08:33 PM
سلام
به نظز شما بهترین سوناتای ویولون از کدوم هنگسازه:ax
و ریشه سونات مال کدوم دوره هست؟

Hes_r
Thursday 13 September 2007, 02:21 AM
نام تاپیک رو ویرایش کردم طبق قوانین سایت

یا علی

akanani
Thursday 13 September 2007, 08:00 AM
1- یک تعریف ساده برای سونات می تواند به اینصورت باشد : "قطعه موسیقی که معمولآ برای یک یا دو ساز نوشته شده و در بیش از یک موومان اجرا می شود".

2- سونات از اوایل قرن هفدهم تا کنون بوده

3- از نظر من بهترین سونات مال موتزارت آهنگساز اتریشی است .

bahare
Thursday 13 September 2007, 08:04 PM
ولی من فکر می کنم سوناتای باخ خیلی زیباتره به خاطره پیچیدگیهایی که داره و به نظر من خیلی درکش مشکلتر از سوناتای موتزارته.

akanani
Friday 14 September 2007, 10:12 AM
ولی من فکر می کنم سوناتای باخ خیلی زیباتره به خاطره پیچیدگیهایی که داره و به نظر من خیلی درکش مشکلتر از سوناتای موتزارته.

کاملا با گفته شما موافقم . بعد از نوشته شما من مطالعه کمی کردم دیدم باخ کارهایش سخت تر از موتزارته .

bahare
Friday 14 September 2007, 05:30 PM
کاملا با گفته شما موافقم . بعد از نوشته شما من مطالعه کمی کردم دیدم باخ کارهایش سخت تر از موتزارته .
اره. کارای موتزارت نه فقط سوناتاش همه کاراش یه حالت سبک و عامه داره :aq

پاگانینی
Saturday 6 October 2007, 10:53 PM
سونات قطعه ی سازی(یک ساز تنها یا به همراهی پیانو)در 3 یا 4 مومان وگاهی مواقع 2 مومان که از نظر حالت و تمپو متضادند و به نظر من سوناتهای بتهوون بهترینند به خصوص سونات مهتاب

perlman
Friday 1 February 2008, 09:26 AM
سونات های باخ به دلیل وجود اکوردهای مختلف زیبایی خاصی دارند و برای دوره باروک هست ولی پیشنهاد می کنم سونات های البینونی و موزارت هم بشنوید اگر خواستید نت سونات ها را براتون ارسال می کنم.You can see links before reply (You can see links before reply) وYou can see links before reply (You can see links before reply)وYou can see links before reply (You can see links before reply)وYou can see links before reply (You can see links before reply)
سایت هایی هستند که من نت های ویولن را ار ای سایتها میگیرم سایت معروف ارشه هم است اگه تو گوگل search کنید پیداش میکنید.

ماریا
Sunday 10 February 2008, 01:30 PM
سونات های باخ به دلیل وجود اکوردهای مختلف زیبایی خاصی دارند و برای دوره باروک هست ولی پیشنهاد می کنم سونات های البینونی و موزارت هم بشنوید اگر خواستید نت سونات ها را براتون ارسال می کنم.

ممنون میشم اگه که نت ها رو برامون بزارید
:ap