PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویولن الکترونیکی شادمهر Yamaha Silent Sv 120

shadmehr69
Thursday 13 September 2007, 08:55 AM
یکی از برترین ویولن های معروف الکترونیکی دنیا ویولن:ax Yamaha Silent SV 120 هستش که یه مشکیش دست شادمهر و تا اونجایی که اطلاع دارم قیمتش حدود یک میلیون سی صد هزار تومان هست.
و واقعا همچین هنرمندی لایق داشتنش هست.
3 آهنگ معروف شادمهر به نام های - ژینا - پاپ کرن و آدم فروش با این ویولن نواخته شده . . .

2تا عکس هم از این ویولن که نال شادمهر هستش قرار میدم واگه توضیح بیشتر خواستید میتونید با ایمیل من در تماس باشید
موفق باشید .(مدیر سایت رسمی شادمهر عقیلی ) You can see links before reply (You can see links before reply)

You can see links before reply

Amir
Thursday 13 September 2007, 09:25 AM
با سلام

ممنون از تاپیکتون

اینجا محلی برای بحث و گفتگو هست و مطمئنن از ایمیل خیلی راحت تر نتیجه می گیریم

در ضمن من شنیدم سایت رسمی شادمهر عقیلی You can see links before reply هست

و برام جالبه که شما یه سایت دیگه رو با این عنوان معرفی می کنید

لطفا توضیح بدید

با تشکر

shadmehr69
Friday 14 September 2007, 01:16 PM
salam amir jan
nemidonam age narahti dg post nemizanam ke behtare in karo bokonam
vali rajebe site rasmie shdamehr bayad begam ke 2 sale pish site rasmi shadmehr shadmehr.us bodesh dar hale hazer site rasmi shadmehr ,shadmehrvoice.com hast ke taid karde khodesh
mitonid khabraye in 2ta site ro ba ham mmorede gehzavat gharar bedid
khosh bashi
:w

Amir
Friday 14 September 2007, 01:47 PM
با سلام

دوست من بحث ناراحتی یا خوشحالی نیست

اگه اون سایتی که شما معرفی کردی سایت رسمی شادمهر باشه ما خوشحال می شویم باهاش همکاری کنیم

ولی اگر نباشد پس تبلیغی بیش نیست

به ما حق بدهید چون زمونه زمونه بدی شده است

در ضمن لطفا در انجمن ها فارسی تایپ کنید

من منتظر توضیحات بیشتر شما در این تاپیک خواهم بود

kiana.violin
Friday 13 November 2009, 06:07 PM
دوستان سایت رسمی شادمهر You can see links before reply .net
هستش که در ارتباط مستقیم با سایت نسل شادمهره.یعنی:You can see links before reply یاYou can see links before reply
مطمئن باشید که این موضوع حقیقیت داره که شادمهر با مدیر این سایت ها در ارتباطه.
منم که مدیر بخش موسیقی نسل شادمهرم.

fallen
Saturday 24 April 2010, 05:19 PM
سلام
دعوا نداره همه خوب میدونن که سایت رسمی شادمهر sadmehraghili.net هستش

schadmehr
Wednesday 26 May 2010, 01:44 PM
سلام.
دوستان سايت رسمي شادمهر عقيلي نابغه ي موسيقي ايران
You can see links before reply (You can see links before reply) هست.براي صحتش هم ميتونيد ويديو عادت رو دانلود كنيد و ببينيد.
البته اين سايت بعد از كنسرت ارمنستان شادمهر به خاطر اون حادثه گفت چند رئزي تعطيله ولي هنوزم راه نيافتاده.

rootail
Wednesday 26 May 2010, 04:08 PM
salam be jaii inke enghadr jedal konid dar morde site rasmi shadmehr aghili
ye site moarefi konid ke filter nashode bashe
asar hai shadmehr aghili ham tosh bashe

mamnoon

hadi_e
Friday 20 August 2010, 02:57 PM
در مورد اینکه سایت رسمی شادمهر کدوم یکی از سایت های بالاست معلوم نیست چون خود شادمهر توی یکی از مصاحبه هاش وجود هرگونه سایتی که از طرف خودش راه اندازی یا ساپورت بشه رو تکذیب کرده
و این سایت ها و وبلاگ ها هم فقط از سوی طرفداراشه که راه اندازی و ساپورت میشه و ارتباط مستقیمی با شادمهر ندارند

BaBak_ParSian
Friday 20 August 2010, 03:15 PM
[quote=kiana.violin;87184]دوستان سایت رسمی شادمهر You can see links before reply (You can see links before reply) .net
تایید - این سایت رسمی شادمهره

KingOFPop
Friday 20 August 2010, 06:13 PM
دوستان shadmehraghili.Net سایته رسمی شادمهره که توسط امیر فرشباف مدیر نسل شادمهر و بهداد کاموری مدیر برنامه های شادمهر اداره میشه توی قسمت Say Now هم میتونید صدای خود شادمهرو بشنوید

KingOFPop
Friday 20 August 2010, 06:21 PM

این دو تا عکس از ویالون قبلیه شادمهر

این ویالون واسه حدودا سه چهار ساله پیشه ویالون فعلی شادمهر خیلی خیلی سر تره از اینه و قیمتشم چیزی حدوده سه تا چهار میلیون تومنه:

KingOFPop
Friday 20 August 2010, 06:31 PM
3 آهنگ معروف شادمهر به نام های - ژینا - پاپ کرن و آدم فروش با این ویولن نواخته شده . . .

:amشادمهر هیچ کدوم از این اهنگاشو با ویالون الکتریک نزده دوست من با اون ویالون معروف مشکی رنگش که اولین ویالونش در کانادا بود زده :30:
یعنی این: