PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لوح فشرده اموزش فلوت

rezanouri96
Thursday 13 June 2019, 08:33 AM
سلام عرض خسته بناشید ایا لوح فشرده خوب برای اموزش فلوت چینی یا عربی به مبتدیان وجود دارد ؟
برای شروع اولیه کدام بین این دو بهتر است ؟چینی یا عربی ؟

lakshemi
Tuesday 25 June 2019, 11:09 PM
سلام عرض خسته بناشید ایا لوح فشرده خوب برای اموزش فلوت چینی یا عربی به مبتدیان وجود دارد ؟

با سلام

من به شخصه، هیچ وقت از سی دی های آموزشی فلوت استفاده نکردم. اما می دونم به تعداد زیاد در بازار وجود دارن. البته ارزان هم نیستن. واقعا نمی دونم می تونن مفید باشن یا نه؟ بدون استاد فکر کنم یادگیری خیلی مشکل تر و طولانی تر می شه. تازه هرچیزی رو هم نمی شه از اینترنت یا سی دی یاد گرفت! مثلا خود من هولاهوپ زدن رو از اینترنت یاد گرفتم اما لزوما قرار نیست مثلا تعمیر تلفن همراه رو هم بتونم به همین طریق یاد بگیرم. بستگی به خیلی چیزها داره. خیلی نکات رو حتی اساتید هم نمی گن دیگه وای به کتاب ها یا سی دی ها!
به نظر بنده شما در بادی امر خیلی روی چینی یا عربی حساسیت نداشته باشید. در ابتدا مهمه که شما اصلا فلوت زدن بلد هستید یا نه. چرا که فلوت های شرقی نواختنشون خیلی سخت تر از فلوت های غربی مثل کلیددار یا ریکوردر هستن. شما در ابتدا با فلوت ساده تری شروع کنید. تکنیک های تنفس، زبان زدن، انگشت گذاری و ... رو یاد گیرید. قدم به قدم جلو برین. این توصیه ایه که به تمام دوستان می کنم.

BORHAN_SABIEE
Saturday 8 August 2020, 11:30 PM

عرض ادب در ادامه فرمایات لاکشمی عزیز ابتدا از ریکوردر شروع کنید سیستم G یا جرمن انگشتگذاری مناسبی داره بعداز اون تمرین شخصی و ویدئو های یوتیوب کمک حال است در عین اینکه کتاب تئوری موسیقی مقدار لازم کار راه انداز است به شخصه در فقدان مربی از این دو منبع وتمرین زیاد حد اقل روزی 2 ساعت (1/5 ساعت مفید ) از پس ریکوردر براومدم و درقدم بعدی با همین فرمول و خلاقیت دیزی رو شروع خواهم کرد موفق باشید

- - - Updated - - -

سرکار لاکشمی بفرمایید چه سازهایی رو :redguitar:تسلط یا تجربه دارید باتشکر

lakshemi
Monday 10 August 2020, 10:06 PM
عرض ادب در ادامه فرمایات لاکشمی عزیز ابتدا از ریکوردر شروع کنید سیستم G یا جرمن انگشتگذاری مناسبی داره بعداز اون تمرین شخصی و ویدئو های یوتیوب کمک حال است در عین اینکه کتاب تئوری موسیقی مقدار لازم کار راه انداز است به شخصه در فقدان مربی از این دو منبع وتمرین زیاد حد اقل روزی 2 ساعت (1/5 ساعت مفید ) از پس ریکوردر براومدم و درقدم بعدی با همین فرمول و خلاقیت دیزی رو شروع خواهم کرد موفق باشید

- - - Updated - - -

سرکار لاکشمی بفرمایید چه سازهایی رو :redguitar:تسلط یا تجربه دارید باتشکر

سلام و شب به خیر
منم با این روش که برهان گرامی اشاره کردن موافقم. ریکوردر کلا برای شروع عالیه. حتی می شه تا مدارج بالا هم ادامه اش داد.
من نزدیک به ده ساله ریکوردر می زنم. و بعد از امتحان کردن دودوک، بالابان و البته ملودیکا به این نتیجه رسیدم که علاقه ی اصلی ام همون ریکوردره و تا آخر عمرم هم ساز اصلی ام خواهد موند. ریکوردر رو کوچک نپندارید؛ اونا قابلیت های شگفت انگیزی دارن.

BORHAN_SABIEE
Sunday 16 August 2020, 02:10 AM
با سلام نتظر دریافت پاسخ سوالم در مورد دیزی کلید Dهستم