PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارکستر از دید رهبر اینطوری دیده میشه (کلیپ)

amir1055
Tuesday 27 August 2019, 11:40 AM
با سلام خدمت عزیزان هنرمندم
این کلیپ رو در یوتیوب در این آدرس (You can see links before reply) پیدا کردم. اگه با دیدن یوتیوب مشکل دارید در اینجا (You can see links before reply E_1080p.mp4.aspx) هم این کلیپ کوتاه رو آپلود کردم.
در اینجا قست کوتاهی از اورتور مربوط به اپرای ترسیتان و ایزولده (You can see links before reply) اثر واگنر رو با رهبری دانیل بارنبویم میبینید. همونطور که خواهید دید، این کار بوسیله یه bodycam ضبط شده.
راستش مو بر تنم سیخ شد وقتی اینو دیدم.
شمام با من هم نظرید که رهبری ارکستر با شکوه ترین کار دنیاست؟!

muzik4all
Wednesday 28 August 2019, 05:28 PM
به نظر من نوازندگی ارگ کلیسا با شکوه ترین شغل هست :az

You can see links before reply

You can see links before reply (بخصوص دقیقه 3:31)

Fereshteh_Baran
Friday 30 August 2019, 08:31 AM
البته که رهبری ارکستر، بسیار کار زیبایی است. مخصوصا کسی که دانیل.
بهتون پیشنهاد میکنم، کنسرت شهرداد روحانی را هم بروید، غیر از خودشون که رهبری عالی عستند، گروهشون هم عالی است.
در ضمن اگر می تونید، گاهی کانال mezzo را هم ببینید. اجراها و رهبری های زیبایی داره.

amir1055
Saturday 31 August 2019, 08:05 AM
به نظر من نوازندگی ارگ کلیسا با شکوه ترین شغل هست :az

You can see links before reply

You can see links before reply (بخصوص دقیقه 3:31)

رهبری یه کنسرتو برای ارگ چطور؟

کار ویوالدی رو برا ارگ تنظیم کردن چقدر بامزه شد.

- - - Updated - - -

البته که رهبری ارکستر، بسیار کار زیبایی است. مخصوصا کسی که دانیل.
بهتون پیشنهاد میکنم، کنسرت شهرداد روحانی را هم بروید، غیر از خودشون که رهبری عالی عستند، گروهشون هم عالی است.
در ضمن اگر می تونید، گاهی کانال mezzo را هم ببینید. اجراها و رهبری های زیبایی داره.

البته که کنسرت های ارکستر سفونیک تهران رو میرم. البته نه به دلیل اینکه سبک کاری رهبر محترم ارکستر رو میپسندم، بخاطر اینکه به تنها ارکستر سفونیک جدی در ایران یه حمایت کوچک کرده باشم. و البته از موسیقی خوب هم لذت ببرم.
متزو رو بنده سالهاست دنبال میکردم ولی الان دو سه سالی هست که کلا ماهوره و دیش و اینا رو جمع کردم گذاشتم انباری.

نکته جالب این تاپیک اینه که بنده شما و muzik4all عزیز همگی امضامون از بتهوون هستش.

Fereshteh_Baran
Saturday 31 August 2019, 01:13 PM
(نکته جالب این تاپیک اینه که بنده شما و muzik4all عزیز همگی امضامون از بتهوون هست)

بله دقت نکرده بودم. البته من قطعات بتهون را بیشتر از باخ دوست دارم،شاید چون آرامش بیشتری داره. من باخ را خیلی بد یادگرفتم.

amir1055
Monday 2 September 2019, 06:56 AM
(نکته جالب این تاپیک اینه که بنده شما و muzik4all عزیز همگی امضامون از بتهوون هست)

بله دقت نکرده بودم. البته من قطعات بتهون را بیشتر از باخ دوست دارم،شاید چون آرامش بیشتری داره. من باخ را خیلی بد یادگرفتم.

هر کسی به یه جور تیپ موسیقی و سبک میتونه ارتباط برقرار کنه (منم با موتزارت نمیتونم ارتباط برقرار کنم). نمیشه گفت چون باخ شخصیت بسیار عظیمی در موسیقی هست باید از آثارش لذت برد.