PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خريد ويلن بدون درد سر...

moorcheh
Wednesday 19 September 2007, 01:55 PM
سلام دوستان.من اين تاپيك رو چند ماه پيش تقديم شما كردم اما شما نظري نداديد.لذا بهتر دانستم دوباره ان را به جريان بندازم تا ببينم نظر شما چيست و آيا با نظرات من موافق هستيد و لااقل مطالبي كه جا افتاده را به ان اضافه كنيد تا بتونيم از اطلاعات هم استفاده كنيم.:aq

ciity_night
Friday 21 September 2007, 07:34 PM
سلام
مطالبت خیلی خوب ومفید بود شما گفته بودید از آرشه با دم اسب استفاده نکنیم و سراغش نریم ولی تو یه تایپیک نوشته بود که آرشه با دم اسب از آرشه با الیاف مصنوعی بهتره.
چه کنیم

Hes_r
Friday 21 September 2007, 08:36 PM
منم موافقم که آرشه با موی اسب بهتره ( طبق مطالبی که قبلا خوندم البته )

ciity_night
Saturday 22 September 2007, 10:31 AM
منم با این که آرشه با موی اسب موافقم ولی آقای مورچه نظرش چیزه دیگست

akanani
Saturday 22 September 2007, 11:12 AM
آرشه های الیافی بسیار زود خراب می شود . من قبلا داشتم . آرشه فقط با موی اسب

moorcheh
Monday 24 September 2007, 01:18 AM
البته نظر شما كاملا صحيح است اما چند نكته وجود دارد كه استفاده از ارشه با الياف مصنوعي را ارجح ميكند.
1)قيمت اين نوع ارشه به مراتب ارزانتر است و به وفور يافت ميشود.
2)عمر اين ارشه در صورت استفاده صحيح بيشتر است.
3)به رطوبت واكنش كمتري نشان ميدهد و در صورت شستشو كمتر اسيب ميبيند.
البته من به شخصه از ارشه با موي طبيعي استفاده نكرده ام اما حتي سازندگان قديمي هم ديگر كمتر از ان براي توليد ارشه استفاده ميكنند.با تشكر

Hes_r
Monday 24 September 2007, 06:45 AM
ولی به نظر من عمر آرشه های الیافی کمتره و زودتر خراب میشن .

یا علی

ciity_night
Monday 24 September 2007, 09:51 AM
لطفا ما رو راهنمایی کنین کدوم بهتره بالاخره
یا علی

akanani
Monday 24 September 2007, 10:11 AM
لطفا ما رو راهنمایی کنین کدوم بهتره بالاخره
یا علی

عزیز من معلومه آرشه با موی اسب بهتره هر چی آدم پول بده آش می خوره شما در بازار هم که تشریف می برید می خواهید ویالن بخرید در جعبه اش آرشه ای که به شما می دهند الیافی است حتی اگر ایتالیائی و آلمانی بخرید . آرشه با موی اسب در بازار از قیمت 350 هزار تومان شروع می شود تا آرشه عالی آلمانی KLOSE که من اخیرا قیمت گرفتم 580 هزار تومان بود یعنی معادل یک ویالن آلمانی نه چندان خوب . از نظر دوام هم که حساب بفرمائید آرشه با موی اسب بهتره

ciity_night
Monday 24 September 2007, 10:46 AM
این قیمت هایی که گفتی واقعیه نمیشه ما خودمون موی اسب ببریم برامون درست کنن

akanani
Monday 24 September 2007, 10:50 AM
این قیمت هایی که گفتی واقعیه نمیشه ما خودمون موی اسب ببریم برامون درست کنن

بله قیمتهاش واقیعه و در خ بهارستان شما آرشه اصل پیدا نمی کنید . شما باید تشریف ببیرید پیش وارد کنندها و به آنها سفارش بدهید . مثل شرکت سورنا و ...
در ضمن من جرات ندارم برم طرف اسبه مویش را بکنم :bh:ak