PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کتاب بی قرار برای ویولن

Hes_r
Wednesday 29 November 2006, 07:53 PM
خوب کتابی که قصد دارم بهتون معر?ی کنم کتاب بسیار عالیه بی قرار هست که خداییش من که خیلی ازش است?اده کردم.

این کتاب دارای 54 قطعه ی محلی برای ویولن هست که تقریبا همشون ساده هستند و برای تازه کارا که دوست دارن آهنگ معرو? بزنن به کار میره .

تهیه و تنظیم این کتاب از آقای سعید زرنیخی هستش که دارای 28 ص?حه و از انتشارات سرود هست و قیمت اون 1000 تومن هست .

به نظر من که عالیه

شما هم نظرتون رو بگید

قربان شما : حسام :wink:

rezaahamdy
Saturday 19 May 2007, 12:26 AM
خوبه خیلی عالی من این کتاب رو می خرم

n.roomi
Monday 21 May 2007, 12:31 AM
خوب این کتاب آهنگاش خیلی جالب نبودن
من کتاب آوای سرور رو پیشنهاد میکنم
که 140 آهنگ داره .آهنگ راحت و سخت هم داره

shahram56
Tuesday 29 May 2007, 01:03 AM
متشكرم من هم كتاب رو مي خرم ديگه چي داريد

fingili
Sunday 1 July 2007, 08:43 PM
سلام. در مورد کتاب بی عرض کنم که حقیقتا کتاب خوبیه البته واسه ابتدای کار چون هم نوازنده مبتدی رو از حال و هوای خشک دروس ابتدایی در میاره و اونو امیدوار میکنه برای ادامه کار. من که خیلی است?اده کردم از این کتاب. کتاب ساده ای هستش. اما به کتاب دیگه هم هست که آهنگهای جالبی داره. توصیه می کنم که این کتاب رو اگر تهیه نکردین حتما تهیه کنید. اسم این کتاب سی تنصی? هستش. الان دقیقا نمیدونم که نوشته کیه و انتشارات کجاست. مو?ق باشید.

mohamadmehrzadegan
Saturday 20 March 2010, 02:35 PM
سلام دوستان
من خودم از شاگردای استاد زرنیخی ام .
یکی از مشکلات ویلنیست های تازه کار اینه که اولش سخته، خشکه،و هنر جو ممکن از ساز زدن زده بشه، فلسفه آمدن این کتاب هم دقیقا همین هست که این روند بهبود پیدا کنه. و خداییش هم با اینکه ساده هست اما زیباست و در بهترین جای ویلن نوشته شده.
کتاب دوم استاد زرنیخی هم آمده به نام "هوای یار" که در همین راستا نوشته شده...
کتاب سوم هم در راهه..
موفق و پیروز باشید

Cellist
Saturday 20 March 2010, 03:09 PM
سلام.
قبلا که ویلن میزدم در کنار کتابای ل ویلن این کتاب رو کار کردم.
راستش کارایی این کتاب بستگی به این داره که در چه سطحی باشی.
مثلا اگه ل ویلن 2 باشی خیلی از ملودی هاشو نمیتونی بزنی یا اینکه ریتمش یه مقدار واسه ات سخته.
اما در کل کتاب خوبیه چون ملودی های سخت رو به صورت آسون نوشته.

AFRooGH
Saturday 20 March 2010, 05:50 PM
سلام به همه.کتاب جالبیه ولی به نظر من در عین سادگی ظاهری کتاب مشکلی هست
چون واقعا باید نوازنده باشی تا بتونی نت های راحت رو به بهترین شکل ارایه بدی.

nimja
Friday 13 April 2012, 11:19 AM
آیا فایل های صوتی کتاب بی قرار وجود داره؟