PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت و تبلچر قطعات

shbaharehs
Sunday 23 September 2007, 04:35 PM
سلام, خوبين؟

از امروز شروع ميكنم و نت (و تبلچر اگه باشه) قطعات كلاسيك و براتون بذارم كه بله همشونم براي گيتار هستن.

اگه فايل صوتيشم باشه حتما براتون ميذارم و ديگه ديگه فكر نكنم اين تاپيكو بتونم هر روز اپديت كنم ولي هر هفته قول ميدم براتون يه نت جديد بذارم همراه با اطلاعات اضافي.

ديگه ديگه همين ديگه!!

پس فعلا:ak:ak

shbaharehs
Sunday 23 September 2007, 04:38 PM
اولين قطعه از باخ هستش كه اسمشم Bourree BWV 1009 from Cello Suite No.3 هستش و نسبتا طولانيه 4 صفحه هستش.

Hes_r
Monday 24 September 2007, 05:52 AM
مرسی بهاره جان

کاش سایز نت هات رو یه کم گنده تر بذاری چون معلوم نیست

finvisiblecold
Monday 24 September 2007, 08:34 AM
سلام بهاره جان
مرسی به خاطر این کار قشنگت.
میگم ما هم اگه نت داشتیم اجازه هست تو این تاپیک بزاریم؟

Amir
Monday 24 September 2007, 08:44 AM
شما اگه نت داری بهتره در بخش نت ها ارسال کنی

اونجا بهتره

You can see links before reply

Hes_r
Monday 24 September 2007, 11:35 AM
منم با امیر موافقم بهاره خانوم شما هم اگه بتونی نت هات رو در بخش نت ها بذاری به کامل تر شدن آرشیو نت آهنگ کمک بزرگی میشه

shbaharehs
Monday 24 September 2007, 04:05 PM
سلام بهاره جان
مرسی به خاطر این کار قشنگت.
میگم ما هم اگه نت داشتیم اجازه هست تو این تاپیک بزاریم؟

بله اون كه حتما! ممنونم ميشم:t:t:t

shbaharehs
Monday 24 September 2007, 04:09 PM
منم با امیر موافقم بهاره خانوم شما هم اگه بتونی نت هات رو در بخش نت ها بذاری به کامل تر شدن آرشیو نت آهنگ کمک بزرگی میشه

بله راستش خودمم ميخواستم اول اونجا بذارم, ولي گفتم اول قطعه ي ميدي شم پيدا كنم كه يه جا بفرستم. ولي حتما. اينجام فقط اطلاعات اضافي قطعه و نكته هاشو ميذارم.

راجبه سايزشم كه خودش يه دكمه داره (وقتي كه سيو بشه)كه براي بهتر شدن وضوحش ميشه استفاده كرد.

ممنون از همگي:t:t

finvisiblecold
Monday 24 September 2007, 09:16 PM
باشه حتما

خره
Sunday 7 October 2007, 09:36 PM
سلام. ممنون بهاره خانوم . ولي چرا نت همراه باتبلچر ؟ شما كه بهتر مي دونيد تبلچر در گيتار كلاسيك كاربرد نداره؟

shbaharehs
Sunday 7 October 2007, 09:40 PM
سلام. ممنون بهاره خانوم . ولي چرا نت همراه باتبلچر ؟ شما كه بهتر مي دونيد تبلچر در گيتار كلاسيك كاربرد نداره؟

راستش كاربرد كه فكر كنم داشته باشه, ولي درست نيست كه استفاده بشه. :ak:ak
ممنون

moomak
Monday 8 October 2007, 06:51 PM
بهار جون درست میگه
در ابتدای گیتار کلاسیک ممکنه کسی نت خونی رو درست انجام بده و این باعث خواهد شد تا نکتهای اشتباه توی ذهن یا دستش به وجود بیاد یا گاهی اوقات شخص استعداد اینو داره که جهش بزرگی انجام بده و این جهش مستلزم اینه که قطعه خاصی رو بزنه و تا با تکنیک های خاصی در اون قطعه آشنا بشه اما ممکنه نت این قطعه مشکل و غیر قابل فهم برای هنرجو باشه.
میشه در این موارد از تبلچر استفاده کرد تا جهش مذکور ایجاد بشه. الان دیگه دور میشه و نمیشه نیست . مربی باید از تمام ابزار کمک آموزشی اسستفاده بکنه تا هنرش رو بهتر منتقل کنه.
البته استفاده مداوم از تبلچر هنرجو رو تنبل بار میاره
با احترام
moomak

خره
Monday 8 October 2007, 08:59 PM
ممنون
من اينو به اين خاطر گفتم چون خودم زخم خورده تبلچرم و تازماني كه باهاش كار مي كردم نت خونيم ضعيف بود (يه چي مي گم يه چي مي شنوي) . ولي فرمايش شما هم كاملا درسته
بازم ممنون