PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیش درآمداصفهان (محجوبی)

hichnafar
Sunday 30 September 2007, 04:32 PM
سلام این اجرای نت پیش درآمداصفهان آقای محجوبی You can see links before replyممنون می شم نظراتتون روبگید.(این بااونی که قبلا"گذاشته بودم فرق داره یه مقدار)

Hes_r
Sunday 30 September 2007, 09:06 PM
سلام

نسبت به قبلی که زدی خیلی خیلی بهتر شده بود .

به نظر من اولین و بیشترین ضعفت که تو هر دو تا آهنگ بود انگشت چهارمت هست که تقریبا همه ی نتای انگشت چهارمی که زدی فالش بود که فک کنم بهتره رو انگشت چهارت کار کنی. رو نت های دیگه هم گاهی اوقات خارج می زدی .

نکته ی بعدی این بود که تکیه ها رو نمیزدی . میتونی توی قسمتایی که تکیه داره تو یه آرشه بزنیشون .

کلا اگه از همون روشی که گفتم واسه فالش نزدن استفاده کنی فک کنم خوب باشه .

مرسی

akanani
Monday 1 October 2007, 09:35 AM
سلام

من کار قبلی شما را گوش نکردم ولی به نظرم این خوب بود . امیدوارم بهتر هم بشه و روز به روز عالیتر
درباره انگشت چهار که حمید جون هم اشاره کرد من هم اوایل مثل شما بودم اغلب از دست باز استفاده می کردم یعنی اگر انگشت چهار سیم لا (می) را می خواستم بگیرم فالش می شد و دست باز سیم اول می را می زدم تا دو ماه تا تمرینم طوری شد که الان درست می زنم . این مطلب من را به عنوان یک پیشنهاد ببینید من قصد جسارت به طریقه نواختن شما را ندارم .

موفق باشی

Majed
Monday 1 October 2007, 10:01 AM
من که نظر تخصصی نمیتونم بدم.. اما نسبت به قبلی خیلی بهتر بود.. ولی همونطور که بچه ها گفتن چند جا فالش شده ...

Hes_r
Monday 1 October 2007, 11:29 AM
سلام

من کار قبلی شما را گوش نکردم ولی به نظرم این خوب بود . امیدوارم بهتر هم بشه و روز به روز عالیتر
درباره انگشت چهار که حمید جون هم اشاره کرد من هم اوایل مثل شما بودم اغلب از دست باز استفاده می کردم یعنی اگر انگشت چهار سیم لا (می) را می خواستم بگیرم فالش می شد و دست باز سیم اول می را می زدم تا دو ماه تا تمرینم طوری شد که الان درست می زنم . این مطلب من را به عنوان یک پیشنهاد ببینید من قصد جسارت به طریقه نواختن شما را ندارم .

موفق باشی

من حسامم آکانینی جان :bh

akanani
Monday 1 October 2007, 11:32 AM
من حسامم آکانینی جان :bh

واقعا شرمنده ام بازم اشتباه کردم حسام جان شرمنده :ak

hichnafar
Monday 1 October 2007, 11:42 AM
سلام
ممنون ازهمه که نظردادین تاحالا
یه سؤال :می کرنم چه طوربود؟
یه باردیگه می زنمش (چندروزدیگه مثله پدرخوانده نمی شه !)

Hes_r
Monday 1 October 2007, 01:20 PM
می کرن هم یه سری جاها فالش میشد ( بیشترش :دی )

hichnafar
Monday 1 October 2007, 03:11 PM
کم بودیازیاد؟

Mojtaba
Monday 1 October 2007, 07:20 PM
ببخشید چه جوری میشه با برنامه 4shared اهنگ فرستاد

Hmd_N
Tuesday 2 October 2007, 01:16 AM
عزیزم تو 4shared ثبت نام کن، بعد وقتی که وارد پروفایلت شد قسمت پایین سمته چپ جایی هست که نوشته upload اونو بزن بعد فایلتو از توی سیستمت انتخاب کن بهد open رو بزن ، شروع میکنه به upload کردنه فایلت بعد وقتی تموم شد یه آدرسی بهت میده که اون لیتکه آپلود شده ی فایلته میتونی قرار بدی که دیگران فایلتو آپلود کنن !

قربونت !

Hmd_N
Tuesday 2 October 2007, 01:26 AM
سارا جان شرمنده فضولی میکنم !

به قول حسام جان بعضی از نت ها فالش بودن ! روی انگشت چهارمتم بیشتر دقت کن ! فکر کنم کم بود ! در کل فکر کنم در برگشت نت ها بیشتر فالش میشدن ! ایشالا با تمرین بیشتر و تمرکز بیشتر عالی میشه !

قربانت

alireza_amirsamimi
Tuesday 2 October 2007, 06:58 AM
سارا خانم دستت درد نکنه نسبت به قبلی بهتر بود.همون بحث انگشت4 رو رعایت کن.ما که تو رو ندیدیم ولی شاید از لحاظ اندام ریز هیکل هستی و ویولنت برات بزرگه برا همین انگشت چهارمت نمیرسه اگر اینجوره ساز کوچکتر بگیر.اگر نه که تمرین کن.نسبت به godfatherخیلی خوب پیشرفت کردی ولی هنوز بعضی جاها فالش هست که باید تمرین کنی و خیلی بیشتر و با دقت تر نوار گوش کنی تا ای مشکل حل بشه(حتما بیشتر نوار گوش کن تا گوشت قوی بشه).یه کم عجله کردی تو زدن سکوت ها رو کمتر از زمان واقعی میگیری و باعث میشه ریتم خراب شه که احساس میکنم حول شدی چون یه کم هم تند زدی.حتما سکوت ها رو پا بکوب و عجله نکن

Hes_r
Tuesday 2 October 2007, 11:25 AM
منم در مورد ریتم کاملا با علیرضا موافقم

alireza_amirsamimi
Tuesday 2 October 2007, 02:38 PM
حسام موافق نبودی هم فرقی نمیکرد.برا چی پست اضافه میزنی:g

Hes_r
Tuesday 2 October 2007, 03:00 PM
ببخشید علیرضا جان شما درست میگی :دی :bh

Guitaro
Saturday 13 October 2007, 12:44 AM
من که زیاد از ویالون سر در نمیارم You can see links before reply ولی در کل از گادفادر خیلی بهتر شده ...

فقط یه نکته هست که از نظر من بیشتر از همه تو چشم میومد :

از شروع تا اواسط آهنگ ، سکوت ها رو زیاد میگرفتی ، یعنی اگه اشتباه نکنم مکث پایانی هر جمله توی نت 4 ضربه (درسته ؟) ولی پنج ضرب میگرفتی ؛ از اواسط به بعد این دقیقا برعکس میشد و مثلا مکث چهارضربی رو سه ضرب میگرفتی یا مکث 2 ضربی رو یه ضرب میگرفتی ...
(که این مساله توی اجرای گادفادر هم بود ، البته خیلی کمتر از اون شده ولی در کل بازم به چشم میومد)
پس به نظر من کلا روی ضرب آهنگ بیشتر کار کن و اگه قبل از زدن آهنگ یه دور ضرب خونیش کنی که دیگه چه بهتر ...

و بعد از این مساله ، همون قضیه ی فالش شدن بعضی نت ها که بقیه گفتن هم بود ...

ولی در کل نسبت به گادفادر خیلی بهتر شده بود You can see links before reply

البته ببخشید اینجوری پر رو پر رو از راه نرسیده پریدم وسط انقدر رک گفتم اینا رو You can see links before reply ولی به قول معلمم : رک بودن تو این جور مواقع لازمه ، چون باعث میشه فرد مستقیم و صریح متوجه نقص ها و اشتباه هاش بشه.

موفق باشی و منتظر کارهای بعدیت هستم ... You can see links before reply

devil28
Monday 19 April 2010, 08:40 AM
متاسفانه لینک این فایل هم خراب بود...کسی نیست به ما کمک کنه ما هم استفاده کنیم؟ :(