PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه گیتار نمیزدی چی میزدی؟

moomak
Friday 5 October 2007, 09:23 PM
راستی اگر گیتار نمی زدی چه میزدی؟
کدوم ساز میتونه جای گیتار رو در قلب عاشقت بگیره؟
من که هارپ سلتیک رو انتخاب می کنم عاشقشم
صداش بوی جنگل شروود رو میده بوی ایرلند و ولز و اسکاتلند و انگلستان
بوی یورک و ناتینگهام
تو چطور؟ تو چه سازی و انتخاب می کنی؟
میتونی احساساتت در موردش بگی؟

alireza-metal
Friday 5 October 2007, 10:37 PM
من 100 درصد كي برد

Hmd_N
Saturday 6 October 2007, 12:48 AM
هومن جان اگه دقت کرده باشی و هوشت بالا باشه میتونی پی به این قضیه ببری که من اصلا گیتار نمیزنم که شما گفتی که میدونی که حمید اگه گیتار نمیزد قارامینه یا به قول خودت هر چی میزد !!! آره دادا دقت کن !

kurdestan
Saturday 6 October 2007, 10:15 AM
فقط دیوان (باغلاما)
دارای صدایی بلند وگوش نواز عکسشو می ذارم .
دوست دارم اگه راضی بودین یه تایپیک برای اون درست کنیم.

Hes_r
Saturday 6 October 2007, 11:27 AM
دوست عزیز به سایت خودت خوش اومدی .
این تاپیک برای گیتاریست ها هست نه تبلیغ برای ساز شما .

شما میتونی توی بخش سازهای مضرابی یه تاپیک باز کنی و کامل در مورد این ساز توضیح بدی شاید خیلی ها هم علاقه مند شن .

Guitaro
Saturday 6 October 2007, 01:38 PM
من اگه گیتار نمیزدم پیانو میزدم ، البته الانم میزنم You can see links before reply

البته اگه بخوایم بگیم به جز این 2 تا چی ، جواب من سه تاره ... You can see links before reply

shbaharehs
Saturday 6 October 2007, 03:15 PM
منم به غير از گيتار اگه ساز ايراني باشه بين تنبك و دف و سنتور يكيو ميزدم!!! و بين سازهاي غير ايرانيم فكر كنم ميرفتم سر درام!
هنوزم موندم بين سازها كدومشون رو انتخاب ميكردم!! فكر كنم بايد شرايطش پيش بياد!!

ممنون

moomak
Monday 8 October 2007, 08:15 PM
هومن جان اگه دقت کرده باشی و هوشت بالا باشه میتونی پی به این قضیه ببری که من اصلا گیتار نمیزنم که شما گفتی که میدونی که حمید اگه گیتار نمیزد قارامینه یا به قول خودت هر چی میزد !!! آره دادا دقت کن !

ای بابا حمید جون
چرا شکسته نفسی می کنی؟
تو به این قشنگی گیتار میزنی چرا میگی من گیتاریست نیستم؟
من رو حساب شناختی که از تو داشتم فکر می کردم با قارامینه علاقه داری حالا اگه نداری خوب به سازی که علاقه داری اشاره کن دادا

Hmd_N
Thursday 11 October 2007, 12:57 AM
من به ویولن و ... علاقه دارم دادا ! ولی اینجا جای بحثش نیست !

خره
Thursday 11 October 2007, 01:25 AM
من كه خدا رو شكر جديدا كنار گيتار سه تار هم كار مي كنم. ولي هميشه حسرت پيانو رو مي خوردم:f....بزار اين كنكور لعنتي تمام بشه

moomak
Thursday 11 October 2007, 06:18 PM
ایول خره منم می خواستم بگم
پیانو رو هم خیلی دوست دارم
البته تار و سه تار هم میزنم
شما چه طور؟

Mohi_Liebert
Tuesday 30 December 2008, 01:32 PM
من اگه گیتار نمیزدم پرکاشن میزدم ولی شاید درآینده هم برم سراغش!:8ysyvb::Laie_28:

panii60
Tuesday 30 December 2008, 04:02 PM
من اگه گیتار نمی زدم ویلن رو انتخاب می کردم البته ا گه خدا بخواد بعد از یادگیری گیتار ویلن انتخاب می کنم:ax

AliB
Tuesday 30 December 2008, 04:35 PM
من هم متاسفانه گیتار نمی زنم ولی گیتار کلاسیک و فلامنکو رو دوست دارم و البته به جای اون سه تار می زنم که عالمی داره برای من فرزند ایران زمین که فکر نمی کنم برای شخص من ساز دیگری بتونه این حال رو ایجاد کنه :)