PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استادان خوب در مناطق مختلف ( گیتار )

Hmd_N
Tuesday 9 October 2007, 01:33 PM
سلام جیگران گلم !

شرمنده من اینجا فضولی میکنم !:g

میخواییم تو این تاپیک به معرفی اساتید خوب کشورمون در مناطق مختلف بپردازیم شاید کمکی باشه واسه بعضی از دوستامون که به دنبال یه استاد مناسب واسه فراگیری این ساز دلنشین دارند.

عزیزان که به معرفی اساتید میپردازند اگه در کنارش یه کمی هم از مشخصات و سبک و اطلاعات مختلف از استاد بپردازند خیلی بهدر میشه !:ai

قربونتون !:ak

moomak
Tuesday 9 October 2007, 04:40 PM
مرسی حمید جون سروری و سالار
با اجازه من شروع میکنم و به طور متناوب 3 استاد خودم رو معرفی میکنم که به طور حتم 2 نفرشون رو میشناسین
بابک امینی دومین معلم بود که الان در حال حاضر در لوس آنجلس - کالیفرنیا در ایالات متحده امریکا زندگی می کنه
اون یه نسبت دوری هم با ما داره و از طریق همین رابطه من پیشش کلاس رفتم
مدتی کار rearange اهنگهای خانم گوگوش رو انجام دادن و مدیر برنامه های کنسرت های اول خانم گوگوش بودند
بعد از اون کنسرت ها چون در ایران براشون مزاحمت ایجاد میشد ( البته از طرف دولت !) به کانادا مهاجرت کردند و بعد هم به امریکا
فکر می کنم جمعه ها ساعت 10 صبح از تلویزیون اندیشه روی هاتبرد برنامه آموزش گیتار داشته باشه
کارش فلامنکو اسپانیشه و در ابتدا پیش پسر دایی من جناب امید خردمند با گیتار آشنا شد.
فعلا

Hmd_N
Tuesday 9 October 2007, 11:28 PM
سینا خلج ، نوازنده جوان و متبحر گیتار کلاسیک، آدرس : تهران، شریعتی، روبروی خ یخچال، پلاک 1522 بلوک 2 طبقه ی سوم. آموزشگاه موسیقی ظریف. تلفن : 22263698

افشین رفیعی ، نوازنده جوان گیتار پاپ و کلاسیک، آدرس : تهران، شریعتی، بالاتر از یخچال، ساختمان 1405، طبقه ی 2، واحد 10 آموزشگاه موسیقی فرهنگ. تلفن : 22617275

آرش رهنمون ، نوازنده جوان گیتار پاپ و کلاسیک، آدرس : تهران، شریعتی، بالاتر از یخچال، آموزشگاه موسیقی فرهنگ.

Hmd_N
Tuesday 9 October 2007, 11:36 PM
کارینا کیمیایی ، نوازنده متبحر گیتار کلاسیک، آدرس : تهران، میرداماد، میدان محسنی، خ وزیری پور، کوچه باغیانی، پلاک 21، واحد 5، آموزشگاه موسیقی دوئت. تلفن : 22271873

فرزاد امیرانی ، نوازنده جوان گیتار فلامنکو، آدرس : تهران، خ مطهری، خ لارستان، خ هجدهم، نبش آبان شمالی، پلاک 225 ،آموزشگاه موسیقی عالمی. تلفن : 88803652

پدرام امینی ابیانه ، نوازنده متبحر گیتار فلامنکو و پاپ، آدرس : تهران، خ ولیعصر، روبروی پارک ساعی، کوچه تختی، پلاک 2 ، آموزشگاه موسیقی وزیری ( با مدیریت کیوان ساکت ). تلفن : 88784988

moomak
Wednesday 10 October 2007, 04:52 PM
بابا بیاین استادانتون رو معرفی کنین دیگه!
گیتاریستا کجایین؟
بهار جون مهم نیست کجایی
خوب اسم استادت رو بگو تا حداقل ازش تشکری کرده باشی
گیتاریستا!

moomak
Wednesday 10 October 2007, 04:54 PM
استاد دومی که می خوام معرفی کنم استاد امید خردمند
ایشون پسر دایی پدر من هستند و پسر عمه بابک امینی
کار واقعا خفن و استاد اولیم بابک امینی
حدود 40 ساله هستند و کارشون فلامنکو پرتوگوئزه و ایشون بودند که دست منو رو سازم راه انداختند ( در عرض 3 هفته) ( حمید میدونه)
الان سالهاست که زوریخ - سویس زندگی می کنن و ارتباط من با ایشون یا از طریق تلفن و ایمیل یا هر وقت که مدتی به ایران بیان برقرار میشه
استادان آخرشون رو نمی شناسم اما می دونم که اسپانیا و پرتقال کلاس میرن
حالا تا بعد

shbaharehs
Wednesday 10 October 2007, 10:42 PM
بابا بیاین استادانتون رو معرفی کنین دیگه!
گیتاریستا کجایین؟
بهار جون مهم نیست کجایی
خوب اسم استادت رو بگو تا حداقل ازش تشکری کرده باشی
گیتاریستا!

:t:t :t:t چشم حتما!

معلم من اقاي ديويد چن ه كه سبك اصليشون اكوستيك هست ولي توي كلاسيك هم جز نفرات اوله. خيلي از كاراي سازهاي ديگه رو هم براي گيتار تنظيم كرده. توي مدارسم به عنوان بهترين رهبر اركستر شناخته شده.

مرسي!

moomak
Thursday 11 October 2007, 12:15 AM
استاد سوم!
استاد علی اخوان
یکی از قدیمی ترین و خفن ترین فلامنکو کاران تاریخ گیتار فلامنکو ایران بودند و هستند
من به ایشون از طریق امید خردمند جهت ادامه کار در سبک فلامنکو معرفی شدم البته نتونستم مدت زیادی پیشش کار کنم
تا استاد بعدی

خره
Thursday 11 October 2007, 12:43 AM
البته من مثل داش هومن زياد استاد عوض نكردم ولي در اهواز
استاد صفا آلبوشكه در كلاسيك و فلامنكو نفر اوله
استاد فريدون وزيري هم كه البته استاد خودمه كلاسيك تدريس مي كنه
استاد وحيدپور هم استاد خوبيه تقريبا سه ماهي پيشش كار كردم

اهواز استاد پاپ معروفي نداره يا شايد من نمي شناسم. دوستان اگه اطلاعاتي دارن دريغ نكنن

moomak
Thursday 11 October 2007, 12:46 AM
ایول خره
ازشون بیشتر بگو
تعریف کن تا حداقل اینطوری بتونی ازشون تشکر کرده باشی
با حترام

خره
Thursday 11 October 2007, 01:11 AM
خوب استاد آلبوشكه كه واقعا استاد قوييه. حتي از بندرعباس هم شاگرد داره.
استاد وزيري هم كه استاد خودمه همينطور كه گفتم بهترين نيست ولي حتي با خود جان ويليامز هم عوضش نمي كنم. چون واقعا تمام علم و سعي و حوصلشو دو دستي تقديمت مي كنه.واقعا اگه همچين استادي نداشتم تا حالا 100 بار گيتارو ول كرده بودم. از نظر اخلاق و شخصيت هم كه برام الگوي خوبيه. كلا خيلي دمش گرمه

moomak
Thursday 11 October 2007, 06:24 PM
عزیزم معرفی شون کن
سن و سالشون ، سبکشون
آدرس و خلاصه چیزایی که ازشون دوست داری و می تونی بگی!

ehsan-g
Wednesday 5 December 2007, 10:07 AM
کیوان میرهادی، متولد 1338 تهران. موسیقی را از سن 9 سالگی آغاز کرد و از سال 1359 ، گیتار کلاسیک را در محضر دکتر سیمون آیوازیان فرا گرفت. او بعد از گذراندن دوره های تخصصی دروس تئوریک ، آهنگسازی و رهبری ارکستر را به صورت خودآموخته از سال69 شروع کرد و تا به امروز کرها و ارکسترهای متعددی را رهبری نموده است. ارکستر فعلی تحت رهبری میرهادی بنام "کامه راتا" است که از سال 81مشغول فعالیت در زمینه موسیقی کلاسیک و معاصر است.
او در دانشگاههای مختلف مانند تهران، آزاد، هنرستان موسیقی و دانشگاه علمی- کاربردی به تدریس اشتغال داشته و دارد. در زمینه تالیف و ترجمه کتب :
·موسیقی از الف تا ی (تالیف)
·یک قرن موسیقی مدرن ( ترجمه)
·تکنیک گیتار( ترجمه)
·گیتاریست کلاسیک ( تالیف)- در دست انتشار
میرهادی در زمینه تالیفات موسیقی یک کوارتت زهی، رکوئیم، مجموعه فولکلورهای ایران تنظیم برای کر و ارکستر زهی ، 3 فولکلور برای ارکستر ، مجموعه قطعات تریو و کوارتت برای گیتار کلاسیک
وی در زمینه تنظیمهای "راک سمفونیک" نیز رپرتواری برای کر و ارکستر سمفونیک در زمینه cover آثار بزرگ گروههای مشهوری نظیر pink floyd, Nirvana, scorpion, system of a down و... دارد.
میرهادی عضو گروه تئاتری "کوچک " به سرپرستی گلچهره سجادیه است و برای سه تئاتر:" بازگشتی نیست "- 78 "مده آ"-84 ، "گفتگو"- 84 موسیقی تئاتر کار کرده است میر هادی هم اکنون در آموزشگاه موسیقی "ترانه" به تدریس هنرجویان اشتغال دارد.
منبع: ترانه موزيك

ehsan-g
Wednesday 5 December 2007, 10:17 AM
شاهین علوی

وی در سال 1340 در قزوین متولد شد.نوازندگی گیتار سبک فلامنکو را از سال 1359 نزد آقای شاهرخ پرندی و در سبک کلاسیک نزد آقای باقر موذن آغاز نمود.
و در سال 1374 نواختن ساز عود را نزد استاد فیروزی تجربه کرد.

سوابق هنری
اجرای کنسرت گیتار در فرهنگسرای بهمن در سال 71 و 72
اجرای کنسرت عود در سال 82 در تالارهای مختلف از جمله: تالار حرکت- دانشگاه هنر- تالار حافظ شیراز.منبع

dj_baba
Wednesday 20 August 2008, 11:35 PM
سلام من خیلی استاد داشتم خستم کردن همشون میان درس میدن میرن یعنی دلسوزی ندارن
من دنبال یه استادم که بخاطر گیتار یاد دادن بیاد نه ...
خواهش میکنم نگین نیست، هستش
هنوزم کسی هست به خاطر خود موسیقی یاد بده
گه میشه لطف کنید معرفی کنید
اگه نمیشه تو سایت گفت برام ایمیل بزنید
Safa.feizi@gmail.com
مرسی

shbaharehs
Tuesday 26 August 2008, 01:30 AM
سلام خوبین؟ راستش من خودم شخصه بخصوصی رو نمیشناسم ولی خانوم لیلی افشار هستن که اتفاقا تابستان امسال به ایران امدن و فکر میکنم از اطلاعات ایشون بخوبی بهره مند بشین.

ممنون

Majed
Tuesday 26 August 2008, 10:44 AM
فکر کنم بخواد بره پیش لیلی افشار باید کل پس اندازش رو واسه جلسه اول بده... لول///

فکر جیب هم بکن بهاره جان.. همه که مثل شما میلیاردر نیستن..

montreux
Tuesday 26 August 2008, 12:52 PM
استاد های خوب دیگه هم هستند در زمینه گیتار کلاسیک که جزوه نوازنده های خوب نه در ایران بلکه جهان هستند
که قیمت کلاسها حدودا مناسب میگره

مثل خانم کارینا کیمیایی که داری مدرک افتخاری نوازندگی گیتار از انگلستان
همچنیین گیتاره دستش هم یک هدیه هست

من ارادت دارم به ایشون و بخصوص در تکنوازیهاش البته با اینکه من الکتریک میزنم یک مدتی رو شاگرد خانم کیمیایی بودم

البته ادم میترسه بگه فلان نوازنده خوبه چون یکسری یکدفعه جبهه میگرن هی دلیل میارن نه فلانی نوازنده خوبی نیست
.

dj_baba
Thursday 4 September 2008, 12:10 AM
مرسی باباته راهنمایاتون
فقط من چطوری می تونم با ایشون ارتباط برقرار کنم؟؟

dj_baba
Wednesday 17 September 2008, 01:02 PM
استاد خوب در منطقه شرق (نارمک - هفت حوض - تهرانپارس) سراغ دارین؟

elykak
Sunday 21 September 2008, 01:10 PM
معلم من خانوم " شیما ربیعی فر " هستش ...

من به شخصه از کارشون راضیم ... به نظر من خوب درس میدن .

خیابون ولیعصر تدریس می کنن .

البته کلاسیک یاد میدن و خب پیرو کتابای فرزاد دانشمندن ...

guitar
Monday 20 October 2008, 11:46 AM
سلام دوستان
در کرج استاد خوب گیتار میشناسید؟

Khashayar
Monday 20 October 2008, 11:54 AM
درود.
کجای کرج هستید؟
اگر بتونید هومن قاضی رو پیدا کنید معلم خیلی خوبیه.تا جند وقت پیش تو مطهری کرج زندگی میکرد.الان چند ماهی هست ازش خیر ندارم.پیداش کردم آدرسش رو میدم بهت.

guitar
Monday 20 October 2008, 12:21 PM
درود.
کجای کرج هستید؟
اگر بتونید هومن قاضی رو پیدا کنید معلم خیلی خوبیه.تا جند وقت پیش تو مطهری کرج زندگی میکرد.الان چند ماهی هست ازش خیر ندارم.پیداش کردم آدرسش رو میدم بهت.

سلام
زیاد مهم نیست ، ما در حوالی خیابان دکتر بهشتی هستیم ... شما اگه آدرس این استادی که می گی رو بدی ممنون میشم...

jupiterfist
Monday 17 November 2008, 09:23 PM
شیراز اگه باشین، یکی از بهترین استاد ها آقای رزمجو هستش که توی آموزگاه صبا کار میکنه، بیشتر کلاسیک کار میکنه اما فلامینگو و پاپ هم تدریس میکنه...

sina.pesser
Saturday 21 February 2009, 03:54 PM
سلام بر همگی
توی استان گلستان آقای سام عربعلی ودرس گیتار فلامنکو که حداقل در شمال کشور معروف هستند
و آقای رامین عظیم زاده مدرس گیتار کلاسیک که بیشتر از گیتار شیفته اخلاق ایشون میشید این دو استاد برای کسانی که در استان گلستان هستند یا برای درس و دانشگاه به این استان می یان گزینه های خوبی هستند

pianist_h
Saturday 21 February 2009, 04:06 PM
نیلوفر صانعی هم کرج درس میده. فکر کنم استاد خوبی باشه.

008
Sunday 17 January 2010, 06:19 PM
استاد افشين ضيائيان.خودم الان باهاش کار ميکنم ميدونم استاد عالي و مهربونيه چون استاد دوممه(قبليو ولش کردم!) چهارراه طالقاني تدريس ميکنه. اطلاعات بيشتر وبسايت : musicava.com

Palasht
Sunday 17 January 2010, 07:19 PM
سلام دوستان
در کرج استاد خوب گیتار میشناسید؟

رضا افشار استاد خودمه ولی خونش کرجه اون جا تو یه اموزشگاهی درس میده
خدایش استاد خوبیه ( هم الکتریک هم کلاسیک )
من همه جوره قبولش دارم مخصوصا" توی باروک ( سبک اصلیش باخ هست )
کارای ملمستینم جلو من یه جوری کاور کرده که فکم افتاد !

defectorsat
Saturday 13 March 2010, 08:06 PM
سلام
كسي سمت شهرك غرب ، سعادت آباد يا پونك ستاد گيتار خوب سراغ نداره ؟

margan_abedi
Thursday 7 June 2012, 07:03 PM
آقای محمد علی مسجدی نوازنده برجسته گیتار کلاسیک از شیراز برگزیده نخستین جشنواره ملی آثار و تولیدات مراکز مهارت آموزی کار دانش سراسر کشور در بخش کلاسیک شد.

با تبریک فراوان به این استاد گرامی

You can see links before reply

classicguitar
Sunday 27 January 2013, 12:58 AM
من گیتار کلاسیک رو دوست دارم و کسی که خیلی خوبه سعید مکوندی هستش هم با شخصیته هم با سواد

farzad78
Saturday 31 May 2014, 08:20 PM
با سلام

یک مدرس خوب و با انگیزه گیتار پاپ سمت غرب تهران محدوده صادقیه - شهرک غرب سراغ دارین ؟

در ضمن اگر ممکنه هزینه شهریه هر جلسه رو هم بطور میانگین بفرمایید

با تشکر

vicenteamigo
Sunday 8 June 2014, 01:45 PM
سلام

توی فلامنکو تو تهران که فکر می کنم استاد امیر سالار عبدالحی فعلا حرف اول رو میزنن/شاید خیلی از شما با ایشون آشنا هستید.البته مدت طولانی نیست که اومدن ایران.ایشون اسپانیا بودن و اونجا فلامنکو کار کردن.اگر می خواید با کار های ایشون بیشتر آشنا بشید به کانال آپارات ایشون مراجعه کنید(توی آپارات سرچ کنید paco)

استاد کلاسیک توی اصفهان که خودم هستم هم که فقط استاد " میثم اسدیان " که شاگرد لیلی افشار توی آمریکا بوده و کارش بی نظیره توی ایران

armannz123
Wednesday 18 June 2014, 02:01 PM
یه استاد خوب دل سوز برای اموزش گیتار در شیراز اگر کسی هست لطفا بهم معرفی کنید

- - - Updated - - -

سلام شماره استاد خانم لیلی افشار چگونه میتونم گیر بیارم سوالاتی دارم مرسی از راهنمایتون

arei
Wednesday 18 June 2014, 02:03 PM
استاد حرفه ای برای گیتار تویه ساری کسی هست؟

vicenteamigo
Wednesday 18 June 2014, 06:33 PM
یه استاد خوب دل سوز برای اموزش گیتار در شیراز اگر کسی هست لطفا بهم معرفی کنید

- - - Updated - - -

سلام شماره استاد خانم لیلی افشار چگونه میتونم گیر بیارم سوالاتی دارم مرسی از راهنمایتون

خانم افشار آمریکا هستن و می تونید از طریق وبسایت رسمی ایشون و همچنین صفحه فیسبوکشون باشون ارتباط داشته باشید.
البته میتونید از طریق ارتباط با مدیر سایت گیتار سرا (توی گوگل سرچ کنید) از زمان مستر کلاس های استاد افشار در ایران با خبر بشید / فکر می کنم یه مدت دیگه توی ایران (ظاهرا کرمانشاه) مستر کلاس برگزار میشه / از طریق سایت گیتار سرا می تونید برای شرکت در این کلاس ها هم اقدام کنید.

سایت رسمی استاد افشار==> You can see links before reply

arei
Wednesday 18 June 2014, 07:54 PM
کسی نیست استادان حرفه ای ساری رو معرفی کنه؟

alchemy
Saturday 5 July 2014, 12:01 AM
سلامبراي منطقه ي نياوران من استاد نيما گل محمدي (كامران) رو ميشناسم. ايشون خيلي حرفه اي و با اخلاق هستند. قبلا كه كاخ نياوران كلاس برگزار ميكرد اونجا من پيششون ميرفتم. الان خصوصي باهاشون كلاس دارم. هم پاپ و هم كلاسيك ياد ميگيرم.اطلاعاتي كه از ايشون دارم: فارق التحصيل دانشگاه هنر- از نوازندگان برجسته گيتار كلاسيك- سابقه ١٢ سال تدريس- متولد ١٣٦١من خودم كمتر كلاسيك دوست داشتم و ايشون با من آهنگايي رو كه دوست دارم بزنم بخونم كار ميكنن. تا الان حدود ده تا آهنگ ياد گرفتم. موفق باشيد

hamed_maz
Saturday 26 July 2014, 02:37 AM
با سلام... من استاد گیتار خودم رو خدمتتون معرفی میکنم. ایشون اصفهان و شاهین شهر هستن:

دکتر سعید مکوندی
استاد دانشگاه و مدرس گیتار
دکترای نوازندگی گیتار از کشور ایتالیا

دیپلم افتخار نفر نخست در فستیوال موسیقی گیتار نوازان ایران(سال 1384) در بزرگداشت سیمون آیوازیان (پدر گیتار کلاسیک ایران) نقطه آغاز فعالیت حرفه ای دکتر سعید مکوندی در رشته گیتار کلاسیک بود.
او پس از کسب مقام اول در جشنواره گیتار شناسی و سبک شناسی موفق به اخذ بورس تحصیلی کشور ایتالیا از کنسرواتوار جزپه وردی(Giuseppe Verdi) گردید.
مکوندی در این مدت توانست زیر نظر بزرگترین اساتید جهان نظیر آندریا دیه چی( Andrea Dieci ) و برونو جیوفردی(Bruno Giuffredi) به فراگیری دوره های پیشرفته گیتار بپردازد و دیپلم نوازندگی گیتار کلاسیک را کسب کند.
سعید مکوندی توانست در مستر کلاس های لورنزو میچلی(Lorenzo Micheli) و آنجلو جیلاردینو(Angelo Gilardino) که از نوازندگان بنام گیتار کلاسیک در جهان می باشند، حضور یابد و به دانسته های خود بیفزاید. او پس از طی این مراحل، موفق به گذراندن دورهChittara Stagedi نزد استاد بزرگ گیتار کلاسیک جهان اسکار گیگلیا(Oscar Ghiglia) و اخذ عنوان نوازنده منتخب گردید.
وی درخلال گذراندن دوره های مختلف، به اجرای برنامه های متعدد در مسابقات جشنواره های موسیقی و کنسرت ها به عنوان تک نواز پرداخت. از آن جمله می توان به کنسرت های متعدد در کشور ایتالیا و تور کنسرت سویس در سال 1390 اشاره کرد.
در سال 1386 از دکتر سعید مکوندی دعوت شد تا یک اجرای زنده گیتار در شبکه رادیویی Radio ciao como داشته باشد که بسیار مورد توجه کارشناسان قرار گرفت. او هم چنین در سال 1387 اجرای موفقی در فستیوال موسیقی Heitor villa – Lobos داشت.
او موفق به گذراندن دوره Mozaterapia در کنسرواتوار Giuseppe Verdi شد و در همین زمان توانست دوره های متعالی تاریخ موسیقی ،سلفژ و هارمونی موسیقی را با گرفتن بالاترین مدارک از این دوره ها سپری کند.
اجرای به یاد ماندنی مجموعه ای از قطعات معاصر به همراهی ارکستر کنسرواتوار Giuseppe Verdi به رهبری استاد بوزلی(Boseli).
سعید مکوندی در سال 1388 پا به عرصه جدید موسیقی و ادبیات گذاشت و در یکی از مهم-ترین تاترهای کشور ایتالیا بنام Teatro Regio به عنوان تک نواز درخشید که این اجرای منحصر به فرد، بسیار مورد توجه قرار گرفت. در سال 1389 بود که وی در یکی از معتبرترین مسابقات بین المللی جهان بنام Alhambra شرکت کرد و اجرای او مورد ستایش قرار گرفت. در همان سال او توانست بورس تحصیلی دوره حرفه ای گیتار نوازی، زیر نظر استاد پروفسور لورنزومیکلی(Lorenzo MICHElI) را کسب کند و مراتب عالی گیتار کلاسیک را نزد ایشان فرا بگیرد.
از جمله ی دیگر فعالیت های مکوندی :
اخذ آخرین مدارک نوازندگی گیتار کلاسیک از معتبرترین دانشگاه جهان، کمبریج انگلستان(College of Cambridge Trinity)
گذراندن مستر کلاس هایی با اساتیدی چون : لیلی افشار، Massimo Lonardi و Gaelle solal .
نفر نخست مسابقات بین المللی TIM در ایتالیا.
کسب دیپلم افتخار به عنوان موزیکال ترین نوازنده میان نوازندگان جوان در مسابقات کشوری ایتالیا(Citta di lissone) .
تدریس گیتار کلاسیک در آکادمی ها و مدارس موسیقی ایتالیا .
تدریس در دانشگاه هنر اصفهان.
دکتر مکوندی همواره به آموختن موسیقی پرداخته و همیشه خود را در راه رسیدن به بلند پایه ترین مراحل می بیند. شاید اینگونه است که نام ایشان به عنوان یک استعداد موسیقی در روزنامه I1 Giorno در کشو ر ایتالیا در سال 2011 مطرح گردیده است.

KLZYLS
Sunday 5 January 2020, 06:13 PM
سلاااام من هنرجوی استاد سام عربعلی هستم میتونم بگم ایشون توی شمل کشور یکی از بهترین مدرس ها هستن و علاوه بر اخلاق و رفتار توی حرفه خودشونم بهترینن=)♥
اگه کسی از شهر گرگان میخواد فراگیری گیتار در سبک فلامنکو رو شروع کنه میتونم بهش اطمینان بدم ک بهتر از ایشون عمرن بتونید شخص دیگه ای رو پیدا کنید و اگر هم مایل هستید سبک دیگه ای رو کار کنید در اموزشگاه خودشونم استادان سرشناس دیگری هم هستند ولی بازم میگم اقای عربعلی یکی از بهترین گیتاریست های ایران هستن از دست ندید!
ادرس اموزشگاهشونم خیابان چاله باغ یا قدس بین قدس 8 و 10 هستش اسم اموزشگاه هم بهار
امیدوارم توی راه خودتون موفق باشید♡