PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اساتید خوب در مناطق مختلف ( کلاویه ای )

Hmd_N
Tuesday 9 October 2007, 01:35 PM
سلام جیگران گلم !:u

شرمنده من اینجا فضولی میکنم !:g

میخواییم تو این تاپیک به معرفی اساتید خوب کشورمون در مناطق مختلف بپردازیم شاید کمکی باشه واسه بعضی از دوستامون که به دنبال یه استاد مناسب واسه فراگیری این ساز دلنشین دارند.

عزیزان که به معرفی اساتید میپردازند اگه در کنارش یه کمی هم از مشخصات و سبک و اطلاعات مختلف از استاد بپردازند خیلی بهدر میشه !:ai

قربونتون !:ak

Hmd_N
Wednesday 10 October 2007, 12:08 AM
ونداد مساح زاده ، نوازنده ی پیانو و آکاردئون ، آدرس : تهران، خ کریمخان، خ سنائی، کوچه 13، پلاک 1/33، طبقه ی سوم، آموزشگاه موسیقی ملودی کهن. تلفن : 88842439

شهرزاد رحیمیان ، نوازنده پیانو ، آدرس : تهران، خ بهشتی، خ اندیشه، پلاک 26 آموزشگاه موسیقی ترانه. تلفن : 88447631

علی رادمان ، نوازنده متبحر پیانو، آدرس : تهران، خ بهشتی، خ اندیشه، آموزشگاه موسیقی ترانه.

ehsan-g
Wednesday 5 December 2007, 09:45 AM
شهرزاد رحیمیان در آبان ماه سال 1349 در تهران متولد شد.. وی نواختن پیانو را از سنین کودکی آغاز کرد. او مدت 12 سال است که بطور مستمر مشغول فراگیری پیانو نزد وسگی اوهانسیان است. رحیمیان ضمن حضور در کنسرتهای خصوصی متعددی، در سال 1378 در دانشگاه سوره تهران و در سال 1382 در سفارت کشور روسیه و همچنین در خرداد سال 1383 در سفارت کشور اتریش به اجرای قطعاتی برای پیانو پرداخته است. در آذرماه سال 1382 با شرکت درهمایش پژوهشی رپرتوار پیانو در فرهنگسرای هنر (ارسباران) قطعاتی برای پیانو به اجرا در آورده است. وی در کنسرواتوار تهران در رشته موسیقی ، نزد استاد کلارا بوکوچاوا مشغول تحصیل می باشد. رحیمیان هم اکنون در آموزشگاه موسیقی "ترانه" به تدریس هنرجویان اشتغال دارد.

shahrzadi
Friday 23 May 2008, 08:14 PM
خانم رحیمیان یه استاد فوق العاده هستن

Golnaz1380
Sunday 9 November 2008, 06:00 PM
من راستش این سیستم جدید را نمی شناسم. فقط دنبال خانم رحیمیان هستم، پدر خانم رحیمیان هم ویولونیست بسیار چیره دستی هستند. چطور می توانم ایمیل ایشون رو پیدا کنم. من از دوستان قدیمی دوران دبیرستان این خانم هستم و بسیار علاقه مندم که ایشون رو هرچه سریعتر پیدا کنم. اگر امکان دارد راهنمایی کنید.

Leon
Sunday 9 November 2008, 06:40 PM
من راستش این سیستم جدید را نمی شناسم. فقط دنبال خانم رحیمیان هستم، پدر خانم رحیمیان هم ویولونیست بسیار چیره دستی هستند. چطور می توانم ایمیل ایشون رو پیدا کنم. من از دوستان قدیمی دوران دبیرستان این خانم هستم و بسیار علاقه مندم که ایشون رو هرچه سریعتر پیدا کنم. اگر امکان دارد راهنمایی کنید.

شهرزاد رحیمیان ، نوازنده پیانو ، آدرس : تهران، خ بهشتی، خ اندیشه، پلاک 26 آموزشگاه موسیقی ترانه. تلفن : 88447631

ashkeiran
Monday 12 October 2009, 01:16 PM
سلام آیا کسی استاد با تجربه کیبورد مشناسه تو تهران باشه؟ مبتدی نیستم برای اشکال گیری میخوام روی آکوردها و ریتم شناسی و کمی سلفژ.

rumour
Monday 12 October 2009, 01:36 PM
آقای آقاپور ، معلم و نوازنده پیانو. مشهد، خیابان فرامز عباسی 36.آموزشگاه موسیقی آقاپور.

ashkeiran
Saturday 17 October 2009, 12:02 PM
استاد با تجربه کیبورد در تهران ؟؟؟؟؟

keeps_gettin_better
Monday 9 November 2009, 10:26 PM
من استادم تا یکی دو ماه دیگه داره از ایران برای همیشه می ره. دارم دنبال یه استاد خوب می گردم. از آندره مرادیان تعریف شنیدم. کسی می شناسدش؟ باهاش کلاس داشته؟ اساتید دیگه ی آموزشگاه سرایش چطور؟

petrushka
Thursday 12 November 2009, 11:55 AM
چرا پیش اقای میناسکانیان یا خانم تامارا نمیری؟ خصوصی تدریس میکنن و کارشون هم خیلی خوبه راستی خانم حکیم اوا هم استاده خوبی هستن.

keeps_gettin_better
Thursday 12 November 2009, 10:24 PM
خانم تامارا رو نمی شناسم ولی میناسکانیان و حکیم آوا که خوب خیلی معروفن. ولی معمولا مشکل این معروف ها اینه که: 1- شاگرد جدید به سختی قبول می کنن. 2- هر جلسه پیاده می شی! شما می دونی جلسه ای چقدر می گیرن؟

Mr_Mohammadreza
Friday 13 November 2009, 09:20 AM
من استادم تا یکی دو ماه دیگه داره از ایران برای همیشه می ره. دارم دنبال یه استاد خوب می گردم. از آندره مرادیان تعریف شنیدم. کسی می شناسدش؟ باهاش کلاس داشته؟ اساتید دیگه ی آموزشگاه سرایش چطور؟
من 3 سال پیش میخواستم برم پیش آندره مرادیان... برای ورود ازت تست میگیره من تو تستش قبول شدم ولی خوردم به کنکور نتونستم برم....
منم خیلی ازش تعریف شنیدم...آدرسشم آموزگاه سرایش تو خیابون مطهری تهران هست

You can see links before reply

اینم عکسشونه

موبایلشم اگه خواست خصوصی بهت میدم

keeps_gettin_better
Friday 13 November 2009, 02:03 PM
من 3 سال پیش میخواستم برم پیش آندره مرادیان... برای ورود ازت تست میگیره من تو تستش قبول شدم ولی خوردم به کنکور نتونستم برم....
منم خیلی ازش تعریف شنیدم...آدرسشم آموزگاه سرایش تو خیابون مطهری تهران هست

You can see links before reply

اینم عکسشونه

موبایلشم اگه خواست خصوصی بهت میدم

حالا این تستی که می گیره دقیقا چه طوریه؟

Mr_Mohammadreza
Friday 13 November 2009, 02:58 PM
حالا این تستی که می گیره دقیقا چه طوریه؟
سادس...
من یکی از انوانسیونای دوصدایی باخ رو زدم

petrushka
Monday 16 November 2009, 08:39 AM
خانم تامارا رو نمی شناسم ولی میناسکانیان و حکیم آوا که خوب خیلی معروفن. ولی معمولا مشکل این معروف ها اینه که: 1- شاگرد جدید به سختی قبول می کنن. 2- هر جلسه پیاده می شی! شما می دونی جلسه ای چقدر می گیرن؟

خانم تامارا از نظر نوازندگی چیزی کمتر از خانم حکیم اوا ندارن. هزینه کلاسها هم از 30 هزار تومن شروع میشه تا 50 هزار تومن که از نظر من ارزششو داره چون واقعا اندازه پولی که میبری چیز یاد میگیری(البته اگه تمرینات خوب باشه)

f28
Friday 20 November 2009, 06:12 PM
با سلام. از دوستان میخواهم بپرسم که آموزشگاه پارت چطوره؟ خوبه یا نه؟ من در خود تهران نیستم و از محل ما تا تهران حدود یک ساعت راه هست. چون آموزشگاه خوب در شهر ما نیست. تصمیم گرفتم که برم یه آموزشگاه در تهران که خوب باشه و البته گرون هم نباشه. شما کجا رو پیشنهاد میکنید؟ از دوستان میخواهم کمکم کنند.در ضمن باید بگم که من مبتدی هستم در حد بیر و ساز خودم کیبورد هست. موفق باشید...

f28
Sunday 22 November 2009, 10:01 PM
از دوستان خواهش میکنم کمکم کنند...ممنون... موفق باشید....

EAM801
Monday 23 November 2009, 12:03 PM
سلام دوست عزیز
آموزشگاه سرایش که زیر نظر استاد روش پژوه است آموزشگاه خوبیه البته من مدیر اونجا و استاد پیانوش خانم محب علی رو میشناسم ولی به نسبت آموزشگاه گرونیه . من خودم آموزگاه پدر میرفتم دوماه ساز ویولن و بعد هم که سازمو عوض کردم با آقای مرشدیان همون استاد ویولنم پیانو گرفتم البته الان من دیگه اون آموزشگاه نمیرم . ولی خوب پیش استادم حدود 8 ماهی دارم آموزش پیانو میبینم. من نمیدونم شما آموزش چه سازی رو میخایید ببینید.
انشاالله بتونم کمکی بهتون بکنم.

f28
Monday 23 November 2009, 05:58 PM
با سلام خدمت دوست عزیزEAM801. من میخواهم پیانو کار کنم(البته خودم کیبورد دارم) فقط خواهش میکنم جایی رو معرفی کنید که قیمتش زیاد نباشه. لطفا درباره آموزشگاه پارت و همایون هم اطلاعاتی بدید.مخصوصا همایون چون از بقیه آموزشگاه ها خیلی ارزون تر هست میخواهم بدونم چطوری هستن؟ ممنون. موفق باشید...

Who i am
Tuesday 24 November 2009, 10:47 PM

خانوم حکیم آوا تا جایی که من شنیدم تدریس نمیکنن و اگرم بکنن تهران نیست احتمال بسیار زیاد. چون همین 2 3 هفته پیش هم کنسرت داشتن که اونم تهران نبود باز.ولی دخترشون تدریس میکنن.

soroosh_269
Tuesday 1 December 2009, 02:48 PM
سلام به همه دوستان
استاد من داره میره آمریکا برای ادامه تحصیل تو رو خدا اصفهانیا استادای خوب پیانو اصفهانو معرفی کنید .
کمک.............

soroosh_269
Thursday 10 December 2009, 01:17 PM
سلام دوباره به همه دوستان
اصفهانیا پس چی شد این استاد پیانو خوب اصفهانی یعنی حداقل دیگه استاد خودتونو که میشناسید؟؟؟!!!!!!!!!!!!

makan_68@yahoo.com
Saturday 30 January 2010, 01:02 PM
سلام دوستان
کسی شماره تامارا یا حکیم اوا رو داره؟

makan_68@yahoo.com
Saturday 30 January 2010, 01:06 PM
این طور که شنیدم این دو استاد کارشون عالیه...ولی شمارشون رو پیدا نمیکنم ممنون میشم از کمکتون

farshid_0
Monday 1 February 2010, 01:55 AM
با سلام خدمت دوست عزیزEAM801. من میخواهم پیانو کار کنم(البته خودم کیبورد دارم) فقط خواهش میکنم جایی رو معرفی کنید که قیمتش زیاد نباشه. لطفا درباره آموزشگاه پارت و همایون هم اطلاعاتی بدید.مخصوصا همایون چون از بقیه آموزشگاه ها خیلی ارزون تر هست میخواهم بدونم چطوری هستن؟ ممنون. موفق باشید...
یه نفر هست به نام خسروی دانش که فقط خوصوصی درس میده و شاگرد خانم تامارا هست. من شنیدم که واقعا برای درس دادن مثل خانم تامارا وقت میزاره...

farshid_0
Monday 1 February 2010, 02:03 AM
اگه بری پیش خانم تامارا خیلی خوبه فقط قیمتش بالاست و همینطور حکیم آوا این دو نفر رو خوب میشناسم.خانم حکیم آوا که تو کرج زندگی می کنه خیلی دوره ولی اگه در حد انواسیون و چرنی 299 هستی بهتر از شاردایی که این دو نفر دارن استفاده کنی... شاگرد خانم حکیم آوا سینا سپهروند هست که کرش خوبه و کارشناسی موسیقی خونده شاگرد خانم تامارا هم خسروی دانش هست که اونم کارشناسی موسیقی خونده...هم ارزون تره هم خیالت راحته که روش استادشونو دارن

makan_68@yahoo.com
Monday 1 February 2010, 11:35 AM
خیلی خیلی ممنون از کمکتون مرسی
میدونید چه جوری میشه خود تامارا یا حکیم اوا رو پیدا کرد؟

Sohrab Iwis
Monday 1 February 2010, 05:15 PM
استاد مجيد عليزاده
متبحر در پيانو

ميرداماد-م محسني-آموزشگاه نغمه

Acoustic
Monday 8 February 2010, 07:52 PM
ما که تو تهران نیستیم بباید چیکار کنیییم ؟ :( یعنی باید قید پیانو رو بزنم ؟؟؟ یا میشه یه جوری بدون استاد یا حداقل یه استاد معمولی هم کار کرد . من کرمانشاه هستم
ولی یه چیزیو مطمعنم که آموزشگاهی اینجا پیدا نمیشه که حداقل با پیانو دیجیتال درس بدن .. احتمال زیاد همش کیبورده !
اگه آموزشگاهی پیانو رو با کیبورد درس بده اصلا ارزش رفتن داره ؟

Acoustic
Wednesday 24 February 2010, 08:27 PM
سلام به همه ی دوستان عزیز ....

بازم با یه سری دیگه از سوالاتم مزاحمتون شدم :bg

میخواستم بپرسم قیمت هر جلسه کلاس گروهی پیانو توی شهرستان حدودا چقدر باشه خوبه ؟؟؟
10.000 خوبه ؟ کمه ؟ زیاده ؟

you3f
Wednesday 24 February 2010, 09:59 PM
من ساکن تهران هستم.
كلاس خصوصي پیانو ميرفتم 2 سال و نیم اول یه استاد داشتم که دانشجوی فوق لیسانس دانشگاه آزاد موسیقی بود. خیلی هم خوب تدریس میکرد. جلسه ای 5.000 تومان.
بعدش به دلیل مشغله ی تحصیلی برای مدتی تدریس رو گذاشت کنار. استاد بعدیم فارغ التحصیل کنسرواتوار موسیقی فرانسه بود که اونم به صورت خصوصی جلسه ای 7.500 تومان بود.
ولی از قیمتهای شهرستان مطلع نیستم.

you3f
Wednesday 24 February 2010, 10:01 PM
راستی، این قیمتها برای یک سال و نیم پیشه.

Acoustic
Wednesday 24 February 2010, 10:08 PM
ممنون . بقیه دوستان هم یه نظری بدن

keeps_gettin_better
Thursday 25 February 2010, 08:15 AM
شهرستان رو نمی دونم، ولی در تهران، من به استاد قبلیم جلسه ای 15000 تومن می دادم. اون که رفت کانادا، حالا به استاد جدیدم جلسه ای 25000 تومن می دم.

Acoustic
Thursday 25 February 2010, 11:11 AM
ممنون .. پس با این حساب فکر کنم 10000 تومن یا یکم کمتر خوب باشه

violin_20
Thursday 25 February 2010, 11:53 AM
قيمت شهرستان ها مطمئنا از تهران ارزون تره

Sohrab Iwis
Thursday 25 February 2010, 07:22 PM
درود من الان كلاس ميرم بيرون توي تهران هر 4 جلسه 50 هزار تومان

(خودم ميرم پيش استاد)

sma_jazayeri
Sunday 28 March 2010, 07:46 AM
سلام
سال نو همگي مبارك باشه. آيا از دوستان كسي استاد پيانو در اهواز سراغ داره؟

sabakiani
Tuesday 20 April 2010, 11:50 AM
سلام دوستان
من تازه می خوام یادگیری پیانو رو شروع کنم . اگه استاد با تجربه ای در اصفهان میشناسید معرفی کنید ممنون میشم .
مرسی

rafighi
Thursday 22 April 2010, 07:30 AM
ونداد مساح زاده ، نوازنده ی پیانو و آکاردئون ، آدرس : تهران، خ کریمخان، خ سنائی، کوچه 13، پلاک 1/33، طبقه ی سوم، آموزشگاه موسیقی ملودی کهن. تلفن : 88842439

علی رادمان ، نوازنده متبحر پیانو، آدرس : تهران، خ بهشتی، خ اندیشه، آموزشگاه موسیقی ترانه.

سلام دوست عزیز میشه لطف کنی شهریه کلاسها و نحوه آموزش و سایر جزئیات رو اگر چیز خاصی هست رو برام بگی؟
ممنون

احمد آقا
Saturday 1 May 2010, 02:08 AM
آقای آقاپور ، معلم و نوازنده پیانو. مشهد، خیابان فرامز عباسی 36.آموزشگاه موسیقی آقاپور.

دوست عزیز، آیا شما آدرس ایمیلی از آقای آقاپور دارین؟ ضمن تشکّر از کمکتون.

amir11235
Saturday 1 May 2010, 09:45 PM
سلام دوستان
من تازه می خوام یادگیری پیانو رو شروع کنم . اگه استاد با تجربه ای در اصفهان میشناسید معرفی کنید ممنون میشم .
مرسی

تو اصفهان برای 2 سال اول استاد وحید ضرابی خوبه آدرس : چهار راه توحید آموزشگاه درویش خان

arsalan212
Friday 4 June 2010, 09:20 PM
بعنوان یه بچه شهرستانی باتجربه بایدبگم که خیلی ازاین اساتیدعادت بدی دارن ومتعصب هستن وایرادهای الکی ازروی سیاست میگیرن ومیبرنت پله اول.خانوم حکیم اوا بدجوری منو ناامیدکرد تااینکه دبی که بودم تو کالج پیانوی خصوصی که وابسته به کالج سلطنتی انگلستان بود رفتم تست دادم وکلی امیدوارشدم.تو مدتیکه با پیانیستهای روس .اوکراینی.وخلاصه انواع واقسامشون به راحتی مراوده داشتم فهمیدم که چقدراستادای توایران پولکی وغیردلسوزوگمراه کننده هستند.بعدازچندسال دوباره دیداری با حکیم اوا پیش اومد وهمون ادمیکه هزارتا ایرادازانگشتام گرفته بودونمیدونست من همون ادم قبلی با همون انگشتام کلی تعریف کرد.بگردیددنبال استاددلسووووووووزو عاشق.

mersedes
Friday 4 June 2010, 11:44 PM
همه استادام اينجوري كه تو ميگي نيستن/فقط اون استاد شما بود و استاد منم ازم ايراد ميگرفت و من گوش نمكردم تا توي هنرستان موسيقي فهميدم ازم الكيم ايراد نميگرفت و خيليم معلم خوبي با ديپلم از هنرستان موسيقي و فوق ليسانس موسيقي.من هر ترم 12 جلسه اي نيم ساعته رو 140هزار تومن ميدم خيليم خوب عالي تدريس ميكنه هم پيانو هم كيبورد اموزشگاه موسيقي سفير تو تهران نريده به چهار راه رودكي اذربايجان/يه اموزشگاه ديگم توي ضلع شمالي هفت تير/ساختمان نگين ابي/طبقه ي 6 اموزشگاه پارسه.البته تو پارسه سلفژ وتوسط اقاي سوكياز بهترين دبير سلفژ تهران و به احتمال 99%ايران تدريس ميشه كه من اونجام ميرم.

rafighi
Wednesday 30 June 2010, 09:42 AM
در مورد ونداد مساحزاده هم نظر بدید

piano78
Sunday 4 July 2010, 09:37 AM
سلام دوستان. من برای فرزند 7 ساله ام دنبال یه استاد خوب پیانو میگردم. دخترم به تازگی دوره ارف رو تموم کرده و پیانو رو انتخاب کرده. میخوام یه استاد خوب پیدا کنم که بعد از یه مدت از پیانو زده نشه . میتونید کمکم کنید؟ ممنون میشم

arsalan212
Monday 5 July 2010, 10:46 AM
کدوم شهر؟امن اطلاع ازشیرازدارم.اما استادخوب مهم اسو ورسمش نیست بلکه انتقال مطالب واخلاق وتجربه هست.

pianist_h
Monday 5 July 2010, 12:56 PM
کاش ميشد يکي اسامي استاداي کلاويه اي به صورت ليست در بياره... :39:

behzad011
Monday 5 July 2010, 01:54 PM
دوستان هنرمندم تو مشهد کسی رو میشناسن که معرفی کنن؟
من 4-5 ساله که کار میکنم یه استاد کاردرست میخوام....
لطفا کمک کنید...

sma_jazayeri
Tuesday 20 July 2010, 09:02 AM
سلام
كسي استاد كاظم پوره ، استاد سراج يا آقاي مزرعي و قادري كه از اساتيد پيانو در اهواز هستند رو ميشناسه؟ كار كدومشون براي آموزش به كودكان بهتره؟
مرسي

STNHZ
Tuesday 20 July 2010, 11:21 AM
توی اصفهان:
من خودم کلاس استاد سهیل احمدی فر رو می رم در آموزشگاه پایور (خ دقیقی؛ جنب رستوران پاسارگاد)
در آوای سپاهان (آدرس دقیق نمی دونم اما سپاهان شهره) هم تدریس می کنند.
بسیار هم کارشون خوبه.
غیر از ایشون تعریف آقای روبن و آقای آربی بابومیان رو هم زیاد شنیده م؛ تا جایی که می دونم خیلی خوب کار می کنند؛ اما این که کجا هستند رو نمی دونم؛ ولی تحقیق بکنید راحت پیدا می کنیدشون.

ehsan-m57
Tuesday 20 July 2010, 01:23 PM

سلام.من دیروز پیش استاد آندره مرادیان بودم.با ایشون کلاس نداشتم ولی از ایده ها و علم موسیقی شون خیلی خوشم اومد

ehsan-m57
Tuesday 20 July 2010, 01:27 PM
با سلام. از دوستان میخواهم بپرسم که آموزشگاه پارت چطوره؟ خوبه یا نه؟ من در خود تهران نیستم و از محل ما تا تهران حدود یک ساعت راه هست. چون آموزشگاه خوب در شهر ما نیست. تصمیم گرفتم که برم یه آموزشگاه در تهران که خوب باشه و البته گرون هم نباشه. شما کجا رو پیشنهاد میکنید؟ از دوستان میخواهم کمکم کنند.در ضمن باید بگم که من مبتدی هستم در حد بیر و ساز خودم کیبورد هست. موفق باشید...
در تهران جایی که هم استاد خوب داشته باشه هم شهریه مناسب ،موسسه کنسرواتو هست که بهترین استادش هم از نظر من خانم کلارا هستند.اگرجزئیات بیشتری خواستید در خدمتم

Sohrab Iwis
Tuesday 20 July 2010, 01:50 PM
استاد علیزاده که از بزرگترین استادهای پیانوی تهران هستن
واقع در میرداماد آموزشگاه نغمه (رازان شمالی)

soroosh_269
Tuesday 20 July 2010, 06:29 PM
توی اصفهان:
من خودم کلاس استاد سهیل احمدی فر رو می رم در آموزشگاه پایور (خ دقیقی؛ جنب رستوران پاسارگاد)
در آوای سپاهان (آدرس دقیق نمی دونم اما سپاهان شهره) هم تدریس می کنند.
بسیار هم کارشون خوبه.
غیر از ایشون تعریف آقای روبن و آقای آربی بابومیان رو هم زیاد شنیده م؛ تا جایی که می دونم خیلی خوب کار می کنند؛ اما این که کجا هستند رو نمی دونم؛ ولی تحقیق بکنید راحت پیدا می کنیدشون.

درود
آقای بابومیان در آموزشگاه آرپا واقع در کوچه لت استرا در خاقانی تدریس می کنن

meisamsaeedi
Tuesday 7 September 2010, 01:34 PM
سلام
من دنبال یک معلم خصوصی پیانو خوب میگردم خونمم اقدسیه هستش مبتدی هستم لطفا راهنمایی کنید.

meisamsaeedi
Wednesday 8 September 2010, 02:48 PM
دوستان هنرمند تو این سایت انقدر فعالا و تند تند آدم رو راهنمایی میکنن واقعا آدم شرمنده میشه توروخدا ببخشید .
بابا من از این مدل سایتها خیلی عضو هستم مثلا یکی abzi.com فقط خواهش میکنم یه سر بزنین ببینید در مورد یک آکواریوم معمولی که با هنر و ساز با این گستردگی چقدر مطلب هست فقط شش ماه طول میکشه بخونیش.و یک سوال هم که بکنید همه با جون و دل جواب میدن و بهم کمک میکنن.ولی اینجا ..... ):

sahab_sh
Tuesday 7 December 2010, 10:01 PM
آقا نفست از جای گرم بلند میشه ها ، استاد میناسکانیان تو خود دانشگاه هم به زور شاگرد قبول میکنه تدریس پیشکششون! البته هرکی شاگرد ایشون بشه از بهترین ها میشه مسلما

baran_sad
Saturday 18 December 2010, 05:16 PM
سلام یه استاد پاپ خوب در اصفهان یه نفر معرفی کنه بهم؟ممنون

pantheia
Tuesday 2 August 2011, 11:12 AM
دوستان هنرمند
لطفا یه استاد خوب پیانو در اموزشگاه به من معرفی کنید. من یه کم پیانو در حد مبتدی بلدم اما به نظرم از پایه اشتباه یاد گرفتم استادم رو هم دوست نداشتم. می خوام از اول شروع کنم و درست حسابی یاد بگیرم. ممنون از شما هنرمندای گل

Pathetique
Friday 5 August 2011, 12:07 AM
به من هم یک استاد خوب معرفی کنید لطفأ ....
شهرک اندیشه ( کرج ) هستم .
البته اگه استاد خیلی خوبی در تهران سراغ دارید که قیمتش هم خوب هست معرفی کنید ولی اولویت در منطقه خودمون هست

هزینه برام خیلی مهمه .

moskhar
Thursday 16 May 2013, 07:54 PM
من استاد خودم خانوم ترکمه رو معرفی میکنم استاد خیلی خوبی هست هم پیانو هم ارگ پیش خودش کار میکنم
محل آموزشگاه : آبادان
آدرس : اول لین یک -آموزشگاه موسیقی چنگ
جلسه ای 10 تومان هر جلسه به مدت 1 ساعت
من که خودم راضیم

shoman
Tuesday 30 July 2013, 07:47 PM
سلام دوستان ، من چهار سالِ پیش شروع به یادگیری پیانو کردم ، به مدت یک سال پیش تنها استاد پیانوی اینجا کار کردم ، بعد از اون بین من و استادم یه سری مشکلات پیش اومد که من نمیتونستم تحملشون کنم ، به خاطر همینم دیگه کلاس نرفتم و خودم واسه خودم کار کردم . بیشتر هم قطعه زدم اتود یا کتاب خاصی رو بعدِ بیر کار نکردم ، یه چند تا از تمرین های هانون رو هم زدم و دیگه فقط رو اوردم به قطعه زدن، حالا تصمیم گرفتم برای یادگیری برم به تهران پیش یه استاد خوب و با تجربه با یه متد کاری مناسب .

از طریق اینترنت که سرچ کردم ، یه استاد گیر اوردم به اسم آقای تنگیز شاولوخویلی ، که توی آموزشگاه سرایش درس میدن ، کسی می شناسه ایشون رو اینجا ؟

اگه استاد خوبی هم سراغ دارید معرفی کنید واقعا ممنون می شم ، آخه من اطلاعی ندارم از اساتید پیانوی تهران ندارم .

ممنون

- - - Updated - - -

سلام دوستان ، من چهار سالِ پیش شروع به یادگیری پیانو کردم ، به مدت یک سال پیش تنها استاد پیانوی اینجا کار کردم ، بعد از اون بین من و استادم یه سری مشکلات پیش اومد که من نمیتونستم تحملشون کنم ، به خاطر همینم دیگه کلاس نرفتم و خودم واسه خودم کار کردم . بیشتر هم قطعه زدم اتود یا کتاب خاصی رو بعدِ بیر کار نکردم ، یه چند تا از تمرین های هانون رو هم زدم و دیگه فقط رو اوردم به قطعه زدن، حالا تصمیم گرفتم برای یادگیری برم به تهران پیش یه استاد خوب و با تجربه با یه متد کاری مناسب .

از طریق اینترنت که سرچ کردم ، یه استاد گیر اوردم به اسم آقای تنگیز شاولوخویلی ، که توی آموزشگاه سرایش درس میدن ، کسی می شناسه ایشون رو اینجا ؟

اگه استاد خوبی هم سراغ دارید معرفی کنید واقعا ممنون می شم ، آخه من اطلاع ندارم از اساتید پیانوی تهران ندارم .

ممنون

spi
Tuesday 30 July 2013, 09:48 PM

اگه استاد خوبی هم سراغ دارید معرفی کنید واقعا ممنون می شم ، آخه من اطلاعی ندارم از اساتید پیانوی تهران ندارم .

ممنون

- - - Updated - - -

اگه استاد خوبی هم سراغ دارید معرفی کنید واقعا ممنون می شم ، آخه من اطلاع ندارم از اساتید پیانوی تهران ندارم .

ممنون

پروفسور تنگیز شاولوخویلی گرجستانی هستن و استادِ اسبقِ کنسرواتوار تفلیس استادِ آهنگسازی خیلی خوبی هستن و آهنگسازِ خوبی هم هستن در موردِ پیانو درس دادنشون چیزِ زیادی نمیدونم..
اساتید خوب تو تهران زیاد هستن
مثلا خانوم دلبر حکیم آوا یا آقای میناسکانیان
جوون ترها مثلن بهنام ابولقاسم، مرتضی شیرکوهی کارن محرابیان و ...

shoman
Thursday 1 August 2013, 09:40 AM
پروفسور تنگیز شاولوخویلی گرجستانی هستن و استادِ اسبقِ کنسرواتوار تفلیس استادِ آهنگسازی خیلی خوبی هستن و آهنگسازِ خوبی هم هستن در موردِ پیانو درس دادنشون چیزِ زیادی نمیدونم..
اساتید خوب تو تهران زیاد هستن
مثلا خانوم دلبر حکیم آوا یا آقای میناسکانیان
جوون ترها مثلن بهنام ابولقاسم، مرتضی شیرکوهی کارن محرابیان و ...

شما خودتون چه کسی رو پیشنهاد می کنید . لطفا اگه می شه بگید چطور می شناسیدشون و همینطور اینکه کجا تدریس می کنن . ممنون

syngonium
Friday 2 August 2013, 11:27 AM
با سلام

بتازگی در مشهد یک استاد پیانو خانم روس شروع به تدریس کرده که روش منحصز بفرد و بی نظیری داره . بنده شماره تماسی از ایشان ندارم . ایشان مدرس فرزند یکی از دوستانم است. اگر کسی به جدیت دنبالشه پیغان بدید .میتونم تلفن تماس ایشون رو براتون بگیرم.