PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اساتید خوب در مناطق مختلف ( مضرابی )

Hmd_N
Tuesday 9 October 2007, 01:37 PM
سلام جیگران گلم !

شرمنده من اینجا فضولی میکنم !:g

میخواییم تو این تاپیک به معرفی اساتید خوب کشورمون در مناطق مختلف بپردازیم شاید کمکی باشه واسه بعضی از دوستامون که به دنبال یه استاد مناسب واسه فراگیری این ساز دلنشین دارند.

عزیزان که به معرفی اساتید میپردازند اگه در کنارش یه کمی هم از مشخصات و سبک و اطلاعات مختلف و کارهای ارائه شده از استاد بپردازند خیلی بهدر میشه !:ai

قربونتون !:ak

Hmd_N
Wednesday 10 October 2007, 12:35 AM
استاد داریوش پیرنیاکان ، نوازنده و استاد مسلم تار و سه تار ، آدرس : تهران، خ بهشتی، تقاطع قائم مقام فراهانی، کوچه ایزد، آموزشگاه موسیقی عارف. تلفن : 88720837

استاد بهداد بابایی ، استاد مسلم تار و سه تار ، آدرس : تهران، آموزشگاه موسیقی عارف. تلفن : 88720837

منصور سینکی ، نوازنده متبحر تار و سه تار، آدرس : تهران، تخت طاووس، خ لارستان، خ هجدهم، آبان شمالی، آموزشگاه موسیقی عالمی. تلفن : 88803652

endvb6
Friday 5 September 2008, 02:20 PM
آقا من یه استاد سه تار خوب توی سمنان می خوام. ممنون

AliB
Saturday 6 September 2008, 04:05 PM
امیر جان سلام
توصیه ی من به شما این هست که با استاد حسن ادیب و آموزشگاه ایشون تماس بگیرید . استاد در حال حاضر معاونت هنری اداره کل ارشاد استان سمنان رو دارند و این روزها سرشون شلوغه . اما به هر روی اگر خود ایشون هم نتونن قبول کنن آموزش شما رو حتما افراد صلاحیت دار رو به شما معرفی خواهند کرد.
آموزشگاه خود ایشون آموزشگاه باربد هست . تلفنش 4441331
تماس گرفتید سلام من رو هم بهشون برسونید .

endvb6
Sunday 7 September 2008, 05:13 PM
سلام علي آقا

اگه دقيق يادم باشه جناب اديب استاد خودتون بودن نه؟؟؟؟ اگه مي شه ID خودت رو واسم بزار. سؤالاي زيادي ازت دارم. ممنون مي شم. اينم ID من:eendVB6

AliB
Tuesday 9 September 2008, 04:49 PM
امیر جان دوباره سلام
بله من هم افتخار شاگردی ایشون رو داشتم .
parvaz_82003 اگر سوالی بود در خدمتم.
پاینده باشید

سپنتامهر
Wednesday 10 September 2008, 10:38 AM
درود بر دوستان
استاد سعید مزدک ، استاد تار و سه تار از هنرجویان برتر استاد جلیل شهناز ، از خوشنوازان مکتب تار اصفهان،نوازنگی ایشون شباهت زیادی بانوازندگی استاد شهناز داره و یکی از برترین اساتید اصفهان در رده بداهه نوازی هستن.
آخر بار که استادو دیدم:اصفهان موسسه هنری دیگر خیابان خاقانی

arian
Wednesday 10 September 2008, 02:11 PM
استاد آرش سالمي .
بخشهايي از بيوگرافي و آثار ايشون را در وبلاگ ايشان ببينيد:

You can see links before reply (You can see links before reply)

armashir21
Friday 3 October 2008, 05:41 AM
با تشکر از مسئول بخش
لطفا اساتید دیگری را هم که در ایران صاحب سبک هستند با شماره تلفن و آدرس معرفی کنید .
زیرا آقای پیرنیاکیان تا آنجائی که من می دونم شاگرد مبتدی و تازه کار قبول نمی کنند و همچنین آقای منصور سینکی که بازم فکر کنم عمرشون رو دادن به شما.( فکر کنم تو مجله هنر موسیقی اعلامیه ترحیم ایشون رو خوندم ).
ممنون از کار خوبتون

AliB
Saturday 4 October 2008, 10:55 AM
مسعود شعاری
آموزشگاه همساز
آدرس : گیشا(نصر)- خیابان سبحانی - پلاک 26 - طبقه ی همکف
تلفن :88284764
موبایل آموزشگاه:09191062396

arman405
Saturday 22 November 2008, 12:26 AM
با سلام کسی از دوستان اساتید اهواز رو میشناسه؟

lebas
Monday 24 November 2008, 08:56 PM
سلام من شاگرد استاد ذوالفنون هستم میرم خونشون در کرج اخه هر یکشنبه ها ایشون در منزل تدریس می کنند راستی جلسه ای 15000 تومان می گیرن

AliB
Friday 28 November 2008, 01:00 PM
دوست عزیز اگر محبت کنید آدرس و شماره ی استاد ذوالفنون رو برای اطلاع دیگر دوستان ذکر کنید.
سپاسگزارم

sohrabdinyari
Thursday 5 March 2009, 05:10 PM
با سلام کسی از دوستان اساتید اهواز رو میشناسه؟

اگر قصد دارید در آموزشگاه ها ثبت نام کنید، استاد قنبری در انجمن موسیقی اهواز، خوب تدریس میکنند.
علاوه بر آن استاد وصال عربزاده ماهی یک بار برنامه آموزش در اهواز دارند و
استاد شعاری هم هفته گذشته اهواز بودند و احتمالا در آینده هم میتونیم از حضورشون استفاده کنیم.

taban200082
Tuesday 17 March 2009, 08:52 AM
با سلام و تشکر از همه دوستان
آیا توی بوشهر استاد خوبی واسه سه تار می شناسید؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

elmira/viok
Tuesday 13 July 2010, 08:51 AM
سلام
میشه اساتید خوب ویولن تهران رو هم با اسم و ادرس اعلام کنید...؟
ممنون..!

r_a_m_i_n
Tuesday 13 July 2010, 12:21 PM
در مورد آقاي سعيد مزدك اينو اضافه كنم كه ايشون فقط رديف موسي خان تدريس ميكنن....و اگه كسي قبلا ميرزا عبدالله زده پيشنهاد ميكنم همونو تموم كنه

AliB
Thursday 15 July 2010, 01:10 AM
سلام
میشه اساتید خوب ویولن تهران رو هم با اسم و ادرس اعلام کنید...؟
ممنون..!

سلام دوست خوبم
اینجا انجمن سه تار هست و در این سرفصل درباره ی معلمین سه تار صحبت و گفتگو می کنیم . برای یافتن پاسخ سوالتون ، باید اون رو در بخش ویلن مطرح کنید.
موفق باشید

shahr_ashub
Thursday 29 July 2010, 08:13 PM
دوستان برای شاگردی استاد ذوالفنئن کسی می تونه راهنمایی کنه؟
آدرسی؟تلفنی؟کسی داره؟

ASN
Sunday 12 September 2010, 05:53 PM
مسعود شعاری
آموزشگاه همساز
آدرس : گیشا(نصر)- خیابان سبحانی - پلاک 26 - طبقه ی همکف
تلفن :88284764
موبایل آموزشگاه:09191062396

alib عزیز شما نمیدونی استاد شعاری تدریس خصوصی(در منزل) هم دارن یا نه؟ در منطقه تهرانپارس هم اگه جای خوبی سراغ دارید به من اعلام کنید لطفا
راستی قیمت آموزشگاه استاد شعاری مانند بقیه آموزشگاه هاست؟

AliB
Sunday 12 September 2010, 10:13 PM
alib عزیز شما نمیدونی استاد شعاری تدریس خصوصی(در منزل) هم دارن یا نه؟ در منطقه تهرانپارس هم اگه جای خوبی سراغ دارید به من اعلام کنید لطفا
راستی قیمت آموزشگاه استاد شعاری مانند بقیه آموزشگاه هاست؟

دوست خوبم من دقیقا این امر رو نمی دونم اما می تونم حدس بزنم که ایشون چیزی به عنوان تدریس خصوصی نداشته باشن! چون اگر قصد اینکار رو داشتند زحمت دایر و اداره کردن یک آموزشگاه رو (که فقط خودشون هم اونجا تدریس می کنند) بر خودشون هموار نمی کردن . و از طرف دیگه اونقدر ایشون پرمشغله هستن که تمام وقتشون رو اموزشگاه و تدریس در دانشگاه و اجراهای مختلف پر میکنه و بعید می دونم که زمانی برای دریس خصوصی باقی بمونه. ایشون روزهای زوج در آموزشگاه خودشون یعنی آموزشگاه همساز تدریس دارن.

mae_6677
Sunday 12 September 2010, 11:48 PM
سلام
اينم آدرس استاد زمزيا تو كرمانشاه.من افتخار شاگردي ايشون رو دارم كارش خيلي درسته.
كرمانشاه-نوبهار-موسسه فرهنگي هنري و سينمايي كوثر
تلفن موسسه:8359464-8368849

s.zareie
Monday 13 September 2010, 02:24 PM
استاد فیروزی
مردی بسیار بزرگوار- هر چی بخواهید با کمال تواضع بهتون درس میده و هر چی بلده بهتون میگه
آموزشگاه سعدی-بزرگراه جلال آل احمد-تلفن - 4426436- روزهای دوشنبه و سه شنبه

hamiiid_no
Tuesday 19 October 2010, 04:08 PM
سلام
استاد شعاری فصلی یکبار به اهواز تشریف میارند و شاگردای خوزستانی رو مستفیذ میکنند.

lebas
Thursday 28 October 2010, 09:40 AM
سلام دوستان من اهل مازندران شهرستان بابل هستم من دنبال یه استاد ویولون کلاسیک عالی در مازندران هستم واقعا کارش درست باشه یعنی در حد یه نوازنده ارکستر سمفونیک کسی سراغ داره خواهش می کنم به من معرفی کنید واعا نیاز دارم ممنون

AliB
Friday 29 October 2010, 01:29 AM
سلام دوستان من اهل مازندران شهرستان بابل هستم من دنبال یه استاد ویولون کلاسیک عالی در مازندران هستم واقعا کارش درست باشه یعنی در حد یه نوازنده ارکستر سمفونیک کسی سراغ داره خواهش می کنم به من معرفی کنید واعا نیاز دارم ممنون

دوست خوبم سلام
اینجا پاسخ سوالت رو نخواهی یافت ! لطفا در بخش ویلن مطرح بفرمایید.

ali3tar
Friday 29 October 2010, 07:43 AM
سلام به همه...
ببخشید من تازه عضو شدم ،و زیاد با سایت آشنا نیستم...
ولی گفتم منم مشارکتی داشته باشم...
منم خانوم فریدی زاده رو معرفی میکنم...
که تو آموزشگاه آوا من در خدمتشون بودم(کرج -چهار راه طالاقانی-روبروی هلال اهمر-آموزشگاه آوا)

halajian
Saturday 11 December 2010, 04:25 PM
استاد احسان امامی هم کارشون خوبه شاگرد استاد ساکت بودن استاد دانشگاه هم هستند

AliB
Thursday 16 December 2010, 03:46 PM
استاد احسان امامی هم کارشون خوبه شاگرد استاد ساکت بودن استاد دانشگاه هم هستند

دوست خوبم ، در مورد آموزشگاهی که ایشون تدریس می کنن هم توضیح می دادید و اطلاعات تماس ، تا اگر کسی خواست بتونه ایشون رو پیدا کنه!

m.khosravi1369
Saturday 9 July 2011, 06:08 PM
کسی آدرس استاد ذوالفنون رو داره؟

seyyed97
Monday 28 July 2014, 05:31 PM
با سلام برای چه سازی میخواهید ؟

seyyed97
Tuesday 29 July 2014, 04:26 AM
با سلام آموزشگاه چاووش / استاد آرش برهان