PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اساتید خوب در مناطق مختلف ( زهی )

Hmd_N
Tuesday 9 October 2007, 01:41 PM
سلام جیگران گلم !

شرمنده من اینجا فضولی میکنم !:g

میخواییم تو این تاپیک به معرفی اساتید خوب کشورمون در مناطق مختلف بپردازیم شاید کمکی باشه واسه بعضی از دوستامون که به دنبال یه استاد مناسب واسه فراگیری این ساز دلنشین دارند.

عزیزان که به معرفی اساتید میپردازند اگه در کنارش یه کمی هم از مشخصات و سبک و اطلاعات مختلف و کارهای ارائه شده از استاد بپردازند خیلی بهدر میشه !:ai

قربونتون !:ak

Mojtaba
Tuesday 9 October 2007, 04:16 PM
عرض به حضورت حمید جان استاد من اول میاد کتاب 1 و 2 خالقی رو درس میده بعد ردیف 1 شروع میکنه بعد میاد گوشی کار میکنه بعد یه مدت گوشی کار کردن اگه شاگرد دوست داشت کتاب 2 و 3 ردیف صبا رو درس میده و الان هم یه گروه داره که قراره 1 ماه دیگه کنسرت بده منم تو گروه هستم در کل استادی هست که به شاگرداش خیلی بها میده

Hmd_N
Tuesday 9 October 2007, 11:19 PM
مرسی مالاریا جون . خب جیگر جون اسم استادت، آدرسش، تلفن تماسی این مشخصات رو هم به ما میدادی !

اگه اساتید دیگه ای هم میشناسین حالا در هر نقطه از ایران که به نظرتون کارشون خوبه یا مناسب هستند و آدرس یا شماره تماسی از اونا دارین بزارین جیگرا !

Hmd_N
Tuesday 9 October 2007, 11:47 PM
مسعود شناسا ، نوازنده و استاد سنتور ، آدرس : تهران، خ بهشتی، خ اندیشه، پلاک 26، آموزشگاه موسیقی ترانه. تلفن : 88447631

جلیل عندلیبی ، نوازنده و استاد سنتور، آدرس : تهران، ابتدای خ آزادی، کوچه جنتی، پلاک 12، طبقه ی اول، موسسه فرهنگی هنری آوای سرنا تهران. تلفن : 66435638

استاد سعید ثابت ، نوازنده متبحر سنتور، آدرس : تهران، شریعتی، روبروی خ یخچال، پلاک 1522، بلوک 2، طبقه ی سوم، آموزشگاه موسیقی ظریف. تلفن : 22263698

tetra
Thursday 6 December 2007, 04:51 PM
استاد صابر غلامي پور نوازنده سنتور كه در رشت تدريس ميكنه و بهترين هستش.
تهرانم تدريس ميكنه ولي نميدونم كجا .

Hes_r
Thursday 6 December 2007, 08:08 PM
دوست من یه آدرسی . شماره تلفنی ، نام موسسه ای چیزی تو رشت حد اقل میدادی .

elmira/viok
Tuesday 13 July 2010, 09:06 AM
سلام .کسی میتونه یک استاد خوب ویولن بهم معرفی کنه....؟
ممنون...!

MOHSEN.HATAMY
Tuesday 31 August 2010, 03:06 AM
جواب شما استاد

مصطفی حیات غیبی
ایشون شاگرد استاد علی تجویدی بودن و همچنین استاد بنده

برای گرفتن اطلاعات تکمیلی به ای ادرس ایمیل بزنید

MOHSEN.HATAMY@GMAIL.COM