PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی: ویولن زدن شادمهر

پاگانینی
Sunday 14 October 2007, 03:15 PM
لطفا اونایی که ویولون زدن شادمهر را دوست دارن واونایی که ندارند بگن چرا یا نوازنده ی خوبیه یا چرا نوازنده ی بدیه و هرچی در موردش میدونن بگن

خره
Sunday 14 October 2007, 04:30 PM
اميدوارم جسارت منو ببخشيد. چون نسبت به ساز ويولن آدم نادوني هستم.
شادمهر عقيلي نوازنده خوبيه ولي مصلما جز بهترينا نيست. اما متاسفانه همين كه اسم ويولن مي ياد همه به ياد شادمهر و بيژن مرتضوي مي يفتن. فقط به خاطر اينكه اسمشون و كارهاشونو بيشتر شنيدن

ممنون

Hes_r
Sunday 14 October 2007, 07:55 PM
والا شادمهر در سطح خودش دقت کنینا در سطح خودش نوازنده ی خوبیه .

آهنگایی که اون میزنه به هیچ وجه نمیشه با آهنگایی که اساتید ویولن میزدن مقایسه کرد .

ولی کاری که افکت روی ویولن شادمهر میکنه باعث میشه هر کسی که کارای اون رو گوی میکنه بگه شادمهر بهترینه .

البته بهتره شادمهر رو با بیژن یکی نکنیم .

Amir
Sunday 14 October 2007, 09:39 PM
دوستان عزیز با کمی جستجو در همین انجمن می تونید تاپیک مشابهی در مورد شادمهر عقیلی پیدا کنید

پاگانینی
Sunday 14 October 2007, 11:24 PM
اميدوارم جسارت منو ببخشيد. چون نسبت به ساز ويولن آدم نادوني هستم.
شادمهر عقيلي نوازنده خوبيه ولي مصلما جز بهترينا نيست. اما متاسفانه همين كه اسم ويولن مي ياد همه به ياد شادمهر و بيژن مرتضوي مي يفتن. فقط به خاطر اينكه اسمشون و كارهاشونو بيشتر شنيدن

ممنون
دوست عزیز باید بگم که اگه من این تاپیک رو زدم نشونه ی این نیست که بگم شادمهر بهترینه این تاپیک رو فقط به این خاطر زدم که بچه ها توی تاپیکهایی که مربوط به دیگر نوازنده هاست در مورد شادمهر حرف میزنن و خواستم اینجا فقط در این مورد نظر بدهند

Masoud_Nine
Sunday 14 October 2007, 11:53 PM
والا شادمهر در سطح خودش دقت کنینا در سطح خودش نوازنده ی خوبیه .
منظورتون اینه که سطحش پایینه؟

ولی کاری که افکت روی ویولن شادمهر میکنه باعث میشه هر کسی که کارای اون رو گوی میکنه بگه شادمهر بهترینه .
خب مسأله همینه. من هی میخوام اینو بگم. به نظر من (به عنوان یک شنونده یا حتی کمتر) اون چیزی که به گوش آدم می رسه مهمه! البته هیچ کس نمی تونه توانایی نواختن رو زیر سوال ببره. این کاملاً واضحه. البته امیدوارم اگر نظرم اشتباه هست منو راهنمایی کنید. من که فعلاً این طور فکر می کنم.

البته بهتره شادمهر رو با بیژن یکی نکنیم .
من به هیچ وجه تخصصی در نوازندگی ویولن ندارم. اما خب هر جایی در دنیا هیچ هنرمندی با هنرمندی که خیلی باهاش از لحاظ سطح فرق داره، اجرا نداشته!!!
:ak

Hmd_N
Monday 15 October 2007, 01:37 AM
به نظره من شادمهر یه نوازنده ویولن در سبک پاپ و چیپی ویولنه ! این که بخواهیم اونو با نوازندگان چیره دست ویولن ایرانی مقایسه کنیم به نظره من کاره زیاد جالبی نیست. و دیگه اینکه به نظره من شادمهر اگه فقط یه نوازنده ی ویولن میبود و همینو ادامه میداد خیلی موفق تر میشد ! البته آهنگسازیشم خوبه !
یکی دیگه این که بیژن مرتضوی با اون سابقه ی نوازندگیه ویولن، اگه نوازندگیه ویولن شادمهر رو قبول نداشت اصلا حاضر نمیشد که با ایشون بخواد کنسرت برگزار کنه !
اینا نظرات منه. شرمنده فضولی کردم !

nbazzazieh
Monday 15 October 2007, 02:54 AM
shadmehr is a great violinist but he does not incorporate his skills in playing iranian classical music and, on the other hand, you cannot count him as a great western classical player in the international stage. So, he is lost

Hes_r
Monday 15 October 2007, 11:39 AM
منظورتون اینه که سطحش پایینه؟

خب مسأله همینه. من هی میخوام اینو بگم. به نظر من (به عنوان یک شنونده یا حتی کمتر) اون چیزی که به گوش آدم می رسه مهمه! البته هیچ کس نمی تونه توانایی نواختن رو زیر سوال ببره. این کاملاً واضحه. البته امیدوارم اگر نظرم اشتباه هست منو راهنمایی کنید. من که فعلاً این طور فکر می کنم.

من به هیچ وجه تخصصی در نوازندگی ویولن ندارم. اما خب هر جایی در دنیا هیچ هنرمندی با هنرمندی که خیلی باهاش از لحاظ سطح فرق داره، اجرا نداشته!!!
:ak

نه عزیز منظور من سبک آهنگایی که ویولن میزنه هست .

منظور حرف دیگتون رو هم متوجه نشدم .

Leon
Saturday 27 October 2007, 09:42 AM
violon شادمهر عقیلی

You can see links before reply