PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حماسه (1)

Hmd_N
Monday 15 October 2007, 01:22 AM
کتاب حماسه (1)

در این کتاب قطعاتی برای ویولن بصورت نت قرار داده شده است.

آهنگساز قطعات : بیژن مرتضوی

تهیه و تنظیم : حمید فرتاش

مرکز نشر : موسسه فرهنگی هنری خسروشیرین

akanani
Monday 15 October 2007, 08:55 AM
حمید جان این انتشاراتی که گفتی شماره تلفنش را هم بگو چون من هر چی گشتم نبود . یا آدرسی ازش داری لطف کن .

Hmd_N
Tuesday 16 October 2007, 02:27 PM
آکانانی جون خدمات چاپ و نشرش ماله (( مرکز نشر صدا )) . کلا حق چاپ واسه موسسه فرهنگی هنری خسروشیرینه .
آدرس موسسه خسروشیرین : تهران، ولی عصر، خ امیریه، بالاتر از پل امیر بهادر، شماره ی 947 شماره تلفن : 55394567

hazrate_eshgh
Thursday 25 October 2007, 08:48 PM
آقا حمید من هم کتابش رو گیر نیاوردم.شما می تونید برام بفرستید؟هزینه ش هم هرچی شد تقدیم میکنم.

akanani
Thursday 25 October 2007, 09:44 PM
آقا من هم باهاشون تماس گرفتم نداشتن

Hmd_N
Friday 26 October 2007, 01:55 AM
ای بابا ! من خودم 2 سال پیش خریدم البته راستش از شهرکرد گرفتم ! به خدا یدونه فقط دارم ولی اگه لازمش دارین اصلا قابل شمارو نداره ! من مخلص شمام ! میخوایید یه کاره دیگه هم میشه کرد. چون این کتاب صفحاتش زیاد نیست، من اسکن کنم با اجازه ی آقا امیر بزارمش توی سایت ! نظرتون چیه ؟

Amir
Friday 26 October 2007, 11:05 AM
بذار حمید جون شما صاحب اختیاری

Hes_r
Friday 26 October 2007, 11:21 AM
حمید جان فقط تو بخش نت ها بذار که هم هاستفاده کنن

قربانت .

درضمن حمید جان اسم قطعاتی که تو این کتاب هست رو هم بگی بد نیست

Hes_r
Tuesday 6 November 2007, 09:51 AM
حمید جون چی شد پس ؟؟؟؟؟؟

akanani
Tuesday 6 November 2007, 11:51 AM
ای بابا ! من خودم 2 سال پیش خریدم البته راستش از شهرکرد گرفتم ! به خدا یدونه فقط دارم ولی اگه لازمش دارین اصلا قابل شمارو نداره ! من مخلص شمام ! میخوایید یه کاره دیگه هم میشه کرد. چون این کتاب صفحاتش زیاد نیست، من اسکن کنم با اجازه ی آقا امیر بزارمش توی سایت ! نظرتون چیه ؟

آقا ی مهندس ما همه منتظریم . اگر لطف کنی اینها را سریعتر بفرسی روی سایت خیلی ممنون می شیم

Hmd_N
Thursday 8 November 2007, 02:01 PM
چشممممممممممممممممممممممم ممممممممممم

شرمنده ببخشيد يوخده درگيرم !

در اولين فرصت جيگرانننننننننن !

Amir
Thursday 15 November 2007, 12:49 AM
دو تا مطلب

1. این کتاب دو قطعه بیشتر نداره که یکیش طوفان هست و دیگریش هارمونی شرق و غرب

طوفان در لیست نت ها هست و هارمونی شرق و غرب هم احتمال می دم باشه

2- دوستان از این دو قطعه تا به حال کدوم رو زدید ؟؟

akanani
Thursday 15 November 2007, 08:01 AM
امیر جان شما درست می گی این دو قطعه که در آن کتاب است از بهترین قطعاتش هست ولی من دنبال آهنگ حماسه هستم که بیژن ساخته و می گن در این کتاب هست . در ضمن طوفان را من یک هفته می شه از روی سایت گرفتم و دارم می زنم همراه با آهنگ شیراز برداشتم .

:ak

Amir
Thursday 15 November 2007, 08:18 AM
من فکر کنم کلا دو تا قطعه داشته باشه فقط ها

اگه غیر از اینه من می تونم اصل کتاب رو گیر بیارم مثل فیلم ویولن قرمز که خیلی هم ازش استقبال شد :af

akanani
Thursday 15 November 2007, 08:21 AM
من فکر کنم کلا دو تا قطعه داشته باشه فقط ها

اگه غیر از اینه من می تونم اصل کتاب رو گیر بیارم مثل فیلم ویولن قرمز که خیلی هم ازش استقبال شد :af

من این کتاب را چون ندیدم فکر کردم نت حماسه هم داخل آن هست . به هر حال اگر شما و دوستان این نت را پیدا کردین لطفا اطلاع بدهید .

:ak

Amir
Thursday 15 November 2007, 08:28 AM
با صحبت های اخیر من هم به شک افتادم که صرفا دو قطعه هست یا بیشتر

اگر صرفا دو قطعه باشه که فکر می کنم جفتش تو لیست نت ها باشه ( اگر هم نبود امر کنید بذارم )

اگر بیشتر هم باشه رابطی رو دارم که می تونه از یه جایی برام یه جورایی گیر بیاره :ah

تا بذارم شما عزیزان هم استفاده کنید

البته من فکر می کنم همون دو تا باشه