PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام آمادگي «عليزاده» براي اجراي كنسرت با بزرگان موسيقي

alireza_amirsamimi
Monday 15 October 2007, 11:49 AM
گفت‌وگوي مشروح فارس با حسين عليزاده/2
خبرگزاري فارس: حسين عليزاده گفت: با تمام وجود حاضرم و خيلي هم دوست دارم كه در يك گروه با بزرگان موسيقي اجرا داشته باشم .
«حسين عليزاده»در گفت‌وگو با خبرنگار موسيقي فارس در خصوص اينكه چرا مثل گذشته ستارگان موسيقي در يك گروه دور هم جمع نمي‌شوند و كنسرت نمي‌دهند،گفت: تمام هم دوره‌اي‌ها و هم نسلان من مثل شجريان،مشكاتيان و ... اين موضوع را مي‌دانند كه من با تمام وجود حاضرم و خيلي هم دوست دارم در يك گروه با هم باشيم.اما اين مسئله در درجه اول نمادينش خيلي جالب است .من معتقدم اگر همه آنهايي كه مي‌خواهند و اين روحيه را دارندكه مي‌توانند كنار هم بنشينند ،حتي قطعاتي كه امضاء تاريخي دارند و مردم نيز با آنها ارتباط خاص برقرار مي‌كنند را اجرا كنند.
وي افزود:من خود به شخصه از اين اتفاق خيلي استقبال مي‌كنم.به نظر من شدني است چرا كه فكر و نياز عاطفي‌اش در همه ما بوجود آمده و به نوعي هم نفس مي‌خواهيم كه چنين چيزي اتفاق بيفتد.
اين آهنگساز ادامه داد: من ذوق و شوق اين را دارم كه اين قضيه نيز اتفاق بيفتد و همه دوستان روي صحنه بيايند. من و لطفي وقتي 20 سال پيش كنسرت مي‌داديم زماني كه پا روي صحنه مي‌گذاشتيم صورت مردم و ما از اشك خيس مي‌شد چرا كه آنها فقط ما را كنار هم مي‌ديدند.به نظر من اين اتفاق روح تازه‌اي هم به جامعه مي‌دهد و هم به شاگردان ما كه از ما ياد بگيرند كه مي‌توانند كنار هم روي صحنه باشند.
سرپرست گروه هم‌آوايان تصريح كرد: من اين پيشنهاد را كاملا تصديق مي‌كنم و مطمئن هستم كه اين اتفاق مي‌افتد چون ما از دل هم خبرداريم.
وي در توضيح جدايي بزرگان موسيقي طي 2دهه گذشته وكنسرتهاي جداگانه‌ آنها گفت: در هر نسلي آدمها كم كم تغيير رويه و فكر مي‌دهند و هر كدام شايد بي‌نياز از همديگر كار كنند كه اين حسن است اما در عين حال يك مطلب ديگر هست كه آيا هنرمندان در حال حاضر مثل قبل مي‌توانند بخوانند و بنوازند. من، شجريان، لطفي و مشكاتيان مثل نويسنده‌اي هستيم كه قلم خودمان را پيدا كرده‌ايم ممكن است همه اين هم دلي‌ها نياز باشد ولي بعضي از اين آدمها نتوانند خودشان را با جمع تطبيق دهند. يعني روحيه فردگرايي به قدري زياد باشد كه كنار هم قرار نگيرند.
عليزاده در عين حال بيان داشت: اين دليل نمي‌شودكه بگوييم با هم دشمن هستند بلكه اين فردگرايي در آنها خيلي تقويت شده است.
«عليزاده»در خاتمه خاطر نشان كرد: حاضرم در اين گروه دايره زنگي بزنم ولي اگر كسي حاضر نشد و نيامد شايد دچار خود شيفتگي شده و به اين نوع تفكر معتقد نباشد.
منبع :فارس (You can see links before reply)

3tar
Tuesday 16 October 2007, 04:29 AM
خيلي خيلي خوبه.
من مدتي به اين فکر مي‌کردم که چرا همچنين اتفاقي نمي‌افتد. ولي خب خدا را شکر، قرار است بيفتد.