PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ورود علی رضا افتخاری به عرصه موسیقی پاپ ایرانی

Amir
Monday 22 October 2007, 10:13 AM
با سلام

متاسفانه یا خوشبختانه شاهد هستیم که علی رضا افتخاری که همیشه و در خیلی از جاها مثالی برای ما بود در آخرین کاست خود سنت شکنی را کامل کرده و کاملا پاپ خونده

لطفا کاست عطر مهر را گوش کنید

دوستان لطفا نظراتتون رو بازگو کنید

با تشکر :h

alireza_amirsamimi
Monday 22 October 2007, 06:04 PM
آهنگسازش(آقای خدارحمی) هم گفت من میخوام به آهنگسازان پاپ آهنگسازی یاد بدم!!!.ولی به نظر مییاد که نظرش تلفیقی از دو موسیقی بوده.توی کاراش موسیقی عربی و ترکی هم پیدا میشه!!!ولی بعضی هاش خیلی ملودی های کوچه بازاری داره.آدم رو یاد موسیقی قهوه خونه ای و فیلم های آبگوشتی و ... قبل از انقلاب میندازه!ولی واقعا بعضی هاش از لحاظ ملودی ضعیفه.و به نظر من به هیچ و جه نتونسته به اندازه ادعایی که کرده کار بده!!!من موسیقی غربی خالص و پاپ واقعی رو بیشتر از کارهای این آقا میپسندم.به نظر من(بازم میگم من)حس واقعی موسیقی ایرانی رو نداره.من کارهای تلفیقی گوش میکنم و واقعا بعضی هاش کاملا حس موسیقی ایرانی رو میده ولی کارهای آقای خدارحمی و افتخاری این حس رو به من نمیده

shbaharehs
Monday 22 October 2007, 09:58 PM
به نظر من كه بد نشده, كار اهنگسازيش ميتونست بهتر بشه, ولي دركل كار جالبي شده! نه؟ حداقل نشون داد كه ميتونه به غير از سنتي هم كار كنه! من كه خوشم اومد!!!
مرسي

Hmd_N
Tuesday 23 October 2007, 12:38 AM
من وقتی گوش دادم جا خوردم ! موسیقیه تلفیقی به قول علیرضا یه جاهایی هم عربی و ترکی و هندی و افغانی و... هم داشت ! والا من به اون اندازه نیستم که بگم کارش خوب بود یا بد ولی زیاد به دلم ننشست ! من فکر میکنم اون چیزی رو که انتظار داشت از آب دربیاد نشده بود ! این که سنت شکنی کرده بود کار خوبیه ولی آخه به چه قیمتی و در چه حدی !!!