PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سخت ترين سبك؟

shbaharehs
Tuesday 23 October 2007, 11:34 PM
سلام به بروبچه هاي سايت! خوبين؟

ميگم به نظر شما كدوم سبك گيتار سختتره؟

به نظر من كه فلامنكو! چرا؟ چون يه تكنيكهايي داره كه سبكهاي ديگه ندارن. بعدم كسي كه فلامنكو كار ميكنه به راحتي و بدون مشكل زيادي سبكهاي ديگه رو هم بزنه.

حالا نظر شما چيه؟

خره
Wednesday 24 October 2007, 12:49 AM
من چون فقط كلاسيك كار كردم و در مورد سبكاي ديگه اطلاع چنداني ندارم نمي تونم نظر دقيقي بدم. ولي تا اونجايي كه از اطرافيان شنيدم اكثرا كلاسيك رو سختتر مي دونن. ولي اگه شما مي گيد فلامنكو ، خب حتما فلامنكو

Hes_r
Wednesday 24 October 2007, 01:39 PM
فکر میکنم یه کم دقت کنی معنیش رو متوجه شی جلوه جان .

همونطور که هر کسی به نظر شخصیش یه ساز رو سخ تتر میدونه ایشون هم میگن کدوم سبک سخت تره ؟؟

shbaharehs
Wednesday 24 October 2007, 04:12 PM
فکر میکنم یه کم دقت کنی معنیش رو متوجه شی جلوه جان .

همونطور که هر کسی به نظر شخصیش یه ساز رو سخ تتر میدونه ایشون هم میگن کدوم سبک سخت تره ؟؟

ممنون حسام جان, منظورمو دقيق رسوندين:ak:ak:ak:ak

moomak
Thursday 25 October 2007, 06:54 AM
در موسیقی سختی و آسانی مطرح نیست
بسته به روحیات هر انسان یک موسیقی براش آسون و نوع دیگه براش سخت به نظر میاد
چون سختی و آسانی یک مسئله کاملا نسبیه و باید مقایسه بشه
هر موسیقی سختی های خودش رو داره که باید با تمرین اونا رو آسون کرد
مثلا در فلامنکو القای روح فلامنکو حتی از اجرای تکنیک ها مشکل تره و نیازمند سپری کردن وقت و انرژی به واسطه تمرین زیاده
اما از نظر من (نظر شخصی من و با توجه به روحیات من) فلامنکو اسپانیش مشکل تره

Hes_r
Friday 26 October 2007, 11:38 AM
به نظر من هم بستگی به استعداد فرد و علاقش داره که ساز رو براش سخت یا آسون میکنه

shbaharehs
Friday 26 October 2007, 09:45 PM
بله خب اينم هست. ولي بايد اينم در نظر داشته كه بعضي وقتها ميشه از يه سبكي به سبك ديگه خيلي راحت بريم, ولي بعضي وقتا هم كلي بايد زحمت بكشيم!(كه البته هميشه هست). مثلا اگه يكي فارسي بلد باشه راحتتر ميتونه عربي ياد بگيره تا كسي كه زبان اصليش مثلا كرديه. گيتارم به نظر من همينه. يه سبكي كامله و بقيه زير مجموعشن.

مرسي

moomak
Sunday 28 October 2007, 06:02 AM
خوب این به خاطر شباهت بین سبک هاست نه سختی و آسونی اونا

monolith
Sunday 28 October 2007, 07:26 AM
به نظر من هم هر سبکی در نوع پیشرفته اش تکنیکهاش انقدر سخت میشه که از عهده همه کس بر نمیاد. یعنی همه سبکها میتونند به سخت ترین حد برسند.
ولی همونطور که یکی از دوستان گفت، بزرگترین گیتاریستها و یا بزرگترین نوازنده ها به خاطر تکنیکهای سختشون معروف نمیشند. بلکه چیزی که مهمه (و در واقع سخته) القای احساس در نوازندگیه.

shbaharehs
Sunday 28 October 2007, 04:30 PM
بله خب اگه علاقه باشه, سختي معني نميده, موافقم:ى

Mohi_Liebert
Friday 2 January 2009, 11:35 AM
به نظر من همه سبکها توی خوب اجرا کردن سخته !

shadnaz
Friday 2 January 2009, 12:12 PM
به نظر من فقط علاقه اصل کار
چون یه فردی یه سبکی رو با تمام وجود دوست داره و تمام تلاشش رو میکنه و نسبت به بقیه افراد زودتر به موفقیت میرسه ودر نظرش آسون ترین سبک هستش. اما تصور کنید سبک رو دوست نداشته باشه برای اون تلاش کمتری میکنه و اگه تلاشی هم بکنه با اکراه هستش از نظرش سخت ترین سبک خواهد بود
مثل محصلی که درس رو خونده و امتحان از نظرش آسون بوده اما محصلی که نخونده امتحان براش سخت بوده

pianist_h
Friday 2 January 2009, 04:19 PM
مثل اينكه بعضيا به زور ميخان مطلب جالب بنويسن! براي همينم بيخودي وارد بحثهاي بي معني (اسون يا سخت بودن سبكها )ميشن

shadnaz
Friday 2 January 2009, 06:33 PM
کسی قرار نیست توی این سایت مطلب جالب جالب بنویسه این هم یکی از 10000سوال همه ماست
اینجا قرار از نظرات هم استفاده کنیم قرار نیست شق القمر کنیمpianist_hعزیز

shbaharehs
Saturday 3 January 2009, 04:50 AM
مثل اينكه بعضيا به زور ميخان مطلب جالب بنويسن! براي همينم بيخودي وارد بحثهاي بي معني (اسون يا سخت بودن سبكها )ميشن

سلام.

دوست عزیز, وقتی من خودم میخواستم شروع کنم برام سوال پیش اومده بود که از چه سبکی شروع کنم که راحتتر باشه. بعده ها هم شاهد بودم که کسان دیگه ای هم این سوال رو از خوده من پرسیده اند. اگرم به نظر شما اینا جالب نیست خوشحال میشیم مطالب شما رو هم ببینیم, چون متاسفانه که هنوز ندیدیم. به هرحال ممنون از نظرتون.

pianist_h
Friday 9 January 2009, 10:06 AM
بله.دوستان عزيز منظور من از اين حرف توهين به شخص يا گروهي نبوده ولي به نظر من سختي يا آسونيه موسيقي وسبكهاي موسيقي اهميت زيادي نداره. ميزان علاقه و پشتكار ماست كه سخت يا آسون بودنشو مشخص ميكنه!

Leon
Friday 9 January 2009, 01:21 PM
سبک موسيقی به هدف شما،علاقه،و در کل تمامی بينش و سطح توقع شما از موسيقی بر ميگرده.

سنتی،کلاسيک،پاپ،راک،رپ،جا ز،فلامنکو،و....

ولی بيشتر مواقع سبک،بستگی به سازی هم که شما انتخاب ميکنيد ،داره!
برای ساز پيانو،سبک کلاسيک و جاز در سطح پيشرفته ميشه گفت مشکل ترين هاست!

اجرای آهنگ های پاپ خوب آسون تر هست.

Khashayar
Friday 9 January 2009, 04:46 PM
درود
اول از همه باید بگم که سبک ساده ای وجود نداره مگر اینکه خود شما اون سبک رو خلاصه کنید و در نهایت آسان و ساده کنید.مثل همین پاپی که در ایران رواج داره.واقعا نمیشه به عنوان سبک به حساب آوردش.اما همونطوری که لئون عزیز گفت سبکی که میخواید شروع کنید یعنی خود شما.یعنی روحیاتتون.یعنی علاقه هاتون و... و هر سازی هم که انتخاب میکنید و بهش علاقه دارید حتما از سبک خاصی که با اون ساز نواخته میشه خوشتون اومده که اون ساز رو انتخاب کیردید.مثلا یکی با فلامنکو عاشق گیتار میشه.یکی با مکتب رمانتیک به پیانو رو میاره.همه اینها علاقه است.و به سادگی و سختی سبک کاری نباید داشت. مثلا اگر شما از فلامنکو خوشتون میاد با همون فلامنکو شروع کنید و این که برید از پاپ شروع کنید و بعد به فلامنکو برید یعنی هدر دادن نصف عمرتون.