PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی: مشغول چه قطعه اي هستي؟

خره
Wednesday 24 October 2007, 01:32 AM
سلام دوستان

لطفا بفرماييد در حال حاضر روي چه قطعه اي كار مي كنيد؟ :ax

:ak:ak

akanani
Wednesday 24 October 2007, 12:00 PM
سلام دوستان

لطفا بفرماييد در حال حاضر روي چه قطعه اي كار مي كنيد؟ :ax

:ak:ak

دوست عزیز از تاپیکت خوبت بسیار تشکر

من شخصا دارم روی کتاب ردیف استاد تجویدی کار می کنم در حال حاضر هم روی آهنگ رقص پروانه هستم این آهنگ توسط بیژن مرتضوی هم اجرا شده .

Hes_r
Wednesday 24 October 2007, 12:30 PM
من روی چهار مضراب شور و حجاز الان دارم کار میکنم .

hichnafar
Wednesday 24 October 2007, 08:21 PM
سلام
من الان روی کنسرتو هانس میلی اس کارمی کنم .

مهران
Saturday 27 October 2007, 01:19 PM
سلام
من الان روی کنسرتو هانس میلی اس کارمی کنم .
سلام من عضو جدید سایتم و الان دارم روی سونات 1 باخ کار میکنم:ax

مهران
Saturday 27 October 2007, 01:27 PM
سلام من عضو جدید سایتم و الان دارم روی سونات 1 باخ کار میکنم:ax

تو را به خاطر تمام کسانی که نشناخته ام دوست میدارم.
تو را به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست می دارم برای
خاطر عطر نان گرم و برفی که آب میشود.
و برای خاطر نخستین گناه.
تو را به خاطر دوست داشتن دوست میدارم.
تو را به جای همه ی کسانی که دوست نمیدارم دوست میدارم.
عزیزان به یک ویولنیست کلاسیک کار نیازمندیم.

خره
Saturday 27 October 2007, 06:29 PM
ويولونيستاي سايت كجايين؟ خجالت نكشين به خدا كسي نمي خنده :ac

فكر مي كنم تاپيك جالبي باشه. مثل يه دفتر خاطرات يا دفتر ثبت اسناد.:av مثلا اگه دو سال ديگه دوباره تاپيك رو مرور كنيد :aw روند پيشرفت خودتون و دوستاتونو مي بينيد. اونوقت يا به خودتون افتخار مي كنيد يا خجالت زده مي شيد:f

Hes_r
Sunday 28 October 2007, 01:42 PM
و برای خاطر نخستین گناه.

دوست من لطفا متناسب با موضوع تاپیک پست بزن

با تشکر

akanani
Monday 29 October 2007, 08:16 AM

و برای خاطر نخستین گناه.

مهران جان خوش امدي
اميدوارم شاهد فعاليت شما در اين بخش بيشتر باشيم
لطفا فقط در اين انجمن درباره ويالن بحث كنيد شما براي شعر و ترانه نوشتن مي توانيد به بخش مربوطه مراجعه كنيد

با تشكر

Mojtaba
Monday 29 October 2007, 08:58 AM
من در حال حاضر روی دشتی کتاب 2 ردیف کار میکنم مخصوصا روی چهارمضراب عشاق

sara
Monday 29 October 2007, 10:22 AM
استاد علی تجویدی رو کار می کنم همراه با کتاب 1و 2 استاد صبا،البته خودم کلاس نمی رم.مشکل داشته باشم می رم پیش استادم

Mojtaba
Monday 29 October 2007, 11:50 AM
استاد علی تجویدی رو کار می کنم همراه با کتاب 1و 2 استاد صبا،البته خودم کلاس نمی رم.مشکل داشته باشم می رم پیش استادم

مشخصه که همه اینجا یه پا استادن از سارا گرفته تا اکانانی و حسام و امیر و حمید و ....

فقط این وسط ما یه خورده پپه هستیم:f

Hes_r
Monday 29 October 2007, 01:34 PM
نه مالاریا جان شما کارت خیلی زیباست .

در ضمن دوست من به حرف توجه نکن خیلی ها طوری صحبت میکنن که آدم احساس میکنه که نهایت ویولن و ساز هستن در صورتی که هنوز نت ها بکار رو فالش میزنن .

موفق باشی

bahare
Tuesday 20 November 2007, 10:10 AM
من در حال حاضر اواخر سونات 5 بتهوونم و اواسط کنسرتو شماره 4 موتزارتم.

ماریا
Tuesday 20 November 2007, 05:31 PM
من در حال حاضر اواخر سونات 5 بتهوونم و اواسط کنسرتو شماره 4 موتزارتم.

سلام بهاره جان میشه یه مقدار بیشتر از فعالیتهای خودت حرف بزنی

فکر کنم که دانشجوی کارشناسی موسیقی هستی کارت دارم حسابی
اگه بتونم بهت میل بزنم خیلی خوب میشه

Hes_r
Tuesday 20 November 2007, 07:07 PM
دوست من مطالب خصوصی در پیام خصوصی بیان کن لطفا و بی مورد پست نزن .

akanani
Wednesday 21 November 2007, 09:56 AM
نه مالاریا جان شما کارت خیلی زیباست .

در ضمن دوست من به حرف توجه نکن خیلی ها طوری صحبت میکنن که آدم احساس میکنه که نهایت ویولن و ساز هستن در صورتی که هنوز نت ها بکار رو فالش میزنن .

موفق باشی

دقیقا با حسام موافقم . حسام جان چرا اصلا بکار را می گی من یک خانمی را می شناسم شاگرد یک بنده خدای معروفی هم هست 8 سال کار می کنه نمی دون دو سوری و سی کرون را کجا بگیره بعضی ها فقط تئوری یک چیزی را می دانند و می گن ( من منظورم با کسی نیست بد برداشت نکنید دوستان )) :ak

Azad-a
Saturday 1 December 2007, 12:04 AM
Some parts of four seasons conserto of Antonio Vivaldi and Kreutzer etudes

akanani
Saturday 1 December 2007, 07:42 AM
Some parts of four seasons conserto of Antonio Vivaldi and Kreutzer etudes

دوست عزیز ضمن خوش آمد گوئی به شما خواهشمند است فقط در انجمن فارسی تایپ کنید

با تشکر

ماریا
Tuesday 4 December 2007, 07:36 PM
دقیقا با حسام موافقم . حسام جان چرا اصلا بکار را می گی من یک خانمی را می شناسم شاگرد یک بنده خدای معروفی هم هست 8 سال کار می کنه نمی دون دو سوری و سی کرون را کجا بگیره بعضی ها فقط تئوری یک چیزی را می دانند و می گن ( من منظورم با کسی نیست بد برداشت نکنید دوستان )) :ak
چند روزه حالم بده و گرنه این مطلب زودتر می نوشتم
جمعه یعنی 9 اذر من به همایش موسیقی کلاسیک تا معاصر رفتم .یه ویالنیستایی رو میدیدی که نگو ونپرس .طرف خیلی سن داشت اول دبیرستان یا نهایت دوم همچین قطعات باخ و برامس در 4 مومان میزد از حفظ که نگو چه ارشه کشی چه پوزیسیونی تازه میبینی که خیلی از استادها هم نمیتونند در حد یه بچه هنرستانی بزنند فقط ادعا چه برسه به کسی که نمیتونه نت بکار بگیره یا کرون وسوری
خلاصه پیشنهاد میکنم که اگه دوست دارید تو هر سبکی که کار میکنید پیشرفت داشته باشید به تماشای یک سری اجراهای درست و درمون برید تا ببینید ویالن زدن یعنی چی ؟:ah:ai
میتونم بگم این ساز فراتر از ان چیزی که من و تو داریم میبینیم یعنی روز جمعه تازه فهمیدم که ویالن زدن حرفه ای یعنی چی . :aq همیشه سعی کنید به نظاره کارهای حرفه ای ها بشینید تا ببینید کجایید چه قدر راه امدید و قراره که به کجا برسید و چه قدر تلاش میکنید؟:aq

موفقیت چیزی نیست جز تلاشهای کوچک روزانه

Hes_r
Wednesday 5 December 2007, 05:04 AM
به نظر من استاد آدم باید واسه آدم یه همچین کاری رو بکنه . یعنی جای این که پاشی بری کنسرت استاد بهت نشون بده ویولن زدن یعنی چی ( البته کنسرت و این چیزا هم جای خودش رو داره ) .

ماریا
Wednesday 5 December 2007, 08:07 AM
فرمایش شما صحیح خوب هر استادی برای هنرجوش یه سری قطعات اجرا میکنه من حرفم اینه که وقتی پای تماشای نواختن هم سن و سالامون میشینیم و کارشون میبینیم میتونه تو پیشرفت خودمون هم تاثیر بزاره این نظر من بعد از ان روز بود :bg

موفقیت چیزی نیست جز تلاشهای کوچک روزانه :aq

akanani
Wednesday 5 December 2007, 08:32 AM
چند روزه حالم بده و گرنه این مطلب زودتر می نوشتم
جمعه یعنی 9 اذر من به همایش موسیقی کلاسیک تا معاصر رفتم .یه ویالنیستایی رو میدیدی که نگو ونپرس .طرف خیلی سن داشت اول دبیرستان یا نهایت دوم همچین قطعات باخ و برامس در 4 مومان میزد از حفظ که نگو چه ارشه کشی چه پوزیسیونی تازه میبینی که خیلی از استادها هم نمیتونند در حد یه بچه هنرستانی بزنند فقط ادعا چه برسه به کسی که نمیتونه نت بکار بگیره یا کرون وسوری
خلاصه پیشنهاد میکنم که اگه دوست دارید تو هر سبکی که کار میکنید پیشرفت داشته باشید به تماشای یک سری اجراهای درست و درمون برید تا ببینید ویالن زدن یعنی چی ؟:ah:ai
میتونم بگم این ساز فراتر از ان چیزی که من و تو داریم میبینیم یعنی روز جمعه تازه فهمیدم که ویالن زدن حرفه ای یعنی چی . :aq همیشه سعی کنید به نظاره کارهای حرفه ای ها بشینید تا ببینید کجایید چه قدر راه امدید و قراره که به کجا برسید و چه قدر تلاش میکنید؟:aq

خوب ماریا جان اگر از این برنامه ها پیش آمد و شما خبر شدی حتما به بچه های سایت هم بگو . شاید بعضی ها مثل من دوست داشته باشن بیان توی این مجالس . با تشکر :ak

ماریا
Wednesday 5 December 2007, 08:44 AM
خوب ماریا جان اگر از این برنامه ها پیش آمد و شما خبر شدی حتما به بچه های سایت هم بگو . شاید بعضی ها مثل من دوست داشته باشن بیان توی این مجالس . با تشکر :ak
چه جالب بابا خود شما متن این جشنواره رو تو سایت زده بودید که دوست گرامی parsa006 نیزعکسی از پستر جشنواره رو تو سایت انداخته بود

البته میدونم به خاطر مشغله زیاد ه ولی امیدوارم دفعه بعدی حضور داشته باشید من که خیلی راضی بودم البته بماند که وقتی از انجا امدم مریض شدم حسابی و چند روز استراحت مطلق بودم :ag

akanani
Wednesday 5 December 2007, 08:51 AM
چه جالب بابا خود شما متن این جشنواره رو تو سایت زده بودید که دوست گرامی parsa006 نیزعکسی از پستر جشنواره رو تو سایت انداخته بود

البته میدونم به خاطر مشغله زیاد ه ولی امیدوارم دفعه بعدی حضور داشته باشید من که خیلی راضی بودم البته بماند که وقتی از انجا امدم مریض شدم حسابی و چند روز استراحت مطلق بودم :ag

ماریا خانم من می دانم این تاپیک خود زدم . منظورم این همایش هم نبود . هر چی که به شما اطلاع دادن و خبر دار شدی اعلام کن . در ضمن من کلاسیک کار نمی کنم ولی دوست دارم نوازنده هاشو و نوازندگی هاشون را ببینم . :ak

ماریا
Wednesday 5 December 2007, 08:59 AM
ماریا خانم من می دانم این تاپیک خود زدم . منظورم این همایش هم نبود . هر چی که به شما اطلاع دادن و خبر دار شدی اعلام کن . در ضمن من کلاسیک کار نمی کنم ولی دوست دارم نوازنده هاشو و نوازندگی هاشون را ببینم . :ak
بله میدونم که شما ایرانی کار میکنید ولی چشم اگه خبر خاصی داشتم حتما مطرح میکنم

klozy
Tuesday 11 December 2007, 12:35 AM
سلام من الان دارم رو 4 فصل ویوالدی کار میکنم عاشقشم

perlman
Friday 1 February 2008, 03:31 PM
من روی زنبور عسل شوبرت کار می کنم

akanani
Saturday 2 February 2008, 07:43 AM
سلام من الان دارم رو 4 فصل ویوالدی کار میکنم عاشقشم

ضمن خوش آمد گویی به شما . امیدوارم شاهد فعالیت شما در بخش کلاسیک انجمن ویالن باشم :ak

aigin
Friday 11 November 2011, 07:51 AM
سلام من ویولن میزنم الان دارم همزمان روی قطعات هانس میلی اس و زایتس و ویوالدی کار میکنم

hamidviolon
Sunday 13 November 2011, 08:21 AM
سلام به همه بچه های خوب این انجمن
راستش من تازه این تاپیک رو دیدم .

خوشحال شدم چون از بچه های قدیمی مثل جناب ماریا و آقا مجتبی و آقا حسام و . . . این جا فعالیت داشته اند . جای بسی خوشحالی ............ ولی چند وقتیه که ندیدم ( شاید من ندیدم) این عزیزان فعالیت شون مثل قبل باشه .............. شاید مال مشغله کاری .................. در هر صورت موفق باشید دوستان .................... خوشحال می شیم دوباره تاپیک هاتونو ببینیم ........... مخصوصا آقا مجتبی عزیز با اون نمونه کار های زیباشون ..........

من چند وقته که دارم کتاب ل ویولون 4 را تمرین می کنم و لی نمیدونم چرا هرچی می زنم اصلا خوب در نمی یاد و نمی تونم جلو برم ................
کسی راه حلی واسه من نداره ...................... اخه واسه همین داره ویولون از دستم در میره( البته خودش نه ها تکنیک زدنش)

با تشکر

Azhidahak
Sunday 13 November 2011, 10:28 AM
من با چندتا دوستانم داریم آهنگ از توتنها شدم اثر فریدون شهبازان رو میزنیم.
کارمون تلفیقیه!چیز جالبی میشه!
خیلی دوس داشتم ضبطش کنم،ولی هیچی تجهیزات ظبط نداریم!
سازهامون اینا هستن:
تار-گیتار(ملودی)-گیتار(ریتم)-درام!

ahdhk
Sunday 11 December 2011, 12:25 AM
سلام
خوش به حالتون که فرصت دارین به صورت منظم کار کنید .
من که فقط هر از گاهی فرصت می کنم کارهای سابق رو تمرین کنم.
همین دیروز هم بعد از مدت ها کتاب سوم استاد صبا رو از نو می زدم.
خصوصا سامانی و بزندان و کاروان و تمرین دشتی رو .

Untouchable
Saturday 11 February 2012, 04:44 PM
من دارم رو چارداش مونتی کار میکنم.

korutzer
Sunday 26 February 2012, 07:35 PM
ژیگو
باخ

agh2012
Sunday 26 February 2012, 07:51 PM
من دارم روی بیداد زمان کار میکنم

mahtab_moonspell
Monday 27 February 2012, 01:07 AM
منم دارم روي song from a secret garden و serenade to spring از آهنگاي secret garden كار ميكنم :)

s0list
Wednesday 13 February 2013, 06:07 PM
من سخت در حال تمرین Mendellson violin concerto 1هستم!

Sheida_Asa
Friday 15 February 2013, 01:06 PM
همه يه پا استادن كه :21ox66r::violinplay3:

من دارم رو غوغاي ستارگان كار ميكنم...
:5:
بابا اخه تازه 4 ماهه ميرم كلاس

virtuoso
Friday 15 February 2013, 01:55 PM
بنده هم مشغول کار کردن روی چهار مضراب و آواز ماهور از کتاب ساز تنها بودم و الان دارم قسمت شور رو تمرین می کنم.
و مشغول جمع آوری یک رپرتوار کلاسیک برای سال 92 (جهت تمرین) هستم. در زمینه ی کلاسیک ضعیف تر از سنتی هستم. یه مقدار از نظر برنامه ریزی نیاز به فکر کردن بیشتری دارم.
برای همه ی دوستان و اساتید نوازنده آرزوی موفقیت دارم.

erfan_shoja
Saturday 16 February 2013, 10:14 PM
با سلام خدمت دوستان نت آهنگی و همچنین دوستان ویولنیست.
من در حال حاضر مشغول قطعه ave maria اثر باخ هستم که قطعه بسیار احساسی و قشنگی است وقتی همراه با ویبره های پهن و در پوزیسیون بالا بنوازید یکی از قشنگترین قطعه ها است به نظر من.

keihanviolin
Sunday 21 April 2013, 02:13 PM
من دستگاه شور ردیف صبا رو شروع کردم بدون استاد....

pansy
Sunday 21 April 2013, 05:19 PM
Fryderyk Chopin Polonaise No. 13 in G minor

ac120
Sunday 21 April 2013, 07:39 PM
هرچی قطعه داشتم کار کردم الان گیج شدم چیو کار کنم دارم دوباره بیر رو ازاول مینوازم :21:

soul_violin
Monday 22 April 2013, 06:16 PM
من دارم روی concerto in A minor از ویوالدی کار میکنم.:violinplay3:

melika1377
Monday 22 April 2013, 06:38 PM
سوزوکی 1جلد یک اتود 12 و 6 می سانگ و آهنگ فیلم اشک ها و لبخندها:9:

soul_violin
Wednesday 1 May 2013, 06:26 PM
من الان روی این قطعه کار می کنم
:21ox66r:schindler s list

Atrovan
Thursday 2 May 2013, 03:12 AM
nostalgia yanni

nasimsad
Tuesday 30 July 2013, 10:28 AM
من دارم روی Concertino in E minor اثر پرتنف، اپوس 13 کار می کنم

virtuoso
Tuesday 30 July 2013, 12:11 PM
کتاب ساز تنها 2 - چهارمضراب های اصفهان
(+ قطعاتی در بیات ترک و همایون و شوشتری برای گروه نوازی و اجرا)

mona12
Tuesday 30 July 2013, 03:16 PM
3 تا کتاب برای تمرین + قطعات دستگاه ماهور + چند قطعه قدیمی سنتی ایرانی
یکی از اون دو کتاب کلاسیک هست

korutzer
Thursday 1 August 2013, 12:09 AM
ژیگ.
پرستو.
ساراباند.
و الماند.
از سونات پارتیتای باخ.
به اضافه کنسرتو ویلن شماره 3 موتزارت.

ilia543
Monday 11 December 2017, 08:42 AM
سلام، کدوم کنسرتوش؟

- - - Updated - - -

غوغای ستارگان واسه ۴ ماه عالیه

ariansafaei
Wednesday 7 February 2018, 05:39 PM
cazardas که خیلی سخته

ayaramv
Tuesday 22 May 2018, 05:09 PM
فعلا کنسرتو سوم موتزارت با موومان اول کنسرتو بهار ویوالدی...بعدش هم میخوام کنسرتو مندلسون رو کارکنم

- - - Updated - - -

پیشنهاد میکنم وقتتون رو با آهنگ هدر ندین....کارکردن آهنگ خیلی خوبه و نباید زیاد روش وقت گذاشت...کتاب های اتود مازاس ،۴۲ اتود کروتزر،۲۴ کاپریس دنت و کاپریس های پاگانینی رو بگیرین کار کنین ...بعد هم آهنگ هایی رو بزنین که موزیکالیته و آرتیکولاسیون های قوی و خوبی داشته باشند..مثل فانتزی کارمن اثر ساراساته...یا کنسرتو مندلسون...یا کنسرتو سیبیلیوس ..یا سونات پارتیتا های باخ..برای نوازنده های تازه کار و مبتدی هم کتاب های تریل و دوبل نت شوچیک ، ولفارت و تمرینات تغییر پوزیسیون شوچیک میتونه خیلی مناسب باشه..