PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی: یه امتحان کوچولو

MonaLisa
Wednesday 31 October 2007, 02:41 PM
سلام بر همه :ak

خوب میخواستم از بچه هایی که تاحالا پیانو یا کیبورد یا هر ساز کلاویه ای دیگه رو نزدن بپرسم تا حالا پشت این ساز ها نشستید؟ یه امتجان کوچولو کردید؟اگر نه دوست دارید امتحانش کنید؟ فکر میکنید باهاش کنار بیایید ؟ چرا؟ اگر آره ادامه اش دادید؟ دوست دارید ادامه اش بدید؟ وقتی برای اولین بار این ساز رو امتحان کردید چه حسی داشتید ؟بچه هایی که این ساز رو میزنن چه حسی دارن ؟غرور؟ بالا رفتن اعتماد به نفس و.....؟ فکر کردید این ساز باهاتون کنار میاد میتونید رامش کنید؟(چقدر حرف زدم :u)
ولی کلا میخوام بگم با یه نظر عاشق این ساز شدید تا حالا ؟:bf

Hes_r
Wednesday 31 October 2007, 02:46 PM
من پشت کیبور نشستم یه بار .

خیلی کیبور ( و پیانو رو بیشتر ) دوست دارم و واقعا باهاش کیف میکنم .

hichnafar
Wednesday 31 October 2007, 05:15 PM
سلام
من یه چندباری پشت پیانووارگ نشستم
خیلی دوست دارم پیانورویادبگیرم درآینده ،صداش واقعا"زیباست.

MonaLisa
Wednesday 31 October 2007, 07:51 PM
بچه ها تورو خدا از حستونم بگید ....آدم وقتی یه سازی رو میبینه فکر میکنه از عهده اش بر میاد ولی وقتی امتحانش میکنه میبینه انقدرها هم آسون نیست ....خوب شما که کیبورد یا پیانو رو امتحان کردید حس سخت بودن بهتون دست داد یا اینکه فکر کردید خیلی راحت تر از ساز فعلی تون میتونید یاد بگیرید؟به نظرتون یاد گرفتنش براتون آسونه ؟

Hmd_N
Wednesday 31 October 2007, 11:21 PM
من پشت کیبورد یا پیانو خیلی نشستم ! والا دقیق نمیدونم چه حسی داره یعنی نمیتونم دقیق بیان کنم ولی وقتی پشت کیبور نشستم دوست داشتم همونموقع یه آهنگ بسازم که تمامه صداهاشو خودم بسازم البته بیشتر منظورم رو ریتمشه چون اصلا من اندازه یاین نیستم که آهنگ بسازم ! پشت پیانو یه احساس بزرگی میده، انگار خیلی ابهت داره جو آدمو میگیره ! خیلی دوست دارم برم دنبالش ولی تو همیناش موندم !

Leon
Thursday 1 November 2007, 03:40 AM
آره ،منم نشستم يه بار پشت پيانو،خيلی حال ميده،،کاش منم ميتونستم بزنم،،صداش که اسمونيه.

MonaLisa
Thursday 1 November 2007, 11:23 AM
لئون جان میگم کی از سازش سیر شده بوده گذاشته شما بشینی پشتش حالا اگه به من میگفتن یه چیزی .....فکر نکنم این ساز به درد شما بخوره ها ......یاد نمیگیری

Hes_r
Thursday 1 November 2007, 11:26 AM
والا در مورد اون سوالت من وقتی پشت کیبورد نشستم تنها چیزی که در این مورد بهم دست داد این بود که کیبور زدن چقدر آسون تر از ویولن هست !

hichnafar
Thursday 1 November 2007, 03:51 PM
حس ...چندتاازآهنگ های ساده ای روکه بلدبودم زدم باهاش (پیانو)خیلی کیف داد همون جوی که حمیدآقاگفتن !صداش برای من خیلی آرامش بخشه .

MonaLisa
Thursday 15 November 2007, 02:38 PM
راست میگیدا آدم رو جو گیر میکنه یکمی هم حس غرور شاید داشته باشه که برای بهتر ژست گرفتن و بهتر زدن خیلی خوبه ....راستی کس دیگه ای پشت این ساز نشسته ؟ کجایند اون دلیران که قراره تو تاپیک ها شرکت کنند ؟ یعنی تا حالا این ساز افتخار نداده که امتحانش کنید؟:bh

Amir
Thursday 15 November 2007, 02:52 PM
منم یکی دو بار نشستم (پشت پیانو) ولی کوچیک بودم

ghazaleh_hesitance
Friday 28 March 2008, 07:35 PM
نمیتونم دقیقا تشریح کنم که چه حسی دارم ولی اگه نشه که بزنم میمیرم

alireza_amirsamimi
Saturday 29 March 2008, 12:14 AM
والا پشت کیبورد و پیانو نشستم.دست و پا شکسته یه چیزی هم زدم.ولی احساس خاصی نداشتم چون زورم نرسید عین بچه آدم بزنم

rumour
Wednesday 13 May 2009, 08:16 PM
فوق العادست اصلا نمیتونم پیشم از پشته پیانو هر کاری باهاش بکنی صدایه خوبی ازش در میاد.تقریبا هر کاری!
راجع بیشتر سازهای دیگه هم همیطورم نمی تونم از کنارش بگزرم

A.Sad
Wednesday 13 May 2009, 08:36 PM
یکی دو بار پشت پیانو نشستم و یکی دو تا اهنگ معمولی رو گوشی در اوردم میتونم بگم واقعا فوق العادس و حس خیلی خوبی به ادم میده خیلی دوست دارم یاد بگیرم چون صداش در کنار ویلن و گیتار و حتی گیتار الکتریک غوغا میکنه

Ajika
Friday 15 May 2009, 11:04 AM
سلام
من چندباری پشت پیانو نشستم...
واقعا از صدای زنده و زیبای پیانو خودم به شخص احساس آرامش خاصی پیدا کردم...
ولی این حس و با نوازندگی پیانوی کیبرد پیدا نکردم...
با تشکر

A.Sad
Friday 15 May 2009, 01:11 PM
درسته منم قبول دارم حسی که پیانو به ادم میده کیبورد نمیده