PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بتهوون رفت تا.....

vioman
Tuesday 12 December 2006, 05:23 PM
سلام دوستان خوب من

همه ما بتهوون را می شناسیم حد اقل می دونیم که او یکی از بزرگترین موسیقیدان های تمامی اعصار موسیقی است و به نظر من تکرار نشدنی است.حالا می خام یه کمی شما را به زندگی بتهوون ببرم به یکی از سرنوشت ساز ترین و دردناک ترین قسمت های زندگی بتهوون...

کی؟؟

ان وقتی که قوه سامعه بتهوون بسیار ضعی? شده بود و هر ثانیه که می گذشت بتهوون خودش را یک قدم از عالم موسیقی دورتر می دید . بتهوون تنها شرایط سختی داشت .بدون شنوایی که پلی بین او و موسیقی بود نمی توانست ادامه بدهد پس تصمیم مهمی گر?ت .نامه ای به برادرانش نوشت و ر?ت تا.......و ر?ت تا خود کشی کند اما سرانجام از این کار منصر? شد و تصمیم گر?ت به زندگی ادامه دهد .او به همه مشکلات مقابله کرد و آثاری ارائه داد که برای همیشه جاودان و ماندگارند.

این یکی از درسهایی است که باید از بتهوون بگیریم !

(باید بگم که بسیاری از آثار برجسته بتهوون مثلا سم?ونی های او به خصوص سم?ونی 9 او زمانی ساخته شده که بتهوون عملا و کاملا کر بوده نکته دیگه اینکه پس از مرگ بتهوون نامه ای که او به برادرانش نوشته بود پیدا شد و ما از این طریق از تصمیم بتهوون برای خودکشی با خبریم.)

Hes_r
Tuesday 12 December 2006, 06:50 PM
?دات ممنون از مطلب خوبت bus

قربونت : حسام cheshm

*nvidia*
Wednesday 13 December 2006, 12:19 PM
مرسي .
بسيار مطلب عالي و م?يدي بود.

saeed_violinist
Wednesday 10 January 2007, 01:37 AM
زندگی بتهوون پر از نکات آموزنده و تعجب برانگیز هست.

اما من در مورد قضیه خودکشی بتهوون چیزی نشنیدم! من از اون ا?رادی هستم که عاش بتوههون هستن و حتی روزی نیست که اسمشو به زبون نیارم. چندین جلد کتاب هم از نویسنده های معرو? مثل رومن رولان هم در مورد بتهوون و زندگیش دارم.

به هرحال اصل امید به زندگی، ادامه راه و جدال با مشکلات رو همه ما باید بپذیریم!

Hes_r
Wednesday 10 January 2007, 09:21 AM
به هر حال برای یه آهنگ ساز بزرگ خیلی سخته که اون طوری بخواد از عالم موسیقی کنار بره

حسام cheshm

shbaharehs
Wednesday 10 January 2007, 01:56 PM
ممنون!

vioman
Wednesday 10 January 2007, 03:12 PM
سلام
جریان خودکشی بتهوون که سرانجام از اون منصر? می شه حقیقت داره و خود رومن رولان هم در کتابش صراحتا به اون اشاره می کنه (شاید بهتر باشه یه بار دیگه به این کتاب نگاه کنیم)
با بهترین ارزوها

Amir
Wednesday 10 January 2007, 03:15 PM
من شنیدم تو آخرین کنسرتش میمیره کسی در این رابطه چیزی می دونه ؟؟؟

vioman
Wednesday 10 January 2007, 04:14 PM
سلام

بر طبق نویسندگانی که به زندگی او پرداخته اند از جمله ادیب بزرگ رومن رولان او پس از تحمل چندین روز بیماری سخت در حالی که جامه ای بلند و خاکستری رنگ به تن داشت و گویا از خویشان او کسی هم در کنار او نبود در خانه خودش در ساعت 5 "5 دقیقه عصر چشم از جهان ?رو بست.و بزرگترین کار نا تمام او در هنگام مرگ سم?ونی دهم او است.

Hes_r
Wednesday 10 January 2007, 06:27 PM
این آخریه رو منم شنیدم در ضمن اینم میگن که قصدی واسه ساختن 10 امین نداشته

حسام cheshm

saeed_violinist
Thursday 11 January 2007, 01:05 AM
نه من چیزی در مورد خودکشی بتهوون تو اون کتاب نخوندم، به ماجرای خود کشی برادر زادش اشاره شده اما خودش نه...

راستی ?یلم Immortal beloved رو هم حتما تماشا کنید در مورد زندگی بتهوون هست!

Hes_r
Thursday 11 January 2007, 11:04 AM
کلا درمورد زندگیشه یا یه تیکه هاییش

اگه به نظرت کامله در مورد زندگیش بگو من بگیرم

قربانت : حسام cheshm

saeed_violinist
Thursday 11 January 2007, 03:56 PM
خوب ?یلمیه که در کنار تجاری بودنش تیکه هایی از زندگی بتهوون رو به تصویر کشیده. دیدنش خالی از لط? نیست. محصول 94 اگه اشتباه نکنم.

vioman
Saturday 27 January 2007, 04:34 PM
ممنونم

این ?یلم که میگین به راحتی گیر می یاد؟